חזון טבעי NATURAL VISION  

הדרך הטבעית המשלימה והמסייעת לרפואה הקונבציונלית במחלות ממאירות

 

חזון טבעי NATURAL VISION  

 

לגייס את כל הכוחות

הכוח המרפא של הטבע

 

THE HEALING POWER OF NATURE

"נטורל ויז'ן" הינה קליניקה לרפואה טבעית, המספקת טיפולים טבעיים משלימים ומסייעים ברמת טיפול שאין כמותה בישראל ובעולם. 

"נטורל ויז'ן" מבית "צוף צמחים" הינה יצרנית ייחודית של הרכבי צמחים ותוספים המיועדים לטיפול טבעי משלים וזאת כחלק מתוכנית טיפול המסייעת למחלות ממאירות.

אנו עושים זאת לחולים הזקוקים לשיפור בריאותם וחוסנם ובכך אנו, ב-"נטורל ויז'ן" מגשרים מול הפער בין הרפואה הקונבנציונלית לרפואה הטבעית.

אנו עושים ב"נטורל ויז'ן" כמיטב יכולתנו לעזור לכם להגיע אל חזון טבעי לבריאות. אנו עושים זאת עבורכם בדרך בטוחה, מושכלת, מותאמת ויעילה. 

אנו ב"נטורל ויז'ן" מאמינים רק בנקיטת גישה שלמה, אינטגרטיבית, רב מערכתית וצעד אחר צעד לקיום בריא וזאת בשילוב עם הרפואה הרגילה. זו הדרך וזו דרכנו להשיג בריאות וחוסן מיטבי לטיפול טבעי מסייע. 

אנו ב"נטורל ויז'ן" מסורים לצרכים האישיים שלכם וזאת דרך ניסיוננו. אנו מסוגלים לספק עבורכם את הטיפול הטבעי הטוב ביותר. 

המטרה שלנו ב"נטורל ויז'ן" הינה להעניק לכם דרך טבעית ובכך להחזיר לגופכם את התפקוד הטוב ביותר כפי שהוא אכן זקוק לו. אנו מאמינים שניתן לעשות זאת בדרך טבעית, שלמה ומסייעת דרך מספר נתיבי טיפול. המשימה שלנו הינה לספק עבורכם את אפשרויות הטיפול הטבעי הטוב ביותר. 

אנו מתחייבים להעניק לכם טיפול ותמיכה בכל שעל ושעל. 

אנו נעניק לכם ידע רב ותמיכה שהרי המטפלים שלנו והטיפולים שלנו בראשות טל איתן (CLH) מבינים את מצבכם ורגישותכם ואנו נלמד אתכם להעצים את בריאותכם ובכך תהיו משתתפים פעילים בבריאותכם.

אנו נעזור לכם לעבור את התקופה הקשה הזו טוב יותר. 

 

האני מאמין שלנו!!!

דרך הטיפול הטבעי שלנו הינה אמונה בגישה קלינית וטבעית לבריאותכם וחוסנכם. אנו טוענים ב"נטורל ויז'ן" שיש לראות, וזאת באמונה חזקה, שבריאות טובה, חוסן חיסוני, יציבות נפשית ועוד הינה הרבה יותר מהעדר מחלה.

האמונה שלנו הינה להעצים אתכם בכלים להשבת הבריאות המיטבית שלכם וחוסנן של מערכות ההגנה שלכם.

אנו מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום הרפואה הטבעית ובכך מבקשים, וזאת דרך אמונתנו והמקצועיות, לתת לכם את חוויית הטיפול הטובה ביותר. נעניק את צמחי המרפא האיכותיים ביותר ואת תוספי התזונה הטובים ביותר הקיימים כיום מבית היוצר והפיתוח שלנו המשווקים רק עבורכם ולא בחנויות, פארמים או דרך האינטרנט וממקור טבעי בלבד וזאת תוך שילוב של דרכי טיפול טבעיות ומותאמות.

אנו נעשה את מירב המאמצים ליצור עבורכם את הדרך הטבעית הטובה ביותר למימוש את החזון הטבעי. יש לנו צוות מטפלים בכירים בראשות איתן טל (.(CLH צוות מטפלים מקצועי, בקיא, אכפתי ומסור עבורכם.

כל הטיפולים הטבעיים שלנו מבוצעים על ידי אנשי מקצוע בכירים, בעלי הכשרה גבוהה וזאת כדי להבטיח עבורכם בטיחות ויעילות.

אנו מחויבים להעניק לכם שביעות רצון, שירות מקצועי ואדיב שיממש את ציפיותיכם מהרפואה הטבעית.  

הטיפול האישי

אנו ב"נטורל ויז'ן" מתגאים ביכולתנו הטבעית בהיבט האישי ובכך מספקים לכם טיפול מקצועי ומסור תוך נקיטת גישה אישית.

הצוות שלנו קשוב לכל דבר ולכל צרכיו של המטופל/ת ונהנה להעניק לכם את המיטב. אנו לא רק קליניקה. אנו מטפלים בעלי השכלה רחבה הרואים זאת כערך מקודש להעניק לכם את הכלים להילחם במחלה. אנו מאמינים שהדרך הטבעית שלנו תאפשר לכם לחוות חווית בריאות כפי שמעולם לא חוויתם וזה אכן אפשרי. 

אם ברצונכם להבין יותר, להכירנו ולשאול שאלות חשובות בנוגע לבריאותכם, אל תהססו להתקשר אלינו ולשוחח. 

חשוב וניתן ליצור דרך טיפול טבעית נוספת ומשלימה לטיפול במחלות ממאירות. כל מחקר ממליץ על אורח חיים מיטבי כחלק מתהליך ריפוי, שיקום ואי הישנות ולכן אנו כאן עבורכם.

האם הובחנת כחולה סרטן? האם אתם מרגישים שדרכי הטיפול אינם מספיק אפקטיביים? האם אתם מחפשים כוחות נוספים וטבעיים לטיפול בסרטן? 

"נטורל ויז'ן" הינו מרכז טיפול טבעי המציע לחולי סרטן אפשרות טיפול נוספת אשר תסייע ותעזור בתהליך הקשה והחשוב אותו אתם עוברים. חזוננו הינו לגייס את כל הכוחות דרך כוח הריפוי של הטבע ובכך ליצור חזון טיפול נוסף.

צרו קשר אלינו – אנו יכולים לעזור לכם

אנו טוענים שיש לראות, וזאת באמונה חזקה, שבריאות טובה, חוסן חיסוני, יציבות נפשית ועוד הינה הרבה יותר מהעדר מחלה. אנו מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום הרפואה הטבעית ובכך מבקשים, וזאת דרך אמונתנו והמקצועיות, לתת לכם את חוויית הטיפול הטובה ביותר. 

רוני א.
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית סילט אגמטן.
רוני א.
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית סילט אגמטן.
רוני א.
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית סילט אגמטן.
natural_vision_logo.png
נטורל ויז'ן
נטורל ויזין הינה קלינקה לטיפול טבעי מסייע ולחלוטין לא אלטרנטיבי. חשיבות הרפואה הקונבנציונלית עליונה בכל הקשור לטיפול בסרטן והסיוע הטבעי הינו גיוס כוחות נוספים וחשובים 

כל המידע הניתן באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי המלצותינו לגבי צמחי מרפא ותוספים, תנועה, אורח חיים בריא, יציבה, נשימה וטיפולי הדיקור והמגע אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי ויעוץ על ידי רופא או מטפל אנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע באתר זה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.