נטורל ויז'ן

"נטורל ויז'ן" מבית "צוף צמחים"

הדרך הטבעית המשלימה, המסייעת והתומכת במחלות סרטן ובטיפול הקונבנציונלי. צמחי המרפא לחיזוק הגוף ועמידותו וחיזק מערכת החיסון

דרכי הטיפול הקונבנציונליות בסרטן הרחיבו בשנים האחרונות את שבילי הטיפול ובכך מעניקים חשיבות רבה ולא אהסס מלומר, עמוד תווך טיפולי למערכת החיסון ויכולתה להילחם בתאים סרטניים. בד בבד התרחב באופן רב משמעות בעולם ובישראל השימוש המסייע דרך הרפואה הטבעית וזאת דרך צמחי מרפא, תוספי תזונה, אורח חיים בריא ותנועה, שבילים להנחיה לרוגע, נשימה ויציבה וטיפולים מסייעים במרפאה. חשוב לציין שיש להימנע מרכישות צמחי מרפא דרך האינטרנט או במבצעים שונים. הטיפול בצמחי מרפא ב"נטורל ויז'ן" מתאים את דרכיו לצרכיו האינדיבידואליים של המטופל. גם מתן ויטמין D דורש הבנה לגבי ערכי הוויטמין אצל המטופל שכן ערכים גבוהים מהווים טוקסיות, הווה אומר רעילות. מרפאתנו ברשות טל איתן LCH מוסמכת להרבליזם קלינית, יצרנית ומפתחת של עולם צמחי המרפא. טל איתן, מעבר להיותו הרבליסט קליני, מוסמך להוראת חינוך גופני למבוגרים, מאמן ספורט בכיר, מורה בכיר ליוגה, חוקר, כותב ומרצה על תורת המזרח ומטפל במהלך כמה עשורים באלפי מטופלים, מורה לאלפי תלמידים באומנות הלחימה ויוגה וגרנד מסטר מוסמך וינגייט לאומנות לחימה. איתן טל וצוות המטפלים ב"נטורל ויז'ן" הינם צוות אשר יממש את כמיהתכם לטיפול משלים. צמחי המרפא בין היתר יעילים לחיזוק מערכת החיסון ותמיכה נפשית. וודאי שהרפואה המודרנית מובילה את הלחימה בסרטן דרך טיפול בדומה לכימותרפיה, הקרנות, ניתוח, טיפולים ביולוגיים וטיפולים אימונולוגיים אך בשנים האחרונות חלה תפנית והבנה על השימוש בצמחי מרפא, תוספי תזונה, אורח חיים ופעילות גופנית, הן במהלך המחלה והן לאחר החלמה לאי הישנות.

הסיוע הטבעי ב"נטורל ויז'ן" במהלך המחלה

השאירו פרטים לתיאום פגישת אבחון מקיפה

קיימת כיום הבנה רחבה ובינלאומית על השימוש בצמחי מרפא וזאת רק כאשר הוא מותאם ולא נמכר בשווקים. הובנה הדרך הנוספת להקלה בתהליכים הרפואיים והעצמתם. גם כאשר הטיפול בצמחי מרפא ורפואה טבעית הינו משני הוא עדיין חשוב מאוד. הטיפולים הרגילים חשובים אך עתירי תופעות לוואי ופוגעים בכל מערכות הגוף ולכן הטיפול הטבעי מחזק את הגוף, מנקה רעלים, מחזק את מערכת העיכול ותומך בנפש.

בכל הקשור למערכת החיסון, ברצוני לפרט מספר הסברים חשובים

הסרטן אל מול מערכת החיסון

כאמור, מערכת החיסון הינה מנגנון מורכב והגנתי וזאת כנגד מחוללי מחלה ותאים נטולי בקרה המבקשים להתרבות ולהתחלק. מערכת החיסון אמורה ליצור גישה סלקטיבית המזהה תאים לא תקינים, זרים ושאינם נתונים לבקרה של הגוף. גידול סרטני הינו תהליך זר ולכן חייבת לעורר תגובות חיסוניות, חלקן קיימות אצלנו מלידה וחלקן ניתנות לנו כנרכשות במהלך השנים.
הרפואה הטבעית ב"צוף צמחים" מאמצת את החשיבה האימונו-אונקולוגית
(IMMUNO-ONCOLOGY) והתפתחות סרטן. כיום, בכל חלקי העולם מבינים את המתאם הכל כך ברור בין התפתחות סרטנית ליכולת מערכת החיסון להשמידה אך גם את יכולת התא הסרטני להתחמק מהשפעתה. בנוסף אנו ערים לעובדה חשובה שמצבי דלקת בעלי אופי כרוני קשורים גם להתפתחות סרטן. קיים מתאם מובהק בין מערכת החיסון הנרכשת (ADOPTIVE) אך גם המולדת (INNATE) לחיסול התא הסרטני. כאשר תא מבקש להתרבות ולהתחלק וזאת לאחר שעבר התמרה חייבת מערכת החיסון לאתרו דרך מה שמכונה תאי השמדה טבעיים (NK-NATURAL KILLER) הרפואה הטבעית ב"צוף צמחים", וזאת בנתיבים שונים בנוסף לצמחי המרפא ותוספי התזונה מעצימה את מערכת החיסון הנרכשת ובכך מצב זה מעצים את יכולת הגוף להתנגדות. מדהימה העובדה שחוקרים רבים זיהו העצמה חיסונית ובכך נסיגה של גידול דרך גירוי מערכת החיסון בדומה לזיהום חיידקי, ויראלי או פטרייתי.

מערכת החיסון מאופיינת בשלושה שלבים חשובים להגנה מול תאים סרטניים.

שלב א' מתרחש כאשר מערכת החיסון מזהה את התא המוגדר והסרטני ומשמידה אותו. שלב זה הינו המצב בו מערכת החיסון חזקה, יעילה, ללא הפרעות וניתן לציין שמצב זה חוזר על עצמו גם לאורכו של יום.

שלב ב' – בשלב זה המערכת חלשה יותר ואינה יכולה להשמיד את התא הסרטני, אך לא מאפשרת לו לגדול יותר ובכך הוא קיים אך לא גדל, הווה אומר לא נסוג ולא גדל, סוג של שיווי משקל בין יכולתו להתפתח לבין יכולתו להישאר כפי שהוא.

שלב ג' בו מערכת החיסון לא פעילה ובכך הגידול גדל ומתרבה. בשלב זה הגידול לומד לעכב תגובות חיסוניות ולא מאפשר למערכת החיסון לפעול למיגור התא הסרטני שביצע התמרה. לתא הסרטני יש אפשרות ניצול של מערכת החיסון ובכך מתחמק מיכולתה להשמידה.

טיפול נפשי, נשימה ותנועה

אנו ב"נטורל ויז'ן" מעניקים לכם הנחיות מקצועיות, מוסמכות וממוקדות בכל הקשור לטיפול נפשי דרך תורת המזרח אך גם הנחיות לתנועה ויציבה.

לסיכום

התפקיד של צמחי המרפא מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" ו"צוף צמחים" מסייע בטיפול ומניעה שכן מערכת החיסון מהווה את הכלי העיקרי לפעילות לחימה בסרטן ומניעה. צמחי מרפא רבים בלווי, הנחיה מקצועית לאורח חיים אכן מעניקים זאת.

השימוש בצמחי מרפא

אנו ב"נטורל ויז'ן" ו"צוף צמחים" מייצרים, מפתחים ומשווקים בהתאמה צמחי מרפא במספר אופנים, בדומה לחליטות, תמציות (טינקטורות), כמוסות המכילות אקסטרקטים יבשים, ייעוץ והנחייה מקצועית שאין כמותה בישראל.

איתן טל CLH
מייסד "צוף צמחים", "נטורל ויז'ן"
מנהל תחום הרפואה הטבעית

הודעה לגולשים באתר

צמחי המרפא ותוספי התזונה מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" ובפיתוחו של טל איתן CLH, אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כי אם חלק מסינרגיה קיומית נכונה בדומה לתזונה, תנועה, שיטת נשימה ועוד. כל הסתמכות על המידע המפורט הינה על אחריות הקורא בלבד ותמיד מומלץ להתייעץ גם עם רופא מוסמך. צמחי מרפא הנמכרים בבתי טבע או פארמים אינם מהווים כלי לריפוי בלעדי כי אם חלק מטיפול טבעי ומתוך כך אין "נטורל ויז'ן" מוכרים את התכשירים בחנויות כי אם ישירות אל המטופלים ומטפלים ומרפאות מוסמכים. אנו מעניקים לכם דרך טיפול טבעית מקצועית, רבת היקף והחלפה מהירה.

כל מוצרי "נטורל ויז'ן" אינם תרופות כי אם תוספי תזונה המאושרים ע”י משרד הבריאות. אנו חייבים להעביר לכם גילוי נאות, כי האישור שניתן הינו לבטיחות השימוש ברכיבי התכשיר בלבד ובכך אין מדובר באישור ואסמכתא המתייחסים למטרות השימוש במוצר או להתוויה רפואית כלשהי. "נטורל ויז'ן" מבקשת לומר וזאת חד משמעית, במידע המופיע באתר אין התוויה רפואית או המלצה לטיפול וכי בכל בעיה רפואית, חשוב להיוועץ ברופא. ההחלטה של רכישת מוצר וכן החלטה לשימוש בו או הסקת מסקנות מכל סוג ביחס למטרת השימוש בו הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה ותמיד להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג. ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר. נשים בהריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש. המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי.

אנו ב"נטורל ויז'ן" טוענים, וזאת באמונה מקצועית, ידע וניסיון רב שמערכת חיסון חזקה, התייחסות רב מערכתית, יציבות נפשית, צמחי מרפא, הנחיות לתנועה, תזונה, נשימה ויציבה, טיפולים בקליניקה והתייחסות הוליסטית מהווים אמצעים אינטגרטיביים עם הטיפול הקונבנציונלי ובכך מעניקים עוצמה רבה יותר לתהליך הטיפול.
אנו ב"נטורל ויז'ן" מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל בתחום הדרך הטבעית ובכך מבקשים, וזאת דרך אמונתנו והמקצועיות שלנו לתת לכם את הטיפול הטבעי והמותאם הטוב ביותר עבורכם.

יצירת קשר
אולי יעניין אותך גם
פיברואדנומה של השד

פיברואדנומה של השד FIBROADENOMA פיברואדנומה הינה גידול שפיר שהינו הגדלה של תאים בתוך רקמה תקינה. הגידול אינו פוגע בה ואף אינו יוצר גרורותיות באיברים מרוחקים

קרא עוד »
צוף צמחים ונטורל ויז׳ן

מאמר לעיון בכל הקשור לטיפול הנפשי ב"צוף צמחים" ו"נטורל ויז'ן" אני מקשיב לעומקם של המילים של מטופליי במרפאת צוף צמחים, הן בפגישה והן המילים הכתובות

קרא עוד »
natural_vision_logo.png
נטורל ויז'ן
נטורל ויזין הינה קלינקה לטיפול טבעי מסייע ולחלוטין לא אלטרנטיבי. חשיבות הרפואה הקונבנציונלית עליונה בכל הקשור לטיפול בסרטן והסיוע הטבעי הינו גיוס כוחות נוספים וחשובים 

כל המידע הניתן באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי המלצותינו לגבי צמחי מרפא ותוספים, תנועה, אורח חיים בריא, יציבה, נשימה וטיפולי הדיקור והמגע אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי ויעוץ על ידי רופא או מטפל אנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע באתר זה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.