ליפומה – LIPOMA

LIPOMA

ליפומה

הטיפול הטבעי השלם המסייע והמשלים

סרטן מבוא

ליפומה (LIPOMA) הינה גידול שפיר שמשמעותה תאים הגדלים ללא בקרה וזאת בתוך רקמה בריאה ומבוקרת. מנגד, הגידול השפיר אינו פוגע או הורס את הרקמה ואף סוג של גידול שאינו יוצר מצבים גרורתיים באיברים סמוכים או רחוקים. הגידול השפיר אכן גורם לנזקים וזאת מעצם היותו לוחץ על האזור בו הוא קיים ובכך, השלכותיו על האיבר עלולות להיות מסוכנות, שהרי לחץ פיזי על אזור הגידול גורם לדימום, הפרשת הורמונים, העדר זרימת דם תקינה, פגיעה בפונקציונליות של האזור בו הגידול לוחץ ובכך נגרמים נזקים, לעיתים קשים ותוך לחץ על קצוות עצבים ועוד. הרפואה הטבעית הינה כלי הטיפול החשוב ביותר.
הלימפומה, כאמור, הינה גידול של רקמת שומן. רקמת שומן הינה רקמת חיבור המורכבת מתאים המכונים תאי שומן (אדיפוציטים). חשובה ההבנה שהגוף, בממוצע, מכיל כ 25%-20% תאי שומן מסך משקלו. חלק מתפקיד רקמת השומן הינו אגירת שומן ובכך בסיס לצריכת אנרגיה אך גם שמירה על חום הגוף והגנה על איברים, תפקוד אנדוקריני ועוד.
ליפומה יכולה להתפתח בכל מקום בגוף וגדלה מתחת לשכבה של העור. קצב הגדילה משתנה ויכול להיות איטי או מהיר יותר. חשוב לעצור התפתחות של ליפומות שכן מצב זה מעיד על קשיים ביכולת מערכת החיסון למנוע התפתחות גידולים ובכך חשיפה לגידולים ממאירים.

השאירו פרטים לתיאום פגישת אבחון מקיפה

ליפומה – סוגים

 1. ליפומה הממוקמת מתחת לשכבה העליונה של העור במקומות עתירי תאים שומניים בדומה לרגליים ולזרועות.
 2. ליפומה המוגדרת כנרכשת וניזונה על ידי כלי דם ורכיביה נובעים מתאי שריר חלקים, תאי שומן וכלי דם.
 3. ליפומה קשה מכאיבה ומוגדרת כליפומה כללית.
 4. ליפומה קשה המוגדרת כליפומה סחוסית ואופיינית לנשים.
 5. ליפומה בייצור כרוני ומפושט.

סיבות לליפומה

מערכת החיסון שלנו מהווה את כלי הטיפול החשוב ביותר שהרי בכל הקשור לגידול שפיר תפקידו למנוע גדילה לא מבוקרת של תאים בכלל ותאי שומן (ליפומה) בפרט.

סיבות (חלקיות)

 • משקל לא מאוזן
 • מצבים הורמונליים
 • חולשה חיסונית
 • מחלות
 • הצטברות רעלים
 • תזונה לא מיטבית
 • העדר זרימת דם וחמצן
 • סטרס, לחץ
 • חוסרים של ויטמינים, מינרליים, חומצות שומן חיוניות ואנטי אוקסידנטי.
 • מדדי בדיקות לא מאוזנות
 • גיל המעבר

הטיפול הטבעי

הסברה של הרפואה הרגילה לא לטפל בליפומה אינה נכונה.

הפוטנציאל הפרוגרסיבי אגרסיבי ועלול להתפתח למצבים קשים ולחץ על אזורי גוף עלול ליצור בעיות קשות ואף בסיס למחלה ממאירה.

המעקבים אינם נכונים שהרי הם סוג של המתנה לבעיות סבוכות.

הטיפול הטבעי יעניק התייחסות רפואית קלינית לכל הסיבות והגורמים, הן למערכת החיסון, הן לזרימה נכונה לפוגג את הלימפה האזורית, הן למניעת הגדלת הליפומה והתפשטות של ליפומות נוספות, איזון, ניקוי, טיפול חיצוני רב משמעות.

בכל הקשור לגידול שפיר מסוג ליפומה קיימים מספר שלבים – להלן השלבים

מערכת החיסון

שלב ראשון – שלב ההתחלה

בתא קיימים אמצעי הגנה ובקרה אשר מונעים ממנו חלוקה נטולת תכלית. אלו עוסקים בתיקון נזקים אשר נגרמו לתא וכאשר אין הם מצליחים לתקן, משמיד התא את עצמו. בעת כישלון מנגנוני ההגנה, הבקרה וההכחדה מתרחש תהליך שהינו שלב ההתחלה אשר בו הופך התא הרגיל לתא שהינו לגידול שפיר. מצב זה יוצר אפיק עצמאי אשר הפך לנטול שליטה על ידי מנגנוני ההגנה ולפיכך מממש הגידול השפיר את אפיונו ומתחלק ללא הרף.

כאמור, בשלב ההתחלה הופך התא לגידול שפיר דרך מספר שלבים.

(כתמיד, מצבים אלו חייבים מערכת חיסון חזקה)

שלב שני – הבשלת הגידול השפיר מסוג ליפומה

שלב זה נוצר לאחר שמנגנוני ההגנה נכשלו אל מול התפתחות הגידול השפיר. בשלב זה מתרחש עימות בין התאים הגדלים לבין מנגנוני ההגנה והביקורת של הגוף. מנגנונים אלו אמורים לעצור את התקדמות הגדילה של התאים. שלב זה ארוך ויכול להימשך כחודשים עד שנים רבות. ניסיונם של התאים להתפתחות שפירה אל מול ההגנה העיקשת של הגוף עלול להימשך זמן רב עד כי קצב התרבות התאים יכול להיות איטי מאוד. קבוצת התאים הופכת לעצמאית וחיה. שלב זה יכול להסתיים בניצחון הגוף אך גם בתבוסתו. מתוך כך חשוב להבין ששלב זה הינו בר שינוי.

שלב שלישי – שלב ההשלכות של הגוף

שלב זה הינו שלב פרוגרסיבי ואגרסיבי.

התאים הגדלים ללא ביקורת גברו על מערכת החיסון ולפיכך פתוחה הדרך בעבורם להתרבות במקום. בשלב זה הופך התא לקבוצה המכונה "גידול שפיר" ומתחיל להתפשט ולהפריע לרקמות הסמוכות ולתפקודיהן.

לסיכום

כאשר המערכת החיסונית מובסת נגרמת חלוקה חוזרת ונשנית. התהליך של הגידול השפיר הינו רב שלבי ואכן, ריבוי השלבים מאפשר אפשרויות ריפוי רבות וזאת בהתייחסות למערכת החיסון ולעמידות של הגוף.

הגורמים לגידול שפיר

בדומה למחלות קשות נוספות, לא נמצאו גורמים אשר יכולים להעיד על היותם הסיבה המובהקת להתפתחות גידול שפיר. ההתפשטות הלא מבוקרת נשארה עלומה ולפיכך סביר להניח שאין גורם אחד האחראי על להתפתחות הגידול השפיר כי אם מספר רב של גורמים ותנאים הנובעים ממקורות רבים להתפתחות הגידול השפיר והירדמותם של שומרי הסף החיסוניים וכן היבטים קיומיים מגוונים.

להלן סקירה של חלק מהגורמים

גורמים גנטיים ותורשתיים וירוסים
מצבי מתח ולחץ עקב חוסר איזון של מערכת העצבים הצטברות רעלים בכבד, תפקוד כבד לקוי
זיהום אויר מערכת חיסון חלשה
תזונה לקויה ולא מיטבית ליקויים במערכת העיכול
עישון אקטיבי ופסיבי העדר פעילות גופנית נכונה ומיטבית
גוונים של רכיבי קפאין חסרים תזונתיים
סמים זיהומים שונים
השמנת יתר חשיפה מרובה לרדיקלים חופשיים
שימוש בתרופות אורח חיים לקוי
חשיפה לחומרים כימיים

מצבי דכדוך מצבי דיכאון

אי איזון פנימי

אי איזון עיכולי

מחלות שונות

דלקות שונות

מחלת מעיים דלקתית

פוליפים למיניהם

כיבים עיכוליים

בלוטת הערמונית ( הגדלה)

חשיפה לקרינה (סלולרית)

שחמת כבד

 

חשיפה לרכיבי מזון לא מיטיבים

בדומה לחומרי שימור, צבעי מאכל וכד'

 

ארבעה כללים חשובים ביותר לטיפול טבעי בגידול שפיר מסוג ליפומה

 • כאשר נוצר גידול שפיר הגוף מבקש להבריא, שהרי הבריאות הינה המצב הטבעי. כאשר האיזון הטבעי מופר, קיים כוח גדול המבקש לאזן. הטיפול הטבעי מעניק כוח רב יותר לריפוי.
 • תהליך הריפוי, מעבר לטיפול הרגיל, עדיין דרך הכוח הטבעי – זה ממש לא משנה איזה טיפול את מקבלת, הגוף ורק הגוף חייב לעשות את העבודה. הכוח הטבעי הינו הכוח המרפא וזה לא משנה אילו טיפולים ניתנים.
 • הגוף הינו מארג הוליסטי הקשור לכל מערכותיו – הרפואה הטבעית רואה את הגוף כשלם. האיזון הרב מערכתי חשוב שכן אנו מטפלים בשלם.
 • הגוף, מערכת העצבים וההכרה הינם שתי פנים של מציאות אובייקטיבית אחת – שיטת הטיפול הטבעית מנחה לאיזון פנימי ולהפגת מתחים באמצעים שונים בדומה לצמחי מרפא, דיקור סיני ועוד.

מארג הטיפול הטבעי ב"נטורל ויז'ן" הינו מארג סינרגי הניתן כהנחיה אישית ומלווה בתיקי טיפול שבועיים ובהנחיות מקיפות.

ראוי לומר כי טיפול טבעי בסרטן ייעשה דרך נתיבי טיפול רבים.

נתיבי הטיפול הטבעי המסייע

פרוטוקול טיפול ספציפי וכללי

לציין שהגידול מליפומה למעשה מחולל את עצמו. כוונתי, שמה שהשתבש הם התאים של הגוף. אין פולש חיצוני או אורגניזם זר. זה מצב עם רצון משלו. הוא פעיל ובכך מעורר אוסף של תאים המכונים גידול. ברוב המקרים, שים לב, היא מוכנע ע"י מנגנוני החיסון של הגוף ונעלם. במקרה הזה מצליח הגידול להתגבר על שומרי הסף. כלומר, משהו במנגנוני ההגנה שלך נחלש ונוצר תפקוד לקוי.  מתוך כך חשוב להבין שהטיפול הטבעי אמור להעניק לגוף את הכלים לחיזוק ושפעול מנגנוני ההגנה שהרי בעת זו הם מבקשים כוח לחימה וזאת נעשה.

גידול שפיר נוצר ומאופיין בכך שאינו נשמע לפיקוח הגוף ובכך יחסי הגומלין שלו אל מול סביבתו איבדו את ההיררכיה הנכונה. הגידול השפיר, מגלם במהותו דרמה קלינית בכך שהוא מתפתח לאורך זמן רב. הטיפול הטבעי מהווה סיוע נכון דרך הפרוטוקול שאפרט בהמשך. כאמור, חשוב ליצור מבנה חכם, מושכל ומותאם לטיפול נכון ואכן נעשה זאת. חשוב ליצור סיוע נכון של תרופות מצמחי מרפא. נעשה זאת דרך מספר צמחי מרפא שאפרט בהמשך אך גם דרך נתיבים נוספים.

יש ליצור טיפול מקיף תוך הבנת ההתהוות התלויה של כל בעיה, הווה אומר, גורמים, תנאים וסיבות רבים התלויים זה בזה ובכך גורמים או להיווצרותה של בעיה או לחלופין הדרך האופרטיבית לטיפול טבעי.

את הטיפול בליפומה אני אכן מכנה "גיוס כל הכוחות". הקרב מול הליפומה אינו סוג של התנהלות כנגד בעיה בחלבון או מוטציה כי אם מלחמה אשר יש בה חזיתות רבות שאותן חשוב לתקוף בכל הצבא האפשרי שנמצא תחת ידינו.

חשוב ליצור ניצור חזית עימות קליני טבעי וזאת תוך התאמה אישית לטפל בבעיה, לשפר את הבריאות וליצור מפת דרכים מיטבית לטיפול בליפומה ובעצירת ההתפתחות.

הטיפול בליפומה חייב מספר גישות טבעיות וקיומיות המשתלבות בניהן ובכך והופכות לכוח ריפוי טבעי אדיר. להלן מספר חוקי טיפול:

החוק הראשון: חוק הטיפול הטבעי דרך אורח חיים מיטבי ניצור שינויים נוחים וחשובים בקיום היומי בדומה לתזונה מיטבית יותר, יכולת הגופנית, שיטות הרפיה, שיפור איכות השינה. טיפול בתרפיה בתנועה ועוד

החוק השני: חוק העצמה וחיזוק של מערכות הגוף השונות, חשוב להזין את הגוף בצמחי מרפא, תוספי תזונה וזאת כדי לחזק את מערכות.

החוק השלישי: הטיפולים הישיר בגידול. בכך ניצור תהליך טבעי דרך צמחי מרפא אורגנים, איכותיים, נחקרים ומותאמים ללחימה ישירה של הגידול השפיר. וודאי שהחוקים שסקרתי מהווים גם את הסינרגיה לחוק זה. חשוב לסיכום ליצור העצמה, חיזוק, איזון ושיפור רב משמעות של אורח הקיום שבנו והחיים אך גם ליצור איזון העצמה וחיזוק של הגוף בכלל ומערכותיו השונות בפרט וליצור את התמיכה, הסיוע והלחימה בצד הרפואה הרגילה ושיטותיה.

החוק הרביעי: טיפול אזורי במגע, דיקור, שמנים ועיסוי.

חשוב להגיע לפגישת ייעוץ ואבחון

הודעה לגולשים באתר

צמחי המרפא ותוספי התזונה מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" ובפיתוחו של טל איתן CLH, אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כי אם חלק מסינרגיה קיומית נכונה בדומה לתזונה, תנועה, שיטת נשימה ועוד. כל הסתמכות על המידע המפורט הינה על אחריות הקורא בלבד ותמיד מומלץ להתייעץ גם עם רופא מוסמך. צמחי מרפא הנמכרים בבתי טבע או פארמים אינם מהווים כלי לריפוי בלעדי כי אם חלק מטיפול טבעי ומתוך כך אין "נטורל ויז'ן" מוכרים את התכשירים בחנויות כי אם ישירות אל המטופלים ומטפלים ומרפאות מוסמכים. אנו מעניקים לכם דרך טיפול טבעית מקצועית, רבת היקף והחלפה מהירה.

כל מוצרי "נטורל ויז'ן" אינם תרופות כי אם תוספי תזונה המאושרים ע”י משרד הבריאות. אנו חייבים להעביר לכם גילוי נאות, כי האישור שניתן הינו לבטיחות השימוש ברכיבי התכשיר בלבד ובכך אין מדובר באישור ואסמכתא המתייחסים למטרות השימוש במוצר או להתוויה רפואית כלשהי. "נטורל ויז'ן" מבקשת לומר וזאת חד משמעית, במידע המופיע באתר אין התוויה רפואית או המלצה לטיפול וכי בכל בעיה רפואית, חשוב להיוועץ ברופא. ההחלטה של רכישת מוצר וכן החלטה לשימוש בו או הסקת מסקנות מכל סוג ביחס למטרת השימוש בו הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה ותמיד להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג. ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר. נשים בהריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש. המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי.

אנו ב"נטורל ויז'ן" טוענים, וזאת באמונה מקצועית, ידע וניסיון רב שמערכת חיסון חזקה, התייחסות רב מערכתית, יציבות נפשית, צמחי מרפא, הנחיות לתנועה, תזונה, נשימה ויציבה, טיפולים בקליניקה והתייחסות הוליסטית מהווים אמצעים אינטגרטיביים עם הטיפול הקונבנציונלי ובכך מעניקים עוצמה רבה יותר לתהליך הטיפול.
אנו ב"נטורל ויז'ן" מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל בתחום הדרך הטבעית ובכך מבקשים, וזאת דרך אמונתנו והמקצועיות שלנו לתת לכם את הטיפול הטבעי והמותאם הטוב ביותר עבורכם.

יצירת קשר
אולי יעניין אותך גם
פיברואדנומה של השד

פיברואדנומה של השד FIBROADENOMA פיברואדנומה הינה גידול שפיר שהינו הגדלה של תאים בתוך רקמה תקינה. הגידול אינו פוגע בה ואף אינו יוצר גרורותיות באיברים מרוחקים

קרא עוד »
צוף צמחים ונטורל ויז׳ן

מאמר לעיון בכל הקשור לטיפול הנפשי ב"צוף צמחים" ו"נטורל ויז'ן" אני מקשיב לעומקם של המילים של מטופליי במרפאת צוף צמחים, הן בפגישה והן המילים הכתובות

קרא עוד »
natural_vision_logo.png
נטורל ויז'ן
נטורל ויזין הינה קלינקה לטיפול טבעי מסייע ולחלוטין לא אלטרנטיבי. חשיבות הרפואה הקונבנציונלית עליונה בכל הקשור לטיפול בסרטן והסיוע הטבעי הינו גיוס כוחות נוספים וחשובים 

כל המידע הניתן באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי המלצותינו לגבי צמחי מרפא ותוספים, תנועה, אורח חיים בריא, יציבה, נשימה וטיפולי הדיקור והמגע אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי ויעוץ על ידי רופא או מטפל אנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע באתר זה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.