הפעילות הגופנית וחשיבותה – מאמר

הפעילות הגופנית וחשיבותה בדרך הטיפול המשלים במחלת סרטן – מאמר

האם רפואה טבעית לסרטן הינה טיפול בצמחי מרפא בלבד?? וודאי שלא!!!

מרכז "נטורל ויז'ן" הינו מרכז טיפול טבעי מסייע ומשלים במחלת סרטן במקביל לטיפול הקונבנציונאלי. זו אינה דרך אלטרנטיבית לחולים במחלות ממאירות, זו דרך שאני מכנה אותה "גיוס כל הכוחות". האם ידעתם שפעילות גופנית אכן משפרת את הסיכוי להירפא מסרטן או למנוע את הופעת המחלה ואף למנוע אי הישנות?? האם ידעתם שהנחיה מקצועית, כפי שאני נותנים ב"נטורל ויז'ן" לפעילות גופנית, מפחיתה את הסיכויים לסבול מתופעות הלוואי של הטיפול הרגיל? האם ידעתם שהנחיה לפעילות גופנית נכונה תיצור עבורכם גוף חסין ומערכת חיסון חזקה, אכן זה נושא חשוב עבורכם למלחמה בסרטן? האם ידעתם שגם הליכה פשוטה וזמינה כל כך ובכל יום מפחיתה את הסיכוי לחלות בסרטן בעשרות אחוזים? אכן כן וללא צל של ספק. פעילות גופנית הינה חלק אינטגרלי מהתוכנית שלי לטיפול מסייע ומשלים במחלת סרטן. מחקרים חובקי עולם מהללים ומשבחים את האימון הגופני בעת הטיפול במחלת סרטן. מתוך כך הפעילות הגופנית אכן עוזרת או לחילופין וחשוב לציין, הינה הכרחית להיותה חלק חשוב בתוכנית הטיפול אך דרך הנחיה מקצועית ומוסמכת.

הפעילות הגופנית הכרחית לטיפול ולהישרדות

השאירו פרטים לתיאום פגישת אבחון מקיפה

אורח חיים נטול פעילות גופנית הינו מצב קיום שלילי מאוד לחולי סרטן אך גם לאנשים בריאים.

תאי סרטן המתחלקים ללא בקרה חיסונית מפרישים רכיב ביו כימיקלי בעל אופי דלקתי ובכך נוצר תהליך שולי של התפרקות רקמות שריר וזאת גם מחסר פעילות. פירוק רקמת שריר מסוכנת שכן השריר קשור לאיבוד רכיבים חלבוניים אשר חשובים לחוסן החיסוני. מדוע האונקולוג לא ממליץ בחום על פעילות גופנית. חוסר פעילות גופנית אכן פוגע בשריר ובכך גם הפחתה של דם וחמצן לאיברים השונים. פעילות גופנית משפרת עקה, מפחיתה מדדי דלקת, חשובה למצבי חרדה, לחץ ודיכאון, מטפלת בעייפות, משפרת שינה, מחזקת את מערכת החיסון. שכן מערכת החיסון מצוידת בתאי NK הממונים בין היתר על עצירת תאי סרטן והפעילות הגופנית מסייעת לחיזוקם.

אנו מעניקים לכם פעילות גופנית מותאמת אישית

אנו ננחה לפעילות גופנית הכוללת

  • שיפור הסירקולציה הדמית והחמצן לתאי הגוף
  • יציבה נכונה
  • נשימה נכונה
  • חזון שרירי הגוף
  • הארכת שרירי הגוף וגמישות המפרקים
  • סיבולת לב ריאה
  • ועוד

מתוך כך ומבסיס ההסמכה הפורמלית שלי, אני יוצר הנחיה לתנועה, יציבה ונשימה ובכך משלב זאת בכל טיפול כתהליך אינטגרטיבי השזור בכל טיפול טבעי ומסייע במחלת הסרטן. הסמכותי כמאמן ספורט, מוסמך להוראת פעילות גופנית למבוגרים וכמורה ליוגה וכן מוסמך לאימון בחדר כושר מאפשרים לי לבנות בעבורכם מערך אימון מותאם לכל מטופל והנחיות קיומיות לתנועה בריאה ומשקמת. אני אכן רואה זאת כחשיבות עליונה אשר מפוקחת דרך טיפול טבעי רצוף. וודאי שהשילוב בין צמחי מרפא ותוספי תזונה מותאמים מהווה סינרגיה מיטבית למארג הטיפול הטבעי השלם.

איתן טל CLH
מייסד "צוף צמחים", "נטורל ויז'ן"
מנהל תחום הרפואה הטבעית

הודעה לגולשים באתר

צמחי המרפא ותוספי התזונה מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" ובפיתוחו של טל איתן CLH, אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כי אם חלק מסינרגיה קיומית נכונה בדומה לתזונה, תנועה, שיטת נשימה ועוד. כל הסתמכות על המידע המפורט הינה על אחריות הקורא בלבד ותמיד מומלץ להתייעץ גם עם רופא מוסמך. צמחי מרפא הנמכרים בבתי טבע או פארמים אינם מהווים כלי לריפוי בלעדי כי אם חלק מטיפול טבעי ומתוך כך אין "נטורל ויז'ן" מוכרים את התכשירים בחנויות כי אם ישירות אל המטופלים ומטפלים ומרפאות מוסמכים. אנו מעניקים לכם דרך טיפול טבעית מקצועית, רבת היקף והחלפה מהירה.

כל מוצרי "נטורל ויז'ן" אינם תרופות כי אם תוספי תזונה המאושרים ע”י משרד הבריאות. אנו חייבים להעביר לכם גילוי נאות, כי האישור שניתן הינו לבטיחות השימוש ברכיבי התכשיר בלבד ובכך אין מדובר באישור ואסמכתא המתייחסים למטרות השימוש במוצר או להתוויה רפואית כלשהי. "נטורל ויז'ן" מבקשת לומר וזאת חד משמעית, במידע המופיע באתר אין התוויה רפואית או המלצה לטיפול וכי בכל בעיה רפואית, חשוב להיוועץ ברופא. ההחלטה של רכישת מוצר וכן החלטה לשימוש בו או הסקת מסקנות מכל סוג ביחס למטרת השימוש בו הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה ותמיד להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג. ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר. נשים בהריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש. המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי.

אנו ב"נטורל ויז'ן" טוענים, וזאת באמונה מקצועית, ידע וניסיון רב שמערכת חיסון חזקה, התייחסות רב מערכתית, יציבות נפשית, צמחי מרפא, הנחיות לתנועה, תזונה, נשימה ויציבה, טיפולים בקליניקה והתייחסות הוליסטית מהווים אמצעים אינטגרטיביים עם הטיפול הקונבנציונלי ובכך מעניקים עוצמה רבה יותר לתהליך הטיפול.
אנו ב"נטורל ויז'ן" מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל בתחום הדרך הטבעית ובכך מבקשים, וזאת דרך אמונתנו והמקצועיות שלנו לתת לכם את הטיפול הטבעי והמותאם הטוב ביותר עבורכם.

יצירת קשר
אולי יעניין אותך גם
פיברואדנומה של השד

פיברואדנומה של השד FIBROADENOMA פיברואדנומה הינה גידול שפיר שהינו הגדלה של תאים בתוך רקמה תקינה. הגידול אינו פוגע בה ואף אינו יוצר גרורותיות באיברים מרוחקים

קרא עוד »
צוף צמחים ונטורל ויז׳ן

מאמר לעיון בכל הקשור לטיפול הנפשי ב"צוף צמחים" ו"נטורל ויז'ן" אני מקשיב לעומקם של המילים של מטופליי במרפאת צוף צמחים, הן בפגישה והן המילים הכתובות

קרא עוד »
natural_vision_logo.png
נטורל ויז'ן
נטורל ויזין הינה קלינקה לטיפול טבעי מסייע ולחלוטין לא אלטרנטיבי. חשיבות הרפואה הקונבנציונלית עליונה בכל הקשור לטיפול בסרטן והסיוע הטבעי הינו גיוס כוחות נוספים וחשובים 

כל המידע הניתן באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי המלצותינו לגבי צמחי מרפא ותוספים, תנועה, אורח חיים בריא, יציבה, נשימה וטיפולי הדיקור והמגע אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי ויעוץ על ידי רופא או מטפל אנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע באתר זה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.