פעילות גופנית ומחלת סרטן

פעילות גופנית ומחלת סרטן

חשיבות הפעילות הגופנית במחלת סרטן רבת משמעות קלינית. התמחותנו בנושא זה רחבת היקף תוך הסמכות רשמיות למגוון שבילי האימון הגופני. מחקרים ועדויות רבות מעידים שפעילות גופנית תחת הנחיה מקצועית מהווה גורם נוסף לסינרגית הטיפול, הן הטבעית והן הקונבנציונלית השזורים בהכרח יחדיו.

פעילות גופנית הסבר

הפעילות הגופנית מוגדרת כשימוש שאנו עושים בגוף, בשרירים, בעצמות, במערכת העצבים והנשימה ובכך מנהלים אנרגיה יותר מאשר מצבים נייחים ובמנוחה. הפעילות הגופנית מגוונת בדומה להליכה בדרגות קושי שונות, ריצה, שהיה בחדר כושר, יוגה, שחיה, אופניים, טניס ועוד. האפיון לפעילות גופנית ואיכותית טמון בהבנת הערך METS שהינו מדד לעוצמת הפעילות ותועלתה (ראו מאמר באתר על MET).

השאירו פרטים לתיאום פגישת אבחון מקיפה

המתאם בין פעילות גופנית לסרטן

מחקרים רבים מהווים הוכחה שפעילות גופנית חשובה לסיכון נמוך יותר לחלות בסרטן אך גם כחלק מהטיפול, השיקום ואי ההישנות.

במחקר משנת 2014 של מחקרי עוקבה ו 4 מחקרי מקרה – ביקורת התגלה שפעילות גופנית חשובה למניעת סרטן בשלפוחית השתן וכחלק מתהליך הריפוי. במחקר משנת 2016 שכלל 38 מחקרי עוקבה לנשים אשר עוסקות בפעילות גופנית, התברר שיש לנשים הללו כ26% סיכוי נמוך יותר לחלות בסרטן בהשוואה לאלו שלא עסקו בפעילות. התברר שנשים המעצימות את הפעילות הגופנית שלהן לאחר גיל המעבר נמצאת בסיכון נמוך מאוד לחלות בסרטן השד.

במחקר מטה – אנליזה משנת 2016 של 126 מחקרים התגלה שאנשים אשר עוסקים בפעילות גופנית הינם בסיכון נמוך ב25% וזה הרבה לחלות בסרטן המעי.

במטה – אנליזה משנת 2013 של 11 מחקרי עוקבה ו 15 מקרה – ביקורת דווח שאנשים אשר עסקו בפעילות גופנית הינו בסיכון נמוך ב 28% לחלות בסרטן הוושט.

            פעילות גופנית מועילה לחולי סרטן    

  • פעילות גופנית מפחיתה חרדות, דכאון, עייפות ומשפרת את איכות החיים.
  • פעילות גופנית מזרימה חמצן רב לאברי הגוף ושינוע של מערכת החיסון.
  • פעילות גופנית מפחיתה את הרעלת הקרדיו או נוירופתיה היקפית הנגרמת מהטיפולים הכימותרפיים.
  • פעילות גופנית מועילה להישרדות של חולות בסרטן השד

קיימים מחקרים רבים אך גם וזה אכן כל כך הגיוני שגורלנו אכן בידנו

החלו בפעילות גופנית

הודעה לגולשים באתר

צמחי המרפא ותוספי התזונה מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" ובפיתוחו של טל איתן CLH, אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כי אם חלק מסינרגיה קיומית נכונה בדומה לתזונה, תנועה, שיטת נשימה ועוד. כל הסתמכות על המידע המפורט הינה על אחריות הקורא בלבד ותמיד מומלץ להתייעץ גם עם רופא מוסמך. צמחי מרפא הנמכרים בבתי טבע או פארמים אינם מהווים כלי לריפוי בלעדי כי אם חלק מטיפול טבעי ומתוך כך אין "נטורל ויז'ן" מוכרים את התכשירים בחנויות כי אם ישירות אל המטופלים ומטפלים ומרפאות מוסמכים. אנו מעניקים לכם דרך טיפול טבעית מקצועית, רבת היקף והחלפה מהירה.

כל מוצרי "נטורל ויז'ן" אינם תרופות כי אם תוספי תזונה המאושרים ע”י משרד הבריאות. אנו חייבים להעביר לכם גילוי נאות, כי האישור שניתן הינו לבטיחות השימוש ברכיבי התכשיר בלבד ובכך אין מדובר באישור ואסמכתא המתייחסים למטרות השימוש במוצר או להתוויה רפואית כלשהי. "נטורל ויז'ן" מבקשת לומר וזאת חד משמעית, במידע המופיע באתר אין התוויה רפואית או המלצה לטיפול וכי בכל בעיה רפואית, חשוב להיוועץ ברופא. ההחלטה של רכישת מוצר וכן החלטה לשימוש בו או הסקת מסקנות מכל סוג ביחס למטרת השימוש בו הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה ותמיד להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג. ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר. נשים בהריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש. המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי.

אנו ב"נטורל ויז'ן" טוענים, וזאת באמונה מקצועית, ידע וניסיון רב שמערכת חיסון חזקה, התייחסות רב מערכתית, יציבות נפשית, צמחי מרפא, הנחיות לתנועה, תזונה, נשימה ויציבה, טיפולים בקליניקה והתייחסות הוליסטית מהווים אמצעים אינטגרטיביים עם הטיפול הקונבנציונלי ובכך מעניקים עוצמה רבה יותר לתהליך הטיפול.
אנו ב"נטורל ויז'ן" מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל בתחום הדרך הטבעית ובכך מבקשים, וזאת דרך אמונתנו והמקצועיות שלנו לתת לכם את הטיפול הטבעי והמותאם הטוב ביותר עבורכם.

יצירת קשר
אולי יעניין אותך גם
פיברואדנומה של השד

פיברואדנומה של השד FIBROADENOMA פיברואדנומה הינה גידול שפיר שהינו הגדלה של תאים בתוך רקמה תקינה. הגידול אינו פוגע בה ואף אינו יוצר גרורותיות באיברים מרוחקים

קרא עוד »
צוף צמחים ונטורל ויז׳ן

מאמר לעיון בכל הקשור לטיפול הנפשי ב"צוף צמחים" ו"נטורל ויז'ן" אני מקשיב לעומקם של המילים של מטופליי במרפאת צוף צמחים, הן בפגישה והן המילים הכתובות

קרא עוד »
natural_vision_logo.png
נטורל ויז'ן
נטורל ויזין הינה קלינקה לטיפול טבעי מסייע ולחלוטין לא אלטרנטיבי. חשיבות הרפואה הקונבנציונלית עליונה בכל הקשור לטיפול בסרטן והסיוע הטבעי הינו גיוס כוחות נוספים וחשובים 

כל המידע הניתן באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי המלצותינו לגבי צמחי מרפא ותוספים, תנועה, אורח חיים בריא, יציבה, נשימה וטיפולי הדיקור והמגע אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי ויעוץ על ידי רופא או מטפל אנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע באתר זה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.