גיוס כל הכוחות הטיפול הטבעי

גיוס כל הכוחות הטיפול הטבעי 

הטיפול הטבעי המסייע והמשלים לאורח חיים בריא, מערכת חיסון חזקה, הרגלים מיטביים, צמחי מרפא ותוספי תזונה כחלק מהטיפול הקונבנציונלי

סרטן – מבוא

סרטן הינו כינוי לקבוצת מחלות המאופיינות בגידול והתפשטות ללא בקרה וריסון של תאי הגוף. גוף האדם בנוי מרקמות. הרקמות מורכבות מתאים. קיימות רקמות רבות ותאים רבים בחלקי גוף שונים. אל אף היותם באזורים שונים ואף מאופיינים בפונקציות שונות, מתפקדים התאים על פי חוק קיום פיזיולוגי וזאת גם כאשר הם מתפקדים באופן לא זהה. מתוך כך מתחדשים התאים באופן דומה וניתן להגדיר זאת כחלוקה המבוצעת דרך בקרה ופיקוח של הגוף. לעיתים יכולת הפיקוח של הגוף מוגבלת ובכך תהליך התחלקות התאים משתבש ונעדר שליטה. ללא ביקורת ושליטה הופכים התאים לסוג של ישות עצמאית ומתחלקים ללא ביקורת ופיקוח של הגוף. מתוך כך התרבות התאים הופכת לגוש המכונה גידול. הגידול יכול להיות שפיר או סרטני. גידול שפיר אינו בעל יכולת התפשטות לחלקי גוף שונים אך עלול לגדול באזור בו הוא קיים. מצב זה אכן מבקש התייחסות קלינית שהרי הלחץ על איבר מסוים עלול ליצור הפרעה. הגידול הסרטני מאופיין בתאים בעלי יכולת התפשטות ובכך פלישה וחדירה לרקמות סמוכות ורחוקות תוך פגיעה קשה ביכולתן. לגידול הסרטני יש יכולת לשלוח גרורות וזאת דרך ניתוק התאים מהגידול הראשוני והעברתם דרך כלי הדם והלימפה לאזורים רחוקים. באזורים החדשים עלול הגידול ליצור מושבה ולגדול. הסרטן הינו מחלה של תאי הגוף. הגורמים לסרטן רבים ומגוונים וכן קיים מספר רב של גידולי סרטן אופייניים.

השאירו פרטים לתיאום פגישת אבחון מקיפה

תהליך הטיפול ב"נטורל ויז'ן"

חשיבות אורח החיים הבריא אינה מוטלת בספק כתבנית קיום הוליסטית ואינטגרטיבית. אורח חיים בריא מהווה כלי חשוב למניעה, שיקום וריפוי של התפתחות והתפרצות מחלת הסרטן. הטיפול יתמקד בגוף השלם תוך מניעת מצבי דלקת, חיזוק מערכת החיסון, ניקוי רעלים, שינוי אורח החיים, טיפול בכבד, טיפול בבעיות כרוניות כגורם מזרז, תזונה, שלווה, יציבה פנימית, צמחי מרפא מבית היוצר שלנו, תוספי תזונה ועוד.

"נטורל ויז'ן" הטיפול הטבעי המשלים

כיום קיימת הסכמה כללית ובינלאומית של חוקרי הסרטן בכך שחשוב ליצור מבנה טיפול טבעי מאורגן המותאם באופן אישי לטיפול בסרטן תוך גישה טיפולית רחבת היקף הניגשת בן היתר לשכלול התפקוד הרב מערכתי, איזון וטיפול בכל אותם גורמים וסיבות אשר יצרו בסיס לסרטן. הטיפול הינה מרפא, מקל, מונע ומשקם.

צמחי מרפא בהתאמה אישית

הטיפול המותאם בצמחי מרפא מהווה כלי חשוב, דרמטי והכרחי לחיזוק הגוף. הצמחים הינם מודל טיפול רב משמעות ודרמטי.

צמחי המרפא – דרכי פעילות והתוויות

 • חיזוק כללי של הגוף
 • חיזוק ואיזון מערכת החיסון
 • טיפול בתגובה חיסונית נכונה של גוף אל התא הסרטני
 • צמחים לעמידות והסתגלות
 • צמחים לאיזון וטיפול פנימי
 • צמחים לטיפול באברים ומערכות אשר נפגעו ממחלת הסרטן
 • חיזוק, תמיכה והעצמה של הטיפול האונקולוגי
 • טיפול בתופעות לוואי
 • טיפול בנזקי תרופות
 • תמיכה במצבי עקה ודיכאון
 • הזנה חשובה לגוף כולו

ההתמודדות המשולבת בין הרפואה הרגילה לדרך הטבעית עם מחלת הסרטן דרך צמחי המרפא הכרחית כחלק אינטגראלי לטיפול בסרטן. הצמחים בהתאמה אישית ומסייעים לחיזוק כל מערכות הגוף והתמודדות עם הסרטן. השימוש בצמחי מרפא ישנה לחלוטין את התמונה הקלינית של חולה הסרטן וסיכוייו לריפוי ושיקום.

חיזוק ועמידות רב מערכתית לחולי סרטן בשילוב עם הטיפול הרגיל

גוף חזק בהיבט הרב מערכתי הינו ערובה חשובה להתמודדות, ריפוי, מניעה ושיקום של מחלת הסרטן. התערערות הגוף בהיבטים הרב מערכתיים נגרמת מסיבות רבות ובכך תיפגם יכולת ההגנה של מערכת החיסון אל מול מגמה של ההתפשטות הסרטנית. גורמים גנטיים, תזונתיים, הורמונאליים, העדר פעילות, קיום לקוי ועוד מהווים מוקדי השפעה על המערכת הגופנית בהתמודדות שלה אל מול מחלת הסרטן. הטיפול הטבעי מעניק את המענה הטיפולי היעיל ביותר דרך תמיכה, שיקום והגנה. המערכות השונות שנפגעו ואף התערערו ונחלשו במהלך שנות חיו של האדם בדומה למצבי דלקת, עצירות, דיספפסיה, מתחים שונים, אי איזון הורמונאלי, עישון סיגריות, אכילה שגויה, אי איזון סוכרתי, העדר פעילות גופנית וכדומה פוגמים במערכת הגוף. הרפואה הטבעית תפקידו לשקם את מערכות הללו, הטיפול יעשה דרך צמחי מרפא, הנחיות, פיקוח קיומי, הנחיות להרפיה, לפעילות קיומית נכונה ועוד. קיימים צמחי מרפא מבית היוצר של מעבדתנו המותווים לחיזוק ואיזון רב מערכתי בדומה לפטריות ריישי (GANODERMA) סוגים של ג'ינסנג, אכיניצאה (ECHINACEA) אסטרגלוס (ASTRAGLUS) כורכומין, וויתניה, חבלבל השדה, פורמולה ייחודית (אסייאק) ועוד רבים. ניצור התאמה של צמחי מרפא דרך ההיבט הספציפי של המחלה וכישוריו של החולה.

הטיפול במצבי מתח, עקה ולחץ

המתח הנפשי מהווה גורם רב חשיבות בהחלשת הגוף אל מול המחלה ופרוגרסיה הולכת וגוברת בעת שלבי המחלה שכן מציאות זו הופכת למאיימת ומניבה חזון של חוסר ודאות לחולה ולמשפחתו. חשוב ליצור יכולת הסתגלות ועמידות של הגוף.

רגשות מטרידים רבים מתפתחים במהלך שלב המחלה בדומה למצבי עקה, דיכאון, חרדות קשות אי שקט וכדומה.

זכרו- התמיכה במערכת העצבים ובהיבט הנפשי חשובה, הן לאיכות חייו של החולה אך גם ובעוצמה דרמטית, ליכולת שלו להתמודד אל מול סכנות הסרטן. אנו ניצור התאמה של צמחי מרפא ותוספים נכונים להרגעה, רוממות רוח, חיזוק מערכת העצבים, טיפול בבעיה ודכדוך.

הטיפול האונקולוגי אכן חשוב מאוד אך רווי בתופעות לוואי

הטיפול האונקולוגי נעשה דרך הקרנות, ניתוחים, תהליכי כימותרפיה, טיפולים ביולוגיים ותרופות. הטיפול הרגיל חשוב אך יוצר תופעות לוואי קשות אשר לעיתים מהוות מקור לפגיעה קשה ביותר. חשוב לפני, במהלך ואחרי הטיפולים הללו להעניק טיפול טבעי דרך צמחי מרפא, תזונה, פעילות גופנית, תוספים, הנחיות קיומיות, שיטות הרפיה ועוד. יש ליצור הגנה ושיקום במהלך הטיפולים של מערכת העיכול אשר נפגעת קשות בטיפולים הללו יש תמיכה בלב הריאות, ושאר מערכות הגוף. הטיפול דרך צמחי המרפא מעניק תמיכה חשובה לאיבר הדורש התייחסות קלינית טבעית. הכבד הינו איבר מטבולי, מפנה רעלים, אחראי לאיכות הדם והאנרגיה ובכך מהווה גם גורם חשוב לטיפול דרך הרפואה הטבעית.

הלחימה, הישירה בגידול הסרטני דרך הרפואה הרגילה

צמחי המרפא בהתאמה אישית והנחיה לאורח חיים מהווים ללא כל ספק סיוע לטיפול בגידול הסרטני דרך השפעה ישירה

הטיפול הטבעי הינו מארג הוליסטי תוך הבנת השלם וטיפול בכל מרכיביו. ההיקף חייב להיות מותאם לחולים ובהתאם למצבו ולאופי הגידול. אנו נשלב בטיפול צמחי מרפא בעלי מנגנוני פעולה רחבים, עמוקים הנוגעים במערכות גוף רבות.

הטיפול ושלבי המחלה – מדרג הטיפול הטבעי

הטיפול חייב להיות כבר בתחילת המחלה אך גם כשלבים בהם עדיין המחלה לא התגלתה, הווה אומר, מניעה!!

שלב א' – זמן תחילת המחלה או הפוטנציאל העתידני שלה. שלב זה הינו ההתחלה ולכן חשוב מאוד. בשלב ראשון עדיין הכוונה לטיפול האונקולוגי הקלאסי ויכול להימשך זמן רב אשר במהלכו ניתן ליצור טיפול טבעי חשוב ודרמטי מאוד. בשלב זה ניצור מארג טיפול ספציפי לחיזוק כל מערכות הגוף ולהכין את החולה אל מול ההתמודדות הצפויה והקשה של הטיפולים שנכונו לו.

שלב ב' – שלב הטיפולים הקונבנציונאליים ובהתאם לפרוטוקול שנקבע ע"י הרפואה. בשלב זה קיימת אפשרות ניתוחית, כימותראפית, הקרנות, תרופות ביולוגיות ועוד. בשלב זה יש ליצור טיפול טבעי מתאים ועל פי הנקודות אשר ציינתי.

שלב ג' – שלב שהינו שיא הטיפולים ותופעות הלוואי הנלוות. בתהליך זה נקפיד לחזק את גופו של החולה, לרומם את רוחו ולחזק את מערכת העצבים שלו. בשלב זה נטפל היטב בכשלים אשר התגלו במהלך המחלה אך גם במהלך הטיפולים. בשלב זה יש להקפיד על פינוי רעלים מהגוף וזאת כדי לאפשר לו את הכוח להתמודדות אין סופית עם המחלה.

שלב ד' – בשלב זה החולה מסיים את סדרת הטיפולים או ממתין לאפשרות של הסדרה הבאה ולכן יש להמשיך בשגרת הטיפול הטבעי ושיקום רב מערכתי.

שלב ה'- שלב ההחלמה, ההתאוששות, השיקום וחזון הריפוי. בשלב זה יש לבחון היטב את הטיפול ותוכנו בהתאם לתוצאת התהליכים הקודמים.

שלב ו' – ההנחיות הקיומיות והטיפול המשקם כתמיכה רב מערכתית.

שלב ז' – שלב המניעה והעדר ההישנות של המחלה.

הטיפול הטבעי ב"נטורל ויז'ן" במחלת הסרטן בר חשיבות ודרמטי בכל שלבי המחלה. חשוב ליצור תהליך כבר בתחילת המחלה אך גם בכל שלב ושלב.

איתן טל CLH
מייסד "צוף צמחים", "נטורל ויז'ן"
מנהל תחום הרפואה הטבעית

הודעה לגולשים באתר

צמחי המרפא ותוספי התזונה מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" ובפיתוחו של טל איתן CLH, אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כי אם חלק מסינרגיה קיומית נכונה בדומה לתזונה, תנועה, שיטת נשימה ועוד. כל הסתמכות על המידע המפורט הינה על אחריות הקורא בלבד ותמיד מומלץ להתייעץ גם עם רופא מוסמך. צמחי מרפא הנמכרים בבתי טבע או פארמים אינם מהווים כלי לריפוי בלעדי כי אם חלק מטיפול טבעי ומתוך כך אין "נטורל ויז'ן" מוכרים את התכשירים בחנויות כי אם ישירות אל המטופלים ומטפלים ומרפאות מוסמכים. אנו מעניקים לכם דרך טיפול טבעית מקצועית, רבת היקף והחלפה מהירה.

כל מוצרי "נטורל ויז'ן" אינם תרופות כי אם תוספי תזונה המאושרים ע”י משרד הבריאות. אנו חייבים להעביר לכם גילוי נאות, כי האישור שניתן הינו לבטיחות השימוש ברכיבי התכשיר בלבד ובכך אין מדובר באישור ואסמכתא המתייחסים למטרות השימוש במוצר או להתוויה רפואית כלשהי. "נטורל ויז'ן" מבקשת לומר וזאת חד משמעית, במידע המופיע באתר אין התוויה רפואית או המלצה לטיפול וכי בכל בעיה רפואית, חשוב להיוועץ ברופא. ההחלטה של רכישת מוצר וכן החלטה לשימוש בו או הסקת מסקנות מכל סוג ביחס למטרת השימוש בו הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה ותמיד להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג. ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר. נשים בהריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש. המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי.

אנו ב"נטורל ויז'ן" טוענים, וזאת באמונה מקצועית, ידע וניסיון רב שמערכת חיסון חזקה, התייחסות רב מערכתית, יציבות נפשית, צמחי מרפא, הנחיות לתנועה, תזונה, נשימה ויציבה, טיפולים בקליניקה והתייחסות הוליסטית מהווים אמצעים אינטגרטיביים עם הטיפול הקונבנציונלי ובכך מעניקים עוצמה רבה יותר לתהליך הטיפול.
אנו ב"נטורל ויז'ן" מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל בתחום הדרך הטבעית ובכך מבקשים, וזאת דרך אמונתנו והמקצועיות שלנו לתת לכם את הטיפול הטבעי והמותאם הטוב ביותר עבורכם.

יצירת קשר
אולי יעניין אותך גם
פיברואדנומה של השד

פיברואדנומה של השד FIBROADENOMA פיברואדנומה הינה גידול שפיר שהינו הגדלה של תאים בתוך רקמה תקינה. הגידול אינו פוגע בה ואף אינו יוצר גרורותיות באיברים מרוחקים

קרא עוד »
צוף צמחים ונטורל ויז׳ן

מאמר לעיון בכל הקשור לטיפול הנפשי ב"צוף צמחים" ו"נטורל ויז'ן" אני מקשיב לעומקם של המילים של מטופליי במרפאת צוף צמחים, הן בפגישה והן המילים הכתובות

קרא עוד »
natural_vision_logo.png
נטורל ויז'ן
נטורל ויזין הינה קלינקה לטיפול טבעי מסייע ולחלוטין לא אלטרנטיבי. חשיבות הרפואה הקונבנציונלית עליונה בכל הקשור לטיפול בסרטן והסיוע הטבעי הינו גיוס כוחות נוספים וחשובים 

כל המידע הניתן באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי המלצותינו לגבי צמחי מרפא ותוספים, תנועה, אורח חיים בריא, יציבה, נשימה וטיפולי הדיקור והמגע אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי ויעוץ על ידי רופא או מטפל אנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע באתר זה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.