INFLAMMATION

INFLAMMATION

ב"נטורל ויז'ן" מודעים לאיזון מדדי דלקת ובכך אנו מפתחים פורמולות אנטי דלקתיות המשלבות סיוע רב עוצמה לירידה בערכי הדלקת והתוויות חשובות נוספות.

מחקר

רמות LRP ו CSR גבוהות מהוות סימן מבשר וממשי לסרטן אך גם בסיס למחלות קשות.

השאירו פרטים לתיאום פגישת אבחון מקיפה

רמת גבוה של מדדי דלקת מהווה מתאם דרמטי לשרידות נמוכה וחולשה חיסונית. HEALTH   SCIENCES UNERSUTY & OREGONחוקרים בפורטלנד ארצות הברית מצאו שכל כפולה ברמת CRP מגדיל סיכון של 27% לתמותה.

רימון קומפלקס

רימון קומפלקס של "נטורל ויז'ן" המכיל רימון, כורכום ותה ירוק הינה פורמולה רבת עוצמה בסיוע למצבים דלקתיים.

  1. ב"נטורל ויז'ן" פיתחנו את הרימון קומפלקס כחלק מתהליך טיפול מסייע ומשלים לממאירויות.
  2. הרימון הינו בעל פוטנציאל אנטי סרטני, חוקרים ב ONIVEROITY OF CALIFORNIA מגלים כי הפוטנציאל הנמצא בתמצית ובמיץ רימונים רב בכל הקשור לטיפול. החוקרים גילו שהרימונים והפוליפנולים בהם צמצמו בתרבות והתפתחות של תאי גידול ולא רק זאת גם היה סיכום לתהליך של הרג תאי סרטן זה נכתב ב JOURANAL OF NUTRITIONAL BIOCHEMISTRY.

הרפואה הטבעית ב"נטורל ויז'ן" כתהליך מסייע ומשלים לטיפול במחלות קשות.

מחקר

ANNUAL SCIENTUFIC MEETING OF AMERICAN UROLOGICAL – TH 104

ASSOCIATION – מעיד שצריכת רימון במיצוי מונע חזרה של סרטן בערמונית. החוקרים ביקשו 58 גברים לצרוך מיצוי תקני של רימון וגילו שבמהלך מספר שנים הקטינו באופן משמעותי את הסיכון לשובה של המחלה ולהורדת PSA.

צוף מינרל

פיתחנו את "צוף מינרל" המכיל סלניום, ויטמין E, מגנזיום ואבץ.

פיתוח ייחודי המהווה אגד מינרלים חשוב לסיוע במחלות ממאירות.

מחקר

ויטמין E וסלניום מתמירים גנים לסרטן

חוקרי UNIVERSITY OF TEXAS בארה"ב גילו שהוויטמינים הללו עשויים להגן מפני סרטן הערמונית דרך התמרת הביטוי של גנים הקשורים לגידולים. החוקרים חשפו דוגמיות של ביופסיות שנטלו מחולי סרטן הערמונית לוויטמין E וסלניום והשילוב הביא לגילוי.

נכתב JOURNAL OF THE NATIONAL CANCER INSTITUTE

סקירה של מחקרים קצרים

חלק מתהליך הטיפול הינו שימוש בתוספי תזונה בדומה למינרלים שונים. פיתחנו פורמולה המכילה ויטמין E, אבץ, סלניום ומגנזיום בפורמולה אחת המכונה "צוף מינרל".

מחקרים

במחקרים אפי דמיולוגיים רבים התגלה שלאבץ יש חלק חשוב לפונקציונליות תקינה של בלוטת הערמונית.

מחקר 

אנטי אוקסידנטים בדומה לסלניום וקרוטנואידים מהווים אמצעים לסיוע בהורדת PSA או עיכוב בהתפתחות סרטן בערמונית.

אנו ב"נטורל ויז'ן" עוסקים במהלך שנים רבות בשילובים ייחודיים של אנטי אוקסידנטים בדומה לשילוב בין סלניום, קיו 10, פיקנוגינול ועוד וכן שילובים של תה ירוק לטיפול מסייע בסרטן.

חוקרים ברוטרדם הולנד

ERASMUS MEDUCAL CENTER IN ROTTERDAM

ניסוי באבקה שהכילה ויטמין E, פיטוסטרולים, סלניום, תה ירוק, לוטאין וליקופן (10 מ"ג כל אחד) וגילו שלאחר 6 שבועות נמצאו אצל גברים, רמות נמוכות יותר של הורמוני המין ועליית PSA נעצרה.

אנו ב"נטורל ויז'ן" מייצרים את הפורמולה הנוכחית בפיתוח בלעדי.

הודעה לגולשים באתר

צמחי המרפא ותוספי התזונה מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" ובפיתוחו של טל איתן CLH, אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כי אם חלק מסינרגיה קיומית נכונה בדומה לתזונה, תנועה, שיטת נשימה ועוד. כל הסתמכות על המידע המפורט הינה על אחריות הקורא בלבד ותמיד מומלץ להתייעץ גם עם רופא מוסמך. צמחי מרפא הנמכרים בבתי טבע או פארמים אינם מהווים כלי לריפוי בלעדי כי אם חלק מטיפול טבעי ומתוך כך אין "נטורל ויז'ן" מוכרים את התכשירים בחנויות כי אם ישירות אל המטופלים ומטפלים ומרפאות מוסמכים. אנו מעניקים לכם דרך טיפול טבעית מקצועית, רבת היקף והחלפה מהירה.

כל מוצרי "נטורל ויז'ן" אינם תרופות כי אם תוספי תזונה המאושרים ע”י משרד הבריאות. אנו חייבים להעביר לכם גילוי נאות, כי האישור שניתן הינו לבטיחות השימוש ברכיבי התכשיר בלבד ובכך אין מדובר באישור ואסמכתא המתייחסים למטרות השימוש במוצר או להתוויה רפואית כלשהי. "נטורל ויז'ן" מבקשת לומר וזאת חד משמעית, במידע המופיע באתר אין התוויה רפואית או המלצה לטיפול וכי בכל בעיה רפואית, חשוב להיוועץ ברופא. ההחלטה של רכישת מוצר וכן החלטה לשימוש בו או הסקת מסקנות מכל סוג ביחס למטרת השימוש בו הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה ותמיד להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג. ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר. נשים בהריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש. המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי.

אנו ב"נטורל ויז'ן" טוענים, וזאת באמונה מקצועית, ידע וניסיון רב שמערכת חיסון חזקה, התייחסות רב מערכתית, יציבות נפשית, צמחי מרפא, הנחיות לתנועה, תזונה, נשימה ויציבה, טיפולים בקליניקה והתייחסות הוליסטית מהווים אמצעים אינטגרטיביים עם הטיפול הקונבנציונלי ובכך מעניקים עוצמה רבה יותר לתהליך הטיפול.
אנו ב"נטורל ויז'ן" מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל בתחום הדרך הטבעית ובכך מבקשים, וזאת דרך אמונתנו והמקצועיות שלנו לתת לכם את הטיפול הטבעי והמותאם הטוב ביותר עבורכם.

יצירת קשר
אולי יעניין אותך גם
פיברואדנומה של השד

פיברואדנומה של השד FIBROADENOMA פיברואדנומה הינה גידול שפיר שהינו הגדלה של תאים בתוך רקמה תקינה. הגידול אינו פוגע בה ואף אינו יוצר גרורותיות באיברים מרוחקים

קרא עוד »
natural_vision_logo.png
נטורל ויז'ן
נטורל ויזין הינה קלינקה לטיפול טבעי מסייע ולחלוטין לא אלטרנטיבי. חשיבות הרפואה הקונבנציונלית עליונה בכל הקשור לטיפול בסרטן והסיוע הטבעי הינו גיוס כוחות נוספים וחשובים 

כל המידע הניתן באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי המלצותינו לגבי צמחי מרפא ותוספים, תנועה, אורח חיים בריא, יציבה, נשימה וטיפולי הדיקור והמגע אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי ויעוץ על ידי רופא או מטפל אנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע באתר זה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.