H.D.S – Human Digestive System

H.D.S – Human Digestive System

הפורמולה האולטימטיבית

כאבי בטן עוויתיים, דלקת במעיים, צרבות, חיזוק עיכולי, מרומם נפש, מרגיע, כיבים במערכת העיכול, דיספפסיה תפקודית, כל בעיות העיכול, קרוהן, קוליטיס ועוד.

צמחי המרפא בפורמולה והתוויותיהם

השאירו פרטים לתיאום פגישת אבחון מקיפה

ACORUS CALAMUS (SHI CHANG PU) – אקורוס קלמוס

צמח הגדל במרכז ומזרח אסיה, מזרח אירופה וצפון אמריקה. השימוש נעשה בקנה של השורש.

התוויות הצמח

כאבי בטן עוויתיים, נוגד עווית, קשיי עיכול, גזים, דיספפסיה פונקציונאלית, כיבים במערכת העיכול, אולקוס, קוליטיס, קרוהן, תשישות, חולשה, דיכאון, צרבות, רפלוקס, שיעול וליחה, בחילות, ברונכיטיס, מגביר תאבון, מחזק, מיזע, ממריץ מרה, ממריץ קיבה ומחמם, מרומם, חולשה עיכולית, נזלת.

PAEONIA LACTIFLORA (BAI SHAO) – אדמונית

שיח רב שנתי מוצאו באסיה ואירופה. השימוש נעשה בשורש.

התווית הצמח

נוגד דלקת, נוגד עווית, נוגד עווית רחם, כאבי בטן עוויתיים, כאבי מחזור, רפיון, מעי רגיז, דיספפסיה תפקודית, תסמונת קדר תורשתית, אי סדירות מחזורית, אנדומטרייזייס, דלקת כבר, קוליטיס, קרוהן, מחלת מעיים דלקתית, מנופאוזה.

VALERIANA OFFICINALIS – ולריאן רפואי

צמח מרפא הנפוץ באירופה, בעיקר באנגליה, השימוש נעשה בקנה השורש.

התווית הצמח

מחזק את מערכת העצבים, מזין את מערכת העצבים, מעקב עיצבי, מרגיע, מרומם, משכך כאבים, משרה שינה, נוגד חרדה, נוגד עווית, אי שקט, נדודי שינה, כאבי בטן עוויתיים, מגרנה, סטרס כרוני, עוויתות שרירי, משמש ומסייע במתאם בין מערכת העצבים למערכת העיכול.

HUMULUS LUPULUS – כשותית

שיח רב שנתי מטפס. גדל באירופה.

התוויות הצמח

נוגד עווית, מעכב עיצבי, מרגיע, נוגד חמצון, כאבי בטן עוויתיים, נדודי שינה, דיספפסיה, אי שקט, דלדול עצם, דלקת במעי הגס ובדק, קוליטיס, קרוהן, חרדה, יובש ווגינאלי, מגרנה, מתח מתמשך, עוויתות בשריר, פלסיטציות, אי סדירות עיכולית, קשיי עיכול, מנופאוזה, מקדם אסטרוגן, משכך כאבים.

GLYCYRRIZA GLABRA GAN CAO – שוש קירח (ליקוריץ)

מוצאו של הצמח במזרח התיכון, צמח קדום מאוד.

התווית הצמח

מחזק, מכייח, אדפטוגן, מעודד התחדשות רקמות, מקדם אסטרוגן, מרכך, מלחלח, משקם אדרנל, משקם רקמות ריריות, מזין רקמות ריריות, נוגד אלרגיה, נוגד אסטמה אנטי דלקתי, נוגד חמצון, אלרגיות, כיב פפטי, כיבים במערכת העיכול, מחלת מעיים, קרוהן, קוליטיס, מחלה אוטואימונית, חולשת מערכת העיכול, חומציות יתר בקיבה, מחלה דלקתית של רקמות חיבור, צרבות שיעול, מנופאוזה.

הודעה לגולשים באתר

צמחי המרפא ותוספי התזונה מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" ובפיתוחו של טל איתן CLH, אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כי אם חלק מסינרגיה קיומית נכונה בדומה לתזונה, תנועה, שיטת נשימה ועוד. כל הסתמכות על המידע המפורט הינה על אחריות הקורא בלבד ותמיד מומלץ להתייעץ גם עם רופא מוסמך. צמחי מרפא הנמכרים בבתי טבע או פארמים אינם מהווים כלי לריפוי בלעדי כי אם חלק מטיפול טבעי ומתוך כך אין "נטורל ויז'ן" מוכרים את התכשירים בחנויות כי אם ישירות אל המטופלים ומטפלים ומרפאות מוסמכים. אנו מעניקים לכם דרך טיפול טבעית מקצועית, רבת היקף והחלפה מהירה.

כל מוצרי "נטורל ויז'ן" אינם תרופות כי אם תוספי תזונה המאושרים ע”י משרד הבריאות. אנו חייבים להעביר לכם גילוי נאות, כי האישור שניתן הינו לבטיחות השימוש ברכיבי התכשיר בלבד ובכך אין מדובר באישור ואסמכתא המתייחסים למטרות השימוש במוצר או להתוויה רפואית כלשהי. "נטורל ויז'ן" מבקשת לומר וזאת חד משמעית, במידע המופיע באתר אין התוויה רפואית או המלצה לטיפול וכי בכל בעיה רפואית, חשוב להיוועץ ברופא. ההחלטה של רכישת מוצר וכן החלטה לשימוש בו או הסקת מסקנות מכל סוג ביחס למטרת השימוש בו הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה ותמיד להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג. ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר. נשים בהריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש. המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי.

אנו ב"נטורל ויז'ן" טוענים, וזאת באמונה מקצועית, ידע וניסיון רב שמערכת חיסון חזקה, התייחסות רב מערכתית, יציבות נפשית, צמחי מרפא, הנחיות לתנועה, תזונה, נשימה ויציבה, טיפולים בקליניקה והתייחסות הוליסטית מהווים אמצעים אינטגרטיביים עם הטיפול הקונבנציונלי ובכך מעניקים עוצמה רבה יותר לתהליך הטיפול.
אנו ב"נטורל ויז'ן" מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל בתחום הדרך הטבעית ובכך מבקשים, וזאת דרך אמונתנו והמקצועיות שלנו לתת לכם את הטיפול הטבעי והמותאם הטוב ביותר עבורכם.

יצירת קשר
אולי יעניין אותך גם
פיברואדנומה של השד

פיברואדנומה של השד FIBROADENOMA פיברואדנומה הינה גידול שפיר שהינו הגדלה של תאים בתוך רקמה תקינה. הגידול אינו פוגע בה ואף אינו יוצר גרורותיות באיברים מרוחקים

קרא עוד »
צוף צמחים ונטורל ויז׳ן

מאמר לעיון בכל הקשור לטיפול הנפשי ב"צוף צמחים" ו"נטורל ויז'ן" אני מקשיב לעומקם של המילים של מטופליי במרפאת צוף צמחים, הן בפגישה והן המילים הכתובות

קרא עוד »
natural_vision_logo.png
נטורל ויז'ן
נטורל ויזין הינה קלינקה לטיפול טבעי מסייע ולחלוטין לא אלטרנטיבי. חשיבות הרפואה הקונבנציונלית עליונה בכל הקשור לטיפול בסרטן והסיוע הטבעי הינו גיוס כוחות נוספים וחשובים 

כל המידע הניתן באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי המלצותינו לגבי צמחי מרפא ותוספים, תנועה, אורח חיים בריא, יציבה, נשימה וטיפולי הדיקור והמגע אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי ויעוץ על ידי רופא או מטפל אנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע באתר זה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.