סרטן הפות – CANCER OF VULA

CANCER OF VULA

סרטן הפות 

הטיפול הטבעי – מסייע, משלים, התאמת צמחי מרפא ותוספים, הנחיות לתזונה, תנועה, נשימה, יציבה וטיפולים בקליניקה

אין חולק על כך וזאת בכל מהלך טיפול רפואי קונבנציונלי ועל בסיס מחקרים בינלאומיים וארגוני הבריאות בעולם, על חשיבותה של הרפואה הטבעית כדרך טיפול אינטגרטיבית עם הרפואה הרגילה. כוונתי בטיפול במחלות קשות בכלל ובמחלות ממאירות בפרט. "נטורל ויז'ן" הינו מרכז לרפואה טבעית המעניק טיפול דרך עקרונות הרפואה הטבעית בעולם בדומה לאורח חיים בריא, תזונה מיטבית, הנחיות מקצועיות לתנועה מותאמת, יציבה נכונה, התאמת צמחי מרפא ותוספי תזונה איכותיים ומותאמים שאינם משווקים בחנויות או דרך האינטרנט.

במהלך שנים רבות נחקר הקשר בין ויטמינים, מינרלים, חומצות שומן חיוניות ואנטי אוקסידנטים כמסייעים לטיפול במחלות קשות וחסרונם מהווה בסיס להתפתחותן של בעיות לדוגמא, המינרלים המכונים  אבץ ונוגד החמצון סלניום ידועים בחשיבותם לטיפול במחלות סרטן, גם רימונים, כורכום וליקופן ידועים כרבי חשיבות וכמלווים את הטיפול הקונבנציונלי. וודאי שפעילות גופנית נכונה ומותאמת על ידי אנשי מקצוע בכירים מסייעת ככלי טיפול הכרחי בסרטן ובוודאי תזונה מיטבית, איזון עיכולי ומתן כלים לרוגע  ואיזון נפשי. "נטורל ויז'ן" הינה מרפאה המעניקה לכם את התוכנית המשולבת דרך אנשי מקצוע מהטובים ביותר ובראשות בכיר ההרבליסטים בישראל איתן טל.

השאירו פרטים לתיאום פגישת אבחון מקיפה

סרטן – מבוא

סרטן הינו כינוי לקבוצת מחלות המאופיינות בגידול והתפשטות ללא בקרה וריסון של תאי הגוף. גוף האדם בנוי מרקמות. הרקמות מורכבות מתאים. קיימות רקמות רבות ותאים רבים בחלקי גוף שונים. אל אף היותם באזורים שונים ואף מאופיינים בפונקציות שונות, מתפקדים התאים על פי חוק קיום פיזיולוגי וזאת גם כאשר הם מתפקדים באופן לא זהה. מתוך כך מתחדשים התאים באופן דומה וניתן להגדיר זאת כחלוקה המבוצעת דרך בקרה ופיקוח של הגוף. לעיתים יכולת הפיקוח של הגוף מוגבלת ובכך תהליך התחלקות התאים משתבש ונעדר שליטה. ללא ביקורת ושליטה הופכים התאים לסוג של ישות עצמאית ומתחלקים ללא ביקורת ופיקוח של הגוף. מתוך כך התרבות התאים הופכת לגוש המכונה גידול. הגידול יכול להיות שפיר או סרטני. גידול שפיר אינו בעל יכולת התפשטות לחלקי גוף שונים אך עלול לגדול באזור בו הוא קיים. מצב זה אכן מבקש התייחסות קלינית שהרי הלחץ על איבר מסוים עלול ליצור הפרעה. הגידול הסרטני מאופיין בתאים בעלי יכולת התפשטות ובכך פלישה וחדירה לרקמות סמוכות ורחוקות תוך פגיעה קשה ביכולתן. לגידול הסרטני יש יכולת לשלוח גרורות וזאת דרך ניתוק התאים מהגידול הראשוני והעברתם דרך כלי הדם והלימפה לאזורים רחוקים. באזורים החדשים עלול הגידול ליצור מושבה ולגדול. הסרטן הינו מחלה של תאי הגוף. הגורמים לסרטן רבים ומגוונים וכן קיים מספר רב של גידולי סרטן אופייניים.

חשוב לדעת

טיפולים טבעיים, צמחי מרפא ותוספי תזונה מועילים רק בעת שהם ניתנים בהתאמה מדויקת ובשילוב עם אורח חיים ושינויים תזונתיים. מתוך כך חשוב לפנות למומחים בנושא שירשמו בעבורכם את הצמחים הנכונים למקרה הספציפי שלכם ובהתאמה לטיפול הקונבנציונלי. אנו חברה יצרנית של צמחי מרפא ותוספי תזונה.

סרטן הפות – גיוס כל הכוחות

מצבים ממאירים בפות הינם פתולוגיה שאינה שכיחה ובכך מהווה רק כ 5%-10% מסוגי הסרטן הגניקולוגיים. סרטן הפות שכיח אצל נשים מבוגרות והופעתו, בדרך כלל, לאחר כניסתה של האישה למנופאוזה או כפי שמכנים זאת פוסט מנופאוזה. מתוך כך הגיל הממוצע הינו בין 55 ל 65. סרטן הפות מוגדר כסרטן תאי קשקש. לציין שככל סוגי הסרטן, גם סרטן הפות הינו תהליך הנובע מגורמים, סיבות ותנאים ובוודאי היבטים קיומיים בדומה להשמנה, תזונה לא  נכונה, העדר תנועה, לחצי נפש אך גם כמתאם בין הנגיף פפילומה וירוס (HPV). סרטן הפות, לעיתים מתגלה לאחר כשנה מרגע התפתחותו וכוונתי לתסמינים המדווחים. ברוב המקרים ניתן להסיר את נגעי סרטן הפות בהסרה כירורגית  וזאת בעת שהסרטן נמצא בשלבים המאפשרים. אחד התסמינים הנפוצים הינו גרד עז אך לעיתים סרטן הפות מהווה תהליך משני למחלות אוטואימוניות בדומה לליכן פלנוס סכלרוזיס.

תהליך טרום סרטני בפות

בסרטן הפות קיים דירוג לנגעים טרום סרטניים וכוונתי ל VIN-1 VIN-2 VIN-3 ההגעה לשלב VIN-3 מכונה קרצינומה (in-situ). הנגעים הינם דיספלסטיים במקומות שונים. אפיוניהם הינו נגעים קטנים אך גם מפושטים לעיתים זה נגע יחיד אך יש והנגעים רבים מאוד. יש והנגעים בעלי מרקם מסוים ובגוונים שונים אך כמראה שכיח -הנגעים בגוון לבן.

מתוך כך נערכת הבחנה דרך קולפוסקופיה ובכך נטילת דגמה מהנגע (ביופסיה) לשם אבחון.

אופציית טיפול

חשיבות רבה מוכחת, נחקרת וללא כל עוררין הינה מערכת חיסון חזקה שהיא ורק היא ממונה על נטרול תאים המבקשים לגדול ללא ביקורת. מתוך כך, הרפואה הטבעית הינה כוח טיפול רב עוצמה המסייע, חשוב, אינטגרלי ומחויב לטיפולים הקונבנציונליים הן בשלב ההבחנה, הן בשלב ההסרה אך גם אלטרנטיבי וכוונתי לאחר הטיפול לאי הישנות אך גם וזה אכן חשוב במצבים בהן הרופא מבקש מעקב. לעד אסור ליצור מעקב פסיבי כי אם אקטיבי טבעי וזה תפקידנו ב"נטורל ויז'ן".

הגישה הקונבנציונלית

הטיפול בנגעים מותנה באופיים לאחר הביופסיה. מתוך כך כאשר הנגע קטן נוצרת כריתה מקומית של הנגע וסביבתו אך כאשר יש מספר נגעים ניתן ליצור צריבה בלייזר שזה תהליך חשוב אך נושא כאב קשה וסבל רב ומתוך כך הרפואה הטבעית מהווה דרך סיוע לריפוי מהיר של תופעות הלוואי. כאשר הנגע רחב מבצעים כריתה חלקית של הפות (SUPERFICIAL VULVECTOMY) ובכך תהליך של שתל עור. ובנוסף פרוטוקול פוטנציאלי של כימותרפיה, קריותרפיה ולעיתים גם טיפול פוטודינמי.

סרטן הפות – תיאור פתולוגי

סרטן הפות הינו בדרך כלל מסוג סרטן תאי קשקש ומופיע בשפתי הפות וזאת ברוב המקרים אך יש והוא מופיע בדגדגן או בפרינאום. וודאי שקיים חשש של מעורבות לימפתית ובכך ניתוח להוצאת הבלוטה. מעצם הבנת האלטרנטיבה וכוונתי שלעיתים הריפוי הינו כ 90% אך לעתים ובעת מעורבות לימפתית הריפוי הינו 40% מתוך כך אנו מבינים את ההיבט האינדיבידואלי של ההשפעה על המחלה כוונתי ש"נטורל ויז'ן" הינה אורח חיים בריא, צמחי מרפא מחזקי חיסון ומותאמים מבית היוצר שלנו, טיפולים בקליניקה, תנועה, הנחיות יציבה ותזונה וכל שבילי הרפואה הטבעית שאנו מעניקים לכך. כל אלו מהווים את אמות המידה האינדיבידואליות בכל הקשור לכושרו של הגוף להגעה לריפוי ואי הישנות. הגישה הרדוקציוניסטית הרפואית חשובה אך הגישה ההוליסטית חשובה לא פחות ולכן חשוב לא להתמהמה ובכך לשלב את הטיפולים המקצועיים ב"נטורל ויז'ן".

נשמח לפגוש אותך במהרה לפגישת אבחון מקצועית ובכך ליצור חזון טוב יותר וטבעי.

סרטן הפות והטיפול הטבעי ב"נטורל ויז'ן"

אם את שוקלת להיעזר ברפואה הטבעית תוך שילוב עם הרפואה הקונבנציונלית, פני אלינו ל"נטורל ויז'ן" כדי לדון באפשרות שלך. אם את מאובחן בדרגת ממאירות או טרום ממאירות בפות זה הזמן החשוב ביותר להיעזר בנו שכן רק מרכז כ"נטורל ויז'ן" מבין את האינטראקציות בין טיפול אונקולוגי לתזונה מזינה וצמחי מרפא. אם הובחנת לאחרונה כחולת סרטן הפות, את אכן עשויה לשקול טיפול דרך הרפואה המשלימה ובכך נתאים לך צמחי מרפא ותוספים אשר עשויים לסייע בטיפול. חשוב לך לקבל ייעוץ מקצועי מההרבליטסים הבכירים ביותר בישראל ולהיזהר משימוש בתוספים וצמחים מבתי טבע או מבתי מרקחת או דרך עצות באינטרנט.

אנו ב"נטורל ויז'ן" מזהים את הגורמים והתנאים החשובים ביותר עבורך ובכך אנו ניצור התמרה בין גורמי חיים שליליים לחיוביים. כוונתי הינה לאורח חייך וסביבתך ושכן סביבה שלילית שעשויה לתרום לבעיה. הענקת טיפול דרך הרפואה הטבעית אמור לסייע למה שגופך מבקש כדי להגיע לאיזון בריא. הגישה הטבעית ב"נטורל ויז'ן" נועדה ככל שאפשר לא רק לטפל ולסייע במחלתך כי אם גם, וזה כל כך חשוב, להסיר את הסיבות הידועות והנחקרות לבעיה שאין עליהן ויכוח מדעי בדומה לאורח חיים לא מיטבי, תזונה שלילית, העדר תנועה, חוסרים, מצבי מתח ועוד.

האינטגרציה החשובה בין הטיפול האונקולוגי לרפואה הטבעית האינטגרטיבית

חשיבות הרפואה הקונבנציונלית לטיפול בסרטן הפות אינה מוטלת בספק ואכן הכרחית. המוסדות הרפואיים בישראל ובעולם והפרוטוקול הרפואי מעניקים לחולה דרך חשובה לטיפול בסרטן. הגישה הטבעית הינה גישת טיפול אינטגרלית לדרך הרפואה הרגילה. מתוך כך, וודאי שחשוב לטפל בסרטן דרך הרפואה הרגילה ולא להיות מושפע ממרכזים טבעיים המטיפים לכם לעזוב את הטיפולים הקונבנציונליים. אנו ב"נטורל ויז'ן" מבקשים להיות חלק מדרך הטיפול הרגילה אם וכאשר היא נדרשת אך גם כדרך טיפול אלטרנטיבית לאי הישנות בעת זמן המעקבים ובסיום הטיפול הקונבנציונלי.

"נטורל ויז'ן" נועדה לטפל תוך שילוב עם צמחי מרפא ייחודיים שלא נרכשים בבתי טבעי או דרך האינטרנט. אנו משלבים צמחי מרפא מבוססי ראיות המשולבים עם הנחיה תזונתית, שינויים קיומיים, תנועה, נשימה, יציבה ובכך תוכנית טיפול טבעית משולבת המפחיתה את תופעות הלוואי ומעניקה חזון הישרדותי טוב יותר.

"נטורל ויז'ן" – מטרתנו ליצור "דרך בריאותית" עמוקה ומתוך כך ברצוננו להעצים ולתמוך בך בכדי לסייע בהשגת בריאות מיטבית. הידע האופרטיבי שנעניק לכם יעזור לך לקחת תפקיד פעיל יותר בבריאותכם. אנו ב"נטורל ויז'ן" מתבססים על הידיעה המובהקת שלגוף האדם יש יכולת ריפוי ומאבק מולדים לטיפול בבעיות.

ב"נטורל ויז'ן" – נתאים עבורך, וזאת תוך הבנת המקרה האישי שלך, תוכנית תמיכה בתהליך הריפוי של מחלתכם.

ב"נטורל ויז'ן" – אנו מלמדים את המטופלות לעשות שימוש נבון בתזונה, פעילות גופנית, שינויים באורח החיים ורואים בכם מערכת שלמה, הוליסטית, טבעית ויעילה. כוונתנו ב"נטורל ויז'ן" לשפר את יכולת גופכם להילחם במחלות מורכבות.

ב"נטורל ויז'ן" – אנו מתאימים עבורך תוכנית טיפול טבעית מקיפה המשלבת את מיטב הידע של הרפואה הטבעית המסורתית.

אנו ב"נטורל ויז'ן"  מבינים שגם ההבחנה הרפואית וההכרח הנכון לטיפול קונבנציונלי חייב גיוס כל הכוחות וזה אכן נכון, וזו גם העת וכן זו צומת הדרכים הקלינית, לשלב את הדרך הטבעית.

המושג רפואה טבעית הינו מושג רחב המהווה הסבר לתיאור תהליכיי טיפול טבעיים. הגישה הטבעית הינה גם גישה אינטגרטיבית וכוללת  גישה רב מודלית המשלבת תזונה, אורח חיים, צמחי מרפא, טיפולי גוף, דיקור, עיסוי ותוספים תוך גישה אינטימית וייחודית המבוצעת בקשר תמידי.

נשמח לפגוש אתכם לפגישת ייעוץ, אבחון ובניית תוכנית טיפול משולבת וטבעית.

לסיכום

רפואת צמחי המרפא (CLH) הינה רפואה הקדומה ביותר והנפוצה בעולם כולו. הדרך הטבעית והחזון הטבעי ב"נטורל ויז'ן" הינה הדרך היעילה מעולם הטבע היכולה לסייע, להשלים ולהעניק כוח ליכולת הבריאות של הגוף עצמו ובכך לקדם יכולות חיסוניות מיטביות ולחזק את הגישה הקונבנציונלית.

לרפואת צמחי המרפא קיימת היסטוריה ארוכה ומוצלחת. אנשים מכל העמים ומכל התרבויות מטופלים ובכך מסייעים לגוף למחלות קשות וזאת במהלך אלפי שנים. כבר לפני כ 350 שנים לפני הספירה החלו המצרים לערוך רשימות של צמחי מרפא המשמשים לטיפול במחלות. היוונים בדומה דיוסקורידס וגאלו כתבו ספרים רבים המפרטים את השימוש הנכון ברפואת צמחי המרפא.

בואי לפגישת ייעוץ ואבחון

נשמח לראותך ולהתחיל בחיזוק טבעי משלים ומסייע

הודעה לגולשים באתר

צמחי המרפא ותוספי התזונה מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" ובפיתוחו של טל איתן CLH, אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כי אם חלק מסינרגיה קיומית נכונה בדומה לתזונה, תנועה, שיטת נשימה ועוד. כל הסתמכות על המידע המפורט הינה על אחריות הקורא בלבד ותמיד מומלץ להתייעץ גם עם רופא מוסמך. צמחי מרפא הנמכרים בבתי טבע או פארמים אינם מהווים כלי לריפוי בלעדי כי אם חלק מטיפול טבעי ומתוך כך אין "נטורל ויז'ן" מוכרים את התכשירים בחנויות כי אם ישירות אל המטופלים ומטפלים ומרפאות מוסמכים. אנו מעניקים לכם דרך טיפול טבעית מקצועית, רבת היקף והחלפה מהירה.

כל מוצרי "נטורל ויז'ן" אינם תרופות כי אם תוספי תזונה המאושרים ע”י משרד הבריאות. אנו חייבים להעביר לכם גילוי נאות, כי האישור שניתן הינו לבטיחות השימוש ברכיבי התכשיר בלבד ובכך אין מדובר באישור ואסמכתא המתייחסים למטרות השימוש במוצר או להתוויה רפואית כלשהי. "נטורל ויז'ן" מבקשת לומר וזאת חד משמעית, במידע המופיע באתר אין התוויה רפואית או המלצה לטיפול וכי בכל בעיה רפואית, חשוב להיוועץ ברופא. ההחלטה של רכישת מוצר וכן החלטה לשימוש בו או הסקת מסקנות מכל סוג ביחס למטרת השימוש בו הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה ותמיד להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג. ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר. נשים בהריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש. המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי.

אנו ב"נטורל ויז'ן" טוענים, וזאת באמונה מקצועית, ידע וניסיון רב שמערכת חיסון חזקה, התייחסות רב מערכתית, יציבות נפשית, צמחי מרפא, הנחיות לתנועה, תזונה, נשימה ויציבה, טיפולים בקליניקה והתייחסות הוליסטית מהווים אמצעים אינטגרטיביים עם הטיפול הקונבנציונלי ובכך מעניקים עוצמה רבה יותר לתהליך הטיפול.
אנו ב"נטורל ויז'ן" מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל בתחום הדרך הטבעית ובכך מבקשים, וזאת דרך אמונתנו והמקצועיות שלנו לתת לכם את הטיפול הטבעי והמותאם הטוב ביותר עבורכם.

יצירת קשר
אולי יעניין אותך גם
פיברואדנומה של השד

פיברואדנומה של השד FIBROADENOMA פיברואדנומה הינה גידול שפיר שהינו הגדלה של תאים בתוך רקמה תקינה. הגידול אינו פוגע בה ואף אינו יוצר גרורותיות באיברים מרוחקים

קרא עוד »
צוף צמחים ונטורל ויז׳ן

מאמר לעיון בכל הקשור לטיפול הנפשי ב"צוף צמחים" ו"נטורל ויז'ן" אני מקשיב לעומקם של המילים של מטופליי במרפאת צוף צמחים, הן בפגישה והן המילים הכתובות

קרא עוד »
natural_vision_logo.png
נטורל ויז'ן
נטורל ויזין הינה קלינקה לטיפול טבעי מסייע ולחלוטין לא אלטרנטיבי. חשיבות הרפואה הקונבנציונלית עליונה בכל הקשור לטיפול בסרטן והסיוע הטבעי הינו גיוס כוחות נוספים וחשובים 

כל המידע הניתן באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי המלצותינו לגבי צמחי מרפא ותוספים, תנועה, אורח חיים בריא, יציבה, נשימה וטיפולי הדיקור והמגע אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי ויעוץ על ידי רופא או מטפל אנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע באתר זה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.