העצמת הגוף, עמידותו ומערכת החיסון שלו דרך עולם צמחי המרפא

העצמת הגוף, עמידותו ומערכת החיסון שלו דרך עולם צמחי המרפא

צמחי המרפא מבית היוצר והפיתוח של "נטורל ויז'ן" מסייעים לאיזון רב  מערכתי, בריאות, חיזוק הגוף ועמידותו החיסונית.

קיימים צמחים המסייעים לאיזון הפונקציונליות הפיזיולוגית של אברי הגוף ומערכותיו ומוגדרים כצמחי מרפא מחזקים.

צמחי המרפא שאותם אנו משלבים ומהווים אמצעי טבעי חשוב לטיפול הינם הצמחים האדפטוגניים (HERBAL ADAPATOGENS). הפעילות של צמחי המרפא האדפטוגניים מסייעת לגוף לחיזוק התפקוד הרב מערכתי  ושמירה על ההומיאוסטוזיס (מצב איזון בסיסי).

השאירו פרטים לתיאום פגישת אבחון מקיפה

עולם צמחי המרפא של "נטורל ויז'ן"

הטיפול מיועד גם לאנשים שבסך הכל בריאותם תקינה אך יש בהם רצון ליצור העצמה באיכות חייהם, במניעת מחלות ואורך חיים. אנו הרי מתמודדים בכל יום אל מול לחצים קשים ותוצרי ציוויליזציה קרצינוגניים, הווה אומר מחוללי סרטן ובמצבים של בעיות קשות יותר, צמחי המרפא הינם דרך טיפול מיועדת לשיקום ולאנשים החולים במחלות ממאירות ומחלות כרוניות וכן לגיל השלישי.

חזון צמחי המרפא המחזקים

 • רפואה טבעית מונעת
 • העצמת הפונקציונליות הכללית וחיזוק מערכתי
 • השימוש בצמחים בטוח וללא תופעות לוואי
 • טיפול מסייע רב חשיבות במחלת סרטן
 • טיפול הכרחי למחלות אוטואימוניות
 • עולם של צמחי מרפא אשר יכול ליצור אינטגרציה אל מול הרפואה הרגילה
 • התאמה אישית
 • איזון נפשי, רוממות רוח ושלווה
 • מפחית תופעות לוואי של טיפולים קונבנציונליים הכרחיים

תיאור פעולתם של הצמחים האדפטוגניים הנובעים ממחקרים רבים

 • איזון של רגולטוריים מטבוליים, עצביים, פיזיולוגיים וחיסוניים בדומה לקטבולאמינים, גלוקוקורטיקואידים, DHEA, סרוטונין, גאבא, דופמין, תחמוצת חנקן, הורמוני מין, מערכת עצבים מרכזית והיקפית.
 • השפעה חיסונית חשובה על כל  תהליכי  ההזדקנות והבלות.
 • טיפול בעיכוב מצבי ניוון מוחיים
 • חיזוק התנגדות הורמונלית באדרנל, לבלב, בלוטת התריס, היפופיזה ועוד
 • השפעה מרפאה, מגנה ומאזנת סינתזה תאית של חומצות גרעין וחלבונים
 • שיפור מטבוליזם של פחמימות

מחקר

נייר עמדה רשמי של EMA – EUROPEA MEDICINES AGENCY

הנייר הוגש ע"י  (HPMC) COMMITTEE ON HERBAL MEDICINAL2008

במחקרים הללו הוכח שמשפחת הצמחים האדפטוגנית יכולה ליצור שיפור וטיפול בכל הקשור למחלת עצבים, סטרס ומתן איכות חיים רבת משמעות.

"נטורל ויז'ן"- רפואה טבעית מותאמת

אנו מתאימים עבורכם את הצמחים שעברו מחקרים בכל הקשור לפרמקולוגיה של צמחי המרפא והשפעתם. אנו מייצרים עבורכם את צמחי המרפא  בשיטת  מיצוי שאין דומה לו בישראל.

אנו מקפידים להבין תחילה את מצבכם ולאחר מכן להעניק בעבורכם טיפול.

אנו עושים שימוש טיפולי בצמח מרפא בדומה ל ASTRAGALUS, סוגי ג'ינסינגים, פטריות שונות בדומה לריישי, קורדיספס, מייטאקי, קורליוס ועוד וכן אשווגנדה, בקופה, רודיולה ועוד.

דרך הטיפול בעולם צמחי המרפא רבת חשיבות

איתן טל CLH
מייסד "צוף צמחים", "נטורל ויז'ן"
מנהל תחום הרפואה הטבעית

הודעה לגולשים באתר

צמחי המרפא ותוספי התזונה מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" ובפיתוחו של טל איתן CLH, אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כי אם חלק מסינרגיה קיומית נכונה בדומה לתזונה, תנועה, שיטת נשימה ועוד. כל הסתמכות על המידע המפורט הינה על אחריות הקורא בלבד ותמיד מומלץ להתייעץ גם עם רופא מוסמך. צמחי מרפא הנמכרים בבתי טבע או פארמים אינם מהווים כלי לריפוי בלעדי כי אם חלק מטיפול טבעי ומתוך כך אין "נטורל ויז'ן" מוכרים את התכשירים בחנויות כי אם ישירות אל המטופלים ומטפלים ומרפאות מוסמכים. אנו מעניקים לכם דרך טיפול טבעית מקצועית, רבת היקף והחלפה מהירה.

כל מוצרי "נטורל ויז'ן" אינם תרופות כי אם תוספי תזונה המאושרים ע”י משרד הבריאות. אנו חייבים להעביר לכם גילוי נאות, כי האישור שניתן הינו לבטיחות השימוש ברכיבי התכשיר בלבד ובכך אין מדובר באישור ואסמכתא המתייחסים למטרות השימוש במוצר או להתוויה רפואית כלשהי. "נטורל ויז'ן" מבקשת לומר וזאת חד משמעית, במידע המופיע באתר אין התוויה רפואית או המלצה לטיפול וכי בכל בעיה רפואית, חשוב להיוועץ ברופא. ההחלטה של רכישת מוצר וכן החלטה לשימוש בו או הסקת מסקנות מכל סוג ביחס למטרת השימוש בו הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה ותמיד להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג. ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר. נשים בהריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש. המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי.

אנו ב"נטורל ויז'ן" טוענים, וזאת באמונה מקצועית, ידע וניסיון רב שמערכת חיסון חזקה, התייחסות רב מערכתית, יציבות נפשית, צמחי מרפא, הנחיות לתנועה, תזונה, נשימה ויציבה, טיפולים בקליניקה והתייחסות הוליסטית מהווים אמצעים אינטגרטיביים עם הטיפול הקונבנציונלי ובכך מעניקים עוצמה רבה יותר לתהליך הטיפול.
אנו ב"נטורל ויז'ן" מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל בתחום הדרך הטבעית ובכך מבקשים, וזאת דרך אמונתנו והמקצועיות שלנו לתת לכם את הטיפול הטבעי והמותאם הטוב ביותר עבורכם.

יצירת קשר
אולי יעניין אותך גם
פיברואדנומה של השד

פיברואדנומה של השד FIBROADENOMA פיברואדנומה הינה גידול שפיר שהינו הגדלה של תאים בתוך רקמה תקינה. הגידול אינו פוגע בה ואף אינו יוצר גרורותיות באיברים מרוחקים

קרא עוד »
צוף צמחים ונטורל ויז׳ן

מאמר לעיון בכל הקשור לטיפול הנפשי ב"צוף צמחים" ו"נטורל ויז'ן" אני מקשיב לעומקם של המילים של מטופליי במרפאת צוף צמחים, הן בפגישה והן המילים הכתובות

קרא עוד »
natural_vision_logo.png
נטורל ויז'ן
נטורל ויזין הינה קלינקה לטיפול טבעי מסייע ולחלוטין לא אלטרנטיבי. חשיבות הרפואה הקונבנציונלית עליונה בכל הקשור לטיפול בסרטן והסיוע הטבעי הינו גיוס כוחות נוספים וחשובים 

כל המידע הניתן באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי המלצותינו לגבי צמחי מרפא ותוספים, תנועה, אורח חיים בריא, יציבה, נשימה וטיפולי הדיקור והמגע אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי ויעוץ על ידי רופא או מטפל אנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע באתר זה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.