סופר חוסן

סופר חוסן

TSUF SUPER STRENGTH

מסייע לחיזוק מערכת החיסון, אנטי זיהומי, אנטי חיידקי, אנטי ויראלי, אנטי פטרייתי

מסייע לחיזוק מערכת החיסון, מסייע לכל הבעיות הזיהומיות, מסייע בכל סוגי המזהמים. לחיידקים שונים, סטרפטקוקוס, פפילומה וירוס, טיפול בשפעת, דלקות שונות, חיזוק והעצמת מערכת החיסון, קנדידה, הליקובקטר פילורי, מצבים פטריתיים (קנדידה), קונדילומות.

אנו ב"נטורל ויז'ן" היחידים המעניקים לכם פורמולה שכולה טבע ורק מהטבע

השאירו פרטים לתיאום פגישת אבחון מקיפה

אנו לא משווקים תרופות מדף סינטטיות במסווה טבעי לחנויות, פארמים או בתי טבע. כי אם למרפאות ומטפלים בלבד, בארץ ובחול, תחת הסמכה ודיאגנוזה בלבד.

"נטורל ויז'ן" מספק את הפורמולות והצמחים הטבעיים והאיכותיים ביותר. אנו עושים שימוש בחומרי גלם מעולים ובסטנדרטים גבוהים. הצמחים הינם באיכות גבוהה ובהתאם לתקנים המתקדמים בעולם. אנו מבססים את ייצור המיצוי מהצמח דרך שילוב של שיטות מסורתיות ומודרניות להפקת פורמולה מרוכזת, איכותית ויעילה.

אנו מעניקים עבורכם את הטוב ביותר שניתן להפיק מצמחי המרפא ותהליך הריפוי דרך הרפואה הטבעית על כל גווניה.

תכשירי "נטורל ויז'ן" הינם באישור משרד הבריאות ובהכשר הרבנות.
הפורמולות מיוצרות במפעל תחת בקרה של מערכת ניהול איכות אינטגרטיבית וזאת תחת דרישות GMP HACCP I.S.O 22000.

"נטורל ויז'ן" עושה שימוש בצמחי מרפא לריפוי מחלות רבות ובעיות אך גם לשיפור הבריאות ואיכות חייהם של המטופלים. כתמיד, אנו מחויבים לאיכות בעלת שם לאומי ועולמי וטיפול מקצועי ומסור בכל צמח וחומרי הגלם הנובעים ממנו ובאהבה לטבע.

תהליך הייצור, החל מהגידול על האדמה, עד הבקבוק והכמוסה מבקש תהליך מיומן ומקצועי תוך שמירה על החומרים הפעילים וההשפעה של כל צמח וצמח. אכן, שיטה זו ייחודית ל"נטורל ויז'ן" בלבד.

צמחי המרפא בפורמולה

טבבויה

TABEBUIA IMPETIGIN OSA

לפאצ'ו

הטבוביה הינו עץ מיערות צפון אמריקה והשימוש הרפואי נעשה בקליפת הגזע הפנימית.

התוויות:

אנטי זיהומי

אנטי פטריות

אנטי חיצוני

אנטי ויראלי

מחזק את מערכת החיסון

דלקות זיהומיות במערכת העיכול (הליקובטר)

שושנת יריחו

זיהומי הרפס

דלקת מפרקים

דלקות וזיהומים בשלפוחית השתן

פטרת ווגינאלית

חולשה חיסונית

שפעת

דלקת גרון

טפילים עיכוליים

אנדרוגרפיס

Andrographis Paniculate

צמח מהרפואה ההודית (איורוודה)

התוויות:

אנטי חיידקי

אנטי ויראלי

אנטי פרזיטי

אנטי פטרייתי

חיזוק חיסוני

נוגד דלקת חזק

חולשה חיסונית

מחלות עור דלקתיות

סינוסיטיס

אכינצאה ECHINACEA

צמח מרפא חשוב, נפוץ ונחקר. הצמח אנטי בקטריאלי, אנטי ויראלי, אנטי פטרייתי, אנטי פרזיטי, ממריץ, משפעל את מערכת החיסון, נוגד דלקת, נוגד זיהום, דלקות אוזניים, שפעת, הצטננות.

ציפורני החתול  Una de gato

ציפורני החתול | Uncaria tomentosa | רקע כללי ושימוש מסורתי
מקור שמו של הצמח, ציפורני החתול, הוא זוג הקוצים המופיעים בין עליו, המזכירים בצורתם ציפורניים של חתול.
בהגדרתו הבוטנית, האונקריה הוא צמח מטפס (Liana) אשר שורשיו נעוצים באדמה, אך, הוא משתמש בעצים ובצמחים אחרים כדי לטפס מעליהם ולהשתלב בצמחיית היער. הצמח גדל ביערות הגשם באמזונס ובאזורים טרופיים אחרים במרכז ובדרום אמריקה. השימוש בצמח ידוע עוד מתרבות האינקה העתיקה – האינדיאנים הפרואניים, בני תרבות זו, נהגו להשתמש בקליפת הצמח כאמצעי טבעי למניעת הריון ולטיפול במצבי ניוון שונים, זיהומים ודלקות, כיבי קיבה, סוכרת, ואסטמה.

בשנים האחרונות, כבש הצמח בסערה את שוק תוספי התזונה במערב, כצמח מחזק חיסוני יעיל ובשל השפעתו המעוררת על פעילות כדוריות הדם הלבנות. מחקרים שונים הוכיחו כי הצמח יכול לעצור זיהומים ויראליים בשלב מוקדם. כפי שיובא להלן, האונקריה הוא אחד מצמחי המרפא החשובים לחיזוק וייעול תפקודה של מערכת החיסון, בעיקר באותם המקרים המלווים בבלבול וחוסר מיקוד ברמה הנפשית.

ציפורני החתול: | Uncaria tomentosa | התוויות רפואיות עיקריות
· משפר יכולות מנטליות – מרגיע וממקד (Nervine tonic)
· מווסת ומחזק מערכת החיסון (Immunostimulant/Immunomodulator)
· אנטי דלקתי (Anti-inflammatory)
· משפר תהליכי עיכול וספיגה (Bitter principle / Digestive stimulant
ציפורני החתול | Uncaria tomentosa | תכונות רפואיות משניות
· אנטי בקטריאלי Antibacterial))
· מגביר עדין של זרימת דם ולימפה (Mild Peripheral circulatory stimulant)
· נוגד חמצון ((Antioxidant.

ציפורני החתול | Uncaria tomentosa | התוויות ושימושים רפואיים עיקריים
· מסייע במגוון רחב של מצבי חולשה חיסונית כללית, המלוות בבלבול ברמה הנפשית. לרבות מצבים של מחלות זיהומיות חוזרות ונשנות במערכות הנשימה, העיכול, השתן, מין ועור (כתוצאה ממקור ויראלי, בקטריאלי או פטרייתי).
· כחלק מטיפול במחלות אוטואימוניות. מיקוד של מערכת החיסון כולל תמיכה מטאבולית, עצבית ואנטי דלקתית.
· מחלות מפרקים ראומטיות – פעילות אנטי דלקתית משולבת עם השפעת מיקוד נפשי וחיסוני.
· טיפול בפיברומיאלגיה, המלווה בחולשה חיסונית ונפשית.
· כחלק טיפול בזיהומים ויראליים כרוניים כגון – HIV / EBV / CMV
· כחלק מטיפול ביבלות ויראליות.
· כחלק מטיפול סיסטמי לזיהומי הרפס Herpes simplex type 1/2 כמו כן יעיל גם. לשימוש במצבים של שלבקת חוגרת
Herpes zoster , לטיפול סיסטמי בזמן התפרצות הנגיף. אלרגיות ומקרים של סף רגישות גבוה במע' הנשימה העליונה והתחתונה, לרבות קדחת השחת (Rhinitis) נזלות, התעטשויות וגירויים אחרים.
· בעיות זיכרון, קשב וריכוז -האלמנט הממקד הייחודי של האונקריה מתאים לאנשים חסרי שקט וריכוז ולאנשים עצבניים וכועסים. הצמח מסייע להיות רגועים יותר ובשליטה עצמית. מתאים במיוחד לבעיות. ADHD, המלוות בחולשה פיזיולוגית ובעיות ספיגה במערכת העיכול

ציפורני החתול | Uncaria tomentosa | התוויות ושימושים רפואיים משניים
· התפרצויות של מחלות דלקתיות, על רקע אלרגי, על פני העור Atopic dermatitis & .urticaria
· שיקום מערכת העצבים – מתאים לאנשים בעלי מערכת עצבים "תשושה", לאחר תקופת סטרס וחוסר שקט ממושכת (עם אינדיקציה לחולשה חיסונית.)
· חולשה כללית, המלווה בחוסר שקט ותחושת בלבול וחרדות ברמה הנפשית· אנשים הסובלים מהתפרצויות כעס ואגרסיביות בלתי נשלטות.

ציפורני החתול | Uncaria tomentosa | שילובים מומלצים
· חולשה חיסונית (כולל תמיכה מטאבולית)
ג'ינסנג סיבירי (Eleutherococcus sent) , שורש אסטרגלוס (Astragalus memb) ,ויתניה משכרת
(Withania somnifera) , שורש שן ארי (Taraxacum off. rad) , פרחי קלנדולה (Calendula off)
·להשגת אפקט ממקד ומרגיע ולטיפול בבעיות קשב וריכוז
בקופה (Bacopa monnieri) , סכיסנדרה סינית (Schisandra chinensis) , עלי רוזמרין (Rosmarinus off.) · לטיפול באלרגיות
בקופה(Bacopa monnieri) , עלי זית (Olea europaea) , סקוטלריה סינית (Scutellaria baicalensis)

הודעה לגולשים באתר

צמחי המרפא ותוספי התזונה מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" ובפיתוחו של טל איתן CLH, אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כי אם חלק מסינרגיה קיומית נכונה בדומה לתזונה, תנועה, שיטת נשימה ועוד. כל הסתמכות על המידע המפורט הינה על אחריות הקורא בלבד ותמיד מומלץ להתייעץ גם עם רופא מוסמך. צמחי מרפא הנמכרים בבתי טבע או פארמים אינם מהווים כלי לריפוי בלעדי כי אם חלק מטיפול טבעי ומתוך כך אין "נטורל ויז'ן" מוכרים את התכשירים בחנויות כי אם ישירות אל המטופלים ומטפלים ומרפאות מוסמכים. אנו מעניקים לכם דרך טיפול טבעית מקצועית, רבת היקף והחלפה מהירה.

כל מוצרי "נטורל ויז'ן" אינם תרופות כי אם תוספי תזונה המאושרים ע”י משרד הבריאות. אנו חייבים להעביר לכם גילוי נאות, כי האישור שניתן הינו לבטיחות השימוש ברכיבי התכשיר בלבד ובכך אין מדובר באישור ואסמכתא המתייחסים למטרות השימוש במוצר או להתוויה רפואית כלשהי. "נטורל ויז'ן" מבקשת לומר וזאת חד משמעית, במידע המופיע באתר אין התוויה רפואית או המלצה לטיפול וכי בכל בעיה רפואית, חשוב להיוועץ ברופא. ההחלטה של רכישת מוצר וכן החלטה לשימוש בו או הסקת מסקנות מכל סוג ביחס למטרת השימוש בו הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה ותמיד להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג. ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר. נשים בהריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש. המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי.

אנו ב"נטורל ויז'ן" טוענים, וזאת באמונה מקצועית, ידע וניסיון רב שמערכת חיסון חזקה, התייחסות רב מערכתית, יציבות נפשית, צמחי מרפא, הנחיות לתנועה, תזונה, נשימה ויציבה, טיפולים בקליניקה והתייחסות הוליסטית מהווים אמצעים אינטגרטיביים עם הטיפול הקונבנציונלי ובכך מעניקים עוצמה רבה יותר לתהליך הטיפול.
אנו ב"נטורל ויז'ן" מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל בתחום הדרך הטבעית ובכך מבקשים, וזאת דרך אמונתנו והמקצועיות שלנו לתת לכם את הטיפול הטבעי והמותאם הטוב ביותר עבורכם.

יצירת קשר
אולי יעניין אותך גם
פיברואדנומה של השד

פיברואדנומה של השד FIBROADENOMA פיברואדנומה הינה גידול שפיר שהינו הגדלה של תאים בתוך רקמה תקינה. הגידול אינו פוגע בה ואף אינו יוצר גרורותיות באיברים מרוחקים

קרא עוד »
צוף צמחים ונטורל ויז׳ן

מאמר לעיון בכל הקשור לטיפול הנפשי ב"צוף צמחים" ו"נטורל ויז'ן" אני מקשיב לעומקם של המילים של מטופליי במרפאת צוף צמחים, הן בפגישה והן המילים הכתובות

קרא עוד »
natural_vision_logo.png
נטורל ויז'ן
נטורל ויזין הינה קלינקה לטיפול טבעי מסייע ולחלוטין לא אלטרנטיבי. חשיבות הרפואה הקונבנציונלית עליונה בכל הקשור לטיפול בסרטן והסיוע הטבעי הינו גיוס כוחות נוספים וחשובים 

כל המידע הניתן באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי המלצותינו לגבי צמחי מרפא ותוספים, תנועה, אורח חיים בריא, יציבה, נשימה וטיפולי הדיקור והמגע אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי ויעוץ על ידי רופא או מטפל אנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע באתר זה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.