ציסטות בשד 2 – Breast Cyst

Breast Cyst

ציסטות בשד 2

הטיפול דרך צמחי מרפא

צמחי המרפא הייחודים של "נטורל ויז'ן"

צמחי המרפא מהווים כלי דרמטי, מדהים ורב מערכתי לטיפול בבעיה וליצור איזון הורמונאלי. הצמחים מוגדרים כפיטואסטרוגנים שהינם רכיבים דמוי אסטרוגן וזאת דרך המבנה הייחודי שלהם. צמחי המרפא האורגניים המכילים את הרכיבים ההורמונאליים נחקרו רבות והתגלו כבעלי אפקטיביות וטיפול ממוקד בבעיות של ציסטה בחזה.

השאירו פרטים לתיאום פגישת אבחון מקיפה

מחקרים רבים הוכיחו את רמות הפעולה הגבוהות של צמחי המרפא המכילים פיטואסטרוגנים לטיפול בבעיה. צמחים אלו הינם צמחים המיועדים לנשים בלבד וזאת מתוך מסורת עתיקת יומין אך דרך מחקרים מערביים ארוכי טווח. במהלך השנים האחרונות נחקרו הצמחים והפכו לכלי קליני חשוב המהווה תחליף לטיפול ההורמונאלי הרפואי ולטיפול ממוקד בציסטה. הצמחים מהווים יסוד לטיפול רב מערכתי בדומה לטיפול הורמונאלי, אדפטוגני, מייצבים, מחזקים ועוד. צמחי המרפא מעניקים שלווה פסיכופיזית החשובה מאד הן לאיזון ההורמונאלי אך גם להשלכות העדר האיזון.

הטיפול הטבעי

אנו מתבוננים בשלם ולכן חשוב לנו להתאים באופן ייחודי את הטיפול בצמחי המרפא בהתאמה אישית וזאת לאחר אבחון מעמיק שהרי ההיבט האישי הינו החשוב מכל. אנו כוללים בטיפול תסמינים נוספים ומעיקים ומעניקים את האופרציות הקליניות לשאר התסמינים יינתן טיפול טבעי למערכת העיכול, מערכת העצבים, מערכת החיסון, המערכת ההורמונאלית וכן בכל הקשור לכאבים בחזה. בהיבט ההורמונאלי, ניצור איזון ובכך נבטל את הפוטנציאל להיווצרות ציסטות וגידול שפיר הטיפול בצמחי מרפא את הבעיה ותסמינה והינו נטול כל תופעות לוואי, טבעי, אורגני ורב מערכתי.

הטיפול בצמחי מרפא מהווה את הנתיב היעיל והחשוב מכל. ההצלחות דרך מרפאתנו רבות והערך המוסף של הטיפול בציסטה מהווה בסיס לתועלת רבה ודרמטית לגוף ולחדוות הקיום.

יעדי הטיפול של רפואת הצמחים ב"נטורל ויז'ן"

לציין שציסטות בחזה וגידול שפיר נובעים מגורמים רבים  אך גם משינויים הורמונאליים והינם תהליכים מורכבים ומהווים בסיס פיזיולוגי, הורמונאלי, ביו כימי ועצבי. יעדה של רפואת הצמחים ב"נטורל ויז'ן" הינה טיפול רב מערכתי מעמיק, מקיף ורחב הנוגע בפונקציות השונות בגוף האישה. מטרתו, היפטרות ומיגור התסמינים וכן מתן איזון הורמונאלי מקיף.

חשוב ליצור התמקדות קלינית במערכות גיל שונות בדומה לכבד, מערכת העיכול, המערכת האורולוגית, מערכת העצבים ועוד. החשוב מכל הינו התאמה אישית ללא תרופות מדף שהרי קיים הבדל מהותי ודרמטי בין אישה לאישה. לכן, הרכישה של פורמולת פטנט מבית טבע לחלוטין אינה מרפאה.

איתן טל CLH
מייסד "צוף צמחים", "נטורל ויז'ן"
מנהל תחום הרפואה הטבעית

הודעה לגולשים באתר

צמחי המרפא ותוספי התזונה מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" ובפיתוחו של טל איתן CLH, אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כי אם חלק מסינרגיה קיומית נכונה בדומה לתזונה, תנועה, שיטת נשימה ועוד. כל הסתמכות על המידע המפורט הינה על אחריות הקורא בלבד ותמיד מומלץ להתייעץ גם עם רופא מוסמך. צמחי מרפא הנמכרים בבתי טבע או פארמים אינם מהווים כלי לריפוי בלעדי כי אם חלק מטיפול טבעי ומתוך כך אין "נטורל ויז'ן" מוכרים את התכשירים בחנויות כי אם ישירות אל המטופלים ומטפלים ומרפאות מוסמכים. אנו מעניקים לכם דרך טיפול טבעית מקצועית, רבת היקף והחלפה מהירה.

כל מוצרי "נטורל ויז'ן" אינם תרופות כי אם תוספי תזונה המאושרים ע”י משרד הבריאות. אנו חייבים להעביר לכם גילוי נאות, כי האישור שניתן הינו לבטיחות השימוש ברכיבי התכשיר בלבד ובכך אין מדובר באישור ואסמכתא המתייחסים למטרות השימוש במוצר או להתוויה רפואית כלשהי. "נטורל ויז'ן" מבקשת לומר וזאת חד משמעית, במידע המופיע באתר אין התוויה רפואית או המלצה לטיפול וכי בכל בעיה רפואית, חשוב להיוועץ ברופא. ההחלטה של רכישת מוצר וכן החלטה לשימוש בו או הסקת מסקנות מכל סוג ביחס למטרת השימוש בו הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה ותמיד להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג. ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר. נשים בהריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש. המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי.

אנו ב"נטורל ויז'ן" טוענים, וזאת באמונה מקצועית, ידע וניסיון רב שמערכת חיסון חזקה, התייחסות רב מערכתית, יציבות נפשית, צמחי מרפא, הנחיות לתנועה, תזונה, נשימה ויציבה, טיפולים בקליניקה והתייחסות הוליסטית מהווים אמצעים אינטגרטיביים עם הטיפול הקונבנציונלי ובכך מעניקים עוצמה רבה יותר לתהליך הטיפול.
אנו ב"נטורל ויז'ן" מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל בתחום הדרך הטבעית ובכך מבקשים, וזאת דרך אמונתנו והמקצועיות שלנו לתת לכם את הטיפול הטבעי והמותאם הטוב ביותר עבורכם.

יצירת קשר
אולי יעניין אותך גם
פיברואדנומה של השד

פיברואדנומה של השד FIBROADENOMA פיברואדנומה הינה גידול שפיר שהינו הגדלה של תאים בתוך רקמה תקינה. הגידול אינו פוגע בה ואף אינו יוצר גרורותיות באיברים מרוחקים

קרא עוד »
צוף צמחים ונטורל ויז׳ן

מאמר לעיון בכל הקשור לטיפול הנפשי ב"צוף צמחים" ו"נטורל ויז'ן" אני מקשיב לעומקם של המילים של מטופליי במרפאת צוף צמחים, הן בפגישה והן המילים הכתובות

קרא עוד »
natural_vision_logo.png
נטורל ויז'ן
נטורל ויזין הינה קלינקה לטיפול טבעי מסייע ולחלוטין לא אלטרנטיבי. חשיבות הרפואה הקונבנציונלית עליונה בכל הקשור לטיפול בסרטן והסיוע הטבעי הינו גיוס כוחות נוספים וחשובים 

כל המידע הניתן באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי המלצותינו לגבי צמחי מרפא ותוספים, תנועה, אורח חיים בריא, יציבה, נשימה וטיפולי הדיקור והמגע אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי ויעוץ על ידי רופא או מטפל אנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע באתר זה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.