HTP – 5

HTP – 5

5 – הידרוקסי – טריפטופן

HYDROXYTRYPTOPHAN – 5

פיתוח ייחודי של מעבדות "נטורל ויז'ן"

השאירו פרטים לתיאום פגישת אבחון מקיפה

מצבי דיכאון, חרדה, בעיות שינה, דכדוך, אי שקט, התקפי חרדה, עצבנות

 HTP-5 – המענה הטבעי הטוב ביותר להעצמת ערכי הסרוטונין במוח

 HTP-5 הינה חומצת אמינו המכונה 5 הידרוקסי טריפטופן ומהווה רכיב שהינו חומר בניה רב עוצמה לסרוטונין שהינו מוליך עצבי במוח המסייע לרוממות מוח, שלווה, שקט נפשי, שינה מיטבית ורוגע.

אנו לא משווקים תרופות מדף סינטטיות במסווה טבעי לחנויות, פארמים או בתי טבע ואף לא דרך האינטרנט כי אם למטופלנו, למרפאות ומטפלים בלבד, בארץ ובחול, תחת הסמכה ודיאגנוזה בלבד.

הפורמולות מיוצרות מהצמחים הטבעיים והאיכותיים ביותר תוך שימוש בחומרי גלם מעולים ובסטנדרטים גבוהים. הצמחים באיכות גבוהה ובהתאם לתקנים המתקדמים בעולם. אנו מבססים את ייצור המיצוי מהצמח דרך שילוב של שיטות מסורתיות ומודרניות להפקת פורמולה מרוכזת, איכותית ויעילה.

תכשירי "נטורל ויז'ן" הינם באישור ופיקוח של משרד הבריאות. הפורמולות מיוצרות במפעל תחת בקרה של מערכת ניהול איכות אינטגרטיבית וזאת תחת דרישותGMP , HACCP, I.S.O 22000 ובהשגחת בד"צ חתם סופר.

אנו מחויבים לאיכות בעלת שם ארצי ועולמי וטיפול מקצועי בכל צמח וחומרי הגלם הנובעים ממנו ובאהבה לטבע.

ייצור הפורמולות, החל מגידול הצמח עד הבקבוק והכמוסה מבקש תהליך מיומן ומקצועי ושמירה על החומרים הפעילים וההשפעה של כל צמח וצמח. אכן, שיטה זו ייחודית ל"נטורל ויז'ן" בלבד.

"נטורל ויז'ן" הינו מרכז הייצור היחיד בישראל לצמחי מרפא ותוספי תזונה ומרפאה המעניקה בעבורכם את האיכות הגבוהה ביותר ולא דרך שווקים ואינטרנט כי אם מענה רפואי טבעי, מושכל, נכון ומותאם עבורכם.

"נטורל ויז'ן" הינה בעלת ניסיון קליני הרב ביותר בישראל ומתוך כך הבנה מקצועית על אופן פיתוח צמחי המרפא ותוספי התזונה.

HTP-5

HTP–5 מהווה רכיב חשוב להפיכת טריפטופן לסרוטונין שהינו מוליך עצבי חשוב במוח (נוירוטרנסמיטר) HTP-5 מהווה תוסף ייחודי להעצמה של הסרוטונין במוח המסייע ואחראי של רוממות הרוח, שלווה, שקט נפשי, אנרגיה, איכות שינה, שמחה ואיזון נפשי. סרוטונין נמוכות נובעות ממתח רב ואורח חיים לא מיטבי. ערכים נמוכים גורמים לאי שקט, דכאון, דכדוך, חרדות, שינה לא מיטבית, חשק לפחמימות, רעב לא מוסברת ועוד.

 HTP-5 – הינו תוסף מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" והוא המענה הטבעי הטוב ביותר הקיים היום

HTP-5  לערכי סרוטונין מיטביים

HTP-5 הינו רכיב עיקרי לייצור סרוטנין במוח. HTP-5 חוצה את מחסום דם במוח ואינו זקוק לנשא. נטילת HTP-5  דרך הפה וכוונתי למוצר הייחודי של "נטורל ויז'ן" (היחיד כיום בישראל בעוצמתו) ליצור התמרה של HTP-5 לסרוטנין בהיקף של 80% HTP-5  משפר באופן ניכר את רמות האנדורפינים במוח החשובים למצבי רוח מיטביים לשמחה, לרוגע ושלוי נפש. מחקרים רבים וזאת כבר לפני 50 שנה גילו את ההשפעה של HTP-5 מצבי של דכאון, עקה, חרדות, שינה, עצבות, דכדוך ועוד. HTP-5 משפר באופן עוצמתי את איכות השינה ומחקרים קליניים פוליסמיות גילו כיHTP-5  מסייע לשינה עמוקה, הרדמות מהירה לסובלים מכך. HTP-5 נבחן כמסייע להפחתת הצורך לפחמימות ורעב לא נשלט ובכך מסייע לאיזון משקל.

HTP-5 של "נטורל ויז'ן"

מעלה רמות סרוטונין לרוממות מוח. שקט נפשי, מצב רוח נעים, חשיבה מאוזנת, שמחה, שינה טובה, רוגע, ריכוז, סבלנות, איזון נפשי, יצירתית, שמחת חיים ואיכות חיים.

HTP-5

HYDROXYTRYPTOPHAN -5

  • HTP-5במחקרים רבים מראים כי נטילת HTP-5 משפרת תסמיני דכאון ולעיתים בעוצמה הקרובה לתרופת מרשם.
  • HTP-5 בשנות השבעים נעשה מחקר של 84 משתתפים עם מאפיינים קליניים תואמים וכן מאפיינים נפשיים בדומה למצבי דכאון, חרדה אי שקט וכדומה. הם קיבלו במינון של 200 מ"ג ביום ולאחר תקופה עברו המשתתפים הערכת הרגשה כללית. בקרוב ל 80% מהמשתתפים התגלה שיפור רב משמעות במצב רוחם.
  • HTP-5 מחקרים רבים טוענים ש HTP-5 פועל במוח (מערכת העצבים המרכזית) על ידי הגדלת הסרוטונין הביו כימי. הסרוטנין יכול להשפיע על שינה, תאבון, טמפרטורה, דכאון, חרדות ותחושות כאב.
  • HTP-5מחקר גילה ש HTP-5 מקל באופן משמעותי על חולשות בפיברומיאלגיה.
  • HTP-5במחקר ניתנו במשך כמה חודשים את HTP-5 לחולי מגרנה והתגלתה הפחתה משמעותית אצל 78% מהניסיונות.
  • HTP-5מחקר גילה של-HTP-5 יש השפעה סינרגית עם גאבא כתכשיר מקדם הרפיה.

הודעה לגולשים באתר

צמחי המרפא ותוספי התזונה מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" ובפיתוחו של טל איתן CLH, אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כי אם חלק מסינרגיה קיומית נכונה בדומה לתזונה, תנועה, שיטת נשימה ועוד. כל הסתמכות על המידע המפורט הינה על אחריות הקורא בלבד ותמיד מומלץ להתייעץ גם עם רופא מוסמך. צמחי מרפא הנמכרים בבתי טבע או פארמים אינם מהווים כלי לריפוי בלעדי כי אם חלק מטיפול טבעי ומתוך כך אין "נטורל ויז'ן" מוכרים את התכשירים בחנויות כי אם ישירות אל המטופלים ומטפלים ומרפאות מוסמכים. אנו מעניקים לכם דרך טיפול טבעית מקצועית, רבת היקף והחלפה מהירה.

כל מוצרי "נטורל ויז'ן" אינם תרופות כי אם תוספי תזונה המאושרים ע”י משרד הבריאות. אנו חייבים להעביר לכם גילוי נאות, כי האישור שניתן הינו לבטיחות השימוש ברכיבי התכשיר בלבד ובכך אין מדובר באישור ואסמכתא המתייחסים למטרות השימוש במוצר או להתוויה רפואית כלשהי. "נטורל ויז'ן" מבקשת לומר וזאת חד משמעית, במידע המופיע באתר אין התוויה רפואית או המלצה לטיפול וכי בכל בעיה רפואית, חשוב להיוועץ ברופא. ההחלטה של רכישת מוצר וכן החלטה לשימוש בו או הסקת מסקנות מכל סוג ביחס למטרת השימוש בו הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה ותמיד להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג. ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר. נשים בהריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש. המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי.

אנו ב"נטורל ויז'ן" טוענים, וזאת באמונה מקצועית, ידע וניסיון רב שמערכת חיסון חזקה, התייחסות רב מערכתית, יציבות נפשית, צמחי מרפא, הנחיות לתנועה, תזונה, נשימה ויציבה, טיפולים בקליניקה והתייחסות הוליסטית מהווים אמצעים אינטגרטיביים עם הטיפול הקונבנציונלי ובכך מעניקים עוצמה רבה יותר לתהליך הטיפול.
אנו ב"נטורל ויז'ן" מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל בתחום הדרך הטבעית ובכך מבקשים, וזאת דרך אמונתנו והמקצועיות שלנו לתת לכם את הטיפול הטבעי והמותאם הטוב ביותר עבורכם.

יצירת קשר
אולי יעניין אותך גם
פיברואדנומה של השד

פיברואדנומה של השד FIBROADENOMA פיברואדנומה הינה גידול שפיר שהינו הגדלה של תאים בתוך רקמה תקינה. הגידול אינו פוגע בה ואף אינו יוצר גרורותיות באיברים מרוחקים

קרא עוד »
צוף צמחים ונטורל ויז׳ן

מאמר לעיון בכל הקשור לטיפול הנפשי ב"צוף צמחים" ו"נטורל ויז'ן" אני מקשיב לעומקם של המילים של מטופליי במרפאת צוף צמחים, הן בפגישה והן המילים הכתובות

קרא עוד »
natural_vision_logo.png
נטורל ויז'ן
נטורל ויזין הינה קלינקה לטיפול טבעי מסייע ולחלוטין לא אלטרנטיבי. חשיבות הרפואה הקונבנציונלית עליונה בכל הקשור לטיפול בסרטן והסיוע הטבעי הינו גיוס כוחות נוספים וחשובים 

כל המידע הניתן באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי המלצותינו לגבי צמחי מרפא ותוספים, תנועה, אורח חיים בריא, יציבה, נשימה וטיפולי הדיקור והמגע אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי ויעוץ על ידי רופא או מטפל אנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע באתר זה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.