המלצה – סרטן הכבד והלבלב

סרטן כבד ולבלב גרורתי

10/10/20

לכבוד צוף צמחים

לפני כחודש וחצי, נפגשתי לראשונה עם איתן טל לפגישה שתיאמה בתי מעיין שחיפשה מקור נוסף לטיפול הקונבנציונאלי במרפאה האונקולוגית בבי"ח הדסה עין כרם.

השאירו פרטים לתיאום פגישת אבחון מקיפה

הבעיה שעמה היה עלי ועל ביה"ח להתמודד, הייתה גרורות של סרטן בכבד ובלבלב. מקורן במלנומות שהיו לי בעין 3 פעמים לאורך 12 שנים.

לשמחתי הרבה, כבר בפתיחת הפגישה , אמר איתן שהוא לא מטפל במקום ביה"ח אלא משלים את הטיפול.

הגעתי לטיפול הראשון חלש ועייף ואיתן הציב 4 מטרות לטיפול המוצע:

  1. הגברת פעילות מערכת החיסון.
  2. הקטנת רמת הסוכר בדם
  3. הנחיות לתזונה נכונה
  4. פעילות גופנית מומלצת

קבלתי 22 פורמולות של תמציות צמחים, מסג' / פיזיותרפיה ודיקור סיני.

הרופאה האונקולוגית בבי"ח הדסה עין כרם, נתנה את ברכתה לרפואה המשלימה.

היום, אני חזק, פעיל, רגוע, ומרגיש כמו לפני גילוי המחלה.

לפני הטיפול הייתה בעיה של צריבה בזמן הטלת שתן- הבעיה נפתרה.                                                                                                   

בעיית העצירות- נפתרה

בעיית כאבי ראש תכופים- נפתרה

הליכה למשך שעה, בכל יום,  חיזקה את השרירים שהתנוונו במהלך השכיבה שלפני הטיפול בצוף צמחים.

ההנחיה לאכול רק דגים ולחם נטול גלוטן או לחם פשתן וכן תפריט המזון גם לפריטים שמעולם לא אכלתי סייעו לשיפור המצב הגופני.

ברצוני להודות לאיתן על זיהוי כל הבעיות ומתן ההנחיות לשיפור.

וכן תודות מקרב לב על יחס אדיב, סבלני ומקצועי לו זכיתי מגל, סיגל ואחרון חביב לרועי המדקר שכל טיפול בן שעה וחצי שיפר את המצב.

תודה רבה וודאי אמליץ למכרי וידידי על צוף צמחים.

גדי פרידמן, נס ציונה

הודעה לגולשים באתר

צמחי המרפא ותוספי התזונה מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" ובפיתוחו של טל איתן CLH, אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כי אם חלק מסינרגיה קיומית נכונה בדומה לתזונה, תנועה, שיטת נשימה ועוד. כל הסתמכות על המידע המפורט הינה על אחריות הקורא בלבד ותמיד מומלץ להתייעץ גם עם רופא מוסמך. צמחי מרפא הנמכרים בבתי טבע או פארמים אינם מהווים כלי לריפוי בלעדי כי אם חלק מטיפול טבעי ומתוך כך אין "נטורל ויז'ן" מוכרים את התכשירים בחנויות כי אם ישירות אל המטופלים ומטפלים ומרפאות מוסמכים. אנו מעניקים לכם דרך טיפול טבעית מקצועית, רבת היקף והחלפה מהירה.

כל מוצרי "נטורל ויז'ן" אינם תרופות כי אם תוספי תזונה המאושרים ע”י משרד הבריאות. אנו חייבים להעביר לכם גילוי נאות, כי האישור שניתן הינו לבטיחות השימוש ברכיבי התכשיר בלבד ובכך אין מדובר באישור ואסמכתא המתייחסים למטרות השימוש במוצר או להתוויה רפואית כלשהי. "נטורל ויז'ן" מבקשת לומר וזאת חד משמעית, במידע המופיע באתר אין התוויה רפואית או המלצה לטיפול וכי בכל בעיה רפואית, חשוב להיוועץ ברופא. ההחלטה של רכישת מוצר וכן החלטה לשימוש בו או הסקת מסקנות מכל סוג ביחס למטרת השימוש בו הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה ותמיד להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג. ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר. נשים בהריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש. המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי.

אנו ב"נטורל ויז'ן" טוענים, וזאת באמונה מקצועית, ידע וניסיון רב שמערכת חיסון חזקה, התייחסות רב מערכתית, יציבות נפשית, צמחי מרפא, הנחיות לתנועה, תזונה, נשימה ויציבה, טיפולים בקליניקה והתייחסות הוליסטית מהווים אמצעים אינטגרטיביים עם הטיפול הקונבנציונלי ובכך מעניקים עוצמה רבה יותר לתהליך הטיפול.
אנו ב"נטורל ויז'ן" מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל בתחום הדרך הטבעית ובכך מבקשים, וזאת דרך אמונתנו והמקצועיות שלנו לתת לכם את הטיפול הטבעי והמותאם הטוב ביותר עבורכם.

יצירת קשר
המלצה - סרטן הכבד והלבלב
סרטן כבד ולבלב גרורתי 10/10/20 לכבוד צוף צמחים לפני כחודש וחצי, נפגשתי לראשונה עם איתן טל לפגישה...
המלצה - סרטן הכבד
סרטן כבד גרורתי לאיתן וגל היקרים צוף צמחים אני הגעתי לאיתן צוף צמחים עם גידול בכבד וכשהגעתי...
המלצה - סרטן הכבד
סרטן גרורתי בכבד    1.9.19 הגענו ל"צוף צמחים" ולאיתן ספציפית מאחר שאימא שלי סובלת כבר 10 שנים מסרטן...
אולי יעניין אותך גם
פיברואדנומה של השד

פיברואדנומה של השד FIBROADENOMA פיברואדנומה הינה גידול שפיר שהינו הגדלה של תאים בתוך רקמה תקינה. הגידול אינו פוגע בה ואף אינו יוצר גרורותיות באיברים מרוחקים

קרא עוד »
צוף צמחים ונטורל ויז׳ן

מאמר לעיון בכל הקשור לטיפול הנפשי ב"צוף צמחים" ו"נטורל ויז'ן" אני מקשיב לעומקם של המילים של מטופליי במרפאת צוף צמחים, הן בפגישה והן המילים הכתובות

קרא עוד »
natural_vision_logo.png
נטורל ויז'ן
נטורל ויזין הינה קלינקה לטיפול טבעי מסייע ולחלוטין לא אלטרנטיבי. חשיבות הרפואה הקונבנציונלית עליונה בכל הקשור לטיפול בסרטן והסיוע הטבעי הינו גיוס כוחות נוספים וחשובים 

כל המידע הניתן באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי המלצותינו לגבי צמחי מרפא ותוספים, תנועה, אורח חיים בריא, יציבה, נשימה וטיפולי הדיקור והמגע אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי ויעוץ על ידי רופא או מטפל אנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע באתר זה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.