סרטן – מערך ההגנה הטבעי של הגוף

סרטן – מערך ההגנה הטבעי של הגוף

הפוטנציאל הממאיר אורב בגופנו בכל עת ובכל גיל. תאים לא מיטביים המבקשים לא להישמע למנגנוני ההגנה בגופנו קיימים ונוצרים ללא הפסקה. בכל מערכות הגוף קיים ייצור אין סופי של תאים בעלי אופי פגום. מנגד, מערכות ההגנה בגופנו מהוות את כוח המגן אל מול תאים פגומים המבקשים לעבור התחלקות, התמרה והתרבות. במהלך שנותיי הרבות כמטפל טבעי, הרבליסט קליני מומחה לתרבות המזרח וכאיש חינוך גופני, ביקשתי להבין ובכך ללמוד ולטפל דרך מתן עזרה, העצמה, שפעול והזנה למנגנוני ההגנה של הגוף, הווה אומר, מערכת החיסון. מניסיוני למדתי שאכן יש מה להעניק, הן כטיפול טבעי הנלווה לטיפול הרגיל במחלת הסרטן, הן למניעה והן לאי הישנות ושיקום. אכן יש מה לעשות. שנים רבות של מחקרים מדעיים מוכיחים את התפקיד החשוב שיש למערכת החיסון בכלל ולהבנה הטבעית של גופנו בעימות הקשה מול מחלת הסרטן. כפי שציינתי בתחילת הסברי, הסרטן אכן אורב בגופנו כפוטנציאל ממאיר אך ההיבט האינדיבידואלי מהווה את סיבת התעוררות הסרטן. לאחדים יש מערכת גופנית אשר מסוגלת להילחם בגידול ולאחרים פחות. ברור שכל אדם, כל אישה וגבר וזאת אם אכן יעניקו זמן מודעות לעשיית שימוש במנגנון ההגנה הטבעי של גופם, יחוו דרך מסייעת וטבעית רבת עוצמה.

הניסיון לראות בסרטן תוצר ותהליך קיום עצמאי וגנטי הוא מוטעה. אמירה זו הופכת את מחלת הסרטן לדטרמיניסטית. אני חייב לציין כמובן שהתהליך הטבעי חייב להיות אינטגרטיבי עם הרפואה הרגילה לריפוי סרטן. כל רצון להימנע מטיפול ואבחון קונבנציונלי אינו נכון ואף עלול לגרום לנזק קשה. מערך ההגנה הטבעי של גופנו אכן מהווה כוח ריפוי מסייע ובלתי נפרד מתהליך הטיפול הרגיל. הנחיות לשמירה על בריאותכם, תזונה מיטבית, תנועה מיטבית, נשימה נכונה, צמחי מרפא, תוספים (ממקור טבעי בלבד), טיפול מקצועי במגע  ודיקור, מדיטציות ועוד. כל אלו מפעילים את הגוף והנפש וזאת כדי ליצור בסיס ביולוגי ביו כימי לתקיפת מחלת הסרטן.

איתן טל CLH
מייסד "צוף צמחים", "נטורל ויז'ן"
מנהל תחום הרפואה הטבעית

הודעה לגולשים באתר

צמחי המרפא ותוספי התזונה מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" ובפיתוחו של טל איתן CLH, אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כי אם חלק מסינרגיה קיומית נכונה בדומה לתזונה, תנועה, שיטת נשימה ועוד. כל הסתמכות על המידע המפורט הינה על אחריות הקורא בלבד ותמיד מומלץ להתייעץ גם עם רופא מוסמך. צמחי מרפא הנמכרים בבתי טבע או פארמים אינם מהווים כלי לריפוי בלעדי כי אם חלק מטיפול טבעי ומתוך כך אין "נטורל ויז'ן" מוכרים את התכשירים בחנויות כי אם ישירות אל המטופלים ומטפלים ומרפאות מוסמכים. אנו מעניקים לכם דרך טיפול טבעית מקצועית, רבת היקף והחלפה מהירה.

כל מוצרי "נטורל ויז'ן" אינם תרופות כי אם תוספי תזונה המאושרים ע”י משרד הבריאות. אנו חייבים להעביר לכם גילוי נאות, כי האישור שניתן הינו לבטיחות השימוש ברכיבי התכשיר בלבד ובכך אין מדובר באישור ואסמכתא המתייחסים למטרות השימוש במוצר או להתוויה רפואית כלשהי. "נטורל ויז'ן" מבקשת לומר וזאת חד משמעית, במידע המופיע באתר אין התוויה רפואית או המלצה לטיפול וכי בכל בעיה רפואית, חשוב להיוועץ ברופא. ההחלטה של רכישת מוצר וכן החלטה לשימוש בו או הסקת מסקנות מכל סוג ביחס למטרת השימוש בו הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה ותמיד להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג. ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר. נשים בהריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש. המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי.

אנו ב"נטורל ויז'ן" טוענים, וזאת באמונה מקצועית, ידע וניסיון רב שמערכת חיסון חזקה, התייחסות רב מערכתית, יציבות נפשית, צמחי מרפא, הנחיות לתנועה, תזונה, נשימה ויציבה, טיפולים בקליניקה והתייחסות הוליסטית מהווים אמצעים אינטגרטיביים עם הטיפול הקונבנציונלי ובכך מעניקים עוצמה רבה יותר לתהליך הטיפול.
אנו ב"נטורל ויז'ן" מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל בתחום הדרך הטבעית ובכך מבקשים, וזאת דרך אמונתנו והמקצועיות שלנו לתת לכם את הטיפול הטבעי והמותאם הטוב ביותר עבורכם.

יצירת קשר
אולי יעניין אותך גם
פיברואדנומה של השד

פיברואדנומה של השד FIBROADENOMA פיברואדנומה הינה גידול שפיר שהינו הגדלה של תאים בתוך רקמה תקינה. הגידול אינו פוגע בה ואף אינו יוצר גרורותיות באיברים מרוחקים

קרא עוד »
צוף צמחים ונטורל ויז׳ן

מאמר לעיון בכל הקשור לטיפול הנפשי ב"צוף צמחים" ו"נטורל ויז'ן" אני מקשיב לעומקם של המילים של מטופליי במרפאת צוף צמחים, הן בפגישה והן המילים הכתובות

קרא עוד »
natural_vision_logo.png
נטורל ויז'ן
נטורל ויזין הינה קלינקה לטיפול טבעי מסייע ולחלוטין לא אלטרנטיבי. חשיבות הרפואה הקונבנציונלית עליונה בכל הקשור לטיפול בסרטן והסיוע הטבעי הינו גיוס כוחות נוספים וחשובים 

כל המידע הניתן באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי המלצותינו לגבי צמחי מרפא ותוספים, תנועה, אורח חיים בריא, יציבה, נשימה וטיפולי הדיקור והמגע אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי ויעוץ על ידי רופא או מטפל אנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע באתר זה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.