סרטן השד: גורמים, ממצאים מחקריים וטיפול טבעי

סרטן השד

הטיפול הטבעי המשלים והשלם בסרטן השד – גיוס כל הכוחות

חשוב לטפל בכל האמצעים העומדים לראשותכם תוך הבאת כל האפשרויות והכלים לעימות אל מול המחלה.

 הסבר חשוב

השאירו פרטים לתיאום פגישת אבחון מקיפה

הטיפול הטבעי ב"נטורל ויז'ן" מהווה דרך טיפול משלימה לרפואה הקונבנציונלית. אנו מטפלים בדרכי טיפול רבות וזאת תוך הבנה שאין חלק עליה שאורך חיים בריא, תזונה נכונה, הורדת מתחים, תנועה, נשימה, צמחי מרפא ותוספים ייחודיים מבית היוצר שלנו וטיפולים בקליניקה, מהווים כוח טבעי רב עוצמה. כך אנו עובדים.

סרטן – מבוא

סרטן הינו כינו לקבוצת מחלות המאופיינות בגידול והתפשטות ללא בקרה וריסון של תאי הגוף. גוף האדם בנוי מרקמות. הרקמות מורכבות מתאים. קיימות רקמות רבות ותאים רבים בחלקי גוף שונים. אל אף היותם באזורים שונים ואף מאופיינים בפונקציות שונות, מתפקדים התאים על פי חוק קיום פיזיולוגי וזאת גם כאשר הם מתפקדים באופן לא זהה. מתוך כך מתחדשים התאים באופן דומה וניתן להגדיר זאת כחלוקה המבוצעת דרך בקרה ופיקוח של הגוף. לעיתים יכולת הפיקוח של הגוף מוגבלת ובכך תהליך התחלקות התאים משתבש ונעדר שליטה. ללא ביקורת ושליטה הופכים התאים לסוג של ישות עצמאית ומתחלקים ללא ביקורת ופיקוח של הגוף. מתוך כך התרבות התאים הופכת לגוש המכונה גידול. הגידול יכול להיות שפיר או סרטני. גידול שפיר אינו בעל יכולת התפשטות לחלקי גוף שונים אך עלול לגדול באזור בו הוא קיים. מצב זה אכן מבקש התייחסות קלינית שהרי הלחץ על איבר מסוים עלול ליצור הפרעה. הגידול הסרטני מאופיין בתאים בעלי יכולת התפשטות ובכך פלישה וחדירה לרקמות סמוכות ורחוקות תוך פגיעה קשה ביכולתן. לגידול הסרטני יש יכולת לשלוח גרורות וזאת דרך ניתוק התאים מהגידול הראשוני והעברתם דרך כלי הדם והלימפה לאזורים רחוקים. באזורים החדשים עלול הגידול ליצור מושבה ולגדול. הסרטן הינו מחלה של תאי הגוף. הגורמים לסרטן רבים ומגוונים וכן קיים מספר רב של גידולי סרטן אופייניים.

סרטן השד – תחילה מספר נתונים חשובים:

 • בישראל קיימת עלייה חדה בסיכון לחלות בסרטן השד. בעבר השכיחות הייתה אחת מ 10 נשים והיום אחת מ 3 נשים. ישראל ממוקמת היום במקום ה 3 בעולם בשכיחות המחלה.
 • קיים סיכון הגבוה ב- 30% בקרב חולות סרטן השד לחלות בסרטן נוסף וזאת בהשוואה לנשים אשר לא חלו בעבר.
 • בקרב 44,700 נשים שאובחנו כחולות סרטן השד משנת 1992 ועד 2007 התגלה שבקרב 4707 (10%) התגלה גידול סרטני נוסף שאינו סרטן השד.
 • בשנים האחרונות קיימת עלייה חדה בחולות סרטן השד אצל נשים מתחת לגיל 40.
 • לציין שבמדינות כמו יפן, סין, תאילנד והודו שכיחות סרטן השד נמוכה מאוד.
 • השכיחות לסרטן השד עולה בישראל הינה 1.5 אחוז מידי שנה.
 • סרטן השד הינו הסרטן השני בשכיחותו בכל העולם. הראשון הינו סרטן העור.
 • מתברר שקיימת תמותה של 38% אצל חולות סרטן השד בישראל, נתון שהינו בין הגבוהים בעולם.

סרטן השד אטיולוגיה (גורמים)

גורמי גיל סרטן השד שכיח בגיל המבוגר (50-75) חשוב לציין שבמהלך השנים גיל החולות יורד (נתון חוב מאוד להבנה).

גורמים משפחתיים לסרטן השד בעת מקרה של סרטן השד אצל קירבה מדרגה ראשונה בדומה לאם או אחות קיימת הכפלה של הסיכון לחלות בסרטן השד. כאשר גם האם וגם האחות חלו, הסיכון גבוה יותר. קיים גם היבט משמעותי לגיל בו לקתה האם בסרטן (בגיל 40 או 70) מתוך כך חשוב לציין שהסיכון גדול יותר כאשר קירבה מדרגה ראשונה לקתה בגיל 40 בסרטן.

סרטן השד – גורמי פריון ולידה לציין שנשים אשר ילדו באיחור

(מעבר לגיל 30) נמצאות בסיכון גבוה יותר מנשים אשר ילדו מוקדם. ללידה בגיל צעיר קיים תהליך המגן עליהן.

סרטן השד והמחזור – הופעה מוקדמת של המחזור (מגיל 12) מהווה גורם מסכן. בכריתה של השחלות מתחת לגיל 40 קיימת הקטנת הסיכון לחלות בסרטן השד.

גידול שפיר וסרטן השד נשים אשר חלו בגידול שפיר נמצאות בקבוצת סיכון גבוהה לחלות בסרטן השד.

מחלת סרטן השד והתפרצות נוספתנשים שחלו בסרטן השד נמצאות בסיכון רב יותר לחלות בסרטן שד נוסף, דבר שמעלה את הסיכון בעת היסטוריה משפחתית.

 תגובה חיסונית חולשה חיסונית.

 תזונה לקויה

סטרס מתח קיומי, אי שקט פנימי, דאגנות יתר וכדומה.

אי איזון הורמונאלי (כולל גלולות, הריונות מאוחרים, הנקה, בעיות מחזור, כאבי מחזור, תסמיני טרום מחזור וכדומה).

גורמים תומכי סרטן:

 1. ANGIOGENESIS
 2. NUCLEAR FACTOR- KAPPA B (B קאפא –NF)
 3. תהליכים דלקתיים
 4. עישון וזיהומים סביבתיים

השמנה

העדר פעילות גופנית

חסרים תזונתיים

מצבי עקה, דכדוך, עצב ודיכאון

 העדר שיטות הרפיה

תורשה

ביגוד לא מיטיב ולוחץ

נטילת הורמונים סינטטיים

BRCA -1 BREAS -2 CANCER SUSCEPTIBILITY GENE     

אורח חיים בריא הכולל תזונה נכונה, שיעור הרפיה, צמחי מרפא, כושר גופני, איזון משקל, תוספי תזונה מהווה בסיס מניעה חזק למימוש הפוטנציאל שלBRCA1  ו BRCA 2. הרפואה הטבעית הינה האמצעי היחיד הקיים היום למניעת מימוש פוטנציאל הקיים לחלות בסרטן השד.

מחקר

דצמבר 2011 – מחקר של המכון לרפואה (IOM) האמריקאי. פורסם דוח דרמטי המגלה את הקורלציה המובהקת בין סרטן השד לגורמים סביבתיים.  הדוח חשוב שכן גורמי רפואה בעלי סמכות בינלאומית טוענים בוודאות שיש קשר בין הצטברות רעלים שונים לבין פעילות ביוכימית הגורמת לסרטן השד. להלן גורמי הסיכון:

 • טיפול הורמונאלי המשלב בין אסטרוגן לפרוגסטין שהינו פרוגסטרון סינטטי.
 • צריכת אלכוהול
 • עישון סיגריה כגורם סיכון גבוה
 • עישון פסיבי
 • חשיפה לכימיקלים בדומה לפיח, חומרי ניקוי וכדומה
 • לחצים נפשיים
 • תזונה לקויה

חשוב לדעת

העיסוק הקבוע בתהליך של ניקוי רעלים, צריכה של צמחי מרפא מותאמים אישית, פעילות גופנית, תרגילי נשימה, שיטות הרפיה, עיכול תקין וכדומה מהווה אמצעי חשוב למניעתו של סרטן השד ואף לטיפול בעת התפרצותו ולשיקומו.

תזונה וסרטן השד

אין כל חולק על כך שתזונה לא מיטבית מהווה בסיס להתפתחותו של הסרטן. קיימים רכיבי תזונה המעודדים התפתחות תאי סרטן בלתי מבוקרת ומנגד רכיבי תזונה המעכבים התפתחות סרטנית. וודאי שההשפעה הינה הדרגתית ורבת שנים. לציין שלתזונה יש השפעה מכרעת על איכות תאי מערכת החיסון ויעילותה. מחלת סרטן בכלל וסרטן השד בפרט מושפעים מחסרים תזונתיים מיטביים וחומרי פסולת מצטברים. בריאות הגוף מושפעת מהיכולת לנקז רעלים וחומרי פסולת של הגוף. קיימת חשיבות עליונה לתזונה נכונה והבנה עמוקה בדבר ההכרח התזונתי. אנו במרפאת "נטורל ויז'ן" מנחים לתזונה מיטבית ולא מייסרת.

חשיבות התזונה

שיעורי סרטן השד (וסרטנים הורמונאליים נוספים) באוכלוסיה אסיאתית והמזרח תיכונית עם תזונה מסורתית נמוכים במאות אחוזים מאשר בעולם המערבי המודרני.

גורמי סיכון תזונתיים עיקריים (מוכחים):

 1. צריכת סוכרים מעובדים. סוכר גורם לייצור מוגבר של אינסולין + IGF (INSULIN- LIKE GROWTH-FACTOR) הגורמים להמרצה ישירה של גדילת תאים סרטניים וליכולת הפלישה של אותם גידולים לרקמות סמוכות. הסוכר מעלה את היכולת של התאים הסרטניים להתנגד להשפעות תרופתיות. רמות הסרטן בחולי סוכרת גבוהות באופן משמעותי מהממוצע באוכלוסיה.
 2. צריכת קמחים מעובדים.
 3. חשיפה לכימיקלים תזונתיים אנו "חיים בתוך ים של קרצינוגנים" ממקור צמחי או מגידול בע"ח.
 4. צריכת יתר של מוצרי בשר וחלב.
 5. "שומני טראנס" (שמנים צמחיים מוקשים) ושומנים מהחי עשירים באומגה ובכך מגבירים את ההיבט הדלקתי המהווה בסיס להתפתחות והתפרצות.

תינתן הנחיה רבת היקף וגוון לתזונה וזאת בנוסף לפורמולה מצמחי מרפא המותאמות באופן אישי.

המתח הנפשי

בכנס שנערך מטעם החברה האירופאית לסרטן נאם ד"ר אלגסן שהינו רופא מהמחלקה לבריאות באוניברסיטת גטבורג בשוודיה על תוצאות מחקר שנערך בקרב כ 2400 נשים. המחקר נערך בטווח ארוך והתברר כי נשים אשר דיווחו על היותן במתח היו בסיכון כפול ומשולש לפתח סרטן שד בהשוואה לנשים ששמרו או הכשירו עצמן לרוגע נפשי. התאים מאיימים להתרבות באופן לא מבוקר אך מערכת החיסון בעת שהיא מאוזנת ובריאה נלחמת בתאים ובמגמה של התחלקות לא מבוקרת וסרטנית.

הפוטנציאל הסרטני תוקף ללא הרף אל מול המלחמה העיקשת בכל רגע ורגע של מערכת החיסון. המערכת החיסונית חייבת לנהל קרב חזק אל מל התא הסרטני וזאת דרך מבנה לחימה מיומן.

 • תאים קוטלים NK – בעת שהם מזהים את תאי הסרטן תוקפים ומשמידים.
 • פגוציטים – הינם תאים המכונים בולענים וגם הם משמידי תאי סרטן
 • לימפוציטים– הינם תאים נבונים התוקפים באופן ממוקד תאים ששורדים
 • מערכת החיסון תלויה במספר גורמים חשובים וללא שימת לב עמוקה לכוחה, הפוטנציאל לסרטן השד הופך להיות קריטי. הבעיה זקוקה לשלווה נפשית וזאת מתוך ההבנה ששלוה הינה סוג של כישור נתון דרמטי שיש לטפחו. לתזונה נכונה, סביבה נטולת רעלים או וגוף בעל מנגנון יעל של ניקוי רעלים, פעילות גופנית נכונה (אירובי+יוגה) ועוד. הגורמים הללו חשובים לאימון שהרי הם ורק הם משפיעים לרעה או בהעדרם ומחזקים את מערכת החיסון בהיותם.
הרפואה הטבעית ב"נטורל ויז'ן" מעניקה חזון נוסף לסרטן השד

יש תשובה משולבת של הרפואה הטבעית עם הקונבנציונלית

הערפל אשר הקהילה המדעית נתונה בו בקשר לגורם הישיר למחלת הסרטן מעניק לנו את המידע החשוב ביותר שהינו –

גורמים רבים אשר ניתן להימנע מהם בכל הקשור לסביבה, לאורח החיים, לתחזוקה, לתזונה וכדומה מהווים יסוד למחלת הסרטן, אך גם כלים לריפוי, שיקום ומניעה.

אורח חיים וגורמי סביבה מהווים בסיס לסרטן. ניתן לשלוט בהם במהלך הריפוי, המניעה והשיקום.

הטיפול הטבעי האולטימטיבי והמשלים עם הרפואה הקונבנציונלית בסרטן השד

BREAST CANCER

סרטן השד הינו גידול שתחילתו במספר מוקדים: צינורות החלבMILK) DUCTS) שתפקידם להעביר חלב אל הפטמה ורקמה המכונה "אוניות"

(LUBULES) הקשורות לבלוטות המייצרות חלב. הגידול הסרטני בשד מתגלה בשכיחות גבוהה כקרצינומה.

השד – אנטומיה

השד BREAST הינו בלוטת הפרשה המכילה את צינורות החלב (DUCTS) ובועיות החלב (LOBULES) הרקמות הללו מוקפות ברקמות שומניות וברשת סבוכה של כלי הדם ולימפה. לציין, וזה אכן חשוב לעניין המאמר, השד חייב הספקת דם עשירה ודרך מספר כלי דם בדומה לכלי דם בין צלעיים, כלי דם מעורק בית השחי ועוד. בנוסף קיים ניקוז לימפטי אשר בתחילתו, בצינוריות החלב וראשיתם באזורי הפטמה תוך הסתעפות לכל רקמות השד. במרחב השד קיימות בלוטות לימפה לשם ניקוז לימפטי. קיימות גם מספר קבוצות של בלוטת לימפה אשר אליהן זורם נוזל הלימפה מהשד. הניקוז הלימפטי העיקרי הינו אל הבלוטות בבית השחי ומשם אל בלוטות נוספות. לציין שלבית השחי חשיבות עליונה וזאת בשל התפשטות תהליכים שונים מהשד אל בית השחי.

סרטן השד

כאמור, השכיחות הגבוהה ביותר של הגידולים הינה מסוג קרצינומה. אופיו של הגידול יכול להיות אגרסיבי ובכך חודרני תוך שהוא פולש אל מעבר לצינורות, הווה אומר, אל רקמות השד אך לעיתים גם הגידול מוגבל לצינורות ללא פלישה של רקמת השד.

לציין שהמניעה הינה התהליך הטבעי החשוב ביותר אך גם הגילוי המוקדם.

מהלך המחלה ואפיוני שלביה

לסרטן השד וזאת על פי אופיו קיימת מידה של התפשטות (STAGING) וזאת דרך שלושה אפיונים החשובים להבנה.

אפיון א' – מידת החדירה של הגידול מראשיתו (T)

אפיון ב' – כמה בלוטות לימפה מעורבות במהלך המחלה (N)

אפיון ג' – האם קיימות גרורות מעבר לרקמות השד (M)

אפיון ד' – דרגת הגידול מההיבט ההיספתולוגי שהינו תהליכי המחלה ברמת התאים והרקמות.

גידולי שד סרטניים

כאמור רוב הגידולים הינם מסוג קרצינומה וזאת דרך היבטים פולשניים ולא פולשניים.

סוגים ושכיחות

סרטן שד שאינו פולשני – קרצינומה הממוקדת בצינורות ושאינה פולשנית DCIS

סרטן שד פולשני

קרצינומה צינורית פולשנית – אשר מקורה בצינורות החלב והינה שכיחה ביותר. קרצינומה אונתית פולשנית שמקורה בנאדיות החלב בהן מיוצרות חלב PAGETS שהינה מחלת פאג'ט של השד המתבטאת בדרמטיטיס של העור מסביב לפיטמה. לעיתים מתגלה.

INTLAMMATORY BREAST CANCER שהינו תהליך סרטני מפושט בשד אשר אינו בעל גוש מוגדר ואפיונו הינו דלקת קשה, אודם, חום, בצקת וכאבים.

 • סרטן שד שאינו קרצינומה ומוגדר כסרקומה ומקורו ברקמת החיבור.

סרטן השד אבחון

חשוב ציין שהגילוי המוקדם הינו השלב החשוב כבסיס לריפוי סרטן השד.

 • בדיקה ידנית, עצמית, דרך הרופא והדמיה. חשוב לגלות מודעות עמוקה לכל שינוי החל בשד.
 • ממוגרפיה הבדיקה הינה כ 80-90% אך בעיקר בגיל המבוגר (החל מ 50) שהרי בגילאים הצעירים קיימת פעילות הורמונאלית רבה וצפיפות רקמתית, דבר המקשה על בדיקה מהימנה.
 • בדיקת גניםBRCA 1 BRCAL 2

הסבר BRCA 1  BRCAL 2

קיימים כיום מספר גנים הגורמים לסרטן השד כאשר השכיחים ביותר הינם BRCA 1   BRCAL 2 בכך שהם מהווים גורם פונקציונאלי בריא לשם תיקון נזקים ב DNA. בשני הגנים הללו מוטציות הגורמות לפוטנציאל גבוה לחלות בסרטן השד. מדובר באחוזי סיכון הנעים בין 30% ל 50% לחלות בסרטן השחלה ו 40% 80% לחלות בסרטן השד. בעת שהאישה הינה נשאית קיים ב סיכון רב לחלות בסרטן השד או השחלה.

לעיתים ניתנות תרופות בדומה לטמוקסיפן העתירה בתופעות לוואי וכן ברובה מניעתית.

לציין שגם גן זה חייב סביבה "תומכת" למימוש הפוטנציאל הקים בו. הרפואה הטבעית חשובה בהיבט דרמטי לטפול מניעתי.

הטיפול הקונבנציונאלי

לטיפול הקונבנציונאלי יש כמה דרגות של טיפול וזאת בהתאם לאפיוני הגידול (ראי בתחילת המאמר).

להלן נתיבי הטיפול הרגיל

 1. ניתוח – כריתת הגידול הראשון תוך כריתה, לעיתים מפושטת יותר בדומה לבלוטת הלימפה בבית השחי. במקרים מיוחדים תתבצע גם התייחסות כירורגית אל הגרורות.
 2. הקרנה – טיפול, הן לסרטן שד מוקדם אך גם לסרטן שד גרורתי
 3. טיפול כימותראפי – הטיפול ניתן למיגור סרטן במחלה פעילה אך גם כטיפול מונע לפוטנציאל תחת חשד. קיימים פרוטוקולים רבים של תהליך כימותראפי הכולל מחזורי טיפול הן דרך הוריד או לעיתים דרך הפה.
 4. טיפול הורמונאלי – הטיפול ניתן לחולה בעת גידול אשר קיימים בו קולטנים הורמונאליים וזאת דרך טיפול אנטי אסטרוגן, מעקבי ארומאטאז, פרוגסטיני.
 5. טיפול ביולוגי.

פרוגנוזה

אין ספק שהפרוגנזה הקונבנציונאלית חשובה ואכן מהווה את פוטנציאל הריפוי אך רפואה זו לא רואה ברפואה הטבעית חלק מהפרוגנוזה. גישה זו הינה הגישה המסוכנת ביותר לחולי סרטן שהרי מחלה זו חייבת שילוב הרפואה הטבעית. כל פרוגנוזה של חולי סרטן אינה שלמה ללא גיוסה של הרפואה הטבעית בתהליך הריפוי וזו עובדה!!!

הטיפול הקונבנציונאלי בסרטן השד

הטיפול הרגיל חשוב אך הסטטיסטיקה העגומה של טיפול זה בכל הקשור לתופעות הלוואי הקשות,החמורות והמייסרות של טיפולים אלו ידועה. הטיפול הרגיל נעשה דרך ניתוח, הקרנות, טיפול כימותרפי וכן טיפול אימונותרפי – ביולוגי אשר במהלכו נוצר גירוי של מערכת החיסון על מנת להאיץ את תגובת הגוף כדי להתגבר על ההתפשטות הסרטנית.

הטיפול הכימותרפי גורם להרס תאים סרטניים או רקמות חולות וזאת דרך תרופות המכונות ציטוטוקסיות והורמונאליות לסוגי סרטן שונים כדוגמת סרטן במיתרי הקול.

תופעות הלוואי:

 • קשיים בתנועה
 • חולשה ועייפות
 • בחילות והקאות
 • מצבי יובש בעור הגוף
 • פצעים קשים בפה
 • העדר תיאבון
 • עצירות ושלשולים לסירוגין
 • מצבים של העדר תחושה בחלקי גוף שונים
 • אובדן שיער
 • חרדות ולחצים
 • דיכאונות
 • יובש בפה
 • כאבים קשים
 • בסיס למחלות קשות ורבות אחרות
הטיפול הרגיל בסרטן השד חשוב אך לעיתים קרובות קיצוני מאוד ואף יכול לסכן את החיים וחדוות הקיום של החולה.

חשוב לראות בכל טיפול חלק ממארג הכולל גם רפואה טבעית.

הרפואה הטבעית תיצור בסיס סינרגי חשוב לריפוי ותמיכה בשלבי הטיפול הקונבנציונאלי. הטיפול הטבעי הכרחי בכל שלב של סרטן השד.

אתן חייבות להאמין בכוח הטמון בגופכן שכן זה חוק הטבע אשר אינו ניתן לשינוי או התעלמות.

האמונה בתהליך הריפוי תשפיע רבות על דרך הריפוי והאפקט הטיפולי.

הרפואה הטבעית ב"נטורל ויז'ן" ומחלת סרטן השד

בכל יצור חי מתקיימות מערכות של מנגנון ריפוי טבעי. הגוף מגייס את כוחותיו להילחם באויבים השונים ולמגרם.

אלפי שנים של הישרדות המין האנושי מעידים על כך שלגוף יש מערכת טבעית לריפוי עוד לפני צמיחתה של הרפואה המודרנית.

נתיבי הטיפול ברפואה הטבעית במחלת הסרטן רבים ועתירי גוונים.

הרפואה הטבעית מעניקה לחולות בסרטן השד חזון טבעי לתהליך מיטבי.

בעולם נעזרים ברפואה הטבעית כחלק בלתי נפרד מהטיפול.

הרפואה הטבעית במרפאתנו מאגדת בתוכה נתיבי טיפול רבים אשר לא נכללים בטיפול הרגיל. השיטות השונות הינן עתיקות יומין אך גם נתמכות דרך מחקרים מדעיים רבים. הטיפול ברפואה הטבעית בסרטן הינו טיפול משלים ובכך גם מהווה דרך להעצמה דרמטית לטיפול הרגיל.

הטיפול בצמחי מרפא

הצמחים באישור משרד הבריאות

נתיב הטיפול בצמחי מרפא ייחודים הינו אחד הנתיבים החשובים במארג הטיפול אשר אנו מציעים.

בצמח קיים כוח גדול וידוע מזה אלפי שנים. בספרות המסורתית צוינו כ 4000 צמחים אשר מסייעים לבעיות של גידולים ומחלות קשות.

התוויות צמחי המרפא לטיפול בסרטן השד

 • הטיפול בצמחי מרפא מגדיל את כמות תאי הגזע במוח העצם ובכך משפר את תאי מערכת החיסון.
 • הטיפול מגביר את פעילות תאי NK ולימפוציטים מסוג T ומשפר את היעילות של הציטוקינים.
 • בצמחים מצויים חומרים בדומה לאלקלואידים ואוקסידוליים אשר מעוררים את הפעילות הפגוציטית של תאי הדם הלבנים.
 • הצמחים מכילים חומרים פעילים בדומה לפיטוסטרואידים ופלבנואידים.
 • הצמחים משמשים ככלי טיפול בתופעות הלוואי של הטיפולים הכימותרפיים וההקרנות.
 • הצמחים מחזקים את מערכת החיסון ללחימה נגד זיהומים נגיפיים,חיידקיים ופטרייתיים.
 • הצמחים מנקים רעלים ומכילים חומרים בעלי פעילות אנטי סרטנית מניעתית וטיפולית מובהקת וזאת תוך שיפור דרמטי במצב הכללי של החולה ושיקומו.
 • צמחים רבים הינם הצמחים אנטי דלקתיים מפחיתים נפיחויות וכאבים בכל אותם אזורים מודלקים.
 • מנקזים לימפטיים חזקים, ממריצי חיסון.
 • מותווים לזיהומים שונים.
 • מצבי דיכאון.
 • מונעים את תופעות הלוואי של הטיפול הכימותרפי ועוד.
 • צמחים שונים מגבירים את יכולת העמידות במצבי מתח ולחץ תוך הפחתת תופעות הלוואי הרבות וטיפול בדיכאון, חרדות, עייפות ובעיות עיכול קשות.
 • צמחי המרפא מטפלים באופן יעיל בדלקות מעיים, אף ואוזניים ומחזקים עמוקות את הכבד.
 • הצמחים מורידים לחץ דם גבוה ומאזנים את רמות השומנים בדם.

אנו אלו אשר מייצרים את כל התרכובות והתאמתן באופן אישי במעבדתנו.

אנו מספקים את התכשירים הטובים ביותר המכילים חומרים פעילים ייחודיים.

מרפאתנו הינה מרכז המומחה להרבולוגיה והמטפלים הינם הרבליסטים מוסמכים

הרפואה הטבעית ותועלתה לסרטן השד

תועלתו של הטיפול הטבעי:

 • הטיפול הטבעי משפעל את המערכת החיסונית, מאיץ את הכמות והאיכות של רכיבי החיסון ובכך מעניק כוח רב יותר ללחימה בסרטן.
 • הטיפול הטבעי יוצר שיפור דרמטי במצב הרב מערכתי של החולה דרך שיפור התיאבון, איזון משקל, שיפור ההרגשה הכללית, חיזוק הגוף והרפייתו, צמצום חסרים ועוד.
 • הטיפול הטבעי מלווה את מהלך המחלה, בזמן הטיפולים ולאחריהם, ויוצר הפחתה דרמטית בכאבים, בהקאות, בחילות וליקויים קשים במערכת העיכול.
 • הטיפול הטבעי משתלב בטיפול הרגיל כדי ליצור הפחתה בסימפטומים הנלווים של בעיות עיכוליות, חולשה, בעיות עצביות, ערכים נכונים של הדם וכדומה.
 • הטיפול הטבעי יוצר הפחתה ושיקום מהיר של הנזקים שנגרמו מהמחלה ומהטיפולים בדומה לנזקים בלב, בכליות, בריאות, בקיבה, במעיים ועוד מערכות רבות.
 • הטיפול הטבעי הינו יסוד חשוב ביותר!!! למניעה! והישנות המחלה!
 • הטיפול הטבעי מחזק את כוח הגוף הנדרש במצבים אלו לגייס את כוחותיו לתהליכי ריפוי מואצים.
 • הטיפול הטבעי תומך, מחזק ומעצים את יעילות הנתיבים הקונבנציונאליים.
 • הטיפול הטבעי מעניק כוח רב וזאת דרך חיזוק ועמידות הגוף על כל מערכותיו.
 • הטיפול הטבעי מסייע למנוע את הישנות המחלה ואת הפוטנציאל הגנטי של החולה דרך אורח חיים מוקפד והזנה נכונה.
 • הטיפול הטבעי מסייע ואף מוביל תהליכים רב מערכתיים.
 • הטיפול הטבעי הינו המכשיר העיקרי לאיזון נכון בין הרדיקלים החופשיים לאנטיאוקסידנטיים הנלחמים בהם.
 • הטיפול הטבעי הינו טיפול מרפא, מקל, משקם ומונע!!!

סביבתנו רוויה וגדושה בקרצינוגנים שהינם חומרים מחוללי סרטן וגופנו חווה מגוון שינויים במאזן ההורמונאלי והגנטי הגורמים לסרטן. בנוסף יש לנו הרגלי חיים לא נכונים המשפיעים על היווצרות המחלה.אנו מטפלים לסיוע ביכולת הגוף לעמוד מול מחוללי הסרטן ולמגר את השפעתם. האמונה והתקווה בטיפול הרגיל מבורכת אך חשוב לא פחות להסתייע ברפואה הטבעית. רצוי להתחיל את הטיפולים ברפואה הטבעית מייד לאחר האבחון. חשוב להשתמש בטיפולים במקביל לכל טיפול אחר, אך גם כטיפול יחיד כאשר כל הטיפולים הרגילים נכשלו.

חייבים ליצור נחישות והתמדה לתקופה ארוכה מאוד על מנת להגיע לאפקט טיפולי.

את הסרטן ניתן לרפא דרך הרפואה הקונבנציונלית וסיוע של הרפואה הטבעית. מחקרים רבים מעידים שהפונים אל הרפואה הטבעית מצליחים לנצל את כוחות הריפוי הקיימים בהם ולהביא את סיכויי ההחלמה השיקום והמניעה לאיכות גבוהה מאוד.

במרכז "נטורל ויז'ן" לרפואה טבעית תקבלו מארג טיפול שלם דרך כל הנתיבים החשובים ביותר לטיפול במחלת הסרטן וזאת תוך אינטימיות טיפולית עמוקה מאוד וקשר יומי הדוק. ראוי  לציין כי אנו עושים זאת במגוון מצבים רפואיים הכוללים בין היתר אסטרוציטומה.

הטיפול במרפאתנו הינו הוליסטי ולפיכך מספק דרך תבנית ריפוי טבעית עם כל הדרוש לתהליך הטיפול.

מדוע אנחנו?

"נטורל ויז'ן" לרפואה טבעית וצמחי מרפא הינם יצרנים של צמחי מרפא. מומחיותנו מהווה את עמוד התווך בטיפול להעצמת כוחו של הגוף בכך שהתכשירים ניתנים רק בהתאמה אישית ולא כתרופת מדף. עולם צמחי המרפא מבורך ומהווה חלק חשוב מהתהליך. אנו במעבדת היצור שלנו מתאימים צמחי מרפא לכל מטופל וזאת לאחר פגישת אבחון.

טל איתן הינו מבכירי המטפלים בישראל ומקדיש את כל חייו לטיפול הטבעי.

הטיפול ילווה במתן תזונה נכונה וייעודית, דמיון מודרך, שיטות הרפיה, תרגול נשימה, דיקור סיני, טיפולי מגע, הנחיות לפעילות גופנית, מפגשי משוב, תוספי תזונה ועוד.

הודעה לגולשים באתר

צמחי המרפא ותוספי התזונה מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" ובפיתוחו של טל איתן CLH, אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כי אם חלק מסינרגיה קיומית נכונה בדומה לתזונה, תנועה, שיטת נשימה ועוד. כל הסתמכות על המידע המפורט הינה על אחריות הקורא בלבד ותמיד מומלץ להתייעץ גם עם רופא מוסמך. צמחי מרפא הנמכרים בבתי טבע או פארמים אינם מהווים כלי לריפוי בלעדי כי אם חלק מטיפול טבעי ומתוך כך אין "נטורל ויז'ן" מוכרים את התכשירים בחנויות כי אם ישירות אל המטופלים ומטפלים ומרפאות מוסמכים. אנו מעניקים לכם דרך טיפול טבעית מקצועית, רבת היקף והחלפה מהירה.

כל מוצרי "נטורל ויז'ן" אינם תרופות כי אם תוספי תזונה המאושרים ע”י משרד הבריאות. אנו חייבים להעביר לכם גילוי נאות, כי האישור שניתן הינו לבטיחות השימוש ברכיבי התכשיר בלבד ובכך אין מדובר באישור ואסמכתא המתייחסים למטרות השימוש במוצר או להתוויה רפואית כלשהי. "נטורל ויז'ן" מבקשת לומר וזאת חד משמעית, במידע המופיע באתר אין התוויה רפואית או המלצה לטיפול וכי בכל בעיה רפואית, חשוב להיוועץ ברופא. ההחלטה של רכישת מוצר וכן החלטה לשימוש בו או הסקת מסקנות מכל סוג ביחס למטרת השימוש בו הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה ותמיד להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג. ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר. נשים בהריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש. המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי.

אנו ב"נטורל ויז'ן" טוענים, וזאת באמונה מקצועית, ידע וניסיון רב שמערכת חיסון חזקה, התייחסות רב מערכתית, יציבות נפשית, צמחי מרפא, הנחיות לתנועה, תזונה, נשימה ויציבה, טיפולים בקליניקה והתייחסות הוליסטית מהווים אמצעים אינטגרטיביים עם הטיפול הקונבנציונלי ובכך מעניקים עוצמה רבה יותר לתהליך הטיפול.
אנו ב"נטורל ויז'ן" מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל בתחום הדרך הטבעית ובכך מבקשים, וזאת דרך אמונתנו והמקצועיות שלנו לתת לכם את הטיפול הטבעי והמותאם הטוב ביותר עבורכם.

יצירת קשר
המלצה - סרטן שד גרורתי
טיפול בסרטן שד גרוררתי 27.9.18 בס"ד גל ואיתן היקרים! השאירו פרטים לתיאום פגישת אבחון מקיפה שם טלפון...
המלצה - סרטן שד דלקתי
סרטן שד דלקתי 28.9.14 היי איתן  להלן המשוב לטיפול התומך והמשלים מימוש היעדים עד כה נכון לנקודת...
המלצה - סרטן השד
סרטן השד למרפאת צמחי צוף ולצוות המדהים 14.7.14 תודה היא מילה קטנה עם משמעות גדולה. חיבוק, עידוד...
אולי יעניין אותך גם
פיברואדנומה של השד

פיברואדנומה של השד FIBROADENOMA פיברואדנומה הינה גידול שפיר שהינו הגדלה של תאים בתוך רקמה תקינה. הגידול אינו פוגע בה ואף אינו יוצר גרורותיות באיברים מרוחקים

קרא עוד »
צוף צמחים ונטורל ויז׳ן

מאמר לעיון בכל הקשור לטיפול הנפשי ב"צוף צמחים" ו"נטורל ויז'ן" אני מקשיב לעומקם של המילים של מטופליי במרפאת צוף צמחים, הן בפגישה והן המילים הכתובות

קרא עוד »
natural_vision_logo.png
נטורל ויז'ן
נטורל ויזין הינה קלינקה לטיפול טבעי מסייע ולחלוטין לא אלטרנטיבי. חשיבות הרפואה הקונבנציונלית עליונה בכל הקשור לטיפול בסרטן והסיוע הטבעי הינו גיוס כוחות נוספים וחשובים 

כל המידע הניתן באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי המלצותינו לגבי צמחי מרפא ותוספים, תנועה, אורח חיים בריא, יציבה, נשימה וטיפולי הדיקור והמגע אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי ויעוץ על ידי רופא או מטפל אנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע באתר זה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.