טיפול טבעי משלים

תוכן עניינים

נטורל ויז'ן – טיפול טבעי משלים ומסייע

אין חולק על כך שהטיפול הקונבנציונלי חשוב ואכן עברו שנים רבות של טיפול ומחקרים ובכך הוכחה ביכולת של הרפואה הרגילה לטפל ולמגר תאים סרטניים וגידולים. הטיפול הקונבנציונלי רב חשיבות וממוקד להרס הגידול וצמצומו אך באופן לא מובן, הרופאים האונקולוגיים אינם נותנים דגש רב אם בכלל על כשירות הגוף לטפל בכל אותם מצבי מחלה, וכן לכל אותם גורמים ותנאים אשר הובילו את המטופל למחלת הסרטן והצורך בלהעניק להם תשומת לב.

אסור ולא ניתן לבטל על הסף טיפול טבעי המעניק דרך טיפול להיבטים תזונתיים, פעילות גופנית, הגברת החמצן הניתן לגוף, מניעת עישון, מתחים ועוד. הרפואה הטבעית ב"נטורל ויז'ן" מאזנת ומבקשת, דרך התהליך הטבעי, למגר את הסיבות התומכות במחלת הסרטן באופן שלילי. אנו עושים זאת עבורכם דרך התאמת צמחי מרפא, תוספים, טיפולים בקליניקה וכן תנועה נכונה, תזונה נכונה, יציבה, נשימה ומגוון דרכים טבעיות וחשובות. חשוב למגר את גורמי הסיכון המפריעים לתהליך ההחלמה וגורמים להישנותה.

זה אכן מצער לדעת שעל פי הטיפול הממוקד בלבד של הרפואה הרגילה נוצרים תהליכים ממאירים חוזרים שכן מחלות הסרטן נמצאות בהפוגה בלבד והאמונה לריפוי עלולה להיות כוזבת שכן כבר לאחר כמה חודשים הוא לעיתים אכן חוזר ואף תקיף יותר. זה הרי ברור, כל עוד הסביבה הקיומית, הן החיצונית והן הפנימית אשר גרמה להתפרצות הסרטן קיימת, הוא עלול לחזור.

אנו ב"נטורל ויז'ן" עוזרים לגופכם לגלות חוסן חיסוני על ידי העצמת מערכת החיסון שלכם, הזנת הגוף בצמחי מרפא ותוספים, שינוי פרספקטיבה קיומית פסיכופיזית ומתן פרוטוקול מותאם. אנו מעניקים למטופלינו את הסיכוי הטוב ביותר לריפוי משולב.

הטיפול הטבעי ב"נטורל ויז'ן" מעצים את מנגנוני ההגנה, הלחימה ומערכת החיסון דרך טיפול במערכת החיסון בכלל וגישה רב מערכתית בפרט.

האם ידעתם??

תאים סרטניים קיימים בגוף בריא

מחקרים רבים חובקי עולם מעידים שתאים סרטניים מבקשים להתחלק בכל עת ולהתעלם מפיקוחה של מערכת החיסון. מתוך כך, מערכת ההגנה והחיסון וכוחו של הטבע נלחמים ללא הרף שכן מערכת זו עוקבת, נלחמת ובכך תאים סרטניים הנמצאים בגוף בריא מותקפים ונהרסים עוד לפני שהם הופכים לגידול ממאיר ועצמאי.

ב"נטורל ויז'ן" מבקשים להסביר שכל עוד מערכת ההגנה שלכם והעוצמה החיסונית שלכם תקינות, גופכם יוכל להילחם טוב יותר בתאים סרטניים.

ומה עם התא הסרטני בעת מחלה?

בכל חולי הסרטן קיימת מערכת הגנה טבעית ומערכת חיסון, אך כפי הנראה המערכת לא הייתה מספיק יעילה ובכך התא הסרטני מימש את רצון ההתפתחות שלו וללא ביקורת. לכן העצמה חיסונית ותקינות רב מערכתית הינה חשובה וקריטית עבורכם ומתוך כך הטיפול הטבעי מחויב להשתלב אינטגרלית מול הטיפול הרגיל אך לצערנו, לרוב, זה לא קורה.

"נטורל ויז'ן" תספק עבורכם את הכוח הנוסף.

אנו טוענים שיש לראות, וזאת באמונה חזקה, שבריאות טובה, חוסן חיסוני, יציבות נפשית ועוד הינה הרבה יותר מהעדר מחלה. אנו מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום הרפואה הטבעית ובכך מבקשים, וזאת דרך אמונתנו והמקצועיות, לתת לכם את חוויית הטיפול הטובה ביותר.

הודעה לגולשים באתר

צמחי המרפא ותוספי התזונה מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" ובפיתוחו של טל איתן CLH, אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כי אם חלק מסינרגיה קיומית נכונה בדומה לתזונה, תנועה, שיטת נשימה ועוד. כל הסתמכות על המידע המפורט הינה על אחריות הקורא בלבד ותמיד מומלץ להתייעץ גם עם רופא מוסמך. צמחי מרפא הנמכרים בבתי טבע או פארמים אינם מהווים כלי לריפוי בלעדי כי אם חלק מטיפול טבעי ומתוך כך אין "נטורל ויז'ן" מוכרים את התכשירים בחנויות כי אם ישירות אל המטופלים ומטפלים ומרפאות מוסמכים. אנו מעניקים לכם דרך טיפול טבעית מקצועית, רבת היקף והחלפה מהירה.

כל מוצרי "נטורל ויז'ן" אינם תרופות כי אם תוספי תזונה המאושרים ע”י משרד הבריאות. אנו חייבים להעביר לכם גילוי נאות, כי האישור שניתן הינו לבטיחות השימוש ברכיבי התכשיר בלבד ובכך אין מדובר באישור ואסמכתא המתייחסים למטרות השימוש במוצר או להתוויה רפואית כלשהי. "נטורל ויז'ן" מבקשת לומר וזאת חד משמעית, במידע המופיע באתר אין התוויה רפואית או המלצה לטיפול וכי בכל בעיה רפואית, חשוב להיוועץ ברופא. ההחלטה של רכישת מוצר וכן החלטה לשימוש בו או הסקת מסקנות מכל סוג ביחס למטרת השימוש בו הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה ותמיד להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג. ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר. נשים בהריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש. המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי.

natural_vision_logo.png

אנו ב"נטורל ויז'ן" טוענים, וזאת באמונה מקצועית, ידע וניסיון רב שמערכת חיסון חזקה, התייחסות רב מערכתית, יציבות נפשית, צמחי מרפא, הנחיות לתנועה, תזונה, נשימה ויציבה, טיפולים בקליניקה והתייחסות הוליסטית מהווים אמצעים אינטגרטיביים עם הטיפול הקונבנציונלי ובכך מעניקים עוצמה רבה יותר לתהליך הטיפול.
אנו ב"נטורל ויז'ן" מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל בתחום הדרך הטבעית ובכך מבקשים, וזאת דרך אמונתנו והמקצועיות שלנו לתת לכם את הטיפול הטבעי והמותאם הטוב ביותר עבורכם.

המלצות

המלצה - לוקמיה
לוקמיה 5.1.21 איתן יקר שלום, מבקש להביע את תודתי והערכתי על הטיפול המסור והמקצועי והיחס שאני קיבלתי...
המלצה - סרטן הכבד והלבלב
סרטן כבד ולבלב גרורתי 10/10/20 לכבוד צוף צמחים לפני כחודש וחצי, נפגשתי לראשונה עם איתן טל לפגישה...
המלצה - סרטן הכבד
סרטן כבד גרורתי לאיתן וגל היקרים צוף צמחים אני הגעתי לאיתן צוף צמחים עם גידול בכבד וכשהגעתי...
המלצה - סרטן הדם/לוקמיה
סרטן לוקמיה בס"ד מאי 2016 מכתב תודה והמלצה ברגע שנכנסתי לקליניקה של איתן – אמרתי "מכאן תגיע...
אולי יעניין אותך גם
פיברואדנומה של השד

פיברואדנומה של השד FIBROADENOMA פיברואדנומה הינה גידול שפיר שהינו הגדלה של תאים בתוך רקמה תקינה. הגידול אינו פוגע בה ואף אינו יוצר גרורותיות באיברים מרוחקים

קרא עוד »
צוף צמחים ונטורל ויז׳ן

מאמר לעיון בכל הקשור לטיפול הנפשי ב"צוף צמחים" ו"נטורל ויז'ן" אני מקשיב לעומקם של המילים של מטופליי במרפאת צוף צמחים, הן בפגישה והן המילים הכתובות

קרא עוד »
natural_vision_logo.png
נטורל ויז'ן
נטורל ויזין הינה קלינקה לטיפול טבעי מסייע ולחלוטין לא אלטרנטיבי. חשיבות הרפואה הקונבנציונלית עליונה בכל הקשור לטיפול בסרטן והסיוע הטבעי הינו גיוס כוחות נוספים וחשובים 

כל המידע הניתן באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי המלצותינו לגבי צמחי מרפא ותוספים, תנועה, אורח חיים בריא, יציבה, נשימה וטיפולי הדיקור והמגע אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי ויעוץ על ידי רופא או מטפל אנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע באתר זה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.