תיאנין – THEANINE

THEANINE SUPER COMPLEX 

תיאנין

תיאנין סופר קומפלקס
(פיתוח ייחודי של "נטורל ויז'ן")

קומפלקס ייחודי בצירוף אשווגנדה, פרידוקסין ותיאמין מבית היוצר של "נטורל ויז'ן", תיאנין קומפלקס הינו התוסף היחיד שהינו 100% טהור וממקור טבעי.
(אינו משווק בחנויות ופארמים רק למטפלים, מרפאות ומטופלים)

חומצה אמינית לטיפול באי שקט, עצבנות, חרדות, הפרעות שינה ולחץ. הפורמולה מגבירה את רמת GABA במוח.
ללא תופעות לוואי. במחקרים רבים מוכחת עובדת עוצמתה. במחקר שנערך ובו השתתפו 1500 סטודנטים התגלה שצריכת 200 מ"ג תיאנין ביום העניקה להם רוגע ושקט נפשי ואפשרות קוגניטיבית טובה יותר לעמידה במטלות המבחנים. מחקרים רבים מגלים שיפור רב משמעות בשקט הנפשי, בלחץ קשה ועוד.

השאירו פרטים לתיאום פגישת אבחון מקיפה

אנו מעניקים עבורכם את הטוב ביותר שניתן להפיק מצמחי המרפא ותהליך הריפוי דרך הרפואה הטבעית על כל גווניה.

*תכשירי "נטורל ויז'ן" הינם באישור משרד הבריאות ובהכשר הרבנות.

"נטורל ויז'ן" עושה שימוש בצמחי מרפא לריפוי מחלות רבות ובעיות אך גם לשיפור הבריאות ואיכות חייהם של המטופלים. כתמיד, אנו מחויבים לאיכות בעלת שם לאומי ועולמי וטיפול מקצועי ומסור בכל צמח וחומרי הגלם הנובעים ממנו ובאהבה לטבע.

תהליך הייצור החל מהגידול על האדמה עד הבקבוק והכמוסה מבקש תהליך מיומן ומקצועי תוך שמירה על החומרים הפעילים וההשפעה של כל צמח וצמח. אכן, שיטה זו ייחודית ל"נטורל ויז'ן|" בלבד.

L תיאנין מרגיע ומפחית מתחים.
L THEANINE אינו מרדים או מנמנם כי אם מרגיע.

התוויות

 • מרגיע
 • מרומם נפש
 • משרה שלווה
 • איזון פנימי
 • מעלה רמות GABA
 • טוב לבעיות לב
 • רגיעה נפשית ומנטלית
 • אי שקט
 • עצבנות
 • חרדות
 • יכולת קוגניטיבית
 • קשב וריכוז
 • מעצים דופמין
 • דיכאון
 • מצבי עקה
 • מפחית כמיהה למתוק ורעב
 • מצמצם נזקים כימותרפיים
 • ממתן השפעת סטרס
 • ללא תופעות לוואי
 • בעיות שינה
 • התקפי זעם
 • פחדים

רכיבים נוספים בפורמולה

WITHANIA SOMNIFERA

משפר פעילות קוגניטיבית
טיפול בדלקות כרוניות
ברונכיטיס
אדפטוגן ומחזק פעילות האדרנל
משפעל ומחזק את מערכת החיסון
עייפות ותשישות פיזית ונפשית
צמח חשוב לעוסקים בספורט
חוסר שקט כללי, מתח מצטבר, כעס ועצבות, דאגות יתר, חרדות
מרגיע כללי
שיפור משמעותי של איכויות השינה
צמח אדפטוגן (מחזק) קלאסי
רפיון וחולשה של מערכות פנימיות בגוף
עוזר בהתמודדות עם מצבי סטרס ממושכים
אנטי סרטני מובהק
חולשה נפשית המובילה לדיכאון וחרדות
מאזן הורמונאלי
מעצים עמידות אל מול מצבים קשים
השפעה חזקה של מערכת העיכול ומחלות דלקתיות של המעיים
משפר, משמר ומחזק רב משמעות של האון המיני
חשוב לאנמיה, בונה דם, מעלה ספירה לבנה, אדומה והמוגלובין
החלמה לאחר מחלה, בעת מחלה ותהליך מונע                                                                                            

ויטמין B1 (תיאמין)

ויטמין B1  הינו שותף בכיר וחיוני לתפקוד תקין של מערכת העצבים בעל חשיבות רבה מאוד כקו-פקטור בייצור של מוליכים עצביים (נוירוטרנסמיטרים) ורכיבים ביו כימיים רבים האחראים על הפחתת מתח וסטרס חמצוני בתאים.

ויטמין B1חשוב לייצור אצטיל כולין הממונה על התקשורת הבין עצבית, חשוב לייצור מיאלין מטבוליזם של סוכר בתאי המוח ומהווה רכיב בממברנה של תאי העצב ומאפשר מעבר של יוניי נתרן אל התאים. תיאמין חשוב למצבי מתח קשים, דיכאון, סטרס, עקה הגורמים לחסר בוויטמין B1ויוצרים אנמיה, הפרעות עצביות, כאבים, דיכאון, מתח נפשי ועוד.

ויטמין B6 פירידוקסי

ויטמיןB6  הינו שותף חשוב מאוד לתהליך יצירת מעברים עצביים (ניורוטרנסמיטרים) בדומה לסרוטונין ודופמין וכן ליצירת ההורמון מלטונין המסייע לשנת לילה טובה.

הוויטמין גם חשוב לתהליכי ייצור אנרגטיים בגוף וחלק מפעילות של אנזימים רבים בגוף. כאמור, התפקיד החשוב ביותר הינו ייצור סרוטנין וגאבא (GABA) הגאבא יוצרת במוח רגיעה למערכת העצבים, למניעת חוסר שקט, רגזנות, מצבי ספאזם קשים (כאבים) ומאפשרת מנוחה נפשית בעיתות לחץ. הגאבא גם משפיעה על תסמיני חרדה ודיכאון, נוגדת כאב, יתר לחץ דם ועוד.

B6 גם מוריד רמות של הומוצ'סטאין אשר מהווה גורם סיכון למחלות רבות והופך אותו לגלוטטיון שהינו נוגד חמצון חזק אשר גם מגן על הגוף מסרטן ומחלות רבות. הוויטמין חשוב גם לספיגה מטבולית של אבץ, סידן, מגנזיום וסלניום.

Lתיאנין מופקת מתה ירוק אורגני וחוצה את מחסום הדם למוחBLOOD BRAIN BARRIER אשר מונע חדירת חומרים שלא רצויים למוח, התיאנין גורם להעצמה רבת משמעות של נוירוטרנסמיטרים בדומה ל GABA והפרשה של דופמין וסרוטונין למוח.

L תיאנין מהווה תוסף להרגעה, שקט נפשי, מצבי דיכאן וחרדה.
L THEANINE מעלה את מצב הרוח ומקל על כאב, מפחית תשוקה לרעב ומתוק, מעלה קשב וריכוז.

הודעה לגולשים באתר

צמחי המרפא ותוספי התזונה מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" ובפיתוחו של טל איתן CLH, אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כי אם חלק מסינרגיה קיומית נכונה בדומה לתזונה, תנועה, שיטת נשימה ועוד. כל הסתמכות על המידע המפורט הינה על אחריות הקורא בלבד ותמיד מומלץ להתייעץ גם עם רופא מוסמך. צמחי מרפא הנמכרים בבתי טבע או פארמים אינם מהווים כלי לריפוי בלעדי כי אם חלק מטיפול טבעי ומתוך כך אין "נטורל ויז'ן" מוכרים את התכשירים בחנויות כי אם ישירות אל המטופלים ומטפלים ומרפאות מוסמכים. אנו מעניקים לכם דרך טיפול טבעית מקצועית, רבת היקף והחלפה מהירה.

כל מוצרי "נטורל ויז'ן" אינם תרופות כי אם תוספי תזונה המאושרים ע”י משרד הבריאות. אנו חייבים להעביר לכם גילוי נאות, כי האישור שניתן הינו לבטיחות השימוש ברכיבי התכשיר בלבד ובכך אין מדובר באישור ואסמכתא המתייחסים למטרות השימוש במוצר או להתוויה רפואית כלשהי. "נטורל ויז'ן" מבקשת לומר וזאת חד משמעית, במידע המופיע באתר אין התוויה רפואית או המלצה לטיפול וכי בכל בעיה רפואית, חשוב להיוועץ ברופא. ההחלטה של רכישת מוצר וכן החלטה לשימוש בו או הסקת מסקנות מכל סוג ביחס למטרת השימוש בו הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה ותמיד להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג. ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר. נשים בהריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש. המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי.

אנו ב"נטורל ויז'ן" טוענים, וזאת באמונה מקצועית, ידע וניסיון רב שמערכת חיסון חזקה, התייחסות רב מערכתית, יציבות נפשית, צמחי מרפא, הנחיות לתנועה, תזונה, נשימה ויציבה, טיפולים בקליניקה והתייחסות הוליסטית מהווים אמצעים אינטגרטיביים עם הטיפול הקונבנציונלי ובכך מעניקים עוצמה רבה יותר לתהליך הטיפול.
אנו ב"נטורל ויז'ן" מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל בתחום הדרך הטבעית ובכך מבקשים, וזאת דרך אמונתנו והמקצועיות שלנו לתת לכם את הטיפול הטבעי והמותאם הטוב ביותר עבורכם.

יצירת קשר
אולי יעניין אותך גם
פיברואדנומה של השד

פיברואדנומה של השד FIBROADENOMA פיברואדנומה הינה גידול שפיר שהינו הגדלה של תאים בתוך רקמה תקינה. הגידול אינו פוגע בה ואף אינו יוצר גרורותיות באיברים מרוחקים

קרא עוד »
צוף צמחים ונטורל ויז׳ן

מאמר לעיון בכל הקשור לטיפול הנפשי ב"צוף צמחים" ו"נטורל ויז'ן" אני מקשיב לעומקם של המילים של מטופליי במרפאת צוף צמחים, הן בפגישה והן המילים הכתובות

קרא עוד »
natural_vision_logo.png
נטורל ויז'ן
נטורל ויזין הינה קלינקה לטיפול טבעי מסייע ולחלוטין לא אלטרנטיבי. חשיבות הרפואה הקונבנציונלית עליונה בכל הקשור לטיפול בסרטן והסיוע הטבעי הינו גיוס כוחות נוספים וחשובים 

כל המידע הניתן באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי המלצותינו לגבי צמחי מרפא ותוספים, תנועה, אורח חיים בריא, יציבה, נשימה וטיפולי הדיקור והמגע אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי ויעוץ על ידי רופא או מטפל אנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע באתר זה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.