אודות

הטיפול הטבעי המשלים והמסייע למחלת הסרטן

 

לגייס את כל הכוחות

הכוח המרפא של הטבע

 

"נטורל ויז'ן" הינה קליניקה לרפואה טבעית, המספקת טיפולים טבעיים משלימים ומסייעים ברמת טיפול שאין כמותה בישראל ובעולם. 

"נטורל ויז'ן" מבית צוף צמחים הינה יצרנית ייחודית של הרכבי צמחים ותוספים המיועדים ובאופן ממוקד לטיפול טבעי משלים וזאת כחלק מתוכנית טיפול המסייעת למחלות ממאירות. אנו עושים זאת לחולים הזקוקים לשיפור בריאותם וחוסנם ובכך אנו, ב"נטורל ויז'ן", מגשרים מול הפער בין הרפואה הקונבנציונלית לרפואה הטבעית. אנו עושים ב"נטורל ויז'ן" כמיטב יכולתנו לעזור לכם להגיע אל חזון חדש לבריאות. אנו עושים זאת עבורכם בדרך בטוחה, מושכלת, מותאמת ויעילה. 

אנו ב"נטורל ויז'ן" מאמינים רק בנקיטת גישה שלמה, אינטגרטיבית, רב מערכתית וצעד אחר צעד לקיום בריא וזאת בשילוב עם הרפואה הרגילה. זו הדרך וזו דרכנו להשיג בריאות וחוסן מיטבי לטיפול טבעי במחלת הסרטן.

אנו ב "נטורל ויז'ן" מסורים לצרכים האישיים שלכם וזאת דרך ניסיוננו. אנו מסוגלים לספק עבורכם את הטיפול הטבעי הטוב ביותר. 

המטרה שלנו ב "נטורל ויז'ן" הינה להעניק לכם דרך טבעית ובכך להחזיר לגופכם את התפקוד הטוב ביותר כפי שהוא אכן זקוק לו. אנו מאמינים שניתן לעשות זאת בדרך טבעית, שלמה ומסייעת דרך מספר נתיבי טיפול. המשימה שלנו הינה לספק עבורכם את אפשרויות הטיפול הטבעי הטוב ביותר. אנו מתחייבים להעניק לכם טיפול ותמיכה בכל שעל ושעל. 

אנו נעניק לכם ידע רב ותמיכה שהרי המטפלים שלנו והטיפולים שלנו בראשות טל איתן (CLH) מבינים את מצבכם ורגישותכם ואנו נלמד אתכם להעצים את בריאותכם ובכך תהיו משתתפים פעילים בבריאותכם.

אנו נעזור לכם לעבור את התקופה הקשה הזו טוב יותר. האני מאמין שלנו!!!

דרך הטיפול הטבעי שלנו הינה אמונה בגישה קלינית וטבעית לבריאותכם וחוסנכם. אנו טוענים ב"נטורל ויז'ן" שיש לראות, וזאת באמונה חזקה, שבריאות טובה, חוסן חיסוני, יציבות נפשית ועוד הינה הרבה יותר מהעדר מחלה. האמונה שלנו הינה להעצים אתכם בכלים להשבת הבריאות המיטבית שלכם וחוסנם של מערכות ההגנה שלכם. אנו מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום הרפואה הטבעית ובכך מבקשים, וזאת דרך אמונתנו והמקצועיות שלנו לתת לכם את חוויית הטיפול הטובה ביותר. נעניק את צמחי המרפא האיכותיים ביותר ואת תוספי התזונה הטובים ביותר הקיימים היום מבית היוצר והפיתוח שלנו המשווקים רק עבורכם ולא בחנויות, פארמים או דרך האינטרנט וממקור טבעי בלבד וזאת תוך שילוב של דרכי טיפול טבעיות ומותאמות.

אנו נעשה את מירב המאמצים ליצור עבורכם את הדרך הטבעית הטובה ביותר למימוש את החזון החדש. יש לנו צוות מטפלים בכירים בראשות איתן טל (.(CLH צוות מטפלים מקצועי, בקיא, אכפתי ומסור עבורכם. כל הטיפולים הטבעיים שלנו מבוצעים על ידי אנשי מקצוע בכירים, בעלי הכשרה גבוהה וזאת כדי להבטיח עבורכם בטיחות ויעילות. אנו מחויבים להעניק לכם שביעות רצון, שירות מקצועי ואדיב שיממש את ציפיותיכם מהרפואה הטבעית.  

 

"נטורל ויז'ן" – הטיפול האישי

אנו ב"נטורל ויז'ן" מתגאים ביכולתנו הטבעית בהיבט האישי ובכך מספקים לכם טיפול מקצועי ומסור תוך נקיטת גישה אישית. הצוות שלנו קשוב לכל דבר ולכל צרכיו של המטופל/ת ונהנה להעניק לכם את המיטב. אנו לא רק קליניקה. אנו מטפלים בעלי השכלה רחבה הרואים זאת כערך מקודש להעניק לכם את הכלים להילחם במחלה. אנו מאמינים שהדרך הטבעית שלנו תאפשר לכם לחוות חווית בריאות כפי שמעולם לא חוויתם וזה אכן אפשרי. 

 

אם ברצונכם להבין יותר, להכירנו ולשאול שאלות חשובות בנוגע לבריאותכם, אל תהססו להתקשר אלינו ולשוחח. 

חשוב וניתן ליצור דרך טיפול טבעית נוספת ומשלימה לטיפול במחלות ממאירות.

האם הובחנת כחולה סרטן? האם אתם מרגישים שדרכי הטיפול אינם מספיק אפקטיביים? האם אתם מחפשים כוחות נוספים וטבעיים לטיפול בסרטן? 

"נטורל ויז'ן" הינו מרכז טיפול טבעי המציע לחולי סרטן אפשרות טיפול נוספת אשר תסייע ותעזור בתהליך הקשה והחשוב אותו אתם עוברים. חזוננו הינו לגייס את כל הכוחות דרך כוח הריפוי של הטבע ובכך ליצור חזון טיפול נוסף.

צרו קשר אלינו – אנו יכולים לעזור לכם

 

לגייס את כל הכוחות

טיפול טבעי ומשלים למחלות ממאירות

במשך עשרות שנים ולאחר מקרים רבים ברחבי העולם, מובהקת המגמה ליצור טיפולים נוספים בסרטן דרך הרפואה הטבעית וזאת לאחר קבלת האבחון. הטיפולים הטבעיים נעשים בשילוב עם הטיפולים הקונבנציונליים בדומה לכימותרפיה, לאחר ניתוח, הקרנות וטיפולים ביולוגיים ואימונולוגיים. הגישה הטבעית ב"נטורל ויז'ן" הינה מקיפה, הוליסטית, מסייעת, משלימה, מעניקה כוחות, מחזקת את מערכת החיסון ומקלה על תופעות הלוואי של הטיפול הרגיל בטיפול בסרטן. 

האם הטיפולים הקונבנציונליים שאתם עוברים אינם מספקים את חזון הריפוי? האם אתם מרגישים שמערכת החיסון שלכם חייבת עוצמה חיסונית רבה יותר?  האם אתם רוצים אפשרויות טיפול נוספות?

צרו קשר לנציגי הטיפול שלנו ב"נטורל ויז'ן"

התוכנית הטבעית לטיפול אינטגרטיבי במחלת הסרטן

מרכז "נטורל ויז'ן" מבית "צוף צמחים" הוקם, וזאת לאחר ניסיון רב שנים והצלחות רבות כדי להעניק סיוע טבעי רב עוצמה ואינטגרטיבי לרפואה הרגילה. 

אנו מציעים עבורכם תוכנית טיפול מותאמת באופן אישי לצרכים שלכם וזאת תוך שילוב אופטימלי של כל אפשרויות הטיפול הטבעי המתקדם ביותר והמבוסס על מחקרים מכל רחבי העולם. "נטורל ויז'ן" הינו מרכז לריפוי טבעי ומהווה את חוד החנית של צמחי המרפא ותוספי התזונה בישראל. מעבר להיותנו מרכז לטיפול טבעי, אנו הרבליסטים קליניים מוסמכים (CL.H) ובכך גם יצרנים ומפתחים של צמחי מרפא ותוספי תזונה המיועדים לסייע למלחמה בסרטן. הפורמולות שלנו ייחודיות ואינן משווקות בחנויות, בבתי הטבע, בבתי המרקחת או דרך חנות אינטרנטית. מחקרים רבים מעידים שהתכשירים הטבעיים בבתי טבע וכדומה הינם באיכות נמוכה, מכילים חומרים לא טבעיים אינם מותאמים ולא ניתנים  דרך הבנה מעמיקה של המטופל ובכך עלולים להזיק. אתם חייבים את הטוב ביותר ואנו מחויבים עבורכם לכך. 

ניתן להיעזר בנו דרך תהליך הטיפול הטבעי של "נטורל ויז'ן" בכל שלב ושלב של הטיפול בו אתם נמצאים:

 • כשילוב עם הטיפולים הקונבנציונליים 

 • כשהשלמה לטיפולים הקונבנציונליים

 • טיפול משקם

 • טיפול מסייע לאי הישנות

 • טיפול להעצמה חיסונית

 • טיפול למיגור גורמי הסיכון

 • טיפול לסיוע בהפחתת תופעות הלוואי

 • טיפול טבעי המסייע לכאבים ואי נוחות

 • טיפול טבעי נפשי

 • טיפול מנחה לתנועה, נשימה וחיזוק

 • תמיכה קבועה

 • טיפולים בקליניקה בהיפרתרמיה

 • מגע, דיקור, עיסוי וטיפול בכל סוגי הבעיות הנובעות ממחלת הסרטן

ועוד דרכים רבות

 

גיוס כל הכוחות למלחמה בסרטן

דרך הטיפול הטבעית שלנו ב"נטורל ויז'ן"

 

אנו מציעים בעבורכם תוכנית טיפול טבעית להעצמה חיסונית מסייעת ושלמה. מטרת הטיפול הטבעי ב"נטורל ויז'ן" אינה רק ממוקדת להיבט הממאיר שכן על אף חשיבותה של הרפואה הרגילה והכרח הטיפולים שהיא מעניקה, חשוב לנו ב"נטורל ויז'ן" להחזיר לכם את תקינות מנגנוני הגנה של מערכת החיסון והאינטגרציה הרב מערכתית של הגוף. דרך הגישה הטבעית השלמה וההוליסטית אנו נעניק לכם את הטיפול הטבעי המסייע הטוב ביותר. נגביר ונעצים את בריאות הגוף שלכם, נשפר את איכות חייכם ונעצים את מנגנוני ההגנה שלכם. ב"נטורל ויז'ן" נגייס את כל הכוחות תוך שימוש בכוחו המרפא של הטבע. 

נושאים שחשוב לכם להרהר בהם

אין חולק על כך שהטיפול הקונבנציונלי חשוב ואכן עברו שנים רבות של הוכחה ביכולת לטפל ולמגר תאים סרטניים וגידולים. הטיפול הקונבנציונלי ממוקד רק להרס הגידול וצמצומן אך באופן לא מובן, הרופאים האונקולוגיים אינם נותנים דגש רב אם בכלל על כשירות הגוף ולכל אותם מצבי מחלה בסיסיים, וכן לכל אותם גורמים ותנאים אשר הובילו את המטופל למחלת הסרטן שהרי יש למגרם. אסור ולא ניתן לבטל על הסף היבטים תזונתיים, פעילות גופנית, הגברת החמצן הניתן לגוף, עישון, מתחים ועוד. הרפואה הטבעית  "נטורל ויז'ן" מאזנת ומבקשת דרך התהליך הטבעי למגר את הסיבות התומכות במחלת הסרטן באופן שלילי. אנו עושים זאת עבורכם דרך התאמת צמחי מרפא, תוספים, טיפולים בקליניקה וכן תנועה נכונה, תזונה נכונה, יציבה, נשימה ומגוון דרכים טבעיות וחשובות. חשוב למגר את גורמי הסיכון המפריעים לתהליך ההחלמה וגורמים להישנותה. זה אכן מצער לדעת שעל פי הטיפול הממוקד בלבד של הרפואה הרגילה נוצרים תהליכים חוזרים שכן מחלות הסרטן נמצאות בהפוגה בלבד והאמונה לריפוי עלולה להיות כוזבת שכן כבר לאחר כמה חודשים הוא חוזר ואף תקיף יותר. 

זה הרי ברור, כל עוד הסביבה הקיומית, הן החיצונית והן הפנימית אשר גרמה להתפרצות הסרטן קיימת, הוא יחזור. אנו ב"נטורל ויז'ן" עוזרים לגופכם להילחם בתאי הסרטן והישנותו על ידי העצמת מערכת החיסון שלכם, הזנת הגוף בצמחי מרפא ותוספים, שינוי פרספקטיבה קיומית פסיכופיזית ומתן פרוטוקול מותאם. אנו מעניקים למטופלינו את הסיכוי הטוב ביותר לריפוי משולב. 

הטיפול הטבעי ב"נטורל ויז'ן" מעצים את מנגנוני ההגנה, הלחימה ומערכת החיסון דרך טיפול במערכת החיסון בכלל וגישה רב מערכתית בפרט. 

 

האם ידעתם??

תאים סרטניים קיימים בגוף בריא

מחקרים רבים חובקי עולם מעידים שתאים סרטניים מבקשים להתחלק בכל עת ולהתעלם מפיקוחה של מערכת החיסון. מתוך כך, מערכת ההגנה והחיסון וכוחו של הטבע נלחמים ללא הרף שכן מערכת זו עוקבת, נלחמת ובכך תאים סרטניים הנמצאים בגוף בריא מותקפים ונהרסים עוד לפני שהם הופכים לגידול ממאיר ועצמאי. 

ב"נטורל ויז'ן" מבקשים להסביר שכל עוד מערכת ההגנה שלכם והעוצמה החיסונית שלכם תקינות, גופכם יוכל להילחם טוב יותר בתאים סרטניים. 

ומה אם התא הסרטני בעת מחלה?

בכל חולי הסרטן קיימת מערכת הגנה טבעית ומערכת חיסון, אך כפי הנראה המערכת לא הייתה מספיק יעילה ובכך התא הסרטני מימש את רצון ההתפתחות שלו וללא ביקורת. לכן העצמה חיסונית ותקינות רב מערכתית הינה חשובה וקריטית עבורכם ומתוך כך הטיפול הטבעי מחויב להשתלב אינטגרלית מול הטיפול הרגיל אך לצערנו, לרוב, זה לא קורה. "נטורל ויז'ן" תספק עבורכם את הכוח הנוסף.

 

גיוס של כל הכוחות

הכוח המרפא של הטבע

הרפואה הקונבנציונלית הבינה בשנים האחרונות את ההכרח של הפעלת מערכת החיסון אך קיימת בעיה גורלית ואני אפרט אותה.

הטיפולים האימונולוגיים מכונים תרפיה אימונולוגית. התפיסה של המושג הזה מבוססת על מערכת החיסון שהינה מערכת ההגנה הטבעית של הגוף המגנה עלינו ממגוון מחלות בכלל ומחלת הסרטן בפרט. מתברר שלמערכת החיסון יש תפקיד חשוב במניעה של סרטן אך גם בהתמודדות עם המחלה הקיימת. כל אונקולוג יודע שבמקרים רבים, מערכת החיסון מאטה את קצב התפתחות הגידול ובכך את התפשטותו. פיתוח יכולות אימונולוגיות דרך הרפואה הרגילה הינו תהליך יחסית חדש. מטרת הטיפול האימונולוגי הינה לרתום את יכולתו הטבעית של הגוף להגן על עצמו מתאים המבקשים להתפתח ללא ביקורת. מחקר ששימש בסיס רב משמעות הינו מחקר של ד"ר ווליאם קול. המחקר לפני מאה שנה. הוא גילה שהזרקת צירוף של חיידקים שונים מעוררת את מערכת החיסון. לדוגמא, טיפול BCG לסוגי סרטן בערמונית ושלפוחית השתן מוגדר כ"שטיפה" והחדרת חיידקים מוחלשים לאזור הגידול וזאת לשם גירוי תוקפנות מערכת החיסון אל החיידק ובכך אל הגידול. עד כאן ההסבר היה על הרפואה הרגילה והוא אכן חשוב. אך נשאלת השאלה, גם כאשר הרפואה הרגילה רותמת את מערכת החיסון לפעולה, מה קורה בעת שהמערכת הזו חלשה ונטולת עוצמה? שהרי "שומרי הסף" שלה נרדמו ולכן התפרצה מחלה. מתוך כך השילוב בין שיטות הרפואה הטבעית לחיזוק חיסוני ושיטות הרפואה הרגילה בהיבט האימונולוגי הינו "גיוס כל הכוחות" והסתייעות בכוח המרפא של הטבע.

זו אחת ממטרות הטיפול שלנו לחזק את מערכת החיסון ובכך להכינה לטיפול האימונולוגי הרותם אותה. מערכת חיסון חלשה לא תעניק תגובה חיסונית יעילה וזאת גם כאשר רותמים אותה דרך טיפול אימונותראפי.

אנו מחויבים ב"נטורל ויז'ן" להבין את האינדיבידואליות שלכם כחלק אינטגרלי להתאמת הטיפול. ראייה טיפולית הרואה את האדם הנושא מחלה ולא מחלה שיש לה אדם

מתוך כך, ניצור טיפול שקודמת לו פגישת אבחון מקיפה ואישית במהלך כשעה וחצי וזאת כדי לזהות את אותה התהוות אשר הייתה תלויה בגורמים ותנאים אשר הובילו להתהוות המחלה וכוונתי, בין היתר לתזונה לא מיטבית, הרקע הגנטי, זיהומים כרוניים, רעילות, גורמים נפשיים, חולשה חיסונית, אורח חיים לא מיטבי, העדר פעילות ועוד. 

אכן כן, תכנית הטיפול הטבעית, חייבת למגר את הגורמים הידועים והנחקרים המסייעים להיווצרות של מחלות הסרטן ובכך נתרום ונסייע לריפוי ומניעה לטווח ארוך. 

 

צרו קשר ונשמח מאוד להיפגש לפגישת אבחון מקיפה ועמוקה.

 

אנו טוענים שיש לראות, וזאת באמונה חזקה, שבריאות טובה, חוסן חיסוני, יציבות נפשית ועוד הינה הרבה יותר מהעדר מחלה. אנו מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום הרפואה הטבעית ובכך מבקשים, וזאת דרך אמונתנו והמקצועיות, לתת לכם את חוויית הטיפול הטובה ביותר. 

רוני א.
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית סילט אגמטן.
רוני א.
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית סילט אגמטן.
רוני א.
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית סילט אגמטן.
natural_vision_logo.png
נטורל ויז'ן
נטורל ויזין הינה קלינקה לטיפול טבעי מסייע ולחלוטין לא אלטרנטיבי. חשיבות הרפואה הקונבנציונלית עליונה בכל הקשור לטיפול בסרטן והסיוע הטבעי הינו גיוס כוחות נוספים וחשובים 

כל המידע הניתן באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי המלצותינו לגבי צמחי מרפא ותוספים, תנועה, אורח חיים בריא, יציבה, נשימה וטיפולי הדיקור והמגע אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי ויעוץ על ידי רופא או מטפל אנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע באתר זה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.