מלנומה ומלנומה גרורתית – MELANOMA

MELANOMA

מלנומה ומלנומה גרורתית

הטיפול הטבעי המסייע והמשלים לרפואה הקונבנציונלית

הטיפול המסייע לרפואה הרגילה – חיזוק הגוף ועמידותו, התאמת צמחי מרפא ותוספי תזונה ייחודיים, הנחיות לתזונה, תנועה, יציבה וטיפולים בקליניקה, חיזוק מערכת החיסון

סרטן – מבוא

השאירו פרטים לתיאום פגישת אבחון מקיפה

סרטן הינו כינו לקבוצת מחלות המאופיינות בגידול והתפשטות ללא בקרה וריסון של תאי הגוף. גוף האדם בנוי מרקמות. הרקמות מורכבות מתאים. קיימות רקמות רבות ותאים רבים בחלקי גוף שונים. אל אף היותם באזורים שונים ואף מאופיינים בפונקציות שונות, מתפקדים התאים על פי חוק קיום פיזיולוגי וזאת גם כאשר הם מתפקדים באופן לא זהה. מתוך כך מתחדשים התאים באופן דומה וניתן להגדיר זאת כחלוקה המבוצעת דרך בקרה ופיקוח של הגוף. לעיתים יכולת הפיקוח של הגוף מוגבלת ובכך תהליך התחלקות התאים משתבש ונעדר שליטה. ללא ביקורת ושליטה הופכים התאים לסוג של ישות עצמאית ומתחלקים ללא ביקורת ופיקוח של הגוף. מתוך כך התרבות התאים הופכת לגוש המכונה גידול. הגידול יכול להיות שפיר או סרטני. גידול שפיר אינו בעל יכולת התפשטות לחלקי גוף שונים אך עלול לגדול באזור בו הוא קיים. מצב זה אכן מבקש התייחסות קלינית שהרי הלחץ על איבר מסוים עלול ליצור הפרעה. הגידול הסרטני מאופיין בתאים בעלי יכולת התפשטות ובכך פלישה וחדירה לרקמות סמוכות ורחוקות תוך פגיעה קשה ביכולתן. לגידול הסרטני יש יכולת לשלוח גרורות וזאת דרך ניתוק התאים מהגידול הראשוני והעברתם דרך כלי הדם והלימפה לאזורים רחוקים. באזורים החדשים עלול הגידול ליצור מושבה ולגדול. הסרטן הינו מחלה של תאי הגוף. הגורמים לסרטן רבים ומגוונים וכן קיים מספר רב של גידולי סרטן אופייניים כדוגמת סרטן המעי הגס.

מלנומה הינה סרטן עור אשר עלול להיות קשה ומסוכן וזאת בהעדר טיפול נכון ומערכת חיסון יעילה. כיום קיימת שכיחות רבה אצל חולים במלנומה לפתח במהלך חודשים או שנים מלנומה גרורתית. מתך כך ברורה גם הנחה נוספת שרבים מחולי מלנומה גרורתית הינם בעלי עבר של מלנומה עורית. המלנומה הגרורתית מתלקחת גם לאחר מספר שנים אך גם לאחר שנים רבות וזאת לאחר ההתפרצות העורית הראשונה.

בכל המחקרים של מחלת הסרטן בכלל ומלנומה בפרט, אנו עדים לאינדיבידואל והשפעתו על הפרוגנוזה של המחלה. אין שום ספק בכך שגוף בעל מערכת חיסון חזקה ואורח חיים בריא מהווה בסיס לטיפול מיטבי במלנומה. מחקרים רבים בעולם, בני זמננו, מבינים את ערך הרפואה הטבעית והיותה חלק אינטגרטיבי מתהליך הטיפול הקונבנציונלי, הריפוי השיקום וכמובן המניעה.
כאמור, מלנומה הינה סרטן עור ממאיר שמקורו במלנוציטים שהינם תאי פיגמנטציה. במלנומה נוצרת התרבות וחלוקה לא מבוקרת של התאים המלנוציטים.

מלנומה מהווה כ 8% מסוגי סרטן העור אך אחראי לרובם של מקרי המוות מסרטן העור. זו מחלת סרטן קטלנית.
קיימת מלנומה שאינה חודרנית שזה השלב המוקדם ביותר אך גם מלנומה חודרנית המערבת את שכבת העור העמוקה וכן מלנומה חודרנית יותר המערבת גם בלוטת לימפה. בישראל שיעור סרטן העור הינו מהגבוהים בעולם.
חשוב ליצור פרוטוקול טבעי אך לא אלטרנטיבי לטיפול ובכך לגייס את כל הכוחות.

מלנומה פרוגנוזה (הבנת הפרוגרסיה)

קיימות מלנומות המתגלות בשלב 1 ו-2 אך חייבת להיות הבנה של עומק החדירה של מלנומה ונוכחות גרורתית. גם המיקום האנטומי חשוב וכוונתי לכך שהיד (האמה) בעלת סיכוי החלמה טוב אך קרקפת, כפות ידיים, כפות רגליים וריריות הינם אזורים בעיתיים יותר.
במצב גרורתי קיים חשש לגרורות במוח ולכל הגוף. קיימות גם מלנומות הפוגעות בעין.

להלן סקירה של חלק מהגורמים למלנומה

גורמים גנטיים ותורשתיים וירוסים
מצבי מתח ולחץ עקב חוסר איזון של מערכת העצבים הצטברות רעלים בכבד, תפקוד כבד לקוי
זיהום אויר מערכת חיסון חלשה
תזונה לקויה ולא מיטבית ליקויים במערכת העיכול
עישון אקטיבי ופסיבי העדר פעילות גופנית נכונה ומיטבית
גוונים של רכיבי קפאין חסרים תזונתיים
סמים זיהומים שונים
השמנת יתר חשיפה מרובה לרדיקלים חופשיים
שימוש בתרופות אורח חיים לקוי
חשיפה לחומרים כימיים

מצבי דכדוך מצבי דיכאון

אי איזון פנימי

אי איזון עיכולי

מחלות שונות

דלקות שונות

מחלת מעיים דלקתית

פוליפים למיניהם

כיבים עיכוליים

בלוטת הערמונית ( הגדלה)

חשיפה לקרינה

שחמת כבד

 

חשיפה לרכיבי מזון לא מיטיבים

בדומה לחומרי שימור, צבעי מאכל וכד'

 

הסרטן אל מול מערכת החיסון

כאמור, מערכת החיסון הינה מנגנון מורכב והגנתי וזאת כנגד מחוללי מחלה ותאים נטולי בקרה המבקשים להתרבות ולהתחלק. מערכת החיסון אמורה ליצור גישה סלקטיבית המזהה תאים לא תקינים, זרים ושאינם נתונים לבקרה של הגוף. גידול סרטני הינו תהליך זר ולכן חייבת לעורר תגובות חיסוניות, חלקן קיימות אצלנו מלידה וחלקן ניתנות לנו כנרכשות במהלך השנים.
הרפואה הטבעית ב"נטורל ויז'ן" מאמצת את החשיבה האימונו-אונקולוגית
(IMMUNO-ONCOLOGY) והתפתחות סרטן. כיום, בכל חלקי העולם מבינים את המתאם הכל כך ברור בין התפתחות סרטנית ליכולת מערכת החיסון להשמידה אך גם את יכולת התא הסרטני להתחמק מהשפעתה. בנוסף אנו ערים לעובדה חשובה שמצבי דלקת בעלי אופי כרוני קשורים גם להתפתחות סרטן. קיים מתאם מובהק בין מערכת החיסון הנרכשת (ADOPTIVE) אך גם המולדת (INNATE) לחיסול התא הסרטני. כאשר תא מבקש להתרבות ולהתחלק וזאת לאחר שעבר התמרה חייבת מערכת החיסון לאתרו דרך מה שמכונה תאי השמדה טבעיים (NK-NATURAL KILLER) הרפואה הטבעית ב"נטורל ויז'ן", וזאת בנתיבים שונים בנוסף לצמחי המרפא ותוספי התזונה מעצימה את מערכת החיסון הנרכשת ובכך מצב זה מעצים את יכולת הגוף להתנגדות. מדהימה העובדה שחוקרים רבים זיהו העצמה חיסונית ובכך נסיגה של גידול דרך גירוי מערכת החיסון בדומה לזיהום חיידקי, ויראלי או פטרייתי.

הרפואה הטבעית

מערכת החיסון מאופיינת בשלושה שלבים חשובים להגנה מול תאים סרטניים.

שלב א' – מתרחש כאשר מערכת החיסון מזהה את התא המוגדר והסרטני ומשמידה אותו. שלב זה הינו המצב בו מערכת החיסון חזקה, יעילה, ללא הפרעות וניתן לציין שמצב זה חוזר על עצמו גם לאורכו של יום.

שלב ב' – בשלב זה המערכת חלשה יותר ואינה יכולה להשמיד את התא הסרטני, אך לא מאפשרת לו לגדול יותר ובכך הוא קיים אך לא גדל, הווה אומר לא נסוג ולא גדל, סוג של שיווי משקל בין יכולתו להתפתח לבין יכולתו להישאר כפי שהוא.

שלב ג' – בו מערכת החיסון לא פעילה ובכך הגידול גדל ומתרבה. בשלב זה הגידול לומד לעכב תגובות חיסוניות ולא מאפשר למערכת החיסון לפעול למיגור התא הסרטני שביצע התמרה. לתא הסרטני יש אפשרות ניצול של מערכת החיסון ובכך מתחמק מיכולתה להשמידה.

האפיון הטיפולי הקונבנציונלי הינו השמדת הגידול דרך ניתוח, כימותרפיה או הקרנה. הטיפול הטבעי ב"נטורל ויז'ן" מחזק, מעצים, מאזן, מזין ומעניק יכולת חיסונית גבוהה. הטיפול יכול להביא את המטופל לשלב ב', בו הגידול קיים אך לא מתפתח. סוג של שלב כרוני לאורך שנים רבות ולדעתי גם תהליך זה הינו הישג רב לרפואה הטבעית. למערכת החיסון קיים תהליך בהגנה על הגוף אך גם, בעת שהיא לא ניזונה ולא מועצמת וחלשה, היא עלולה לקדם התפתחות סרטן ממגוון סוגים כדוגמת סרטן כליה.

דרכי הטיפול הינם מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" ומקור הפיתוח שלנו דרך צמחי מרפא ותוספי תזונה שאינם משווקים בחנויות או פארמים או דרך האינטרנט כי אם למרפאות בלבד. בנוסף הנחיות להעשרת הגוף בחמצן, תנועה, טיפולים רבי חשיבות ומשמעות בקליניקה, תזונה ועוד, דרך תוכנית מותאמת ומפוקחת ואינטגרציה עם הרפואה הרגילה.

חשוב לעיין היטב

מחקרים רבים מכל העולם וספרות מקצועית רבה מדווחים על מלנומה גרורתית שקיים פוטנציאל חשוב של תגובה חיסונית חזקה של מערכת החיסון אצל החולה למלנומה גרורתית. מתוך כך, מבקשים ברפואה הרגילה להגביר את כוח החיסון של החולה. זה הרי תפקידה של הרפואה הטבעית ב"נטורל ויז'ן" לחיזוק, להזנה ולשפעול מערכת החיסון. רפואת צמחי המרפא עושה זאת חד משמעית!! מתוך כך קיים משקל קליני רב לטיפול האימונולוגי הקונבנציונלי אך גם תופעות לוואי קשות הנובעות מהטיפול. זה הרי פרדוקסלי, שכן הטיפול גורם לסרטן. גם בנושא זה חשיבות הרפואה הטבעית ב"נטורל ויז'ן" הינה בעלת אופי טיפול דרמטי שחייב להיות אינטגרלי מהטיפול הרגיל ומעניק בעשרות אחוזים את הסיכוי להצלחה. הרפואה הטבעית לטיפול משלים במלנומה גרורתית הינה עידן חדש שהינו בעצם עידן ישן. זו תורת ריפוי קדומה לעת החדשה.

לסיכום

הנזק הנוצר כתוצאה מהמפגש עם התא הסרטני הופך לעימות עם מערכת החיסון המבקשת לתקן את הנזק או להיכנס לתהליך של הכחדת התא.

כאשר המערכת החיסונית מובסת מצליחים תאי הסרטן למנוע את תיקון התאים הפגועים או את הכחדתם והופכים לתאים סרטניים פעילים.

מצב זה גורם לחלוקה חוזרת ונשנית. התהליך הסרטני הינו רב שלבי ואכן, ריבוי השלבים מאפשר אפשרויות ריפוי רבות.

יש תשובה של הרפואה הרגילה לתהליך הסרטני, זו אינה גזרת גורל אך חשיבות הטיפול הטבעי לאורח חיים בריא אינה מוטלת בספק

הערפל אשר הקהילה המדעית נתונה בו בקשר לגורם הישיר למחלת הסרטן מעניק לנו את המידע החשוב ביותר שהינו-

גורמים רבים אשר ניתן להימנע מהם בכל הקשור לסביבה, לאורח החיים, לתחזוקה, לתזונה וכדומה מהווים יסוד למחלת הסרטן, אך גם כלים לריפוי, שיקום ומניעה.

אורח חיים וגורמי סביבה מהווים בסיס לסרטן. ניתן לשלוט בהם במהלך הריפוי, המניעה והשיקום.

חשוב לסייע ליכולת הגוף לעמוד מול מחוללי הסרטן ולסגל אורח חיים בריא הכולל פעילות ותמונת דם מאוזנת.

מארג הטיפול הטבעי ב"נטורל ויז'ן" הינו מארג סינרגי הניתן כהנחיה אישית ומלווה בתיקי טיפול שבועיים ובהנחיות מקיפות.

הטיפול יעשה דרך נתיבי טיפול רבים.

מדוע אנחנו?

"נטורל ויז'ן" לרפואה טבעית וצמחי מרפא הינם יצרנים של צמחי מרפא המותווים לסיוע לחיזוק הגוף ועמידותו. מומחיותנו מהווה את עמוד התווך בטיפול מסייע בכך שהתכשירים ניתנים רק בהתאמה אישית ולא כתרופת מדף. עולם צמחי המרפא רב משמעות ומהווה חלק חשוב מהתהליך. אנו במעבדות היצור שלנו מתאימים לכל מטופל וזאת לאחר פגישת האבחון את התכשירים המתאימים עבורו ומלווים בהנחיות קיומיות.

טל איתן הינו מבכירי המטפלים בישראל ומקדיש את כל חייו לטיפול הטבעי.

הטיפול ילווה במתן תזונה נכונה וייעודית, דמיון מודרך, שיטות הרפיה, תרגול נשימה, דיקור סיני, טיפולי מגע, הנחיות לפעילות גופנית, מפגשי משוב, תוספי תזונה ועוד.

הודעה לגולשים באתר

צמחי המרפא ותוספי התזונה מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" ובפיתוחו של טל איתן CLH, אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כי אם חלק מסינרגיה קיומית נכונה בדומה לתזונה, תנועה, שיטת נשימה ועוד. כל הסתמכות על המידע המפורט הינה על אחריות הקורא בלבד ותמיד מומלץ להתייעץ גם עם רופא מוסמך. צמחי מרפא הנמכרים בבתי טבע או פארמים אינם מהווים כלי לריפוי בלעדי כי אם חלק מטיפול טבעי ומתוך כך אין "נטורל ויז'ן" מוכרים את התכשירים בחנויות כי אם ישירות אל המטופלים ומטפלים ומרפאות מוסמכים. אנו מעניקים לכם דרך טיפול טבעית מקצועית, רבת היקף והחלפה מהירה.

כל מוצרי "נטורל ויז'ן" אינם תרופות כי אם תוספי תזונה המאושרים ע”י משרד הבריאות. אנו חייבים להעביר לכם גילוי נאות, כי האישור שניתן הינו לבטיחות השימוש ברכיבי התכשיר בלבד ובכך אין מדובר באישור ואסמכתא המתייחסים למטרות השימוש במוצר או להתוויה רפואית כלשהי. "נטורל ויז'ן" מבקשת לומר וזאת חד משמעית, במידע המופיע באתר אין התוויה רפואית או המלצה לטיפול וכי בכל בעיה רפואית, חשוב להיוועץ ברופא. ההחלטה של רכישת מוצר וכן החלטה לשימוש בו או הסקת מסקנות מכל סוג ביחס למטרת השימוש בו הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה ותמיד להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג. ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר. נשים בהריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש. המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי.

אנו ב"נטורל ויז'ן" טוענים, וזאת באמונה מקצועית, ידע וניסיון רב שמערכת חיסון חזקה, התייחסות רב מערכתית, יציבות נפשית, צמחי מרפא, הנחיות לתנועה, תזונה, נשימה ויציבה, טיפולים בקליניקה והתייחסות הוליסטית מהווים אמצעים אינטגרטיביים עם הטיפול הקונבנציונלי ובכך מעניקים עוצמה רבה יותר לתהליך הטיפול.
אנו ב"נטורל ויז'ן" מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל בתחום הדרך הטבעית ובכך מבקשים, וזאת דרך אמונתנו והמקצועיות שלנו לתת לכם את הטיפול הטבעי והמותאם הטוב ביותר עבורכם.

יצירת קשר
אולי יעניין אותך גם
פיברואדנומה של השד

פיברואדנומה של השד FIBROADENOMA פיברואדנומה הינה גידול שפיר שהינו הגדלה של תאים בתוך רקמה תקינה. הגידול אינו פוגע בה ואף אינו יוצר גרורותיות באיברים מרוחקים

קרא עוד »
צוף צמחים ונטורל ויז׳ן

מאמר לעיון בכל הקשור לטיפול הנפשי ב"צוף צמחים" ו"נטורל ויז'ן" אני מקשיב לעומקם של המילים של מטופליי במרפאת צוף צמחים, הן בפגישה והן המילים הכתובות

קרא עוד »
natural_vision_logo.png
נטורל ויז'ן
נטורל ויזין הינה קלינקה לטיפול טבעי מסייע ולחלוטין לא אלטרנטיבי. חשיבות הרפואה הקונבנציונלית עליונה בכל הקשור לטיפול בסרטן והסיוע הטבעי הינו גיוס כוחות נוספים וחשובים 

כל המידע הניתן באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי המלצותינו לגבי צמחי מרפא ותוספים, תנועה, אורח חיים בריא, יציבה, נשימה וטיפולי הדיקור והמגע אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי ויעוץ על ידי רופא או מטפל אנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע באתר זה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.