סרקומה – SARCOMA

SARCOMA

סרקומה

סרטן מבוא

סרטן הינו כינו לקבוצת מחלות המאופיינות בגידול והתפשטות ללא בקרה וריסון של תאי הגוף. גוף האדם בנוי מרקמות. הרקמות מורכבות מתאים. קיימות רקמות רבות ותאים רבים בחלקי גוף שונים. אל אף היותם באזורים שונים ואף מאופיינים בפונקציות שונות, מתפקדים התאים על פי חוק קיום פיזיולוגי וזאת גם כאשר הם מתפקדים באופן לא זהה. מתוך כך מתחדשים התאים באופן דומה וניתן להגדיר זאת כחלוקה המבוצעת דרך בקרה ופיקוח של הגוף. לעיתים יכולת הפיקוח של הגוף מוגבלת ובכך תהליך התחלקות התאים משתבש ונעדר שליטה. ללא ביקורת ושליטה הופכים התאים לסוג של ישות עצמאית ומתחלקים ללא ביקורת ופיקוח של הגוף. מתוך כך התרבות התאים הופכת לגוש המכונה גידול. הגידול יכול להיות שפיר או סרטני. גידול שפיר אינו בעל יכולת התפשטות לחלקי גוף שונים אך עלול לגדול באזור בו הוא קיים. מצב זה אכן מבקש התייחסות קלינית שהרי הלחץ על איבר מסוים עלול ליצור הפרעה. הגידול הסרטני מאופיין בתאים בעלי יכולת התפשטות ובכך פלישה וחדירה לרקמות סמוכות ורחוקות תוך פגיעה קשה ביכולתן. לגידול הסרטני יש יכולת לשלוח גרורות וזאת דרך ניתוק התאים מהגידול הראשוני והעברתם דרך כלי הדם והלימפה לאזורים רחוקים. באזורים החדשים עלול הגידול ליצור מושבה ולגדול. הסרטן הינו מחלה של תאי הגוף. הגורמים לסרטן רבים ומגוונים וכן קיים מספר רב של גידולי סרטן אופייניים.

סרקומה הינו קבוצה של מחלות סרטן המאופיינות בגידול ממאיר המבטא את עצמו ברקמת חיבור או ברקמת שריר. פירוש המילה סרקומה הינו – "גידול אשר יש לו אופי ומאפיין בשרני" הסרקומה הינו שם המאפיין קבוצת מחלות סרטן לא שכיחות שמקורן ברקמות החיבור. אופייה של סרקומה מושפע מאופי רקמות החיבור שבהן היא החלה להתפתח. לציין שבגוף האדם קיימות רקמות רבות ובעלות אופי שונה השייכות לקטגוריה של קבוצת רקמות החיבור וזאת בדומה לשומן, שריר, מפרקים, רקמות חוץ תאיות, רקמות העוטפות את העצבים ורקמות לא ממוינות ועוד. מתוך כך, קיימת חשיבות רבה לאופי רקמת החיבור בו הסרקומה מופיעה שכן הגידול נוטה לנהוג באופן שונה בכל הקשור לפרוגנוזה של המחלה בכל אזור ואזור. לדוגמא, פיברוסרקומה המתפתח בתאים היוצרים רקמת חיבור חוץ תאית הינם גידולים סרטניים מתונים בהתפתחותם וסכנתם.

השאירו פרטים לתיאום פגישת אבחון מקיפה

חשוב לציין שסרקומה הינה קטגוריה רחבת היקף של גידולים ממאירים אך נדירה יחסית לשאר הגידולים ולכן קיים קושי רב בהבנת סיכוי ההחלמה וההישרדות שכן מחלה זו קשה לחיזוי. וודאי שחשוב לדעת את מיקומה, סוג הרקמה ממנה התחילה והמאפיינים את תאי הגידול. מתוך כך, ומעצם היותה נדירה וסבוכה, הרפואה הטבעית מהווה גם היא כוח חשוב ביותר כתהליך משלים, אינטגרטיבי והכרחי כדי ליצור סיכוי החלמה רבה יותר מהתהליך הקונבנציונלי בלבד.
כאמור סרקומה הינה מחלה ממארת, בעלת אופי נדיר ויכולה להתפתח בכל אזור בגוף ובכל גיל. קיימים כיום כ-45 סוגי סרקומות אך כולם בעלי התנהגות ואופי ביולוגי זהה.

ליפו סרקומה

גידולים סרטניים המגלים מראה זהה לתאי השומן בגוף. זו סרקומה היכולה לגדול בכל אזורי הגוף ומאופיינת אצל מבוגרים בני 50-65. חלק מהסרקומות הללו גדלות באופן איטי ואחרות בקצב מהיר וזאת על פי רמות דרגת הממאירויות.

ליומיוסרקומות

גידול הצומח לתאי שריר חלקים. הווה אומר, לא רצוניים, בדומה לשריר ברחם, בבטן, במעי ובכלי הדם.

רבדומיוסרקומית

מתפתח בשרירים רצוניים בדומה לשרירי השלד. הגידולים, בדרך כלל מתגלים בראש, צוואר, אגן אך לעיתים גם בזרועות או בברכיים. אופיינית מאוד לגיל הילדות.

סרקומות במערכת העצב

התאים סביב העצב מכונים תאי שוואן ולכן מכנים אותן שוואנומות ממאירות.

מיקסופיברוסרקומות

נפוצה אצל מבוגרים ומתפתחת ברגליים או בידיים.

סרקומה סינוביאלית

מתפתחת במפרקים בדומה לברך או המרפק בהתפתחות איטית.

אנגיוסרקומה

גידולים מריקים בכלי דם ונובעים לעיתים מתהליך הקרנתי.

סרקומה סטרומלית של הקיבה והמערכת

ועוד ….

הגורמים לסרטן סרקומה

בדומה למחלות קשות נוספות, לא נמצאו גורמים אשר יכולים להעיד על היותם הסיבה המובהקת להתפרצות מחלת סרקומה. ההתפשטות הלא מבוקרת של התא הסרטני נשארה עלומה ולפיכך סביר להניח שאין גורם אחד האחראי על ההתפרצות הסרטנית כי אם מספר רב של גורמים ותנאים הנובעים ממקורות קרצינוגניים (מחוללי סרטן) הגורמים לסרטן.

ודאי שנושא הגן מהווה יסוד למחלה אך יותר ויותר מתגלה שאין נתון זה, כאמור, גזרת גורל.

קיימים גורמים רבים להתפתחות תאים סרטניים ולהחרפת המחלה. אלו מהווים גם את היסוד לכישלון שיקומי ומניעה וזאת לאחר התהוותה של המחלה.

סרקומה

 להלן סקירה של חלק מהגורמים
(נתונים המופיעים במחקרים רבים)

גורמים גנטיים ותורשתיים וירוסים
מצבי מתח ולחץ עקב חוסר איזון של מערכת העצבים הצטברות רעלים בכבד, תפקוד כבד לקוי
זיהום אויר מערכת חיסון חלשה
תזונה לקויה ולא מיטבית ליקויים במערכת העיכול
עישון אקטיבי ופסיבי העדר פעילות גופנית נכונה ומיטבית
גוונים של רכיבי קפאין חסרים תזונתיים
סמים זיהומים שונים
השמנת יתר חשיפה מרובה לרדיקלים חופשיים
שימוש בתרופות אורח חיים לקוי
חשיפה לחומרים כימיים

מצבי דכדוך מצבי דיכאון

אי איזון פנימי

אי איזון עיכולי

מחלות שונות

דלקות שונות

מחלת מעיים דלקתית

פוליפים למיניהם

כיבים עיכוליים

בלוטת הערמונית ( הגדלה)

חשיפה לקרינה

שחמת כבד

 

חשיפה לרכיבי מזון לא מיטיבים

בדומה לחומרי שימור, צבעי מאכל וכד'

 

חשוב לציין

בכל הקשור לתורת החיסון, וזאת מתוך מחקרים רבים, מערכת חיסון לקויה מהווה בסיס להופעת הסרטן. כאשר החיסון בגופנו ניטל כוחו של הגוף להילחם בתא הסרטני, לנטרלו, ולמנוע את פלישתו. הכשל החיסוני רב משמעות בכל הקשור להתפרצות מחלת הסרטן.

הטיפול הקונבנציונאלי במחלת הסרטן

הטיפול הרגיל חשוב אך הסטטיסטיקה העגומה של טיפול זה בכל הקשור לתופעות הלוואי הקשות, החמורות והמייסרות של טיפולים אלו ידועה. הטיפול הרגיל נעשה דרך ניתוח שהינו הרחקת הגידול, הקרנות וטיפול כימותרפי והטיפול האימונותרפי – ביולוגי אשר במהלכו נוצר גירוי של מערכת החיסון על מנת להאיץ את תגובת הגוף כדי להתגבר על ההתפשטות הסרטנית מהווה שלב חשוב בריפוי.

הטיפול הכימותרפי אמור ליצור בגוף תהליכים של הרס תאים סרטניים או רקמות חולות וזאת דרך תרופות המכונות ציטוטוקסיות והורמונאליות לסוגי סרטן שונים.

תופעות הלוואי של הטיפול הרגיל קשות

 • קשיים בתנועה
 • חולשה ועייפות
 • בחילות והקאות
 • מצבי יובש בעור הגוף
 • פצעים קשים בפה
 • העדר תיאבון
 • עצירות ושלשולים לסירוגין
 • מצבים של העדר תחושה בחלקי גוף שונים
 • אובדן שיער
 • חרדות ולחצים
 • דיכאונות
 • יובש בפה
 • כאבים קשים
 • בסיס למחלות קשות ורבות אחרות
הטיפול הרגיל בסרטן חשוב אך לעיתים קרובות קיצוני מאוד ואף יכול לסכן את החיים ואת איכות הקיום של החולה.

חשוב לראות בכל טיפול חלק ממארג הכולל גם רפואה טבעית.

הרפואה הטבעית תיצור בסיס סינרגי חשוב לריפוי, הקלה, מניעה ותמיכה בשלבי הטיפול הקונבנציונאלי.

הטיפול הטבעי הינו שלב הכרחי בכל שלב של מחלת הסרטן כחלק מהטיפול הרגיל

  אין כותב המאמר מבקש להטיל ספק בדבר חשיבות הטיפול הרגיל. אין כל ספק שהטיפול הקונבנציונאלי מציל חיים, הכרחי וחשוב עד מאוד.

המסר החשוב מכל הינו שהטיפול הטבעי חייב את ביטויו במגביל לטיפול הרגיל ולאחריו. השיקום, ההקלה והמניעה הינם תהליכים דרמטיים בתקופה שלאחר מחלת הסרטן.

אנו, ב"נטורל ויז'ן" לרפואה טבעית, מעניקים מארג טיפול טבעי דרך נתיבי טיפול מובילים.

הגוף חייב סיוע טבעי וזאת כדי לתת בעבורו את הכוח הנכון להתגבר על המחלה ולמנוע את הישנותו.

ארבעה כללים חשובים ביותר

 • כאשר מחלת הסרטן פורצת הגוף מבקש להבריא, שהרי הבריאות הינה המצב הטבעי. כאשר האיזון הטבעי מופר, קיים כוח גדול המבקש לאזן. הטיפול הטבעי מעניק כוח רב יותר לריפוי.
 • תהליך הריפוי, מעבר לטיפול הרגיל, עדיין דרך הכוח הטבעי – זה ממש לא משנה איזה טיפול אתה מקבל, הגוף ורק הגוף חייב לעשות את העבודה. הכוח הטבעי הינו הכוח המרפא וזה לא משנה אילו טיפולים ניתנים.
 • הגוף הינו מארג הוליסטי הקשור לכל מערכותיו – הרפואה הטבעית רואה את הגוף כשלם. האיזון הרב מערכתי חשוב למחלת הסרטן לכן אנו מטפלים בשלם.
 • הגוף, מערכת העצבים וההכרה הינם שתי פנים של מציאות אובייקטיבית אחת – שיטת הטיפול הטבעית מנחה לאיזון פנימי ולהפגת מתחים באמצעים שונים בדומה לצמחי מרפא, דיקור סיני ועוד.

 אתם חייבים להאמין בכוח הטמון בכם שכן זה חוק הטבע אשר אינו ניתן לשינוי או התעלמות.

האמונה בתהליך הריפוי תשפיע רבות על דרך הריפוי והאפקט הטיפולי.

הרפואה הטבעית ב"נטורל ויז'ן"

בכל יצור חי מתקיימות מערכות של מנגנון ריפוי טבעי. הגוף מגייס את כוחותיו להילחם באויבים השונים ולמגרם.

אלפי שנים של הישרדות המין האנושי מעידים על כך שלגוף יש מערכת טבעית לריפוי שהרי הרפואה המודרנית הינה חדשה.

נתיבי הטיפול המסייע של הרפואה הטבעית במחלת הסרטן רבים ועתירי גוונים.

הרפואה הטבעית מעניקה לחולים במחלת הסרטן חזון נוסף לתהליך הריפוי.

בעולם כולו נעזרים כיום ברפואה הטבעית כחלק בלתי נפרד מדרך הטיפול.

הרפואה הטבעית במרפאתנו מאגדת בתוכה נתיבי טיפול רבים אשר לא נכללים בטיפול הרגיל. השיטות השונות הינן עתיקות יומין אך גם נתמכות במחקרים מדעיים רבים.

הטיפול ברפואה הטבעית הינו טיפול משלים ורב עוצמה.

 הטיפול ברפואה הטבעית ב"נטורל ויז'ן" אינו טיפול אלטרנטיבי לרפואה הרגילה כי אם השלמה של הטיפול הרגיל.

 תועלתו של הטיפול הטבעי

 • הטיפול הטבעי משפעל את המערכת החיסונית ומחזק את תפקודיה. הטיפול מאיץ את הכמות והאיכות של רכיבי החיסון ובכך מעניק כוח רב יותר לעימות מול מחלת הסרטן והשלכותיה.
 • הטיפול הטבעי יוצר שיפור דרמטי במצב הרב מערכתי של החולה והמשתקם וזאת דרך שיפור התיאבון, איזון משקל, שיפור ההרגשה הכללית, חיזוק הגוף והרפייתו, צמצום חסרים ועוד.
 • הטיפול הטבעי מלווה את מהלך המחלה, בזמן הטיפולים ולאחריהם, ויוצר הפחתה דרמטית בכאבים, בהקאות, בחילות וליקויים קשים במערכת העיכול.
 • הטיפול הטבעי ב"נטורל ויז'ן" חייב להשתלב בטיפול הקונבנציונאלי וזאת כדי ליצור הפחתה בסימפטומים הנלווים של בעיות עיכוליות, חולשה, בעיות עצביות וערכים נכונים של הדם וכדומה.
 • הטיפול הטבעי עוזר להפחתה ושיקום מהיר של הנזקים שנגרמו מהמחלה ומהטיפולים בדומה לנזקים בלב, בכליות, בריאות, בקיבה, במעיים ועוד מערכות רבות.
 • הטיפול הטבעי הינו יסוד חשוב ביותר!!! למניעה והישנות המחלה דרך אורח חיים ונפש.
 • הטיפול הטבעי מחזק את כוח הגוף הנדרש במצבים אלו לגייס את כוחותיו לתהליכי ריפוי מואצים.
 • הטיפול הטבעי במרכז "נטורל ויז'ן" תומך, מחזק ומעצים את יעילות הנתיבים הקונבנציונאליים.
 • הטיפול הטבעי מעניק כוח רב וזאת דרך חיזוק ועמידות הגוף על כל מערכותיו.
 • הטיפולי הטבעי מסייע למנוע גם הישנות המחלה ואת הפוטנציאל הגנטי של החולה שכן אין חולק על כך שאורח חיים בריא מהווה כוח רב עוצמה.
 • הטיפול הטבעי הינו מכשיר חשוב לאיזון נכון בין הרדיקלים החופשיים לאנטיאוקסידנטיים הנלחמים בהם.
 • הטיפול הטבעי הינו טיפול מסייע, מקל ועוזר לשיקום ולמניעה.

הטיפול הטבעי מעניק השלמה להקלה והפחתה ניכרת של הסימפטומים הקשים הנלווים למחלה ולטיפול הרגיל ואף יוצר תהליך של שיפור אורח החיים.

 סביבתנו רוויה וגדושה בקרצינוגניים שהינם חומרים מחוללי סרטן ושינויים במאזן ההורמונאלי והגנטי הגורמים לסרטן. וכן בהרגלי חיים לא נכונים המשפיעים על היווצרות המחלה.

אם אתם רוצים לנצח את מחלת הסרטן אתם חייבים לנהל את אחד הקרבות הקשים בחייכם. האדם העיקרי אשר יעמוד בקו החזית של המחלה בקרב זה הינו החולה. הוא ורק הוא מהווה את עיקר נותני הדעה. ודאי שהוא נעזר ביודעי דבר או מקורבים, אך להחלטה אופרטיבית דרושה הסכמתו, הבנתו ובעיקר אמונתו.

 מארג הטיפול הטבעי ב"נטורל ויז'ן" במחלת הסרטן הינו מארג סינרגי הניתן כהנחיה אישית מלווה בתיקי טיפול חודשיים ובהנחיות מקיפות.

הטיפול יעשה דרך נתיבי טיפול רבים.

נתיבי הטיפול הטבעי במחלת הסרטן – תזונה נכונה למחלת הסרטן

התזונה המיטבית הנכונה מהווה יסוד לריפוי, הקלה, שיקום ומניעה של מחלת הסרטן.

אנו מלווים את המטופל במהלך חודשים עד לאיזון מלא דרך שפע של תפריטים, מתכונים ותזונה טעימה, בריאה, קלינית ומשביעה.

חשוב לציין – התזונה המיטבית הנכונה אינה יסוד להחלמה, אך החלמה ומניעה אינה יכולה לקיים את עצמה ללא תזונה מיטבית ספציפית.

תזונה הינה תרופה חשובה וזאת דרך שינוי הרגלי האכילה, איזון המשקל, עיכוב פעילות הרדיקלים החופשיים, והימנעות מכל מה שמחולל את התהליך.

המזון תרופה אך חשוב לדעת כיצד להנחות את המטופל לכך.

חייבת להיות הנחיה נכונה לתזונה ודרכים בהם יש להכין את המזון, ושילוב רכיבי המזון הנכונים וזאת דרך רכיבים שיש להימנע מהם. מטרת הטיפול התזונתי לשקם את הגוף וליצור מבנה בריאות חדש של המטופל. התהליך לא נועד רק לרפא כי אם למנוע הישנות. אנו ננחה לתזונה נבונה ונכונה המורכבת ממזון עשיר, טעים, מגוון ומשביע. התזונה תכיל גם מזונות שומניים אשר מכילים חומצות שומן חד בלתי רוויות כמו שמן זית, שקדים ואבוקדו וחומצות שומן מסוג אומגה 3 מעולם הצומח והדגה.

התזונה הטבעית הקלינית חשובה ביותר במארג הטיפול.

הטיפול בצמחי מרפא למחלת הסרטן

נתיב הטיפול בצמחי מרפא ייחודים הינו אחד הנתיבים החשובים במארג הטיפול אשר אנו מציעים.

ריפוי סרטן דרך צמחי המרפא הינו מהנתיבים הידועים, היעילים והחשובים ביותר במסגרת הטיפול הטבעי.

בצמח קיים כוח גדול וידוע מזה אלפי שנים. בספרות המסורתית צוינו כ 4000 צמחים אשר מסייעים לבעיות של גידולים ומחלות קשות.

 התוויות צמחי המרפא

 • הטיפול בצמחי מרפא מגדיל את כמות תאי הגזע במוח העצם ובכך משפר את תאי מערכת החיסון.
 • הטיפול מגביר את פעילות תאי NK ולימפוציטים מסוג T ומשפר את היעילות של הציטוקינים.
 • בצמחים מצויים חומרים בדומה לאלקלואידים ואוקסידוליים אשר מעוררים את הפעילות הפגוציטית של תאי הדם הלבנים.
 • הצמחים מכילים חומרים פעילים בדומה לפיטוסטרואידים ופלבנואידים.
 • הצמחים משמשים ככלי טיפול בתופעות הלוואי של הטיפולים הכימותרפיים וההקרנות.
 • הצמחים מחזקים את מערכת החיסון ללחימה נגד זיהומים נגיפיים, חיידקיים ופטרייתיים.
 • הצמחים מנקים רעלים ומכילים חומרים בעלי פעילות אנטי סרטנית מניעתית וטיפולית מובהקת וזאת תוך שיפור דרמטי במצב הכללי של החולה ושיקומו.
 • צמחים רבים הינם הצמחים אנטי דלקתיים מפחיתים נפיחויות וכאבים בכל אותם אזורים מודלקים.
 • מנקזים לימפטיים חזקים, ממריצי חיסון.
 • מותווים לזיהומים שונים.
 • מצבי דיכאון.
 • מסייעים לתופעות הלוואי של הטיפול הכימותרפי ועוד.
 • צמחים שונים מגבירים את יכולת העמידות במצבי מתח ולחץ תוך הפחתת תופעות הלוואי הרבות וטיפול בדיכאון, חרדות, עייפות ובעיות עיכול קשות.
 • צמחי המרפא מטפלים באופן יעיל בדלקות מעיים, אף ואוזניים ומחזקים עמוקות את הכבד.
 • הצמחים מורידים לחץ דם גבוה ומאזנים את רמות השומנים בדם.

כל המידע ניתן ממחקרים רבים בעולם אך לחלוטין אינם מייצגים דרך אלטרנטיבית כי אם תהליך מסייע.

אנו מספקים את צמחי המרפא באופנים שונים דרך הרכב צמחים במספר פורמולות.

  אנו אלו אשר מייצרים את כל התרכובות והתאמתן באופן אישי במעבדתנו.

אנו מספקים את התכשירים הטובים ביותר המכילים חומרים פעילים ייחודיים.

 מרפאתנו הינה מרכז המומחה להרבולוגיה והמטפלים הינם הרבליסטים מוסמכים.

הודעה לגולשים באתר

צמחי המרפא ותוספי התזונה מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" ובפיתוחו של טל איתן CLH, אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כי אם חלק מסינרגיה קיומית נכונה בדומה לתזונה, תנועה, שיטת נשימה ועוד. כל הסתמכות על המידע המפורט הינה על אחריות הקורא בלבד ותמיד מומלץ להתייעץ גם עם רופא מוסמך. צמחי מרפא הנמכרים בבתי טבע או פארמים אינם מהווים כלי לריפוי בלעדי כי אם חלק מטיפול טבעי ומתוך כך אין "נטורל ויז'ן" מוכרים את התכשירים בחנויות כי אם ישירות אל המטופלים ומטפלים ומרפאות מוסמכים. אנו מעניקים לכם דרך טיפול טבעית מקצועית, רבת היקף והחלפה מהירה.

כל מוצרי "נטורל ויז'ן" אינם תרופות כי אם תוספי תזונה המאושרים ע”י משרד הבריאות. אנו חייבים להעביר לכם גילוי נאות, כי האישור שניתן הינו לבטיחות השימוש ברכיבי התכשיר בלבד ובכך אין מדובר באישור ואסמכתא המתייחסים למטרות השימוש במוצר או להתוויה רפואית כלשהי. "נטורל ויז'ן" מבקשת לומר וזאת חד משמעית, במידע המופיע באתר אין התוויה רפואית או המלצה לטיפול וכי בכל בעיה רפואית, חשוב להיוועץ ברופא. ההחלטה של רכישת מוצר וכן החלטה לשימוש בו או הסקת מסקנות מכל סוג ביחס למטרת השימוש בו הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה ותמיד להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג. ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר. נשים בהריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש. המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי.

אנו ב"נטורל ויז'ן" טוענים, וזאת באמונה מקצועית, ידע וניסיון רב שמערכת חיסון חזקה, התייחסות רב מערכתית, יציבות נפשית, צמחי מרפא, הנחיות לתנועה, תזונה, נשימה ויציבה, טיפולים בקליניקה והתייחסות הוליסטית מהווים אמצעים אינטגרטיביים עם הטיפול הקונבנציונלי ובכך מעניקים עוצמה רבה יותר לתהליך הטיפול.
אנו ב"נטורל ויז'ן" מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל בתחום הדרך הטבעית ובכך מבקשים, וזאת דרך אמונתנו והמקצועיות שלנו לתת לכם את הטיפול הטבעי והמותאם הטוב ביותר עבורכם.

יצירת קשר
אולי יעניין אותך גם
פיברואדנומה של השד

פיברואדנומה של השד FIBROADENOMA פיברואדנומה הינה גידול שפיר שהינו הגדלה של תאים בתוך רקמה תקינה. הגידול אינו פוגע בה ואף אינו יוצר גרורותיות באיברים מרוחקים

קרא עוד »
צוף צמחים ונטורל ויז׳ן

מאמר לעיון בכל הקשור לטיפול הנפשי ב"צוף צמחים" ו"נטורל ויז'ן" אני מקשיב לעומקם של המילים של מטופליי במרפאת צוף צמחים, הן בפגישה והן המילים הכתובות

קרא עוד »
natural_vision_logo.png
נטורל ויז'ן
נטורל ויזין הינה קלינקה לטיפול טבעי מסייע ולחלוטין לא אלטרנטיבי. חשיבות הרפואה הקונבנציונלית עליונה בכל הקשור לטיפול בסרטן והסיוע הטבעי הינו גיוס כוחות נוספים וחשובים 

כל המידע הניתן באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי המלצותינו לגבי צמחי מרפא ותוספים, תנועה, אורח חיים בריא, יציבה, נשימה וטיפולי הדיקור והמגע אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי ויעוץ על ידי רופא או מטפל אנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע באתר זה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.