סרטן – מאמר

 סרטן – מאמר

מרפאה לרפואה טבעית וצמחי מרפא

הטיפול הטבעי המסייע והמשלים לרפואה הרגילה במחלות ממאירות

אורח חיים בריא, צמחי מרפא, הנחיה לתזונה, תנועה, טיפולים בקליניקה, שלב ההבחנה, מהלך הטיפול, שיקום ומניעה

השאירו פרטים לתיאום פגישת אבחון מקיפה

סרטן – מבוא

סרטן הינו כינו לקבוצת מחלות המאופיינות בגידול והתפשטות ללא בקרה וריסון של תאי הגוף. גוף האדם בנוי מרקמות. הרקמות מורכבות מתאים. קיימות רקמות רבות ותאים רבים בחלקי גוף שונים. אל אף היותם באזורים שונים ואף מאופיינים בפונקציות שונות, מתפקדים התאים על פי חוק קיום פיזיולוגי וזאת גם כאשר הם מתפקדים באופן לא זהה. מתוך כך מתחדשים התאים באופן דומה וניתן להגדיר זאת כחלוקה המבוצעת דרך בקרה ופיקוח של הגוף. לעיתים יכולת הפיקוח של הגוף מוגבלת ובכך תהליך התחלקות התאים משתבש ונעדר שליטה. ללא ביקורת ושליטה הופכים התאים לסוג של ישות עצמאית ומתחלקים ללא ביקורת ופיקוח של הגוף. מתוך כך התרבות התאים הופכת לגוש המכונה גידול. הגידול יכול להיות שפיר או סרטני. גידול שפיר אינו בעל יכולת התפשטות לחלקי גוף שונים אך עלול לגדול באזור בו הוא קיים. מצב זה אכן מבקש התייחסות קלינית שהרי הלחץ על איבר מסוים עלול ליצור הפרעה. הגידול הסרטני מאופיין בתאים בעלי יכולת התפשטות ובכך פלישה וחדירה לרקמות סמוכות ורחוקות תוך פגיעה קשה ביכולתן. לגידול הסרטני יש יכולת לשלוח גרורות וזאת דרך ניתוק התאים מהגידול הראשוני והעברתם דרך כלי הדם והלימפה לאזורים רחוקים. באזורים החדשים עלול הגידול ליצור מושבה ולגדול. הסרטן הינו מחלה של תאי הגוף. הגורמים לסרטן רבים ומגוונים וכן קיים מספר רב של גידולי סרטן אופייניים.

הסבר

"מיטוזה"* הינו תהליך חלוקת התאים בגוף. תאים ישנים מתים ומפנים את מקומם לתאים חדשים. התא הינו יחידה בסיסית המרכיבה רקמה. התא מכיל את הגרעין והרכיב הגנטי המצוי בתוכו. התא מכיל נוזל המכונה ציטופלסמה* אשר בו נוצרים התהליכים המטבוליים. את התא עוטפת מעטפת שתפקידה ליצור מסגרת לתא ולשמש שער למעבר של חומרים היוצאים מהתא ואף מגיעים אליו. המסגרת מקבלת מסרים מהסביבה החיצונית של התא אל התא עצמו. גרעין* התא אוגר את ההיבט הגנטי המאפשר וויסות והפעלה של התא ומורכב מתתי יחידות המכונים גנים. לגן משקל רב לחיי התא שכן הוא מפקח על הקוד של חלבוני נוזל התא (ציטופלסמה). הגן נושא תפקידי מפתח חשובים בדומה לייצור חלבונים על פי הוראות התא ובנוסף אחראי על המיטוכונדריה* שהינה מרכז אנרגיה וכוח אשר בה נקלטים חומרים שונים, ביניהם חמצן וסוכר, כדי להעניק כוח לפעילות התא. הנוזל מכיל חומרים המשמשים כמשמידי רכיבים בדומה לחיידקים, נגיפים שונים ומיני מזיקים.מעטפת התא מורכבת משכבות שומניות ותפקידה ליצור לתא גבולות ולבצע סלקציה של החומרים האמורים להיכנס אל גוף התא או לצאת ממנו.בנוסף מכילה המעטפת קולטנים לצורך קשירת רכיבים האחראיים על גדילה ומתוך כך מעבירים אל לב התא (הגרעין) הוראות ומידע המתייחס להתמרת התאים ופעולותיהם.

רכיבים המצויים בתא

התא מכיל חלבונים, פחמימות, שומנים, מים, יונים ועוד. לציין שהחלבון הינו רכיב חשוב מאוד לכל הפעולות המתבצעות בתאים בדומה למינים של אנזימים, המוגלובין שהינו קושר חמצן, הורמונים רבים וכן מעבירי מידע המתווכים בין מערכת העצבים והמוח לתא המכונים "נוירוטרנסמיטרים". כל סוג של גן הנמצא ב- DNA מהווה יחידה אשר אחראית על ייצור חלבון. תהליך ייצור החלבונים מבקש העברה של מסר מהגן הממונה על אותו החלבון. המסר מועבר מה- DNA השוכן בגרעין התא אל מקום הייצור של החלבונים המכונה ריבוזום הקיים בנוזל התא ומשמש מקום לתהליכי חילוף החומרים של התא.

שלב ייצור החלבונים מהווה את השלב הדרמטי להתפתחות מחלת הסרטן.

הסרטן הופך לפעיל בעת שסוגים שונים של גנים בגרעין התא שב- DNA מעבירים הוראות לריבוזום ליצור חלבונים. התהליך הנגרם מכך יכול ליצור הכפלת תאים או תהליך המונע את הכחדתם.

מחלת הסרטן – אבולוציה של גידול התהליך הסרטני מתפתח בעת שסוגים שונים של גנים ב- DNA מעבירים הוראות לתחילת ייצור חלבונים אשר יוצרים עידוד והאצה של הכפלת התא או מונעים את הכחדתו. למחלת הסרטן מספר שלבים.

השלב הממאיר הראשון – שלב ההתחלה

בתא קיימים אמצעי הגנה ובקרה אשר מונעים ממנו חלוקה נטולת תכלית. אלו עוסקים בתיקון נזקים אשר נגרמו לתא וכאשר אין הם מצליחים לתקן, משמיד התא את עצמו.בעת כישלון מנגנוני ההגנה, הבקרה וההכחדה מתרחש תהליך שהינו שלב ההתחלה אשר בו הופך התא הרגיל לתא סרטני. מצב זה יוצר אפיק עצמאי אשר הפך לנטול שליטה על ידי מנגנוני ההגנה ולפיכך מממש התא הסרטני את אפיונו ומתחלק ללא הרף.

כאמור,בשלב ההתחלה הופך התא לתא סרטני דרך מספר שלבים.

התהליך הראשון הינו במפגש של חומרים מסרטנים המכונים "קרצינוגנים" עם הגוף וזאת תוך פגיעה בתאיו.

החומרים מגוונים ובין היתר כוללים נגיפים שונים,השפעות של קרינה,רדיקלים חופשיים ואורח חיים לא מיטבי.

בתהליך השני מקיים הגוף עימות עם הגורמים הסרטניים.

כאשר תהליך ההגנה הראשון כושל התא הופך לסרטני ויוצר תהליך של שכפול מחזורי.

מצב זה נוצר דרך שינוי ב- DNA המאפשר להתנגד למנגנוני הבקרה ובכך להתרבות.

השלב הממאיר השני – ההבשלה

שלב זה נוצר לאחר שמנגנוני ההגנה נכשלו אל מול התא הסרטני ולפיכך נוצר שינוי ב- DNA. בשלב זה מתרחש עימות בין התאים נושאי הגן הסרטני לבין מנגנוני ההגנה והביקורת של הגוף.מנגנונים אלו אמורים לעצור את התקדמות הגדילה של התאים הסרטניים.שלב זה ארוך ויכול להימשך כחודשים עד שנים רבות. ניסיונם של התאים נגועי הסרטן להתרבות אל מול ההגנה העיקשת של הגוף עלול להימשך זמן רב עד כי קצב התרבות התאים יכול להיות איטי מאוד. קבוצת התאים הסרטניים הופכת לעצמאית וחיה. שלב זה יכול להסתיים בניצחון הגוף אך גם בתבוסתו. מתוך כך חשוב להבין ששלב זה הינו בר שינוי.

השלבים שתוארו עלולים להימשך זמן רב ולכן אורח החיים הכולל תזונה נכונה, פעילות גופנית, איזון פנימי, תוספי תזונה וטיפולים טבעיים בדומה לצמחי מרפא,דיקור סיני וכדומה חשוב לעצירת הגידול.

השלב השלישי הממאיר – שלב ההתפרצות

שלב זה הינו שלב פרוגרסיבי ואגרסיבי.

תאי הסרטן גברו על מערכת החיסון ולפיכך פתוחה הדרך בעבורם להתרבות במקום מושבם ואף לשלוח גרורות אל איברים אחרים. בשלב זה הופך התא הסרטני לקבוצה המכונה "גידול סרטני" ומתחיל להתפשט ולהפריע לרקמות הסמוכות ולתפקודיהן.

שלב ההתפרצות מורכב ממספר שלבים:

שלב הפלישה – בשלב זה נוצר תהליך של פלישת תאים סרטניים אל הרקמות הסמוכות ואל אף ניסיונה של הרקמה להגן על עצמה, יוצרים תאי הסרטן חומרים הפוגעים בה.

שלב צמיחת כלי דם אלטרנטיביים – בשלבים אלו נוצרים כלי דם חדשים בגידול הסרטני שהרי כל רקמה חייבת תהליך של הזנה על מנת לגדול, בדומה לחמצן ורכיבי תזונה וזאת דרך כלי הדם.

שלב שליחת הגרורות – בשלב זה מתנתקים תאים אל כלי הדם וזאת תוך הפרשת אנזימים.תנועה זו נוצרת בתוך מחזור הדם אך הם נתקלים בהתנגדות של מערכת החיסון. לפיכך שלב זה חייב להיות קצר עבור התא הסרטני המתפשט.

מתוך כך נצמדים התאים לדפנות כלי הדם במקומות שונים אך זאת בתנאים מיטביים עבורם בדומה לאזור נגוע או דלקתי.

בשלב זה מתפשט התא אל מחוץ לכלי הדם בדרכו אל הרקמות, שם הוא יוצר מארג סרטני המבקש להתרבות.

הגידול הסרטני – אפיונים

הגידול הסרטני מורכב מתאים סרטניים המתחלקים ומתרבים ללא הרף ובעלי מראה שונה.התאים אינם שומרים על מסגרת נורמאלית של רקמות גוף ונטולי מבנה ותפקידים בעלי תכלית.

תנועת התאים הסרטניים נטולת שליטה ובקרה ונוטה לפלוש גם לאיברים מרוחקים. לציין שתכונות הגידול שונות וזאת מסוג אחד של גידול למשנהו. לפיכך, התהליך הסרטני מתגלה דרך 5 קטגוריות עיקריות.

להלן הקטגוריות הממאירות:

סרטן מסוג קרצינומות – סוג סרטן זה שכיח מאוד. הגידולים הממאירים נוצרים מסוגי רקמות המתחברות בין אברים, בעיקר פנימיים ורקמות חיפוי בדומה לסרטן המעי הגס, הרחם, שלפוחית השתן והריאות.

סרטן מסוג לימפומה – סרטן הנוצר במערכת הלימפה שהינה נוזל רקמתי המתנקז אל אשכולות של בלוטות המכונות קשרים. סרטן זה מופיע כאשר תאים סרטניים מגיעים אל האזורים הללו. הסרטן מתגלה בצוואר, במפשעה, בבית השחי, בטחול, בחלל החזה והבטן.

סרטן מסוג לוקמיה – מכונה סרטן דם הפוגע ברקמות האחראיות על ייצור הדם בדומה למח העצמות והטחול.

סרטן מסוג סרקומה – נוצר ברקמות החיבוריות ובשרירים. גידולים אלו תוקפים את העצמות, השרירים, הסחוסים, אך גם את מערכת הלימפה.

סרטן מסוג מיולומה – גידול סרטני הנוצר בתאי הפלסמה אשר במח העצמות. תאים אלו אחראיים על ייצור של חלק מהחלבונים בדם.

לסיכום

הנזק הנוצר כתוצאה מהמפגש עם התא הסרטני הופך לעימות עם מערכת החיסון המבקשת לתקן את הנזק או להיכנס לתהליך של הכחדת התא.

כאשר המערכת החיסונית מובסת מצליחים תאי הסרטן למנוע את תיקון התאים הפגועים או את הכחדתם והופכים לתאים סרטניים פעילים.

מצב זה גורם לחלוקה חוזרת ונשנית. התהליך הסרטני הינו רב שלבי ואכן, ריבוי השלבים מאפשר אפשרויות ריפוי רבות.

יש תשובה קונבנציונלית לתהליך הסרטני, זו אינה גזרת גורל והשילוב עם הרפואה הטבעית מעניק כוח רב עוצמה

הערפל אשר הקהילה המדעית נתונה בו בקשר לגורם הישיר למחלת הסרטן מעניק לנו את המידע החשוב ביותר שהינו-

גורמים רבים אשר ניתן להימנע מהם בכל הקשור לסביבה, לאורח החיים, לתחזוקה, לתזונה וכדומה מהווים יסוד למחלת הסרטן, אך גם כלים לריפוי, שיקום ומניעה.

אורח חיים וגורמי סביבה מהווים בסיס לסרטן. ניתן לשלוט בהם במהלך הריפוי, המניעה והשיקום.

הגורמים הנחקרים לסרטן

בדומה למחלות קשות נוספות, לא נמצאו גורמים אשר יכולים להעיד על היותם הסיבה המובהקת להתפרצות מחלת הסרטן. ההתפשטות הלא מבוקרת של התא הסרטני נשארה עלומה ולפיכך סביר להניח שאין גורם אחד האחראי על ההתפרצות הסרטנית כי אם מספר רב של גורמים ותנאים הנובעים ממקורות קרצינוגניים (מחוללי סרטן) הגורמים לסרטן.

ודאי שנושא הגן מהווה יסוד למחלה אך יותר ויותר מתגלה שאין נתון זה, כאמור, גזרת גורל.

קיימים גורמים רבים להתפתחות תאים סרטניים ולהחרפת המחלה. אלו מהווים גם את היסוד לכישלון שיקומי ומניעה וזאת לאחר התהוותה של המחלה.

להלן סקירה של חלק מהגורמים

גורמים גנטיים ותורשתיים

וירוסים

מצבי מתח ולחץ עקב חוסר איזון של מערכת העצבים הצטברות רעלים בכבד, תפקוד כבד לקוי
זיהום אויר מערכת חיסון חלשה
תזונה לקויה ולא מיטבית ליקויים במערכת העיכול
עישון אקטיבי ופסיבי העדר פעילות גופנית נכונה ומיטבית
גוונים של רכיבי קפאין חסרים תזונתיים
סמים זיהומים שונים
השמנת יתר חשיפה מרובה לרדיקלים חופשיים
שימוש בתרופות אורח חיים לקוי
חשיפה לחומרים כימיים

מצבי דכדוך מצבי דיכאון

אי איזון פנימי

אי איזון עיכולי

מחלות שונות

דלקות שונות

מחלת מעיים דלקתית

פוליפים למיניהם

כיבים עיכוליים

בלוטת הערמונית (הגדלה)

חשיפה לקרינה

שחמת כבד

 

חשיפה לרכיבי מזון לא מיטיבים

בדומה לחומרי שימור, צבעי מאכל וכד'

 

מתוך כך אני פונה לרפואה הקונבנציונלית ולאונקולוגי. השאלה הבאה האם הנחיה טבעית נכונה למיגור הגורמים הנ"ל תעזור לריפוי הרגיל ???

אם כן וודאי שהרפואה הטבעית כל כך חשובה למהלך הריפוי

חשוב לציין

בכל הקשור לתורת החיסון, וזאת מתוך מחקרים רבים, מערכת חיסון לקויה מהווה בסיס להופעת הסרטן. כאשר החיסון בגופנו ניטל כוחו של הגוף להילחם בתא הסרטני, לנטרלו, ולמנוע את פלישתו. הכשל החיסוני רב משמעות בכל הקשור להתפרצות מחלת הסרטן.

הטיפול הקונבנציונאלי במחלת הסרטן

הטיפול הרגיל חשוב אך הסטטיסטיקה העגומה של טיפול זה בכל הקשור לתופעות הלוואי הקשות, החמורות והמייסרות של טיפולים אלו ידועה. הטיפול הרגיל נעשה דרך ניתוח שהינו הרחקת הגידול, הקרנות וטיפול כימותרפי והטיפול האימונותרפי – ביולוגי אשר במהלכו נוצר גירוי של מערכת החיסון על מנת להאיץ את תגובת הגוף כדי להתגבר על ההתפשטות הסרטנית מהווה שלב חשוב בריפוי.

הטיפול הכימותרפי אמור ליצור בגוף תהליכים של הרס תאים סרטניים או רקמות חולות וזאת דרך תרופות המכונות ציטוטוקסיות והורמונאליות לסוגי סרטן שונים.

תופעות הלוואי של הטיפול הרגיל קשות

 • קשיים בתנועה
 • חולשה ועייפות
 • בחילות והקאות
 • מצבי יובש בעור הגוף
 • פצעים קשים בפה
 • העדר תיאבון
 • עצירות ושלשולים לסירוגין
 • מצבים של העדר תחושה בחלקי גוף שונים
 • אובדן שיער
 • חרדות ולחצים
 • דיכאונות
 • יובש בפה
 • כאבים קשים
 • בסיס למחלות קשות ורבות אחרות

אין כותב המאמר מבקש להטיל ספק בדבר חשיבות הטיפול הרגיל. אין כל ספק שהטיפול הקונבנציונאלי מציל חיים, הכרחי וחשוב עד מאוד.

המסר החשוב מכל הינו שהטיפול הטבעי חייב את ביטויו במגביל לטיפול הרגיל ולאחריו. השיקום, ההקלה והמניעה הינם תהליכים דרמטיים בתקופה שלאחר מחלת הסרטן.

אנו, ב"נטורל ויז'ן" לרפואה טבעית, מעניקים מארג טיפול טבעי דרך נתיבי טיפול מובילים.

הגוף חייב סיוע טבעי וזאת כדי לתת בעבורו את הכוח הנכון להתגבר על המחלה ולמנוע את הישנותו.

ארבעה כללים חשובים ביותר

 • כאשר מחלת הסרטן פורצת הגוף מבקש להבריא, שהרי הבריאות הינה המצב הטבעי. כאשר האיזון הטבעי מופר, קיים כוח גדול המבקש לאזן. הטיפול הטבעי מעניק כוח רב יותר לריפוי.
 • תהליך הריפוי, מעבר לטיפול הרגיל, עדיין דרך הכוח הטבעי – זה ממש לא משנה איזה טיפול אתה מקבל, הגוף ורק הגוף חייב לעשות את העבודה. הכוח הטבעי הינו הכוח המרפא וזה לא משנה אילו טיפולים ניתנים.
 • הגוף הינו מארג הוליסטי הקשור לכל מערכותיו – הרפואה הטבעית רואה את הגוף כשלם. האיזון הרב מערכתי חשוב ולמחלת הסרטן אנו מטפלים בשלם.
 • הגוף, מערכת העצבים וההכרה הינם שתי פנים של מציאות אובייקטיבית אחת – שיטת הטיפול הטבעית מנחה לאיזון פנימי ולהפגת מתחים באמצעים שונים בדומה לצמחי מרפא, דיקור סיני ועוד.

אתם חייבים להאמין בכוח הטמון בכם שכן זה חוק הטבע אשר אינו ניתן לשינוי או התעלמות.

האמונה בתהליך הריפוי תשפיע רבות על דרך הריפוי והאפקט הטיפולי.

תוצאות הטיפול הרגיל והטבעי

הטיפול הטבעי מהווה יסוד לריפוי. יש והמחלה נסוגה ויש שלעיתים מתרחשת הפוגה. ניתן למגר את התסמינים ותופעות הלוואי הנלוות למחלה. תוצאות הטיפול מביאות את המחלה גם לידי סיום או כפי שנהוג לכנות זאת ריפוי מלא.

תוצאות הטיפול

רגרסיה REGRESSIONהקטנה של הגידול ללא היעלמותו. ודאי שנסיגה משמעותית מהווה יסוד למיגור המחלה שכן כאשר הגידול קטן הגוף מסוגל להתעמת איתו ולמגרו.

לכן הרגרסיה חשובה מאוד.

הפוגה REMISSIONלעיתים ההפוגה יכולה להיות מלאה ולעיתים כל תסמיני מחלת הסרטן נעלמים אם כי יש עדיין תאים סרטניים בגוף.

במצב זה החולה אינו חש תסמינים מוכרים ואף אין ממצאים קליניים של המחלה. הפוגה יכולה להתרחש במהלך שבועות, חודשים אך גם במהלך שנים- במצב זה אין פעילות של התאים הסרטניים, אם כי הפוטנציאל להישנות המחלה גדל.

בכל מצב חייב החולה לדבוק באורח חיים בריא ובטיפולים טבעיים רבים. לרפואה הרגילה אין מענה קיומי, שיקומי ומניעתי. בדומה לרפואה הטבעית

ריפוי מלא

אכן כן ניתן לרפא את מחלת הסרטן דרך הרפואה הקונבנציונלית וזאת לאחר תהליך ארוך וייסודי בריפוי כל תאי הסרטן.

מקובל לציין מועד הנע בין 5-6 שנים שכן פרק זמן זה מהווה מרווח מניח את הדעת בין ההבחנה והטיפול לאי הישנות המחלה. ודאי שפרק הזמן משתנה וזאת על פי סוגים שונים של מחלת הסרטן שהרי גידולים ממאירים אשר לא התפשטו באופן ניכר ניתן להסיר ובכך להביא את המחלה לסיום מהיר יותר.

הריפוי המלא חייב שילוב של נתיבים ברפואה הטבעית

הרפואה הטבעית ב"נטורל ויז'ן"

בכל יצור חי מתקיימות מערכות של מנגנון ריפוי טבעי. הגוף מגייס את כוחותיו להילחם באויבים השונים ולמגרם.

אלפי שנים של הישרדות המין האנושי מעידים על כך שלגוף יש מערכת טבעית לריפוי שהרי הרפואה המודרנית הינה חדשה.

נתיבי הטיפול של הרפואה הטבעית במחלת הסרטן רבים ועתירי גוונים.

הרפואה הטבעית מעניקה לחולים במחלת הסרטן חזון טבעי נוסף לתהליך הריפוי.

בעולם כולו נעזרים כיום ברפואה הטבעית כחלק בלתי נפרד מדרך הטיפול.

הרפואה הטבעית במרפאתנו מאגדת בתוכה נתיבי טיפול רבים אשר לא נכללים בטיפול הרגיל. השיטות השונות הינן עתיקות יומין אך גם נתמכות במחקרים מדעיים רבים.

הטיפול ברפואה הטבעית הינו טיפול משלים, אך גם טיפול בפני עצמו.

הטיפול ברפואה הטבעית ב"נטורל ויז'ן" אינו טיפול אלטרנטיבי לרפואה הרגילה כי אם השלמה של הטיפול הרגיל.

הרפואה הטבעית ותועלתה

תועלתו של הטיפול הטבעי:

 • הטיפול הטבעי משפעל את המערכת החיסונית ומחזק את תפקודיה.הטיפול מאיץ את הכמות והאיכות של רכיבי החיסון ובכך מעניק כוח רב יותר לעימות מול מחלת הסרטן והשלכותיה.
 • הטיפול הטבעי יוצר שיפור דרמטי במצב הרב מערכתי של החולה והמשתקם וזאת דרך שיפור התיאבון, איזון משקל, שיפור ההרגשה הכללית, חיזוק הגוף והרפייתו, צמצום חסרים ועוד.
 • הטיפול הטבעי מלווה את מהלך המחלה, בזמן הטיפולים ולאחריהם, ויוצר הפחתה דרמטית בכאבים, בהקאות, בחילות וליקויים קשים במערכת העיכול.
 • הטיפול הטבעי במרכז טל חייב להשתלב בטיפול הקונבנציונאלי וזאת כדי ליצור הפחתה בסימפטומים הנלווים של בעיות עיכוליות, חולשה, בעיות עצביות וערכים נכונים של הדם וכדומה.
 • הטיפול הטבעי יוצר הפחתה ושיקום מהיר של הנזקים שנגרמו מהמחלה ומהטיפולים בדומה לנזקים בלב, בכליות, בריאות, בקיבה, במעיים ועוד מערכות רבות.
 • הטיפול הטבעי הינו יסוד חשוב ביותר!!!למניעה! והישנות המחלה! דרך אורח חיים בריא.
 • הטיפול הטבעי מחזק את כוח הגוף הנדרש במצבים אלו לגייס את כוחותיו לתהליכי ריפוי מואצים.
 • הטיפול הטבעי ב"נטורל ויז'ן" תומך, מחזק ומעצים את יעילות הנתיבים הקונבנציונאליים.
 • הטיפול הטבעי מעניק כוח רב וזאת דרך חיזוק ועמידות הגוף על כל מערכותיו.
 • הטיפול הטבעי הינו המכשיר העיקרי לאיזון נכון בין הרדיקלים החופשיים לאנטיאוקסידנטיים הנלחמים בהם.
 • הטיפול הטבעי הינו טיפול מרפא, מקל, משקם ומונע!!!

הטיפול הטבעי יוצר הקלה, מניעה והפחתה ניכרת של הסימפטומים הקשים הנלווים למחלה ולטיפול הרגיל ואף יוצר תהליך של שיפור אורח החיים וטיפול ממוקד בגידול ובפוטנציאל של הגידול להישנות.

שכיחות מחלת הסרטן בישראל נוסקת במהירות מעוררת חרדה.

סביבתנו רוויה וגדושה בקרצינוגניים שהינם חומרים מחוללי סרטן ושינויים במאזן ההורמונאלי והגנטי הגורמים לסרטן. וכן בהרגלי חיים לא נכונים המשפיעים על היווצרות המחלה.

אנו מטפלים ביכולת הגוף לעמוד מול מחוללי הסרטן ולמגר את השפעתם.

מארג הטיפול הטבעי ב"נטורל ויז'ן" במחלת הסרטן הינו מארג סינרגי הניתן כהנחיה אישית ומלווה בתיקי טיפול שבועיים ובהנחיות מקיפות.

הטיפול יעשה דרך נתיבי טיפול רבים.

נתיבי הטיפול הטבעי במחלת הסרטן

תזונה נכונה למחלת הסרטן

התזונה המיטבית הנכונה מהווה יסוד לריפוי, הקלה, שיקום ומניעה של מחלת הסרטן.

אנו מלווים את המטופל במהלך חודשים עד לאיזון מלא דרך שפע של תפריטים, מתכונים ותזונה טעימה, בריאה, קלינית ומשביעה.

חשוב לציין – התזונה המיטבית הנכונה אינה יסוד להחלמה,אך החלמה ומניעה אינה יכולה לקיים את עצמה ללא תזונה מיטבית ספציפית.

תזונה הינה תרופה חשובה וזאת דרך שינוי הרגלי האכילה, איזון המשקל, עיכוב פעילות הרדיקלים החופשיים, והימנעות מכל מה שמחולל את התהליך.

המזון תרופה אך חשוב לדעת כיצד להנחות את המטופל לכך.

חייבת להיות הנחיה נכונה לתזונה ודרכים בהם יש להכין את המזון, ושילוב רכיבי המזון הנכונים וזאת דרך רכיבים שיש להימנע מהם. מטרת הטיפול התזונתי לשקם את הגוף וליצור מבנה בריאות חדש של המטופל. התהליך לא נועד רק לרפא כי אם למנוע הישנות.אנו ננחה לתזונה נבונה ונכונה המורכבת ממזון עשיר, טעים, מגוון ומשביע. התזונה תכיל גם מזונות שומניים אשר מכילים חומצות שומן חד בלתי רוויות כמו שמן זית, שקדים ואבוקדו וחומצות שומן מסוג אומגה 3 מעולם הצומח והדגה.

התזונה הטבעית הקלינית חשובה ביותר במארג הטיפול.

הטיפול בצמחי מרפא

נתיב הטיפול בצמחי מרפא ייחודים הינו אחד הנתיבים החשובים במארג הטיפול אשר אנו מציעים.

טיפול משלים דרך צמחי המרפא הינו מהנתיבים הידועים, היעילים והחשובים ביותר במסגרת הטיפול הטבעי.

בצמח קיים כוח גדול וידוע מזה אלפי שנים. בספרות המסורתית צוינו כ 4000 צמחים אשר מסייעים לבעיות.

התוויות צמחי המרפא

 • לצמח השפעה דרמטית בכל הקשור להידבקות של *המטסטזות גרורות לדופן כלי הדם ובכך מונעים חדירה של גרורות אל הרקמות.
 • הטיפול בצמחי מרפא מגדיל את כמות תאי הגזע במוח העצם ובכך משפר את תאי מערכת החיסון.
 • הטיפול מגביר את פעילות תאי NK ולימפוציטים מסוג T ומשפר את היעילות של הציטוקינים.
 • בצמחים מצויים חומרים בדומה לאלקלואידים ואוקסידוליים אשר מעוררים את הפעילות הפגוציטית של תאי הדם הלבנים.
 • הצמחים מכילים חומרים פעילים בדומה לפיטוסטרואידים ופלבנואידים.
 • הצמחים משמשים ככלי טיפול בתופעות הלוואי של הטיפולים הכימותרפיים וההקרנות.
 • הצמחים מחזקים את מערכת החיסון ללחימה נגד זיהומים נגיפיים,חיידקיים ופטרייתיים.
 • הצמחים מנקים רעלים ומכילים חומרים בעלי פעילות חיסונית וטיפולית מובהקת וזאת תוך שיפור דרמטי במצב הכללי של החולה ושיקומו.
 • צמחים רבים הינם הצמחים אנטי דלקתיים מפחיתים נפיחויות וכאבים בכל אותם אזורים מודלקים.
 • מנקזים לימפטיים חזקים, ממריצי חיסון.
 • מותווים לזיהומים שונים.
 • מצבי דיכאון.
 • מונעים את תופעות הלוואי של הטיפול הכימותרפי ועוד.
 • צמחים שונים מגבירים את יכולת העמידות במצבי מתח ולחץ תוך הפחתת תופעות הלוואי הרבות וטיפול בדיכאון,חרדות,עייפות ובעיות עיכול קשות.
 • צמחי המרפא מטפלים באופן יעיל בדלקות מעיים, אף ואוזניים ומחזקים עמוקות את הכבד.
 • הצמחים מורידים לחץ דם גבוה ומאזנים את רמות השומנים בדם.

אנו מספקים את צמחי המרפא באופנים שונים דרך הרכב צמחים במספר פורמולות. אנו משלבים מספר צמחים לחיזוק, איזון ועוד.

אנו אלו אשר מייצרים את כל התרכובות והתאמתן באופן אישי במעבדתנו.

אנו מספקים את התכשירים הטובים ביותר המכילים חומרים פעילים ייחודיים.

מרפאתנו הינה מרכז המומחה להרבולוגיה והמטפלים הינם הרבליסטים מוסמכים.

נתיב הדה טוקסיפיקציה

בגופנו מצטברים רעלים ממקורות שונים בדומה לחומרים כימיקלים, מזהמים ועוד. הרעלים הינם חומרים הגורמים לנזקים קשים ולמחלות רבות. קיימים רעלים חיצוניים המכונים "אקסוגניים" ורעלנים ממקור פנימי המכונים "אנדוגניים" וזאת בדומה לפסולת מתהליך מטבולי ותאי סרטן. הרעלים גורמים לנזקים קשים במערכת החיסון, בהיבטים הנוירולוגים, במצב ההורמונאלי, בכל הקשור לאנרגיה וכוח ולמחלת סרטן.

הרעלנים גורמים נזק חמור ב DNA.

תהליך הטיפול יצור הפחתה ניכרת של כמות הרעלים האקסוגניים ושיפור דרמטי ברעלים האנדוגניים.הטיפול יצור הפרשה וניקוז של רעלנים בגוף דרך מערכת העיכול, הכבד, מערכת הלימפה, הכליות והעור. הטיפול בדה טוקסיפיקציה יצור שיפור משמעותי ביכולת הכבד לנקז רעלים ולווסת את פעילותו. הטיפול גם ינקז הצטברות רעלניים ממקור מתכתי בדומה לברזל, נחושת, כספית, ניקל, עופרת ועוד.

נתיב טיפולי המגע הרפואי, המסורתי והדיקור הסיני ילדים ומבוגרים

הטיפולים יתבצעו בקליניקה ומהווים שלב חשוב לשיקום ומניעה וכן הקלה משמעותית בכל תופעות הלוואי אשר תגרמנה. האמצעים בהם אנו משתמשים הינם אמצעים מסורתיים אך גם מודרניים.

נתיב זה מהווה סינרגיה רבת משמעות לטיפול. הטיפול בקליניקה עמוקים מאוד ומקיפים ויוצרים הקלה מדהימה ודרמטית.נעשה שימוש מושכל בדיקור סיני ואמצעים מסורתיים בדומה לחימום, מוקסה ועוד.

טיפול דרך תוספי תזונה

הוויטמינים והמינרלים הינם רכיבים הניתנים דרך תוספי תזונה המסייעים רבות לייצור אנרגיה פוטנציאלית וחיונית.הויטמינים מגנים על הגוף מול תהליכי חמצון ומשמשים כמאיצים בתהליכים חשובים בגוף. גם המינרלים השונים הינם יסודות חשובים הנחוצים לתפקוד תקין של מערכות הגוף בדומה לנתרן, סידן, אשלגן, זרחן, ברזל ועוד.

תוספי התזונה מאזנים ומייעלים את תהליך הפקת אנרגיה לגוף מהתמרת המזון ויוצרים מערך הגנה חשוב אל מול הרדיקלים החופשיים. תוספי התזונה תומכים באיזון הביוכימי בגוף ומשפעלים את מערכת החיסון.

בכל הקשור למחלת הסרטן, תוספי התזונה מייעלים את מערכת החיסון, שומרים על מבנה התא, יוצרים תקשורת בין תאית טובה יותר, משפיעים על פעילות החומרים המסרטנים, מנקי רעלים, יוצרים איזון בין המצב החומצי והבסיסי ואף מונעים חדירות יתר של כלי הדם.

אנו מנחים לסינרגיה נכונה של תוספי התזונה וזאת כדי ליצור קורלציה נכונה של החומרים השונים על מנת שההשפעה תהיה רבה.

תוספי התזונה הינם גם אנטיאוקסידנטיים המונעים היוצרות של השפעת הרדיקלים החופשיים אשר מזיקים לתא על כל מרכיביו.

מתוך בסיס של מחקרים מדעיים רבים ניתן לומר שהרדיקלים החופשיים הינם מחוללי סרטן מובהקים ומאיצים תהליכי בלאי ומחלות רבות

רדיקלים חופשיים – הסבר

סוגים של אטומים בעלי מספר אי זוגי בכמות האלקטרונים ומתוך כך אינם מגלים יציבות אנרגטית. מצב זה גורם לרדיקל החופשי "לפגוע" באלקטרון מסוג אטום ובכך יוצרים העברה של אנרגיה אגרסיבית אל האטום וגורמים לו להתמרה אשר בסופה הופך האטום לרדיקל חופשי. הרדיקלים החופשיים יכולים להיות מיוצרים בגוף אך גם להגיע אל רקמותיו מבחוץ. הרדיקלים פוגעים במעטפת התא ובתוכו ומפריעים לפעילותו התקינה. הפגיעה יוצרת נזק ל DNA של התא ועלולה להפכו לתא סרטני.

אנו מנחים לנטילה נכונה של רכיבים אנטיאוקסידנטים דרך תזונה נכונה וזאת מתוך העובדה שהאנטיאוקסידנט חשוב לטיפול בכל שלב, אך גם דרך תוספי תזונה.

ב"נטורל ויז'ן" לרפואה טבעית בטיפולים בחולי סרטן אנו יוצרים סינרגיה בין תוספי התזונה וזאת כדי ליצור שיפור הפעילות של כל רכיב.

נתיב הפעילות הגופנית לסוגיה

אין מחלה או העדרה, יש פעילות גופנית או העדרה

הפעילות הגופנית חשובה לחולי סרטן בכל הקשור לשיקום ומניעה. הפעילות יוצרת העצמה דרמטית של תהליכי הזנת החמצן בדם וזאת מנקודת הנחה שתא סרטני מעדיף סביבה הדלה בחמצן. הפעילות הגופנית עוזרת בריפוי, שיקום, הקלה ומניעה של מחלת הסרטן. הפעילות, כאשר היא נכונה, מנחה לירידה דרמטית בפוטנציאל הסרטני. הפעילות מגבירה את הפעילות המטבולית וזרימת הדם ומשפרת באופן דרמטי את חדוות ואיכות החיים וכן את האיזון של מערכת העצבים

חשוב להנחות לפעילות גופנית נכונה ומיטיבה

אנו ננחה לפעילות גופנית אולטימטיבית המותאמת באופן אישי דרך חוברת הסבר ברורה ותמציתית.

"נטורל ויז'ן" לרפואה טבעית הינו מרכז המוסמך להנחיה בכל הקשור לחינוך גופני לאוכלוסיה רגילה וכן לאוכלוסיות מיוחדות

נתיב האימון הפנימי והפגת המתחים

מצבי לחץ, חרדה ודיכאון גורמים לנסיגה בהורמונים שונים בדומה לקורטיזול ובכך מעקבים את פעילות כדוריות הדם הלבנות ופוגעים במערכת החיסון.

אנו ננחה, דרך טיפול פנימי והנחיה חיצונית להפגת הלחץ ושיפור המצב הנפשי, שהרי איזון פנימי חשוב לתהליך של ריפוי ומניעה.

תינתן תכנית להרפיה ומדיטציה במבנה מדורג ולאורך זמן כשלב המלווה את הטיפול הטבעי.

זכור – בכל הקשור למחלת הסרטן עליך לעשות שימוש בכל האסטרטגיות הקיימות תוך לחימה קשה, חזקה ועיקשת.

אל תגלו אמונה רק בטיפול הרגיל,אתם חייבים לטפל ברפואה טבעית. רצוי להתחיל את הטיפולים ברפואה הטבעית מייד לאחר האבחון. חשוב להשתמש בטיפולים במקביל לכל טיפול אחר, אך גם כטיפול יחיד, כאשר כל הטיפולים הרגילים נכשלו.

חייבים ליצור נחישות והתמדה לתקופה ארוכה מאוד על מנת להגיע לאפקט טיפולי מרבי.

"נטורל ויז'ן" לרפואה טבעית מטפל במחלת הסרטן ובמניעתה על פי העקרונות של הרפואה הטבעית.

את הסרטן ניתן לרפא ולמנוע בעזרת טיפולים ברפואה טבעית.דרך מחקרים רבים מתגלה שהפונים אל הרפואה הטבעית מצליחים לנצל את כוחות הריפוי הקיימים בהם ולהביא את סיכויי ההחלמה והמניעה לאיכות גבוהה מאוד.

ב"נטורל ויז'ן" לרפואה טבעית תקבלו מארג טיפול שלם דרך כל הנתיבים החשובים ביותר לטיפול במחלת הסרטן וזאת תוך אינטימיות טיפולית עמוקה מאוד ויומיומית.

הטיפול במרפאתנו הינו הוליסטי ולפיכך מספק דרך תבנית ריפוי טבעית עם כל הדרוש לתהליך הטיפול.

שלבי הטיפול בקליניקה

פגישת אבחון

פגישה הכוללת אבחון דרך השאלון ושיחה מעמיקה. אורכה כשעה עד שעה וחצי. הפגישה מלווה במתן מידע רב ובדיקות של הדיאגנוזות הרפואיות.

מטרת פגישת האבחון

מטרת הפגישה הינה בניית אסטרטגיה טיפולית דרך תכנית אישית ותיק טיפול אשר יימסר למטופל ובו פירוט שלבי הטיפול.

האסטרטגיות הטיפוליות

עומדות לראשותנו מגוון רב של אסטרטגיות טיפול מגוונות המהוות יסוד להתמחותנו וניסיוננו.

פגישת האבחון נועדה ליצור את מארג הטיפול הנכון וזאת דרך התאמה אישית

סיום פגישת האבחון

בסיום הפגישה יערך סיכום ותוצג אסטרטגיה טיפולית דרך הסבר מפורט בכל הקשור לאופי הטיפול, היקפו ומשך הזמן הנדרש.

הטיפול

הטיפול מתחיל לאחר הפגישה או לאחר יום וזאת לשם הכנת התכשירים הטבעיים המתאימים ובניית תיק טיפול תואם.

רצף הטיפול

לרוב נקבעות פגישות טיפול, ייעוץ ומעקב נוספות להמשך תהליך הריפוי.

פגישות האבחון, הייעוץ, הטיפול והמעקב, נערכות כולן על ידי איתן טל H.CL וצוות מטפלים בכיר.

מילון מושגים

 • מיטוזה – צורה של חלוקה בה תא יחיד מייצר 2 תאי בת זהים מבחינה גנטית.זו הצורה בה נוצרים תאי גוף חדשים לצורך צמיחה ותיקון.
 • ציטופלסמה – חומר דמוי ג'ל שעוטף את גרעין התא. זה האזור בו מתרחשת רוב הפעילות הכימית בתא.
 • מיטוכונדריה – מבנים בציטופלסמה של כל תא שבהם מיוצרת האנרגיה של התא.
 • גרעין – החלק של התא שמכיל את מרבית החומר הגנטי ( DNA)
 • DNA (דנ"א) – החומר הגנטי הקובע את התורשה ונמצא, ברובו, בגרעין התא.
 • נוירוטרנסמיטרים (מעבירים עצביים) – חומר כימי שמשתחרר מקצה עצב ומעביר מסר אל עצב אחר ומאפשר תקשורת.
 • קרצינוגנים – קרצינוגן הינו כל חומר שחשיפה אליו עלולה לגרום לסרטן. זה כולל חומרים כימיים רבים, עשן סיגריות וחומרים תעשייתיים מסוימים. הקרצינוגן גורם נזק לדנ"א.
 • רדיקלים חופשיים – מקורות פעילים של חמצן שנוצרים בגוף וכן ע"י גורמים חיצוניים כמו קרינה,זיהום אויר ועישון שעלולים לגרום נזק לתאים וישנו קשר בינם לבין הזדקנות והתפתחות סרטן.
 • פלבנואידים – חומרי הצבע בצמח שתפקידם לשמור על הצמח מפני נזקי חמצון. הפלבנואידים בעלי פעילות נוגדת חמצון חזקה ביותר ובנוסף בעלי פעילות אנטיויראלית, אנטידלקתית, אנטיאלרגית ואנטי סרטנית. קיימים למעלה מ 4000 סוגים שונים של פלבנואידים.
 • ריבוזום – חלקיק הנמצא בתאים ובו מתרחשת הסינתזה של החלבון בתא
 • מטסטזה (גרורה) – התפשטות של גידול ממאיר ממקומו המקורי למקום אחר בגוף. זה קורה דרך הדם, דרך מערכת הלימפה ודרך חללי הגוף.
 • תא NK – תא הרג טבעי המסוגל להרוג סוגים מסוימים של תאים סרטניים.לחולי סרטן יש פחות תאים כאלה בדם.
 • לימפוציט T– סוג של לימפוציט שנלחם בזיהומים ובתאים סרטניים באופן ישיר ולא ע"י שחרור נוגדנים.
 • לימפוציט – סוג של תא דם לבן שנמצא גם בקשרי לימפה,טחול,בלוטת התימוס, בדופן המעי ובמוח העצם. ללימפוציטים תפקיד חשוב במערכת החיסון.
 • ציטוקינים – חלבונים קטנים אשר מהווים את הבסיס לתקשורת בין תאי מערכת החיסון ובין תאים לרקמות הגוף.

מדוע אנחנו?

"נטורל ויז'ן" לרפואה טבעית וצמחי מרפא הינם יצרנים של צמחי מרפא המותווים למחלות קשות. מומחיותנו מהווה את עמוד התווך בטיפול בסרטן בכך שהתכשירים ניתנים רק בהתאמה אישית ולא כתרופת מדף. עולם צמחי המרפא מבורך ומהווה חלק חשוב מהתהליך. אנו במעבדת היצור שלנו מתאימים לכל מטופל וזאת לאחר פגישת האבחון את התכשירים המתאימים עבורו מהבעיה אשר ממנו הוא סובל.

טל איתן הינו מבכירי המטפלים בישראל ומקדיש את כל חייו לטיפול הטבעי.

הטיפול ילווה במתן תזונה נכונה וייעודית רק לסרטן, דמיון מודרך, שיטות הרפיה, תרגול נשימה, דיקור סיני, טיפולי מגע, הנחיות לפעילות גופנית, מפגשי משוב, תוספי תזונה ועוד.

מדוע טל איתן וצוות המטפלים?

טל איתן CL.H מבכירי המטפלים בישראל.

טל איתן הינו הרבליסט קליני ומרפא בכיר ברפואה טבעית, מדקר סיני, בוגר ביה"ס הגבוה לריפוי טבעי ורפואת צמחים: wild rose college of natural healing""- קנדה.

 • נושא דיפלומה בינלאומית המוכרת על ידי האיגוד האמריקאי לרפואת צמחים.
 • שיאצו תארפיסט, ארומהתרפיסט, איורוודה, תזונה קלינית טבעית.
 • מוסמך לדיקור קוסמטי.
 • מאמן ספורט וכושר.
 • מוסמך לרפואה יפנית בשיטת YNSA
 • מוסמך בינלאומי ע"פ רישיון אמריקאי ב M.T (עיסוי תרפואיטי).
 • מנהל את המעבדה לייצור צמחי מרפא ב"נטורל ויז'ן".

דרכו של טל איתן הינה דרך הרפואה הטבעית המאמינה בכוחות הריפוי של הגוף. הוא מאבחן את שורשי הבעיה לריפוי, הקלה ומניעה של מחלת הסרטן.

איתן טל רואה במטופליו שותפים לאחריות הטיפול ומעניק להם את הכלים לכך.

ניתן על פי שיטתו של טל איתן להגיע לריפוי, הקלה ומניעה בזמן קצר וזאת דרך אסטרטגית טיפול נכונה, אישית ומעמיקה למחלה הממארת.

איתן טל מטפל באדם שיש לו בעיה ולא בבעיה שיש לה אדם בכך שגישתו הינה הוליסטית.

הטיפול הינו- קשר בין מטפל בכיר ברפואה טבעית, מיומן ועתיר ניסיון לבין מטופל הלומד להיות מודע לחשיבות התהליך ולוקח חלק פעיל בתהליכי הריפוי.

הרפואה הטבעית במרכז טל נעזרת במגוון נתיבי טיפול בדומה לרפואת צמחים, תזונה קלינית, הנחיות לתוספי תזונה, טיפולי מגע, דיקור קוסמטי, איורוודה, שיאצו, טווינה רפואה יפנית, עיסוי רפואי, דיקור קוסמטי ועוד.

הצלחתנו הרבה נובעת מגישתנו המיוחדת המעניקה את התמיכה הדרושה לגוף לבטא את עצמו דרך כוח הריפוי שבו ודרך מארג טיפול ספציפי למחלת הסרטן.

איתן טל הינו מטפל טבעי והוליסטי המתייחס לכל מטופליו כאל ישות שלמה ובעלת ייחודיות. בתהליך הטיפול הוא מבקש להכיר היטב את המטופל דרך התבוננות בהיסטוריה שלו, סגנון חייו, מיקומו הסביבתי, איזונו הפנימי, המבנה הביוכימי שלו, אורח חייו, בדיקותיו הרפואיות ועוד.

הנכם מוזמנים לפגישה אשר בסופה תגלו הבנה רבה יותר של בעייתכם ואת הדרך הנכונה לטפל בה.

איתן טל CLH
מייסד "צוף צמחים", "נטורל ויז'ן"
מנהל תחום הרפואה הטבעית

הודעה לגולשים באתר

צמחי המרפא ותוספי התזונה מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" ובפיתוחו של טל איתן CLH, אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כי אם חלק מסינרגיה קיומית נכונה בדומה לתזונה, תנועה, שיטת נשימה ועוד. כל הסתמכות על המידע המפורט הינה על אחריות הקורא בלבד ותמיד מומלץ להתייעץ גם עם רופא מוסמך. צמחי מרפא הנמכרים בבתי טבע או פארמים אינם מהווים כלי לריפוי בלעדי כי אם חלק מטיפול טבעי ומתוך כך אין "נטורל ויז'ן" מוכרים את התכשירים בחנויות כי אם ישירות אל המטופלים ומטפלים ומרפאות מוסמכים. אנו מעניקים לכם דרך טיפול טבעית מקצועית, רבת היקף והחלפה מהירה.

כל מוצרי "נטורל ויז'ן" אינם תרופות כי אם תוספי תזונה המאושרים ע”י משרד הבריאות. אנו חייבים להעביר לכם גילוי נאות, כי האישור שניתן הינו לבטיחות השימוש ברכיבי התכשיר בלבד ובכך אין מדובר באישור ואסמכתא המתייחסים למטרות השימוש במוצר או להתוויה רפואית כלשהי. "נטורל ויז'ן" מבקשת לומר וזאת חד משמעית, במידע המופיע באתר אין התוויה רפואית או המלצה לטיפול וכי בכל בעיה רפואית, חשוב להיוועץ ברופא. ההחלטה של רכישת מוצר וכן החלטה לשימוש בו או הסקת מסקנות מכל סוג ביחס למטרת השימוש בו הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה ותמיד להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג. ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר. נשים בהריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש. המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי.

אנו ב"נטורל ויז'ן" טוענים, וזאת באמונה מקצועית, ידע וניסיון רב שמערכת חיסון חזקה, התייחסות רב מערכתית, יציבות נפשית, צמחי מרפא, הנחיות לתנועה, תזונה, נשימה ויציבה, טיפולים בקליניקה והתייחסות הוליסטית מהווים אמצעים אינטגרטיביים עם הטיפול הקונבנציונלי ובכך מעניקים עוצמה רבה יותר לתהליך הטיפול.
אנו ב"נטורל ויז'ן" מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל בתחום הדרך הטבעית ובכך מבקשים, וזאת דרך אמונתנו והמקצועיות שלנו לתת לכם את הטיפול הטבעי והמותאם הטוב ביותר עבורכם.

יצירת קשר
אולי יעניין אותך גם
פיברואדנומה של השד

פיברואדנומה של השד FIBROADENOMA פיברואדנומה הינה גידול שפיר שהינו הגדלה של תאים בתוך רקמה תקינה. הגידול אינו פוגע בה ואף אינו יוצר גרורותיות באיברים מרוחקים

קרא עוד »
צוף צמחים ונטורל ויז׳ן

מאמר לעיון בכל הקשור לטיפול הנפשי ב"צוף צמחים" ו"נטורל ויז'ן" אני מקשיב לעומקם של המילים של מטופליי במרפאת צוף צמחים, הן בפגישה והן המילים הכתובות

קרא עוד »
natural_vision_logo.png
נטורל ויז'ן
נטורל ויזין הינה קלינקה לטיפול טבעי מסייע ולחלוטין לא אלטרנטיבי. חשיבות הרפואה הקונבנציונלית עליונה בכל הקשור לטיפול בסרטן והסיוע הטבעי הינו גיוס כוחות נוספים וחשובים 

כל המידע הניתן באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי המלצותינו לגבי צמחי מרפא ותוספים, תנועה, אורח חיים בריא, יציבה, נשימה וטיפולי הדיקור והמגע אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי ויעוץ על ידי רופא או מטפל אנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע באתר זה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.