לוקמיה מיאלואידית חריפה – ACUTE MYELOID LEUKEMIA

ACUTE MYELOID LEUKEMIA

לוקמיה מיאלואידית חריפה

AML

הטיפול הטבעי המשלים לאורח חיים בריא, תנועה, נשימה, יציבה, חיזוק מערכת החיסון, התאמת צמחי מרפא, תוספי תזונה וטיפולים בקליניקה

סרטן – מבוא

השאירו פרטים לתיאום פגישת אבחון מקיפה

סרטן הינו כינו לקבוצת מחלות המאופיינות בגידול והתפשטות ללא בקרה וריסון של תאי הגוף. גוף האדם בנוי מרקמות. הרקמות מורכבות מתאים. קיימות רקמות רבות ותאים רבים בחלקי גוף שונים. אל אף היותם באזורים שונים ואף מאופיינים בפונקציות שונות, מתפקדים התאים על פי חוק קיום פיזיולוגי וזאת גם כאשר הם מתפקדים באופן לא זהה. מתוך כך מתחדשים התאים באופן דומה וניתן להגדיר זאת כחלוקה המבוצעת דרך בקרה ופיקוח של הגוף. לעיתים יכולת הפיקוח של הגוף מוגבלת ובכך תהליך התחלקות התאים משתבש ונעדר שליטה. ללא ביקורת ושליטה הופכים התאים לסוג של ישות עצמאית ומתחלקים ללא ביקורת ופיקוח של הגוף. מתוך כך התרבות התאים הופכת לגוש המכונה גידול. הגידול יכול להיות שפיר או סרטני. גידול שפיר אינו בעל יכולת התפשטות לחלקי גוף שונים אך עלול לגדול באזור בו הוא קיים. מצב זה אכן מבקש התייחסות קלינית שהרי הלחץ על איבר מסוים עלול ליצור הפרעה. הגידול הסרטני מאופיין בתאים בעלי יכולת התפשטות ובכך פלישה וחדירה לרקמות סמוכות ורחוקות תוך פגיעה קשה ביכולתן. לגידול הסרטני יש יכולת לשלוח גרורות וזאת דרך ניתוק התאים מהגידול הראשוני והעברתם דרך כלי הדם והלימפה לאזורים רחוקים. באזורים החדשים עלול הגידול ליצור מושבה ולגדול. הסרטן הינו מחלה של תאי הגוף. הגורמים לסרטן רבים ומגוונים וכן קיים מספר רב של גידולי סרטן אופייניים.

AML – גיוס כל הכוחות

לוקמיה מיאלואידית חריפה – AML הינה ממאירות הפוגעת בתאים המיאלודים שהינם חלק מקטגוריה של תאי דם המיוצרים במח העצם ואחראים על יצור של כדוריות הדם הלבנות. תאי הדם הלבנים שייכים למערכת ההגנה (חיסון) של הגוף ובכך תפקידם החשוב הינו הגנה על הגוף מפטוגנים (מזיקים למיניהם). תאי הדם הלבנים מיוצרים במח העצמות. תפקידם כאמור, הינו התמודדות אל מול מצבי זיהום והגורמים להם בדומה לחיידקים, וירוסים, פטריות, פרזיטים, טפילים ועוד. לציין, וזה חשוב, שבין היתר תאי הדם הלבנים מטפלים גם בתאים ממאירים, הווה אומר איתור והשמדה של תאים ממריאים. קיימות קבוצות תאי דם לבנים שבעת עלייה בערכי הבדיקות מעיד הדבר על זיהום ולעיתים על בעיה ממארת. בלוקמיה מילואידית חריפה נפגעים התאים המייצרים תאי דם לבנים שהינם התאים המילואידים. התהליך הממאיר גורם להתמרה ובכך הם מתרבים ללא פיקוח ובקרה וללא הבשלה. מתוך כך נגרמת הצטברות במח העצם של בלסטים שהינם תאים צעירים ולא בשלים. בעת שמח העצם רווי בתאי הלוקמיה, אין הוא מסוגל להיות חלק מדינמיקת הייצור של תאי דם תקינים ולכן מצב זה גורם לחסרים הבאים:

 • תאי דם אדומים – נגרמת אנמיה קשה
 • טסיות דם – פגיעה בקרישת הדם
 • תאי דם לבנים – העדר הגנה לגוף

AML הינה מחלה ממארת הפוגעת במילואידים המייצרים תאי דם לבנים. הפגיעה הממארת בתאים הללו גורמת לתאים שאינם בשלים אך גם לא נכחדים אשר מצטברים במח העצם ומכונים, כאמור בלסטים. לציין שמח העצם הינו מפעל המייצר את כלל תאי הדם וכאשר הוא רווי בתאי לוקמיה ממאירים אינו יכול לייצר את תאי הדם שציינתי.

תסמינים AML

 • חיוורון
 • עייפות קשה
 • קוצר נשימה
 • הופעת זיהומים רבים
 • דימומים
 • תחושת חולי
 • הזעה
 • חום
 • כאבים קשים
 • כאבי עצמות
 • שינוי גוון
 • התקפת חניכיים

הטיפול הקונבנציונאלי

הטיפול הקונבנציונאלי הכרחי אך חייב את "גיוס כל הכוחות" בשילוב הרפואה הטבעית, חוסנה וחוזקה של מערכת החיסון של הגוף מהווה את עמוד התווך ללחימה בסרטן ובוודאי שלא רק הטיפול הרגיל. מטרת הטיפול הרגיל הינה השמדת התאים הסרטניים ובכך לתת למח העצם לבצע את תפקידו ולהגיע להפוגה וזאת דרך כימותרפיה. הטיפול הרפואי חשוב אך יוצר פגיעה קשה מאוד. קיימים פרוטוקולים רבים וניסיון להתאימם אך הגישה הקונבנציונלית שאינה מפנה או מעודדת חולים ליצור מסלול טיפול טבעי, מהווה גורם לפגיעה קשה, הפחתת סיכוי להחלמה והעדר הצלחה קונבנציונלית ובנוסף גם תופעות לוואי קשות שהרפואה הטבעית מיומנת בטפול בהן.

חשוב לגייס את כל הכוחות. לציין שכמות פרוטוקולי הטיפול בכימותרפיה מוגבלת מעצם היותה קשה ולכן קיימת אפשרות להשתלת מח עצם או תאי גזע.

הטיפול הטבעי השלם

המלחמה במחלת הסרטן חייבת מספר גישות טבעיות וקיומיות המשתלבות בניהן ובכך והופכות לכוח ריפוי טבעי אדיר. להלן מספר חוקי טיפול:

החוק הראשון: חוק הטיפול הטבעי דרך אורח חיים מיטבי ניצור שינויים נוחים וחשובים בקיום היומי בדומה לתזונה מיטבית יותר, יכולת הגופנית, שיטות הרפיה, שיפור איכות השינה. טיפול בתרפיה בתנועה ועוד.

החוק השני: חוק העצמה וחיזוק של מערכות הגוף השונות, חשוב להזין את הגוף בצמחי מרפא, תוספי תזונה וזאת כדי לחזק את מערכות הגוף תוך טיפול בתופעת לוואי פוטנציאליות. חוק זה הינו איזון וחיזוק מערכת החיסון של הגוף.

החוק השלישי: הטיפולים המסייעים לטיפול הרגיל בכך ניצור תהליך טבעי דרך צמחי מרפא אורגנים, איכותיים, נחקרים ומותאמים. וודאי שהחוקים שסקרתי מהווים גם את הסינרגיה לחוק זה. חשוב לסיכום ליצור העצמה, חיזוק, איזון ושיפור רב משמעות של אורח הקיום שבנו והחיים אך גם ליצור איזון העצמה וחיזוק של הגוף בכלל ומערכותיו השונות בפרט וליצור את התמיכה, הסיוע והלחימה בצד הרפואה הרגילה ושיטותיה. כך ורק כך נוכל לנצח את מחלת הסרטן דרך הרפואה הרגילה ועזרה של הרפואה הטבעית שהינה רבת משמעות.

הודעה לגולשים באתר

צמחי המרפא ותוספי התזונה מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" ובפיתוחו של טל איתן CLH, אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כי אם חלק מסינרגיה קיומית נכונה בדומה לתזונה, תנועה, שיטת נשימה ועוד. כל הסתמכות על המידע המפורט הינה על אחריות הקורא בלבד ותמיד מומלץ להתייעץ גם עם רופא מוסמך. צמחי מרפא הנמכרים בבתי טבע או פארמים אינם מהווים כלי לריפוי בלעדי כי אם חלק מטיפול טבעי ומתוך כך אין "נטורל ויז'ן" מוכרים את התכשירים בחנויות כי אם ישירות אל המטופלים ומטפלים ומרפאות מוסמכים. אנו מעניקים לכם דרך טיפול טבעית מקצועית, רבת היקף והחלפה מהירה.

כל מוצרי "נטורל ויז'ן" אינם תרופות כי אם תוספי תזונה המאושרים ע”י משרד הבריאות. אנו חייבים להעביר לכם גילוי נאות, כי האישור שניתן הינו לבטיחות השימוש ברכיבי התכשיר בלבד ובכך אין מדובר באישור ואסמכתא המתייחסים למטרות השימוש במוצר או להתוויה רפואית כלשהי. "נטורל ויז'ן" מבקשת לומר וזאת חד משמעית, במידע המופיע באתר אין התוויה רפואית או המלצה לטיפול וכי בכל בעיה רפואית, חשוב להיוועץ ברופא. ההחלטה של רכישת מוצר וכן החלטה לשימוש בו או הסקת מסקנות מכל סוג ביחס למטרת השימוש בו הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה ותמיד להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג. ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר. נשים בהריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש. המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי.

אנו ב"נטורל ויז'ן" טוענים, וזאת באמונה מקצועית, ידע וניסיון רב שמערכת חיסון חזקה, התייחסות רב מערכתית, יציבות נפשית, צמחי מרפא, הנחיות לתנועה, תזונה, נשימה ויציבה, טיפולים בקליניקה והתייחסות הוליסטית מהווים אמצעים אינטגרטיביים עם הטיפול הקונבנציונלי ובכך מעניקים עוצמה רבה יותר לתהליך הטיפול.
אנו ב"נטורל ויז'ן" מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל בתחום הדרך הטבעית ובכך מבקשים, וזאת דרך אמונתנו והמקצועיות שלנו לתת לכם את הטיפול הטבעי והמותאם הטוב ביותר עבורכם.

יצירת קשר
המלצה - לוקמיה
לוקמיה 5.1.21 איתן יקר שלום, מבקש להביע את תודתי והערכתי על הטיפול המסור והמקצועי והיחס שאני קיבלתי...
המלצה - סרטן הדם/לוקמיה
סרטן לוקמיה בס"ד מאי 2016 מכתב תודה והמלצה השאירו פרטים לתיאום פגישת אבחון מקיפה שם טלפון שליחה...
אולי יעניין אותך גם
פיברואדנומה של השד

פיברואדנומה של השד FIBROADENOMA פיברואדנומה הינה גידול שפיר שהינו הגדלה של תאים בתוך רקמה תקינה. הגידול אינו פוגע בה ואף אינו יוצר גרורותיות באיברים מרוחקים

קרא עוד »
צוף צמחים ונטורל ויז׳ן

מאמר לעיון בכל הקשור לטיפול הנפשי ב"צוף צמחים" ו"נטורל ויז'ן" אני מקשיב לעומקם של המילים של מטופליי במרפאת צוף צמחים, הן בפגישה והן המילים הכתובות

קרא עוד »
natural_vision_logo.png
נטורל ויז'ן
נטורל ויזין הינה קלינקה לטיפול טבעי מסייע ולחלוטין לא אלטרנטיבי. חשיבות הרפואה הקונבנציונלית עליונה בכל הקשור לטיפול בסרטן והסיוע הטבעי הינו גיוס כוחות נוספים וחשובים 

כל המידע הניתן באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי המלצותינו לגבי צמחי מרפא ותוספים, תנועה, אורח חיים בריא, יציבה, נשימה וטיפולי הדיקור והמגע אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי ויעוץ על ידי רופא או מטפל אנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע באתר זה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.