פיקנוגנול – PYCNOGENOL

PYCNOGENOL

פיקנוגנול

FRENCH MARITIME PINE

מבית היוצר של "נטורל ויז'ן"

פיקנוגנול הינו רכיב אנטי אוקסידנטי חזק המופק בתהליך ייחודי מקליפת עץ האורן הצרפתי.

השאירו פרטים לתיאום פגישת אבחון מקיפה

פיקנוגנול נחקר כרכיב היעיל פי 70 מוויטמין C ופי שלושים מוויטמין E בלחימה נגד הרדיקלים החופשיים. פיקנוגנול, אך רק בעוצמתו הייחודית המשווקת דרך "נטורל ויז'ן" מהווה מוצר על לטיפול במערכות גוף רבות, מחלות שונות, טיפול בעור, גמישותו ועיכוב הזדקנותו. פיקנוגנול מהווה תכשיר המסייע להאטת תהליכי הזדקנות, זרימה בכלי הדם וחיזוקם וגמישותם, מסייע למנוע הסתיידות עורקים ובכך מסייע לסירקולציה דמית טובה. פיקנוגנול, וזאת לאחר מחקרים רבים, בעל השפעת אנטי דלקתית ונוגדת כאב יעיל מאוד. טוב למפרקים ומאזן את תוקפנות מערכת החיסון במחלות אוטואימוניות ואלרגיות. פיקנוגנול מעניק הגנה, שיקום וריפוי לבעיות עיניים וכאמור מצוין וחשוב למניעת הזדקנות העור ושיקומו.

אנו ב"נטורל ויז'ן", היחידים המעניקים לכם פורמולה שכולה טבע ורק מהטבע

אנו לא משווקים תרופות מדף סינטטיות במסווה טבעי לחנויות, פארמים או בתי טבע ואף לא דרך האינטרנט כי אם למטופלנו, למרפאות ומטפלים בלבד, בארץ ובחול, תחת הסמכה ודיאגנוזה בלבד.

הפורמולות מיוצרות מהצמחים הטבעיים והאיכותיים ביותר תוך שימוש בחומרי גלם מעולים ובסטנדרטים גבוהים. הצמחים באיכות גבוהה ובהתאם לתקנים המתקדמים בעולם. אנו מבססים את ייצור המיצוי מהצמח דרך שילוב של שיטות מסורתיות ומודרניות להפקת פורמולה מרוכזת, איכותית ויעילה.

תכשירי "נטורל ויז'ן" הינם באישור ופיקוח של משרד הבריאות. הפורמולות מיוצרות במפעל תחת בקרה של מערכת ניהול איכות אינטגרטיבית וזאת תחת דרישות GMP, HACCP, I.S.O 22000 ובהשגחת בד"צ חתם סופר.

אנו מחויבים לאיכות בעלת שם ארצי ועולמי וטיפול מקצועי בכל צמח וחומרי הגלם הנובעים ממנו ובאהבה לטבע.

ייצור הפורמולות, החל מגידול הצמח עד הבקבוק והכמוסה מבקש תהליך מיומן ומקצועי ושמירה על החומרים הפעילים וההשפעה של כל צמח וצמח. אכן, שיטה זו ייחודית ל"נטורל ויז'ן" בלבד.

"נטורל ויז'ן" הינו מרכז הייצור היחיד בישראל לצמחי מרפא ותוספי תזונה ומרפאה המעניקה בעבורכם את האיכות הגבוהה ביותר ולא דרך שווקים ואינטרנט כי אם מענה רפואי טבעי, מושכל, נכון ומותאם עבורכם.

"נטורל ויז'ן" הינה בעלת ניסיון קליני הרב ביותר בישראל ומתוך כך הבנה מקצועית על אופן פיתוח צמחי המרפא ותוספי התזונה.

פיקנוגנול הסבר

כבר במאה ה 16 גילה החוקר הצרפתי ז'אק קרטייה את סגולות התכשיר וזאת בעת שניצל ממוות תוך שימוש בקליפת עץ האורן אשר ניתנה לו על ידי שבט אינדיאני. מאות שנים לאחר מכן, וזאת דרך מחקרים חובקי עולם ואקדמיים, הבינו את יעילותם של נוגדי החמצון ובפרט בקליפת עץ אורן. הרכיב המכונה אנתוציאנין (ANTHOCYANIN) הינו הצבען המעניק לצמחים את הצבע האדום ומהווה מנגנון הגנה רב עוצמה לצמח.

התוויות פיקנוגנול של "נטורל ויז'ן"

 • שומר על בריאות הלב
 • גמישות כלי הדם וזרימת דם
 • טוב למערכת העצבים המרכזית הווה אומר מוח
 • טוב לכישורים קוגניטיביים
 • טוב למצבי תשישות ולאות
 • תסמונת העייפות הכרונית
 • טוב וחשוב לכל תהליך דלקתי ואוטואימוני
 • חשוב לטיפול באוסטאופורוזיס
 • חשוב לסוכרת ומניעת סיבוכי סכרת
 • מהווה רכיב המסייע לאיזון הורמונלי
 • חשוב למחלת סרטן כמסייע להפחתת נזקים לכימותרפיה, הקרנות ותרופות ביולוגיות
 • דלקת ראומטית
 • חשוב לעור הפנים
 • מצוין לנשירת שיער
 • אי ספיקת ורידים
 • און מיני

פיקנוגינול הינו נוגד חמצן רב עוצמה ומעכב ייצור והתהוות של רדיקלים חופשיים. כיום תאוריית מחלת הסרטן מתייחסת בכובד ראש למחקרים בהשפעת רדיקלים החופשיים על התפתחות מחלת הסרטן. לפיקנוגנול המקורי קיימת תכונה המכונה פרו אנטי ציאניצין מקליפת האורן הצרפתי החשובים לסוכרת, לחץ דם, און מיני גברי ונשי, אי ספיקת ורידים ועוד.

הודעה לגולשים באתר

צמחי המרפא ותוספי התזונה מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" ובפיתוחו של טל איתן CLH, אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כי אם חלק מסינרגיה קיומית נכונה בדומה לתזונה, תנועה, שיטת נשימה ועוד. כל הסתמכות על המידע המפורט הינה על אחריות הקורא בלבד ותמיד מומלץ להתייעץ גם עם רופא מוסמך. צמחי מרפא הנמכרים בבתי טבע או פארמים אינם מהווים כלי לריפוי בלעדי כי אם חלק מטיפול טבעי ומתוך כך אין "נטורל ויז'ן" מוכרים את התכשירים בחנויות כי אם ישירות אל המטופלים ומטפלים ומרפאות מוסמכים. אנו מעניקים לכם דרך טיפול טבעית מקצועית, רבת היקף והחלפה מהירה.

כל מוצרי "נטורל ויז'ן" אינם תרופות כי אם תוספי תזונה המאושרים ע”י משרד הבריאות. אנו חייבים להעביר לכם גילוי נאות, כי האישור שניתן הינו לבטיחות השימוש ברכיבי התכשיר בלבד ובכך אין מדובר באישור ואסמכתא המתייחסים למטרות השימוש במוצר או להתוויה רפואית כלשהי. "נטורל ויז'ן" מבקשת לומר וזאת חד משמעית, במידע המופיע באתר אין התוויה רפואית או המלצה לטיפול וכי בכל בעיה רפואית, חשוב להיוועץ ברופא. ההחלטה של רכישת מוצר וכן החלטה לשימוש בו או הסקת מסקנות מכל סוג ביחס למטרת השימוש בו הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה ותמיד להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג. ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר. נשים בהריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש. המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי.

אנו ב"נטורל ויז'ן" טוענים, וזאת באמונה מקצועית, ידע וניסיון רב שמערכת חיסון חזקה, התייחסות רב מערכתית, יציבות נפשית, צמחי מרפא, הנחיות לתנועה, תזונה, נשימה ויציבה, טיפולים בקליניקה והתייחסות הוליסטית מהווים אמצעים אינטגרטיביים עם הטיפול הקונבנציונלי ובכך מעניקים עוצמה רבה יותר לתהליך הטיפול.
אנו ב"נטורל ויז'ן" מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל בתחום הדרך הטבעית ובכך מבקשים, וזאת דרך אמונתנו והמקצועיות שלנו לתת לכם את הטיפול הטבעי והמותאם הטוב ביותר עבורכם.

יצירת קשר
אולי יעניין אותך גם
פיברואדנומה של השד

פיברואדנומה של השד FIBROADENOMA פיברואדנומה הינה גידול שפיר שהינו הגדלה של תאים בתוך רקמה תקינה. הגידול אינו פוגע בה ואף אינו יוצר גרורותיות באיברים מרוחקים

קרא עוד »
צוף צמחים ונטורל ויז׳ן

מאמר לעיון בכל הקשור לטיפול הנפשי ב"צוף צמחים" ו"נטורל ויז'ן" אני מקשיב לעומקם של המילים של מטופליי במרפאת צוף צמחים, הן בפגישה והן המילים הכתובות

קרא עוד »
natural_vision_logo.png
נטורל ויז'ן
נטורל ויזין הינה קלינקה לטיפול טבעי מסייע ולחלוטין לא אלטרנטיבי. חשיבות הרפואה הקונבנציונלית עליונה בכל הקשור לטיפול בסרטן והסיוע הטבעי הינו גיוס כוחות נוספים וחשובים 

כל המידע הניתן באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי המלצותינו לגבי צמחי מרפא ותוספים, תנועה, אורח חיים בריא, יציבה, נשימה וטיפולי הדיקור והמגע אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי ויעוץ על ידי רופא או מטפל אנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע באתר זה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.