לוקמיה – LEUKEMIA – HCL (HAIRY CELL LEUKEMIA)

LEUKEMIA – HCL (HAIRY CELL LEUKEMIA)

לוקמיה

מתן הנחיות לאורח חיים בריא, תנועה, נשימה, הרגלי חיים, צמחי מרפא, תוספי תזונה וטיפולים בקליניקה

סרטן מבוא

סרטן הינו כינו לקבוצת מחלות המאופיינות בגידול והתפשטות ללא בקרה וריסון של תאי הגוף. גוף האדם בנוי מרקמות. הרקמות מורכבות מתאים. קיימות רקמות רבות ותאים רבים בחלקי גוף שונים. אל אף היותם באזורים שונים ואף מאופיינים בפונקציות שונות, מתפקדים התאים על פי חוק קיום פיזיולוגי וזאת גם כאשר הם מתפקדים באופן לא זהה. מתוך כך מתחדשים התאים באופן דומה וניתן להגדיר זאת כחלוקה המבוצעת דרך בקרה ופיקוח של הגוף. לעיתים יכולת הפיקוח של הגוף מוגבלת ובכך תהליך התחלקות התאים משתבש ונעדר שליטה. ללא ביקורת ושליטה הופכים התאים לסוג של ישות עצמאית ומתחלקים ללא ביקורת ופיקוח של הגוף. מתוך כך התרבות התאים הופכת לגוש המכונה גידול. הגידול יכול להיות שפיר או סרטני. גידול שפיר אינו בעל יכולת התפשטות לחלקי גוף שונים אך עלול לגדול באזור בו הוא קיים. מצב זה אכן מבקש התייחסות קלינית שהרי הלחץ על איבר מסוים עלול ליצור הפרעה. הגידול הסרטני מאופיין בתאים בעלי יכולת התפשטות ובכך פלישה וחדירה לרקמות סמוכות ורחוקות תוך פגיעה קשה ביכולתן. לגידול הסרטני יש יכולת לשלוח גרורות וזאת דרך ניתוק התאים מהגידול הראשוני והעברתם דרך כלי הדם והלימפה לאזורים רחוקים. באזורים החדשים עלול הגידול ליצור מושבה ולגדול. הסרטן הינו מחלה של תאי הגוף. הגורמים לסרטן רבים ומגוונים וכן קיים מספר רב של גידולי סרטן אופייניים.

השאירו פרטים לתיאום פגישת אבחון מקיפה

לוקמיה הינה מחלה ממארת המאופיינת בייצור והתרבות ללא ביקורת של תאי דם לבנים טרם הבשלתם במח העצם. בעת ייצור מוגבר וחסר בקרה חיסונית נפגם ייצור תאי הדם הבריאים והתקינים. ההתרבות הלא מבוקרת גורמת להצטברות של תאים חריגים במספר רקמות בדומה לבלוטת הלימפה, בטחול ותוך גרימת נזק קשה לגוף ולמערכת העצבים המרכזית. לוקמיה הינה סרטן דם ונהוג לחלקה למספר קבוצות בדומה ללוקמיה ALL שהינה לוקמיה לימפובלסטית חריפה. AML לוקמיה מיאלבלסטית חריפה, CLL שהינה לוקמיה לימפוציטית כרונית ו CML שהינה לוקמיה מיאלואידית כרונית.

לוקמיה הינה מחלה ממאירה הגורמת להתמרה שלילית וזאת דרך תהליכים של התנהלות ביו כימית לא תקינה ומועצמת  של ייצור תאי הדם במח העצם.

כאמור, לוקמיה  הינה מחלה ממארת המבטאת את עצמה במח העצם. מח העצם הינו רקמה בחלקה הספוגי של העצם ומייצר את תאי מערכת הדם. קיימים שלושה סוגים של תאי דם.

 1. אדומים
 2. טסיות דם
 3. ותאי דם לבנים

תאי הדם האדומים יוצרים את ההתמרה בין ההמוגלובין המעביר חמצן אל הגוף לבין הובלת דו  תחמוצת הפחמן חזרה אל הריאות ומחוץ לגוף טסיות הדם ממונות על יצירת קרישי דם במצבים של פגיעה ברקמות. ותאי הדם הלבנים הינם חלק חשוב ממערכת החיסון של הגוף. תאי הדם הלבנים מתחלקים לשלושה סוגים: נוטרופילים, טרומבוציטים ומונוציטים. בעת  כשתאי הדם הלבנים מתרבים וזאת ללא ביקורת, תוגדר הבעיה כלוקמיה.

בלוקמיה קיימים שני מסלולים ממאירים:

מסלול א' – קיימת התפתחות מוקדמת של תאי הדם הלבנים ובשלב מוקדם נבלמת התפתחותם ובכך נפגעת יכולת תפקודם.

מסלול ב' –
במצב זה נוצרת העצמה והתרבות של התאים וזאת בשלב המוקדם וכן העדר התפתחות של התאים המכונים בליסטים. הבליסטים מהווים כ 4% מכלל התאים במח העצם. במצבים מאוזנים, ותחת בקרה, גדלים התאים הבליסטים לתאי דם תקינים אך בלוקמיה נפגעת התפתחותם ובכך עולה מספר התאים הבליסטים במח העצם. במקרה זה התאים הבליסטים שאינם מפותחים לא יכולים לבצע את מלאכתם אך גם מפריעים לתפקוד תאי  הדם האחרים. מתוך כך נוצרת גם אנמיה, פגיעה קשה באיכויות הדם, ירידה בטסיות הדם ועוד. מצב זה יוביל את החולה הן לזיהומים קשים, והן לסכנה מדימומים.

H.C.L לוקמיה של תאים שעירים

H.C.L הינה לוקמיה לא שכיחה המאופיינת בהתמרה מועצמת וחריגה של לימפוציטים מסוג B. תאי הדם הללו הינם סוג של תאי דם לבנים בעלי תפקיד חיסוני חשוב. בלוקמיה H.C.L מצטברים תאים ממאירים במח העצם ובכך גורמים להפרעה קשה ביצור תאי הדם הלבנים וטסיות הדם. מתוך כך החולים עלולים לחוות  מצבים של זיהומים קשים הקשורים לספירת תאי דם לבנים נמוכה, אנמיה, תשישות, עייפות קשה וזאת בגלל חוסר בתאי דם אדומים המעניקים חמצן לתאים, דימומים, לעיתים קשים, וכן טחול מוגדל ונפוח.

HCL – אטיולוגיה

קיימות תיאוריות רבות לגבי הגורמים בדומה לחשיפה לעשן בכל גיל, קרינה מייננת, כימיקלים שונים, מתחי קיום, תזונה לא מיטבית, פעילות לא נכונה, רדיקלים חופשיים, זיהומים ועוד. חשוב לדעת- HCL הינה מחלה ממארת הניתנת לטיפול, הן קונבנציונאלי והן טיפול טבעי מעמיק ואף לשליטה וזאת דרך הבנה והנחיה קיומית נכונה לשמירה על סביבה ביו כימית התומכת במערכת החיסון ולא  בהעצמת הפוטנציאל הסרטני. לא כל חולה זקוק לטיפול קונבנציונאלי אך וודאי שכאשר התסמינים פוגעים בשגרת חיים של המטופל או כאשר טסיות הדם יורדות בערכיהן למצב מסוכן. בניגוד למצבים ממאירים אחרים, הצלחת הטיפול אינה תלויה במהירות התגובה של הרפואה הקונבנציונאלית וזאת  בגלל אופייה הכרוני. חשוב ללא ספק לחזק את מערכת החיסון ולהעניק לגוף סביבה ביוכימית נכונה למלחמה בבעיה. הרפואה הטבעית מהווה את כלי הטיפול החשוב מכל וזאת רק דרך טיפול מושכל ומותאם. העוצמה הטמונה ברפואה הטבעית לתמיכה ב HCL רבה ודרמטית בכל הקשור לפרוגרסיה, לשיקום ולמניעה.

HDL תסמינים

התפתחותה האיטית של המחלה גורמת למיעוט תסמינים בשלב הראשון של היווצרותה. בשלב מאוחר יותר מתגלים מספר תסמינים מעיקים יותר.

 • עייפות קשה
 • תשישות
 • רגישות לזיהומים
 • מחלות חורף
 • מחלות זיהומיות
 • קוצר נשימה
 • קשיים במאמץ
 • חיוורון
 • טחול מוגדל
 • אנמיה
 • סימנים כחולים

הגישה הטבעית לטיפול אכן משלימה ורבת תסמינים אך רק הרפואה הטבעית יכולה להיות גם אלטרנטיבה לכל טיפול אחר.

התוויות צמחי המרפא

 • לצמח השפעה דרמטית לחיזוק הגוף.
 • הטיפול בצמחי מרפא מסייע להגדיל את כמות תאי הגזע במוח ובכך משפר את תאי מערכת החיסון.
 • הטיפול מגביר את פעילות תאי NK ולימפוציטים מסוג T ומשפר את היעילות של הציטוקינים.
 • בצמחים מצויים חומרים בדומה לאלקלואידים ואוקסידוליים אשר מעוררים את הפעילות הפגוציטית של תאי הדם הלבנים.
 • הצמחים מכילים חומרים פעילים בדומה לפיטוסטרואידים ופלבנואידים.
 • הצמחים משמשים ככלי טיפול בתופעות הלוואי של הטיפולים הכימותרפיים וההקרנות.
 • הצמחים מחזקים את מערכת החיסון ללחימה נגד זיהומים נגיפיים, חיידקיים ופטרייתיים.
 • הצמחים מנקים רעלים בעלי פעילות סרטנית.
 • צמחים רבים הינם הצמחים אנטי דלקתיים מפחיתים נפיחויות וכאבים בכל אותם אזורים מודלקים.
 • מנקזים לימפטיים חזקים, ממריצי חיסון.
 • מותווים לזיהומים שונים.
 • מצבי דיכאון.
 • מונעים את תופעות הלוואי של הטיפול הכימותרפי ועוד.
 • צמחים שונים מגבירים את יכולת העמידות במצבי מתח ולחץ תוך הפחתת תופעות הלוואי הרבות וטיפול בדיכאון, חרדות, עייפות ובעיות עיכול קשות.
 • צמחי המרפא מטפלים באופן יעיל בדלקות מעיים, אף ואוזניים ומחזקים עמוקות את הכבד.
 • הצמחים מורידים לחץ דם גבוה ומאזנים את רמות השומנים בדם.

אנו מספקים את צמחי המרפא באופנים שונים דרך הרכב צמחים במספר פורמולות. אנו משלבים מספר צמחים המובילים בפעילות האנטי סרטנית, חיזוק, איזון ועוד.

נתיב הדה טוקסיפיקציה

בגופנו מצטברים רעלים ממקורות שונים בדומה לחומרים כימיקלים, מזהמים ועוד. הרעלים הינם חומרים הגורמים לנזקים קשים ולמחלות רבות. קיימים רעלים חיצוניים המכונים "אקסוגניים" ורעלנים ממקור פנימי המכונים "אנדוגניים" וזאת בדומה לפסולת מתהליך מטבולי ותאי סרטן. הרעלים גורמים לנזקים קשים במערכת החיסון, בהיבטים הנוירולוגים, במצב ההורמונאלי, בכל הקשור לאנרגיה וכוח ולמחלת סרטן. הרעלנים גורמים נזק חמור ב DNA.

תהליך הטיפול יצור הפחתה ניכרת של כמות הרעלים האקסוגניים ושיפור דרמטי ברעלים האנדוגניים. הטיפול יצור הפרשה וניקוז של רעלנים בגוף דרך מערכת העיכול, הכבד, מערכת הלימפה, הכליות והעור. הטיפול בדטוקסיפיקציה יצור שיפור משמעותי ביכולת הכבד לנקז רעלים ולווסת את פעילותו. הטיפול גם ינקז הצטברות רעלניים ממקור מתכתי בדומה לברזל, נחושת, כספית, ניקל, עופרת ועוד.

נתיב טיפולי המגע הרפואי, המסורתי והדיקור הסיני

הטיפולים יתבצעו בקליניקה ומהווים שלב חשוב לשיקום ומניעה וכן הקלה משמעותית בכל תופעות הלוואי אשר תגרמנה. האמצעים בהם אנו משתמשים הינם אמצעים מסורתיים אך גם מודרניים. נתיב זה מהווה סינרגיה רבת משמעות לטיפול. הטיפול בקליניקה עמוקים מאוד ומקיפים ויוצרים הקלה מדהימה ודרמטית. נעשה שימוש מושכל בדיקור סיני ואמצעים מסורתיים בדומה לחימום, מוקסה ועוד.

טיפול דרך תוספי תזונה

הוויטמינים והמינרלים הינם רכיבים הניתנים דרך תוספי תזונה המסייעים רבות לייצור אנרגיה פוטנציאלית וחיונית. הוויטמינים מגנים על הגוף מול תהליכי חמצון ומשמשים כמאיצים בתהליכים חשובים בגוף. גם המינרלים השונים הינם יסודות חשובים הנחוצים לתפקוד תקין של מערכות הגוף בדומה לנתרן, סידן, אשלגן, זרחן, ברזל ועוד. תוספי תזונה מאזנים ומייעלים את תהליך הפקת אנרגיה לגוף מהתמרת המזון ויוצרים מערך הגנה חשוב אל מול הרדיקלים החופשיים. תוספי תזונה תומכים באיזון הביוכימי בגוף ומשפעלים את מערכת החיסון. בכל הקשור למחלת הסרטן, תוספי התזונה מייעלים את מערכת החיסון, שומרים על מבנה תא, יוצרים תקשורת בין תאית טובה יותר, משפיעים על פעילות החומרים המסרטנים, מנקי רעלים, יוצרים איזון בין המצב החומצי והבסיסי ואף מונעים חדירות יתר של כלי הדם.

אנו מנחים לסינרגיה נכונה של תוספי התזונה וזאת כדי ליצור קורלציה נכונה של החומרים השונים על מנת שההשפעה תהיה רבה. תוספי התזונה הינם גם אנטי אוקסידנטיים המונעים היוצרות של השפעת הרדיקלים החופשיים אשר מזיקים לתא על כל מרכיביו. מתוך בסיס של מחקרים מדעיים רבים ניתן לומר שהרדיקלים החופשיים הינם מחוללי סרטן מובהקים ומאיצים תהליכי בלאי ומחלות רבות.

רדיקלים חופשיים – הסבר

סוגים של אטומים בעלי מספר אי זוגי בכמות האלקטרונים ומתוך כך אינם מגלים יציבות אנרגטית. מצב זה גורם לרדיקל החופשי "לפגוע" באלקטרון מסוג אטום ובכך יוצרים העברה של אנרגיה אגרסיבית אל האטום וגורמים לו להתמרה אשר בסופה הופך האטום לרדיקל חופשי. הרדיקלים החופשיים יכולים להיות מיוצרים בגוף אך גם להגיע אל רקמותיו מבחוץ. הרדיקלים פוגעים במעטפת התא ובתוכו ומפריעים לפעילותו התקינה. הפגיעה יוצרת נזק ל DNA של התא ועלולה להפכו לתא סרטני.

אנו מנחים לנטילה נכונה של רכיבים אנטי אוקסידנטים דרך תזונה נכונה וזאת מתוך העובדה שהאנטי אוקסידנט חשוב לטיפול בכל שלב, אך גם דרך תוספי תזונה.

ב"נטורל ויז'ן" לרפואה טבעית בטיפולים בחולי סרטן אנו יוצרים סינרגיה בין תוספי התזונה וזאת כדי ליצור שיפור הפעילות של כל רכיב.

נתיב הפעילות הגופנית לסוגיה

אין מחלה או העדרה, יש פעילות גופנית או העדרה

הפעילות הגופנית חשובה לחולי סרטן בכל הקשור לשיקום ומניעה. הפעילות יוצרת העצמה דרמטית של תהליכי הזנת החמצן בדם וזאת מנקודת הנחה שתא סרטני מעדיף סביבה הדלה בחמצן. הפעילות הגופנית עוזרת בריפוי, שיקום, הקלה ומניעה של מחלת הסרטן. הפעילות, כאשר היא נכונה, מנחה לירידה דרמטית בפוטנציאל הסרטני. הפעילות מגבירה את הפעילות המטבולית וזרימת הדם ומשפרת באופן דרמטי את חדוות ואיכות החיים וכן את האיזון של מערכת העצבים.

חשוב להנחות לפעילות גופנית נכונה ומיטיבה

נתיב האימון הפנימי והפגת המתחים

מצבי לחץ, חרדה ודיכאון גורמים לנסיגה בהורמונים שונים בדומה לקורטיזול ובכך מעקבים את פעילות כדוריות הדם הלבנות ופוגעים במערכת החיסון.

אנו ננחה, דרך טיפול פנימי והנחיה חיצונית להפגת הלחץ ושיפור המצב הנפשי, שהרי איזון פנימי חשוב לתהליך של ריפוי ומניעה.

תינתן תכנית להרפיה ומדיטציה במבנה מדורג ולאורך זמן כשלב המלווה את הטיפול הטבעי.

גיוס כל הכוחות

להלן יעדי הטיפול הטבעי

 • שיפור רב מערכתי איזון כללי, הרגשה כללית, חיזוק הגוף והשלמת חוסרים.
 • חיזוק מערכת החיסון ושפעולה.
 • חיזוק הגוף לגיוס כוחותיו לריפוי והכנה לקראת הניתוח.
 • העצמת היעילות הקונבנציונאלית ללחימה בסרטן.

צמחי מרפא לטיפול HDL

צמחי המרפא הינם צמחים בעלי אופן פעולה אשר תומך ומסייע לתהליכים חיוביים.

הסבר

קיים מנגנון ביולוגי טבעי המהווה חלק ממערך ההגנה אל מול התפתחויות סרטניות. מנגנון זה כולל את הליגנדים אל מול הקרצינוגניים. הקרצינוגניים הינם גורמים המעודדים את התפתחות של תאי סרטן ביצורים חיים. הרכיבים אכן עלולים לעודד התפתחות של סרטן או הכנה של הבסיס להתפתחותו. תהליך זה נעשה דרך ערעור ההיבט הגנטי או ליקוי מטבולי בתא. ישנם שלושה סוגים עיקריים: כימים, נגיפיים וגורמים פיזיקליים. מנגנון הקולטנים עוזר ליצור את העימות הנכון מול מחוללי הסרטן.

משמעות הטיפול

 • ניקוי ומיגור חומרים קרצינוגניים, שפעול נכון של מערכת ניקוי הרעלים בדומה לכבד, בלוטת הלימפה, הכליות, מערכת העיכול, השתן והריאות.
 • פעילות אנטי אוקסידנטית שהינה הלחימה כנגד הרדיקלים החופשיים.
 • חיזוק תגובת מערכת החיסון שהינה אנטי סרטנית מובהקת המוציאה לפועל את צבא התקיפה אל מול התפתחות תא סרטני.

ANTIOXIDANT – מותווים נוגדי חמצון המכילים תרכובות פוליפנוליות בדומה לפלבנואידים ופרואנטוציאנידים. צמחים אלו מותווים למניעה של נזקים חמצוניים בגוף (רדיקליים חופשיים) ומשמשים לטיפול ארוך טווח.

ANTTITUMOUR – צמחי מרפא המהווים שיפור בחיזוק הגוף. צמחים אלו חזקים מאוד וחשוב לעשות בהם שימוש נכון והכנה נכונה.

ALTERATIVS צמחי מרפא אלו מותווים לניקוי וניקוז הצטברויות טוקסיות (רעלניות) בגוף. צמחים אלו יוצרים דה למתיה מקף טוקסי פיקציה ובכך עוזרים לניקוי רעלים בגוף אשר הצטברו בו במהלך השנים אך גם לניקוי רעלים של השימוש בתרופות.

LYMPHATIC צמח מרפא המותווה לשיפור הסירקולציה הלימפטית ובכך גם מעורר את פעילות מערכת החיסון ומטהר את הגוף מהצטברות פסולת.

סדטיבית – צמחי מרפא לאיזון פנימי, רוגע, שלווה, עמידות ויציבה עיצבית.

חשוב לציין

בכל הקשור לתורת החיסון, וזאת מתוך מחקרים רבים, מערכת חיסון לקויה מהווה בסיס להופעת הסרטן. כאשר החיסון בגופנו ניטל כוחו של הגוף להילחם בתא הסרטני, לנטרלו, ולמנוע את פלישתו. הכשל החיסוני רב משמעות בכל הקשור להתפרצות מחלת הסרטן.

הטיפול הקונבנציונאלי

הטיפול הרגיל חשוב אך הסטטיסטיקה העגומה של טיפול זה בכל הקשור לתופעות הלוואי הקשות, החמורות והמייסרות של טיפולים אלו ידועה. הטיפול הכימותרפי אמור ליצור בגוף תהליכים של הרס תאים סרטניים או רקמות חולות וזאת דרך תרופות המכונות ציטוטוקסיות והורמונאליות לסוגי סרטן שונים.

תופעות הלוואי של הטיפול הרגיל קשות

 • קשיים בתנועה
 • חולשה ועייפות
 • בחילות והקאות
 • מצבי יובש בעור הגוף
 • פצעים קשים בפה
 • העדר תיאבון
 • עצירות ושלשולים לסירוגין
 • מצבים של העדר תחושה בחלקי גוף שונים
 • אובדן שיער
 • חרדות ולחצים
 • דיכאונות
 • יובש בפה
 • כאבים קשים
 • בסיס למחלות קשות ורבות אחרות

הטיפול הרגיל בסרטן חשוב אך לעיתים קרובות קיצוני מאוד ואף יכול לסכן את החיים ואת חדוות הקיום.

הרפואה הטבעית תיצור בסיס סינרגי חשוב לריפוי, הקלה, מניעה ותמיכה גם בשלבי הטיפול הקונבנציונאלי אם תצטרך.

אני לא מבקש להטיל ספק בדבר חשיבות הטיפול הרגיל. אין כל ספק שהטיפול הקונבנציונאלי מציל חיים, הכרחי וחשוב עד מאוד.

המסר החשוב מכל הינו שהטיפול הטבעי חייב את ביטויו במגביל לטיפול הרגיל ולאחריו. השיקום, ההקלה והמניעה הינם תהליכים דרמטיים בתקופת השיקום שלאחר מחלת הסרטן.

אציין ארבעה כללים חשובים ביותר

 • כאשר מחלת הסרטן פורצת הגוף מבקש להבריא, שהרי הבריאות הינה המצב הטבעי. כאשר האיזון הטבעי מופר, קיים כוח גדול המבקש לאזן. הטיפול הטבעי מעניק כוח רב יותר לריפוי.
 • תהליך הריפוי, מעבר לטיפול הרגיל נעשה, עדיין דרך הכוח הטבעי -זה ממש לא משנה איזה טיפול, הגוף ורק הגוף חייב לעשות את העבודה. הכוח הטבעי הינו הכוח המרפא וזה לא משנה אילו טיפולים ניתנים.
 • הגוף הינו מארג הוליסטי הקשור לכל מערכותיו-הרפואה הטבעית רואה את הגוף כשלם. האיזון הרב מערכתי חשוב ולמחלת הסרטן אנו מטפלים בשלם.
 • הגוף, מערכת העצבים וההכרה הינם שתי פנים של מציאות אובייקטיבית אחת – שיטת הטיפול הטבעית מנחה לאיזון פנימי ולהפגת מתחים באמצעים שונים בדומה לצמחי מרפא, דיקור סיני ועוד.

הרפואה הטבעית

בכל יצור חי מתקיימות מערכות של מנגנון ריפוי טבעי. הגוף מגייס את כוחותיו להילחם באויבים השונים ולמגרם.
אלפי שנים של הישרדות המין האנושי מעידים על כך שלגוף יש מערכת טבעית לריפוי שהרי הרפואה המודרנית הינה חדשה.
נתיבי הטיפול של הרפואה הטבעית רבים ועתירי גוונים.
בעולם כולו נעזרים כיום ברפואה הטבעית כחלק בלתי נפרד מדרך הטיפול.
הרפואה הטבעית במרפאתנו מאגדת בתוכה נתיבי טיפול רבים אשר לא נכללים בטיפול הרגיל. השיטות השונות הינן עתיקות יומין אך גם נתמכות במחקרים מדעיים רבים.
הטיפול ברפואה הטבעית הינו טיפול משלים.

אלו היעדים שיש לממש

 • שפעול המערכת החיסונית וחיזוק תפקודיה. הטיפול מאיץ את הכמות והאיכות של רכיבי החיסון ובכך מעניק כוח רב יותר לעימות.
 • שיפור במצב הרב מערכתי וזאת דרך שיפור התיאבון, איזון משקל, שיפור ההרגשה הכללית, חיזוק הגוף והרפייתו, צמצום חסרים ועוד.
 • שילוב עם הטיפול הקונבנציונאלי אם צריך וזאת כדי ליצור הפחתה בסימפטומים הנלווים של בעיות עיכוליות, חולשה, בעיות עצביות וערכים נכונים של הדם וכדומה.
 • הפחתה ושיקום מהיר של הנזקים שנגרמו מהמחלה ומהטיפולים בדומה לנזקים בלב, בכליות, בריאות, בקיבה, במעיים ועוד מערכות רבות.
 • חיזוק כוח הגוף הנדרש במצבים אלו לגייס את כוחותיו לתהליכי ריפוי מואצים.
 • תמיכה חיזוק והעצמה של יעילות הנתיבים הקונבנציונאליים.
 • הענקת כוח רב וזאת דרך חיזוק ועמידות הגוף על כל מערכותיו.
 • סיוע  לתהליכים חיזוקיים.
 • איזון נכון בין הרדיקלים החופשיים לאנטיאוקסידנטיים הנלחמים בהם.

פרוטוקול טיפול

מארג הטיפול הטבעי ב"נטורל ויז'ן" במחלת הסרטן הינו מארג סינרגי הניתן כהנחיה אישית ומלווה בתיקי טיפול חודשיים ובהנחיות מקיפות.

נתיבי הטיפול הטבעי תזונה נכונה למחלת הסרטן

התזונה המיטבית הנכונה מהווה יסוד לריפוי, הקלה, שיקום ומניעה.

נתיבי הטיפול הטבעי
תזונה נכונה

התזונה המיטבית הנכונה מהווה יסוד לריפוי, הקלה, שיקום ומניעה.
אנו מלווים את המטופל במהלך חודשים עד לאיזון מלא דרך שפע של תפריטים, מתכונים ותזונה טעימה, בריאה, קלינית ומשביעה.

חשוב לציין – התזונה המיטבית הנכונה אינה יסוד להחלמה, אך החלמה ומניעה אינה יכולה לקיים את עצמה ללא תזונה מיטבית ספציפית.

הטיפול בצמחי מרפא למחלת הסרטן

נתיב הטיפול בצמחי מרפא ייחודים הינו אחד הנתיבים החשובים במארג הטיפול אשר אנו מציעים.
חיזוק מערכת החיסון דרך צמחי המרפא הינו מהנתיבים הידועים, היעילים והחשובים ביותר במסגרת הטיפול הטבעי.

פרוטוקול הטיפול – סרטן H.C.L

פרוטוקול הטיפול יערך בשלב ראשון במהלך חודשיים. זמן טיפול זה חשוב וזאת כדי להעניק לגוף את הכוחות הנכונים לתהליך אותו אתם עוברים. לאחר שלב זה נבדוק את הישגנו ונחליט על ההמשך אם כי באופן מצומצם. הפרוטוקול יכלול מספר נתיבים אשר יהוו מארג סינרגי רב תחומי.

הודעה לגולשים באתר

צמחי המרפא ותוספי התזונה מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" ובפיתוחו של טל איתן CLH, אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כי אם חלק מסינרגיה קיומית נכונה בדומה לתזונה, תנועה, שיטת נשימה ועוד. כל הסתמכות על המידע המפורט הינה על אחריות הקורא בלבד ותמיד מומלץ להתייעץ גם עם רופא מוסמך. צמחי מרפא הנמכרים בבתי טבע או פארמים אינם מהווים כלי לריפוי בלעדי כי אם חלק מטיפול טבעי ומתוך כך אין "נטורל ויז'ן" מוכרים את התכשירים בחנויות כי אם ישירות אל המטופלים ומטפלים ומרפאות מוסמכים. אנו מעניקים לכם דרך טיפול טבעית מקצועית, רבת היקף והחלפה מהירה.

כל מוצרי "נטורל ויז'ן" אינם תרופות כי אם תוספי תזונה המאושרים ע”י משרד הבריאות. אנו חייבים להעביר לכם גילוי נאות, כי האישור שניתן הינו לבטיחות השימוש ברכיבי התכשיר בלבד ובכך אין מדובר באישור ואסמכתא המתייחסים למטרות השימוש במוצר או להתוויה רפואית כלשהי. "נטורל ויז'ן" מבקשת לומר וזאת חד משמעית, במידע המופיע באתר אין התוויה רפואית או המלצה לטיפול וכי בכל בעיה רפואית, חשוב להיוועץ ברופא. ההחלטה של רכישת מוצר וכן החלטה לשימוש בו או הסקת מסקנות מכל סוג ביחס למטרת השימוש בו הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה ותמיד להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג. ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר. נשים בהריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש. המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי.

אנו ב"נטורל ויז'ן" טוענים, וזאת באמונה מקצועית, ידע וניסיון רב שמערכת חיסון חזקה, התייחסות רב מערכתית, יציבות נפשית, צמחי מרפא, הנחיות לתנועה, תזונה, נשימה ויציבה, טיפולים בקליניקה והתייחסות הוליסטית מהווים אמצעים אינטגרטיביים עם הטיפול הקונבנציונלי ובכך מעניקים עוצמה רבה יותר לתהליך הטיפול.
אנו ב"נטורל ויז'ן" מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל בתחום הדרך הטבעית ובכך מבקשים, וזאת דרך אמונתנו והמקצועיות שלנו לתת לכם את הטיפול הטבעי והמותאם הטוב ביותר עבורכם.

יצירת קשר
המלצה - לוקמיה
לוקמיה 5.1.21 איתן יקר שלום, מבקש להביע את תודתי והערכתי על הטיפול המסור והמקצועי והיחס שאני קיבלתי...
המלצה - סרטן הדם/לוקמיה
סרטן לוקמיה בס"ד מאי 2016 מכתב תודה והמלצה השאירו פרטים לתיאום פגישת אבחון מקיפה שם טלפון שליחה...
אולי יעניין אותך גם
פיברואדנומה של השד

פיברואדנומה של השד FIBROADENOMA פיברואדנומה הינה גידול שפיר שהינו הגדלה של תאים בתוך רקמה תקינה. הגידול אינו פוגע בה ואף אינו יוצר גרורותיות באיברים מרוחקים

קרא עוד »
צוף צמחים ונטורל ויז׳ן

מאמר לעיון בכל הקשור לטיפול הנפשי ב"צוף צמחים" ו"נטורל ויז'ן" אני מקשיב לעומקם של המילים של מטופליי במרפאת צוף צמחים, הן בפגישה והן המילים הכתובות

קרא עוד »
natural_vision_logo.png
נטורל ויז'ן
נטורל ויזין הינה קלינקה לטיפול טבעי מסייע ולחלוטין לא אלטרנטיבי. חשיבות הרפואה הקונבנציונלית עליונה בכל הקשור לטיפול בסרטן והסיוע הטבעי הינו גיוס כוחות נוספים וחשובים 

כל המידע הניתן באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי המלצותינו לגבי צמחי מרפא ותוספים, תנועה, אורח חיים בריא, יציבה, נשימה וטיפולי הדיקור והמגע אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי ויעוץ על ידי רופא או מטפל אנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע באתר זה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.