ציסטות בשד 1 –  Breast Cyst

 Breast Cyst
ציסטות בשד 1

הטיפול הטבעי

ציסטות בשד הינן סוג של רקמות בצורה של שקיקים המלאים בנוזל וממוקמים בתוך רקמת השד. הציסטות נוצרות מגידול לא מבוקר של בלוטת החלב. הציסטות יכולות להיות רבות, ייחודיות, בגדלים שונים, צורות שונות, מרקמים שונים ועוד. הציסטות אינן ידועות כבעלות אפשרות להתמרה סרטנית אך חשוב לדעת שהימצאותן גורמת להשפעה שלילית ומסוכנת על הרקמות השונות הסמוכות לציסטה ולכן חשוב לדעת כיצד לטפל בהן באופן טבעי. הציסטות מופיעות בין הגילאים 40-60 ולעיתים ניתן לחוש אותן כגוש עגול או אובלי, חלק, קל להזזה ובעל גבולות מוגדרים. הטיפול הטבעי הינו כלי טיפול רב משמעות, הן למניעת ייצורן, אך גם לטיפול ממוקד וטבעי בציסטות עצמן.

הטיפול הקונבנציונאלי

השאירו פרטים לתיאום פגישת אבחון מקיפה

הטיפול הרגיל מבקש מעקב. זה לכשעצמו אינו נכון. האם אנו חייבים להמתין להתרחשות שלילית?? הטיפול הטבעי מבקש לעצור פוטנציאל לבעיות. בנוסף קיימים טיפולים קונבנציונליים לשאיבה, ניתוחם, סטרואידים, חשוב לא ליצור גירוי מיותר לרקמה כל כך עדינה. אין ספק שכל בעיה בכלל וציסטה וגידול שפיר בפרט מקורה בהתהוות התלויה בגורמים, תנאים וסיבות. הציסטות הינן גידולים בשד אשר גודלן לעיתים כ-3 מ"מ וזאת בעת היותן זעירות ולכן לא תמיד ניתן לאתר אותן. כאשר הציסטות גדלות ניתן לראותן ואז הן יכולות להתגלות דרך מישוש השד. לציין ששכיחותן גדלה ואף נהוג לומר שמצב זה הפך לחלק מהנורמה הקיומית אצל הנשים. הבעיה העיקרית מתגלה בעת גדילתן. ובכך חשוב לציין שכמות הופעת הציסטות והפוטנציאל לגדילתן הינן בין גיל 28-50. הציסטות הגדלות ובכך עלולות לגרום לכאבים, דקירות, רגישות מקומית והקרנת כאב. מצב זה נובע בעת שהנוזל שבתוך הציסטה לוחץ על דפנות הציסטה. חשוב לזכור ולדעת, הציסטות אכן יכולות להפוך לדלקתיות או להופיע במקביל לדלקת בשד. ציסטות אינן טרום סרטניות אך חשוב לדעת גם את העובדה הבאה ששכיחות סרטן השד גבוהה יותר בחולות אשר מאופיינות בציסטות אך חשוב שוב להדגיש שהן לחלוטין לא טרום סרטניות. ברור וחשוב להבין, ושימי לב להסבר הבא, שהגורמים להיווצרות ציסטות בדומה למתח, עיכול לקוי, אי איזון הורמונאלי, חוסרים, תזונה לא נכונה, העדר פעילות גופנית וכדומה, גורמים להופעת ציסטות אך גם לבעיות ממאירות אצל נשים. מתוך כך קיימת סברה שהנתונים הללו נובעים מההיבט הזה. הטיפול הטבעי מהווה את עמוד התווך להיפטרות מהבעיה הן מציסטות קיימות, שהרי הן יכולות גם להעלם הן הציסטות והן הגידול השפיר נעשה זאת דרך תכנית טיפול מותאמת.

הטיפול הטבעי במרפאתנו בציסטות בשד

הטיפול הטבעי בציסטות ובגידול שפיר בשד, וודאי בעת כאב, מתמקד בכל אותן גורמים ותנאים המהווים בסיס לבעיה. אין ספק שהגוף מבקש בכל כוחו הטבעי להילחם בבעיות שמתגלות לעיתים הוא יכול להן ולעיתים לא ולכן זקוק לסיוע טבעי.

מתוך כך אני חייב להדגיש מספר גורמים:

 1. חוסר איזון הורמונאלי.
 2. תזונה לקויה.
 3. העדר פעילות גופנית.
 4. מערכת חיסון חלשה.
 5. עצירות ובעיות ניקוז.
 6. שינה לא ערבה.
 7. חולשה.
 8. הצטברות רעלים.
 9. מצבי מתח ואי שקט.

הבעיה אכן ניתנת לפיתרון שכן הרפואה הרגילה לא מעניקה בטחון, טיפול וריפוי.

הטיפול וצמחי מרפא מהווים אמצעי אדיר מימדים וזאת דרך:

 1. צמחי מרפא הורמונאליים.
 2. צמחי מרפא מנקזים ציסטות.
 3. צמחי מרפא מנקזי לימפה.
 4. צמחי מרפא מתמירים.
 5. צמחי מרפא מנקים.
 6. צמחי מרפא לבעיות עיכול.
 7. צמחי מרפא לכבד.
 8. צמחי מרפא לחיזוק מערכת החיסון.

"נטורל ויז'ן" – הטיפול דרך צמחי מרפא

צמחי המרפא הייחודים של "נטורל ויז'ן"

צמחי המרפא מהווים כלי דרמטי, מדהים ורב מערכתי לטיפול בבעיה וליצור איזון הורמונאלי. הצמחים מוגדרים כפיטואסטרוגנים שהינם רכיבים דמוי אסטרוגן וזאת דרך המבנה הייחודי שלהם. צמחי המרפא האורגניים המכילים את הרכיבים ההורמונאליים נחקרו רבות והתגלו כבעלי אפקטיביות וטיפול ממוקד בבעיות של ציסטה בחזה.

מחקרים רבים הוכיחו את רמות הפעולה הגבוהות של צמחי המרפא המכילים פיטואסטרוגנים לטיפול בבעיה. צמחים אלו הינם צמחים המיועדים לנשים בלבד וזאת מתוך מסורת עתיקת יומין אך דרך מחקרים מערביים ארוכי טווח. במהלך השנים האחרונות נחקרו הצמחים והפכו לכלי קליני חשוב המהווה תחליף לטיפול ההורמונאלי הרפואי ולטיפול ממוקד בציסטה. הצמחים מהווים יסוד לטיפול רב מערכתי בדומה לטיפול הורמונאלי, אדפטוגני, מייצבים, מחזקים ועוד. צמחי המרפא מעניקים שלווה פסיכו פיזית החשובה מאד הן לאיזון ההורמונאלי אך גם להשלכות העדר האיזון.

הטיפול הטבעי

אנו מתבוננים בשלם ולכן חשוב לנו להתאים באופן ייחודי את הטיפול בצמחי המרפא בהתאמה אישית וזאת לאחר אבחון מעמיק שהרי ההיבט האישי הינו החשוב מכל. אנו כוללים בטיפול תסמינים נוספים ומעיקים ומעניקים את האופרציות הקליניות לשאר התסמינים יינתן טיפול טבעי למערכת העיכול, מערכת העצבים, מערכת החיסון, המערכת ההורמונאלית וכן בכל הקשור לכאבים בחזה. בהיבט ההורמונאלי, ניצור איזון ובכך נבטל את הפוטנציאל להיווצרות ציסטות וגידול שפיר הטיפול בצמחי מרפא את הבעיה ותסמינה והינו נטול כל תופעות לוואי, טבעי, אורגני ורב מערכתי.

הטיפול בצמחי מרפא מהווה את הנתיב היעיל והחשוב מכל. ההצלחות דרך מרפאתנו רבות והערך המוסף של הטיפול בציסטה מהווה בסיס לתועלת רבה ודרמטית לגוף ולחדוות הקיום.

יעדי הטיפול של רפואת הצמחים ב"נטורל ויז'ן"

לציין שציסטות בחזה וגידול שפיר נובעים מגורמים רבים אך גם משינויים הורמונאליים והינם תהליכים מורכבים ומהווים בסיס פיזיולוגי, הורמונאלי, ביו כימי ועצבי. יעדה של רפואת הצמחים ב"נטורל ויז'ן" הינה טיפול רב מערכתי מעמיק, מקיף ורחב הנוגע בפונקציות השונות בגוף האישה. מטרתו, היפטרות ומיגור התסמינים וכן מתן איזון הורמונאלי מקיף.

חשוב ליצור התמקדות קלינית במערכות גיל שונות בדומה לכבד, מערכת העיכול, המערכת האורולוגית, מערכת העצבים ועוד. החשוב מכל הינו התאמה אישית ללא תרופות מדף שהרי קיים הבדל מהותי ודרמטי בין אישה לאישה. לכן, הרכישה של פורמולת פטנט מבית טבע לחלוטין אינה מרפאה.

איתן טל CLH
מייסד "צוף צמחים", "נטורל ויז'ן"
מנהל תחום הרפואה הטבעית

הודעה לגולשים באתר

צמחי המרפא ותוספי התזונה מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" ובפיתוחו של טל איתן CLH, אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כי אם חלק מסינרגיה קיומית נכונה בדומה לתזונה, תנועה, שיטת נשימה ועוד. כל הסתמכות על המידע המפורט הינה על אחריות הקורא בלבד ותמיד מומלץ להתייעץ גם עם רופא מוסמך. צמחי מרפא הנמכרים בבתי טבע או פארמים אינם מהווים כלי לריפוי בלעדי כי אם חלק מטיפול טבעי ומתוך כך אין "נטורל ויז'ן" מוכרים את התכשירים בחנויות כי אם ישירות אל המטופלים ומטפלים ומרפאות מוסמכים. אנו מעניקים לכם דרך טיפול טבעית מקצועית, רבת היקף והחלפה מהירה.

כל מוצרי "נטורל ויז'ן" אינם תרופות כי אם תוספי תזונה המאושרים ע”י משרד הבריאות. אנו חייבים להעביר לכם גילוי נאות, כי האישור שניתן הינו לבטיחות השימוש ברכיבי התכשיר בלבד ובכך אין מדובר באישור ואסמכתא המתייחסים למטרות השימוש במוצר או להתוויה רפואית כלשהי. "נטורל ויז'ן" מבקשת לומר וזאת חד משמעית, במידע המופיע באתר אין התוויה רפואית או המלצה לטיפול וכי בכל בעיה רפואית, חשוב להיוועץ ברופא. ההחלטה של רכישת מוצר וכן החלטה לשימוש בו או הסקת מסקנות מכל סוג ביחס למטרת השימוש בו הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה ותמיד להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג. ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר. נשים בהריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש. המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי.

אנו ב"נטורל ויז'ן" טוענים, וזאת באמונה מקצועית, ידע וניסיון רב שמערכת חיסון חזקה, התייחסות רב מערכתית, יציבות נפשית, צמחי מרפא, הנחיות לתנועה, תזונה, נשימה ויציבה, טיפולים בקליניקה והתייחסות הוליסטית מהווים אמצעים אינטגרטיביים עם הטיפול הקונבנציונלי ובכך מעניקים עוצמה רבה יותר לתהליך הטיפול.
אנו ב"נטורל ויז'ן" מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל בתחום הדרך הטבעית ובכך מבקשים, וזאת דרך אמונתנו והמקצועיות שלנו לתת לכם את הטיפול הטבעי והמותאם הטוב ביותר עבורכם.

יצירת קשר
אולי יעניין אותך גם
פיברואדנומה של השד

פיברואדנומה של השד FIBROADENOMA פיברואדנומה הינה גידול שפיר שהינו הגדלה של תאים בתוך רקמה תקינה. הגידול אינו פוגע בה ואף אינו יוצר גרורותיות באיברים מרוחקים

קרא עוד »
צוף צמחים ונטורל ויז׳ן

מאמר לעיון בכל הקשור לטיפול הנפשי ב"צוף צמחים" ו"נטורל ויז'ן" אני מקשיב לעומקם של המילים של מטופליי במרפאת צוף צמחים, הן בפגישה והן המילים הכתובות

קרא עוד »
natural_vision_logo.png
נטורל ויז'ן
נטורל ויזין הינה קלינקה לטיפול טבעי מסייע ולחלוטין לא אלטרנטיבי. חשיבות הרפואה הקונבנציונלית עליונה בכל הקשור לטיפול בסרטן והסיוע הטבעי הינו גיוס כוחות נוספים וחשובים 

כל המידע הניתן באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי המלצותינו לגבי צמחי מרפא ותוספים, תנועה, אורח חיים בריא, יציבה, נשימה וטיפולי הדיקור והמגע אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי ויעוץ על ידי רופא או מטפל אנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע באתר זה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.