קביעת ארגון הבריאות העולמית

קביעת ארגון הבריאות העולמית

הטיפול הטבעי המסייע והתומך בסרטן לחולים חשוכי מרפא ולכאלו שהמערכת הרפואית אינה מטפלת בהם אך גם למחלות מטופלות

צוותים של מומחים מהארגון טוענים שחייב להיות שילוב בין האונקולוגיה לתהליך הטיפול הנוסף, הווה אומר תהליך טיפול לתמיכה, חיזוק ואיכות חיים. צוות המומחים טוען שאיכות חיים והטיפול בה חייב להיות עם המאמצים הרפואיים. עוד קבע הארגון שחייבת להיות התערבות טיפולית תומכת שאינה קונבנציונלית בו זמנית אל מול התהליך הרפואי. האיגוד האירופאי לאונקולוגיה (ESMO) קבע שטיפול מחזק, תומך ומעניק איכות חיים וחדוות קיום הינו טיפול חשוב המהווה כוח רב השפעה.

זו הרי חובתנו להעניק את כל שניתן מכל מקורות הכוח וזאת גם כאשר קיימת פרוגנוזה (תחזית) שלילית. זו זכותו של כל חולה לקבל, ובכל עת איכות חיים, שיפור התפקוד וחדווה קיומית גם במצבים קשים

השאירו פרטים לתיאום פגישת אבחון מקיפה

הרפואה הטבעית ב"נטורל ויז'ן" הינה מקור כוח של הטיפול הטבעי.

"גיוס כל הכוחות"

הטיפול הטבעי התומך והמסייע – הסבר

המילה סיוע והשלמה, פירושה, לעטוף, לחבק, להגן, לשפר ולתמוך. זו גישת טיפול שהינה בעיקרה דרך הרפואה הטבעית המבקשת להעניק לחולים המתמודדים עם מחלה קשה, חשוכת מרפא או מצבים בהם ניטלת מהם האפשרות לטיפול רפואי. הטיפול הטבעי מבקש להעניק הקלה בכל התסמינים הן הפיזיים, הן הנפשיים והן הקיומיים. וודאי שהטיפול הטבעי ניתן גם לשילוב עם הטיפול הקריאטיבי, הווה אומר, טיפול מרפא אך המבקש עדיין להעניק סיכוי החלמה. הטיפול הטבעי מעניק הקלה על סבלו של החולה שלעיתים קשה מאוד ומשלב את רפואת צמחי המרפא ושבילי טיפול נוספים לטיפול בתסמינים השונים, לחיזוק, רוממות רוח, איכות חיים ככל שניתן וגישה המבהירה  שלכל רגע, לכל דקה ויום קיימת חשיבות של ההתבוננות העכשווית ומתן תמיכה ועזרה בכל עת ובכל רגע נתון.

הטיפול הטבעי אינו תלוי בסיכויי  הריפוי של המטופל ואמור להעניק מארג טיפולים הן בצמחי מרפא ובתוספי תזונה מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" שאינם משווקים בשווקים כי אם מותאמים. אך גם טיפולים בקליניקה במגע ודיקור בעלי אופי ייחודי, הנחיות תזונה ונשימה וזאת במטרה להעניק לחולה חשוך מרפא וללא טיפול קונבנציונלי את המירב לאיכות חיים ולכבודו הקיומי.

הסבר חשוב

לאורך של עשרות שנים קיים מאמץ קונבנציונלי רב לחקר המבנה הביולוגי ומקורה של מחלת הסרטן. מתוך כך פותחו שיטות טיפול רבות, הן כירורגיות הן הקרנתיות, אימונותראפיות, כימותרפיות וטיפולים ביולוגים. במהלך עשרות השנים הללו לא הוקדש יחס מחקרי נכון לסיוע דרך הרפואה הטבעית לחולים בעלי פרוגנוזה לא חיובית. סיוע שאמור לתמוך בהם פיזית, נפשית וקיומית. הטיפול התומך אינו כלול רק בחולים בעלי חיזוי שלילי לריפוי כי אם גם בתהליכי האבחון, הטיפול, הריפוי והמניעה. הגישה ההיסטורית של הטיפול בסרטן הינה לרפא את החולה ואכן כאן גדולתה של הרפואה הקונבנציונלית. מנגד חשובה הידיעה שעשרות אחוזים מחולי הסרטן לא ישרדו וחולים רבים נותרים ללא אפשרות ריפוי. ולכן עבור אותם חולים וזאת מבסיס כמיהתו של כל חולה, איכות חייהם וחדוות הקיום חשובה להם ולמשפחתם. ארגון הבריאות העולמית קבע את המילים הבאות "חייב להיות שילוב אינטגרלי של הטיפול האונקולוגי והדרך המסייעת והתומכת" הארגון קבע שחובה ליצור איחוד בין הטיפול לבין המאמץ לשמירת איכות החיים בכל שלבי מחלת הסרטן. הוא קבע שהתהליך ההבנה והטיפול חייב התערבות תומכת ומסייעת יחד עם המאמץ לריפוי המחלה.

בואו לפגישת ייעוץ ואבחון ב"נטורל ויז'ן"

איתן טל CLH
מייסד "צוף צמחים", "נטורל ויז'ן"
מנהל תחום הרפואה הטבעית

הודעה לגולשים באתר

צמחי המרפא ותוספי התזונה מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" ובפיתוחו של טל איתן CLH, אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כי אם חלק מסינרגיה קיומית נכונה בדומה לתזונה, תנועה, שיטת נשימה ועוד. כל הסתמכות על המידע המפורט הינה על אחריות הקורא בלבד ותמיד מומלץ להתייעץ גם עם רופא מוסמך. צמחי מרפא הנמכרים בבתי טבע או פארמים אינם מהווים כלי לריפוי בלעדי כי אם חלק מטיפול טבעי ומתוך כך אין "נטורל ויז'ן" מוכרים את התכשירים בחנויות כי אם ישירות אל המטופלים ומטפלים ומרפאות מוסמכים. אנו מעניקים לכם דרך טיפול טבעית מקצועית, רבת היקף והחלפה מהירה.

כל מוצרי "נטורל ויז'ן" אינם תרופות כי אם תוספי תזונה המאושרים ע”י משרד הבריאות. אנו חייבים להעביר לכם גילוי נאות, כי האישור שניתן הינו לבטיחות השימוש ברכיבי התכשיר בלבד ובכך אין מדובר באישור ואסמכתא המתייחסים למטרות השימוש במוצר או להתוויה רפואית כלשהי. "נטורל ויז'ן" מבקשת לומר וזאת חד משמעית, במידע המופיע באתר אין התוויה רפואית או המלצה לטיפול וכי בכל בעיה רפואית, חשוב להיוועץ ברופא. ההחלטה של רכישת מוצר וכן החלטה לשימוש בו או הסקת מסקנות מכל סוג ביחס למטרת השימוש בו הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה ותמיד להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג. ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר. נשים בהריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש. המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי.

אנו ב"נטורל ויז'ן" טוענים, וזאת באמונה מקצועית, ידע וניסיון רב שמערכת חיסון חזקה, התייחסות רב מערכתית, יציבות נפשית, צמחי מרפא, הנחיות לתנועה, תזונה, נשימה ויציבה, טיפולים בקליניקה והתייחסות הוליסטית מהווים אמצעים אינטגרטיביים עם הטיפול הקונבנציונלי ובכך מעניקים עוצמה רבה יותר לתהליך הטיפול.
אנו ב"נטורל ויז'ן" מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל בתחום הדרך הטבעית ובכך מבקשים, וזאת דרך אמונתנו והמקצועיות שלנו לתת לכם את הטיפול הטבעי והמותאם הטוב ביותר עבורכם.

יצירת קשר
אולי יעניין אותך גם
פיברואדנומה של השד

פיברואדנומה של השד FIBROADENOMA פיברואדנומה הינה גידול שפיר שהינו הגדלה של תאים בתוך רקמה תקינה. הגידול אינו פוגע בה ואף אינו יוצר גרורותיות באיברים מרוחקים

קרא עוד »
צוף צמחים ונטורל ויז׳ן

מאמר לעיון בכל הקשור לטיפול הנפשי ב"צוף צמחים" ו"נטורל ויז'ן" אני מקשיב לעומקם של המילים של מטופליי במרפאת צוף צמחים, הן בפגישה והן המילים הכתובות

קרא עוד »
natural_vision_logo.png
נטורל ויז'ן
נטורל ויזין הינה קלינקה לטיפול טבעי מסייע ולחלוטין לא אלטרנטיבי. חשיבות הרפואה הקונבנציונלית עליונה בכל הקשור לטיפול בסרטן והסיוע הטבעי הינו גיוס כוחות נוספים וחשובים 

כל המידע הניתן באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי המלצותינו לגבי צמחי מרפא ותוספים, תנועה, אורח חיים בריא, יציבה, נשימה וטיפולי הדיקור והמגע אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי ויעוץ על ידי רופא או מטפל אנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע באתר זה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.