סרטן במיתרי הקול – CANCER OF VOCAL CORD

CANCER OF VOCAL CORD

סרטן במיתרי הקול

תוכנית טיפול טבעית משלימה לאורח חיים בריא, תנועה, תזונה, צמחי מרפא ותוספים

סרטן מבוא

סרטן הינו כינוי לקבוצת מחלות המאופיינות בגידול והתפשטות ללא בקרה וריסון של תאי הגוף. גוף האדם בנוי מרקמות. הרקמות מורכבות מתאים. קיימות רקמות רבות ותאים רבים בחלקי גוף שונים. אל אף היותם באזורים שונים ואף מאופיינים בפונקציות שונות, מתפקדים התאים על פי חוק קיום פיזיולוגי וזאת גם כאשר הם מתפקדים באופן לא זהה. מתוך כך מתחדשים התאים באופן דומה וניתן להגדיר זאת כחלוקה המבוצעת דרך בקרה ופיקוח של הגוף. לעיתים יכולת הפיקוח של הגוף מוגבלת ובכך תהליך התחלקות התאים משתבש ונעדר שליטה. ללא ביקורת ושליטה הופכים התאים לסוג של ישות עצמאית ומתחלקים ללא ביקורת ופיקוח של הגוף. מתוך כך התרבות התאים הופכת לגוש המכונה גידול. הגידול יכול להיות שפיר או סרטני. גידול שפיר אינו בעל יכולת התפשטות לחלקי גוף שונים אך עלול לגדול באזור בו הוא קיים. מצב זה אכן מבקש התייחסות קלינית שהרי הלחץ על איבר מסוים עלול ליצור הפרעה. הגידול הסרטני מאופיין בתאים בעלי יכולת התפשטות ובכך פלישה וחדירה לרקמות סמוכות ורחוקות תוך פגיעה קשה ביכולתן. לגידול הסרטני יש יכולת לשלוח  גרורות וזאת דרך ניתוק התאים מהגידול הראשוני והעברתם דרך כלי הדם והלימפה לאזורים רחוקים .באזורים החדשים עלול הגידול ליצור מושבה ולגדול. הסרטן הינו מחלה של תאי הגוף. הגורמים לסרטן רבים ומגוונים וכן קיים מספר רב של גידולי סרטן אופייניים.

השאירו פרטים לתיאום פגישת אבחון מקיפה

טיפול טבעי בסרטן בבית הקול או מיתרי הקול הינו טיפול משלים והוא חייב הבנה שמיתרי הקול הינם שתי רקמות ריריות שצבען לבן ומתוחות באופן אופקי משני צדי בית הקול. בית הקול נמצא באזור העליון של קנה הנשימה. צבען לבן שכן יש מחסור בסירקולציה הדמית באזור ולכן טיפול טבעי נכון אמור ליצור זרימה והזנה נכונה יותר של דם ורכיבי חיסון חיוניים וחשובים לריפוי אל מיתרי הקול. לציין למערכת החיסון יש תפקיד רב משמעות בטיפול בסרטן ובאי הישנות ובכך יתר הכלים העומדים לרשותה הינו זרימת דם לאזור. לציין שרצונה של מערכת החיסון להילחם בתאים ממאירים מבקש אמצעי תיעול של תאי החיסון להגעה אל המוקד הממאיר. מתוך כך חשוב לתת משמעות קלינית טבעית לנושא שהרי רקמת מיתרי הקול אינה משופעת בזרימת דם. הרפואה הטבעית במרפאתי בעלת כלים רבים לכך. עישון סיגריות, למשל מהווה גורם סיכון רב משמעות שכן הוא פוגע, וזאת דרך חימצון (לא חמצן) באזור העדין הזה, הווה אומר, שחשוב מאוד ליצור תהליך אנטי אקסידנט למיגור פעילות חמצון של הרדיקלים החופשיים וגם בנושא זה הרפואה הטבעית חשובה מאוד. הגידולים במיתרי הקול הינם מסוג תאי קשקש. לציין שלמיתרי הקול יש ממברנה פיברו אלסטית הממוקמת מתחת לשכבה העליונה ובכך מונעת התפשטות לרקמות נוספות וזה חשוב שכן היכולת של הרפואה הטבעת רבה מאוד במצב זה. השילוב בין הרפואה הטבעית לקונבנציונאלית הכרחי ודרמטי.

אני מציין זאת שכן הטיפול הרגיל החשוב הינו דרך ניתוחים, הקרנות, כימותרפיה וביולוגי, תהליך הכרחי חשוב, אך לחלוטין אינו מעניק לגוף ולאזור הגידול את כוח הריפוי. הקרנה לאזור מיתרי הקול הינה טיפול ברדיותרפיה וזאת לשם פגיעה בתאים בעת התחלקות בלתי מבוקרת. התאים הסרטניים במיתרי הקול אכן נפגעים על ידי הקרינה אך וודאי שגם התאים הבריאים. לציין שכאן הרפואה הטבעית גורלית שכן תא בריא יכול להתחדש ורק הגוף ויכולותיו החיסוניים מבצעים זאת. הקרנה באזור הצוואר גורמת לכאבים קשים כוויה ברירית, כאבי לוע, פגיעה בשיניים, אבוד טעם וריח, עייפות קשה ועוד. אני שוב מדגיש את חשיבות הרפואה הטבעית והיה והחולה זקוקה לטיפול הקרנתי.

וודאי שחשוב ליצור תהליך לחיזוק מערכת החיסון וברור שהרפואה הרגילה נטולת כלים. לכן חשוב גם לתת את הדעת לתזונה מיטבית יותר, הגנה על האיזון הכללי, ניקוי רעלים וחיזוק מנגנוני ההגנה, שיפור מערכת העיכול, אך גם שיפור המצב הנפשי וכמובן התייחסות ספציפית הן לתהליך הממאיר ואי ההישנות והן למנגנוני ההגנה של הגוף.

מתוך כך חשוב לי להעניק מסר שמשמעותו היכולת ליצור כלים לטיפול משלים, טבעי ונכון וכן את ההכרח שחשוב ליצור השתתפות פעילה ונכונה לריפוי ולא רק המתנה לטיפול הרגיל. חשוב לתת את ההבנה שהרפואה הרגילה לחלוטין אינה תהליך בלעדי. יש לגייס עוד כוחות דרך הרפואה הטבעית. חשוב ליצור תכנית טיפול מקיפה מושכלת ומותאמת. ליצור הבנה שבהחלטה בריאותית אין תשובה נכונה אחת כי אם מספר תשובות. ההיבט הבעייתי בסרטן מיתרי הקול הינו שהגידול למעשה מחולל את עצמו. כוונתי, שמה שהשתבש הם התאים של הגוף. אין פולש חיצוני או אורגניזם זר. זה מצב עם רצון משלו. מצב בו הסרטן היה פוטנציאל והתגבש במצב נטול תסמינים והפך להיות פעיל ובכך יצר אוסף של תאים המכונים גידול. ברוב המקרים, חשוב לשים לב, הוא מוכנע ע"י מנגנוני החיסון של הגוף ונעלם. במקרה הזה מצליח הגידול להתגבר על שומרי הסף. כלומר, משהו במנגנוני ההגנה נחלש ונוצר תפקוד לקוי של תא ממאיר. מתוך כך חשוב להבין שהטיפול הטבעי אמור להעניק לגוף את הכלים לחיזוק ושפעול מנגנוני ההגנה שהרי בעת זו הם מבקשים כוח לחימה וזאת נעשה במגוון מצבים כדוגמת סרטן השד.

תא סרטני נוצר ומאופיין בכך שאינו נשמע לפיקוח הגוף ובכך יחסי הגומלין שלו אל מול סביבתו איבדו את ההיררכיה הנכונה. תאים סרטניים, מגלמים במהותם דרמה קלינית בכך שהם מתפתחים לאורך זמן רב. בכל פעם מתגלה מצב מדהים שתחכומו של התא גובר והוא יוצר, בדומה לחיידקים, עמידות לטיפולים. הטיפול הטבעי מהווה סיוע נכון דרך הפרוטוקול שאפרט בפגישה במרפאתי.

כאמור, חשוב ליצור מבנה חכם, מושכל ומותאם לטיפול נכון ואכן נעשה זאת. המטופל חייב סיוע נכון של תרופות מצמחי מרפא, הן ספציפי לגידול או למניעה ואי הישנות של הבעיה במיתרי הקול אך גם להיפטר "מסביבה תומכת" לגידול ובנוסף גם לאיזון הגוף ועמידותו מול המחלה.

התמיכה והטיפול הטבעי דרך צמחי מרפא מותאמים, תוספי תזונה נכונים, טיפול בקליניקה, תזונה ועוד מהווה כלי דרמטי להצלחה שהרי חשוב לגייס את כל הכוחות.

את הטיפול בסרטן מיתרי הקול אני אכן מכנה "גיוס כל הכוחות". הקרב מול בעיה ממארת אינו סוג של התנהלות כנגד בעיה בחלבון או מוטציה סרטנית כי אם מלחמה אשר יש בה חזיתות רבות שאותן חשוב לתקוף בכל הצבא האפשרי שנמצא תחת ידינו. אנו עושים זאת במגוון מקרים הכוללים בין היתר מקרים של סרטן הכבד.

המטרה בטיפול הטבעי בסרטן וגרורותיו דרך מרפאתי הינה לרתום, לגייס ולהפעיל באופן המיטבי ביותר את מערכת הריפוי הטבעי בגוף תוך מבנה פרוטוקול מותאם ומושכל. יש להעצים את יכולת החיסון וליצור שיפור דרמטי בחיזוק ויכולת התנגדות של הגוף בכל הרמות: הגופנית, הפסיכולוגית והרוחנית וזאת החל מרמת התאים, הרקמות, אברי ומערכות הגוף כולו וכמובן ההיבטים הנפשיים והרוחניים. חשוב מאוד ליצור טיפול טבעי, לשם ההתמודדות עם המחלה.

חשוב ליצור קשר לייעוץ טלפוני חינם
והגעה לפגישת אבחון

 

הודעה לגולשים באתר

צמחי המרפא ותוספי התזונה מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" ובפיתוחו של טל איתן CLH, אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כי אם חלק מסינרגיה קיומית נכונה בדומה לתזונה, תנועה, שיטת נשימה ועוד. כל הסתמכות על המידע המפורט הינה על אחריות הקורא בלבד ותמיד מומלץ להתייעץ גם עם רופא מוסמך. צמחי מרפא הנמכרים בבתי טבע או פארמים אינם מהווים כלי לריפוי בלעדי כי אם חלק מטיפול טבעי ומתוך כך אין "נטורל ויז'ן" מוכרים את התכשירים בחנויות כי אם ישירות אל המטופלים ומטפלים ומרפאות מוסמכים. אנו מעניקים לכם דרך טיפול טבעית מקצועית, רבת היקף והחלפה מהירה.

כל מוצרי "נטורל ויז'ן" אינם תרופות כי אם תוספי תזונה המאושרים ע”י משרד הבריאות. אנו חייבים להעביר לכם גילוי נאות, כי האישור שניתן הינו לבטיחות השימוש ברכיבי התכשיר בלבד ובכך אין מדובר באישור ואסמכתא המתייחסים למטרות השימוש במוצר או להתוויה רפואית כלשהי. "נטורל ויז'ן" מבקשת לומר וזאת חד משמעית, במידע המופיע באתר אין התוויה רפואית או המלצה לטיפול וכי בכל בעיה רפואית, חשוב להיוועץ ברופא. ההחלטה של רכישת מוצר וכן החלטה לשימוש בו או הסקת מסקנות מכל סוג ביחס למטרת השימוש בו הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה ותמיד להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג. ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר. נשים בהריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש. המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי.

אנו ב"נטורל ויז'ן" טוענים, וזאת באמונה מקצועית, ידע וניסיון רב שמערכת חיסון חזקה, התייחסות רב מערכתית, יציבות נפשית, צמחי מרפא, הנחיות לתנועה, תזונה, נשימה ויציבה, טיפולים בקליניקה והתייחסות הוליסטית מהווים אמצעים אינטגרטיביים עם הטיפול הקונבנציונלי ובכך מעניקים עוצמה רבה יותר לתהליך הטיפול.
אנו ב"נטורל ויז'ן" מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל בתחום הדרך הטבעית ובכך מבקשים, וזאת דרך אמונתנו והמקצועיות שלנו לתת לכם את הטיפול הטבעי והמותאם הטוב ביותר עבורכם.

יצירת קשר
אולי יעניין אותך גם
פיברואדנומה של השד

פיברואדנומה של השד FIBROADENOMA פיברואדנומה הינה גידול שפיר שהינו הגדלה של תאים בתוך רקמה תקינה. הגידול אינו פוגע בה ואף אינו יוצר גרורותיות באיברים מרוחקים

קרא עוד »
צוף צמחים ונטורל ויז׳ן

מאמר לעיון בכל הקשור לטיפול הנפשי ב"צוף צמחים" ו"נטורל ויז'ן" אני מקשיב לעומקם של המילים של מטופליי במרפאת צוף צמחים, הן בפגישה והן המילים הכתובות

קרא עוד »
natural_vision_logo.png
נטורל ויז'ן
נטורל ויזין הינה קלינקה לטיפול טבעי מסייע ולחלוטין לא אלטרנטיבי. חשיבות הרפואה הקונבנציונלית עליונה בכל הקשור לטיפול בסרטן והסיוע הטבעי הינו גיוס כוחות נוספים וחשובים 

כל המידע הניתן באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי המלצותינו לגבי צמחי מרפא ותוספים, תנועה, אורח חיים בריא, יציבה, נשימה וטיפולי הדיקור והמגע אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי ויעוץ על ידי רופא או מטפל אנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע באתר זה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.