נגעים בחומר הלבן

נגעים בחומר הלבן

חומר לבן (הסבר)

(substantia alba)

חומר  לבן הינו רקמה במערכת העצבים המרכזית שהינה חלק ממערכת העצבים הכוללת את המוח וחוט השדרה. החומר הלבן מורכב מרקמות המכונות אקסונים שהינם חלק מתאי עצב. האקסון הינו סיב עצב המהווה שלוחה של תא העצב עצמו. תאי העצב הינם תאי מערכת העצבים והם מהווים את מרכז התפקוד הבסיסי של המוח. תאי העצב וזאת בעזרת האקסונים מעבירים מידע בתוך מערכת העצבים. מערכת העצבים הינה מבנה תקשורת עצבית ובכך רק בעזרתה הגוף פועל כיחידה דיפרנציאלית וזאת תוך תאום וביקורת. החומר הלבן מכונה כך מעצם צבעו הלבן והבהיר הנובע מרקמה שהינה מעטה המכונה מיאלין. המיאלין הינו רקמה העוטפת את הסיבים העצביים (אקסונים) במערכת העצבים. המיאלין הינו סוג של מבודד להגברת הבידוד החשמלי של הסיב. זה התנאי להולכת דחפים עצביים.

השאירו פרטים לתיאום פגישת אבחון מקיפה

נגעים בחומר הלבן במוח

החשש הנכון מדמנציה בגיל מבוגר הנובעת מתהליכים אשר פוגעים במערכת העצבים המרכזית

הרפואה הטבעית ב"נטורל ויז'ן" מעניקה מענה טבעי רב עוצמה.

על אף ניסיונות המדע הרפואי לטפל בבעיה, כפי הנראה אין כיום כל תרופה. לכן מלבד תרופה עתירת תופעות לוואי.

במהלך מעל לעשרים שנים פיתחנו מבית היוצר שלנו נתיבי טיפול טבעיים דרך פורמולות וצמחי מרפא ייחודיים. הנחיות תזונה למוח, תרגולים מיוחדים לנשימה, ריכוז, תנועה וטיפולים בקליניקה המלווים בהנחיות קיומיות.

לציין גם את החומר האפור שהינו מרכיב חשוב במערכת העצבים המרכזית ומורכב מגופי תאי עצב, תאי גלייה, נימים ותאי עצב זעירים השולחים שלוחות לאזורי המוח ובכך מעבדים מידע. לחומר הלבן יש תפקיד חשוב וזאת כדי ליצור קשר בין האזורים השונים של החומר האפור במוח ובחוט השדרה. מתוך כך נוצר קשר המאפשר העברת אותות בין האזורים. במהלך השנים נפגע החומר הלבן ובכך מתפתחים נגעים ברקמתו.

כשהחומר הלבן נפגע הוא גורם להתפתחות של מחלות מוח ניווניות בדומה לדמנציה, האלצהיימר אך גם לבעיות בדומה לטרשת נפוצה.

במהלך השנים, ומתוך תנאי קיום לא מיטביים, נוצרים שינויים ניווניים, איסכמים ונגעים וכן שינויים ניווניים בכלי דם ובכך ירידה קוגניטיבית, שטיון, דמנציה, האלצהיימר ומחלות מוח ניווניות.

חשוב לא להקל ראש ולא להמתין לפרוגרסיה בלתי הפיכה במוח.

קיימת דרך טבעית משולבת, מותאמת, מושכלת ורבת חשיבות וזאת לעצירת הפרוגרסיה המסוכנת. קיימים שבילי טיפול שאנו, במעבדות נטורל ויז'ן, פיתחנו דרך פורמולות ייחודיות שאינן משווקות בבתי טבע, דרך האינטרנט או בבתי מרקחת. פורמולות המשלבות בין תוספי תזונה וצמחי מרפא לבריאות המוח, לשיפור הזיכרון אך גם הנחיות קיומיות ואף קורס מובנה לנשימות מוח ויציבה נכונה.

מסקנות מחקריות מובהקות

נגעים בחומר הלבן שכיחים בגילאי 50 ומעלה ובהזדקנות. השלב הראשון הינו ללא דמנציה או AD (האלצהיימר) אך קיומו, לחלוטין מהווה השפעה על קשיים קוגניטיביים ולעיתים בסיס מהיר  לדמנציה וAD. חשוב לעצור את המגמה הזו. גם כאשר נמצאים נגעים בחומר הלבן חייבת התייחסות כמותית שכן מעבר להצטברות ובעיה של פרוגרסיה קיים קשר מחקרי בין הנגעים הלבנים, כמותם וגורמי הסיכון להיווצרותם, לבין ירידה בזיכרון, היכולת לעבד מידע, שכחה ועוד. הסיבות רבות ובכך חייבת להיות גישה טיפולית רחבת היקף, טבעית וקיומית.

הטיפול באובדן זיכרון ונגעים בחומר הלבן בעזרת צמחי המרפא והפיתוחים הבלעדיים של "נטורל ויז'ן" הינם דרך טבעית, בטוחה ומעניקה מענה ללא ספק.

תקציר

קיימת האצה מוגברת בעולם ובישראל על תהליכי אובדן זיכרון, דמנציה והאלצהיימר. בעת זו הגיל הפוטנציאלי ירד ל 50 ומעלה. אנחנו נאבקים בבעיית זיכרון כמעט בכל יום. לעיתים לא זוכרים שמות, ימי הולדת, מפתחות הרכב, הפרק הקודם של הספר או הסדרה, את שעת איסוף הילדים מהחוגים, נכנסים אל המטבח ולא זוכרים מדוע, שוכחים מה רצינו לומר, היכן הנחנו דברים, מה היינו אמורים לעשות ועוד. כולנו שם בגיל חמישים ברמת חומרה זו או אחרת, בכל יום אנו נאבקים בזיכרון הכושל, בקוגניציות הבוגדות בנו והחרדה מכך מועצמת. זה אכן נכון, חשוב לטפל בזה. הדרך הטבעית למצבים קשים יותר ומעבר מסוכן לדמנציה והאלצהיימר.

יש תשובה

וודאי שלא דרך תרופה טבעית מפוקפקת המונחת על מדפי בתי המרקחת או דרך אתרי אינטרנט.

חשוב להתאים תרופות טבעיות. הסכנה בנטילת צמחי מרפא ללא התאמה רבה יותר מהתועלת.

איתן טל CLH
מייסד "צוף צמחים", "נטורל ויז'ן"
מנהל תחום הרפואה הטבעית

הודעה לגולשים באתר

צמחי המרפא ותוספי התזונה מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" ובפיתוחו של טל איתן CLH, אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כי אם חלק מסינרגיה קיומית נכונה בדומה לתזונה, תנועה, שיטת נשימה ועוד. כל הסתמכות על המידע המפורט הינה על אחריות הקורא בלבד ותמיד מומלץ להתייעץ גם עם רופא מוסמך. צמחי מרפא הנמכרים בבתי טבע או פארמים אינם מהווים כלי לריפוי בלעדי כי אם חלק מטיפול טבעי ומתוך כך אין "נטורל ויז'ן" מוכרים את התכשירים בחנויות כי אם ישירות אל המטופלים ומטפלים ומרפאות מוסמכים. אנו מעניקים לכם דרך טיפול טבעית מקצועית, רבת היקף והחלפה מהירה.

כל מוצרי "נטורל ויז'ן" אינם תרופות כי אם תוספי תזונה המאושרים ע”י משרד הבריאות. אנו חייבים להעביר לכם גילוי נאות, כי האישור שניתן הינו לבטיחות השימוש ברכיבי התכשיר בלבד ובכך אין מדובר באישור ואסמכתא המתייחסים למטרות השימוש במוצר או להתוויה רפואית כלשהי. "נטורל ויז'ן" מבקשת לומר וזאת חד משמעית, במידע המופיע באתר אין התוויה רפואית או המלצה לטיפול וכי בכל בעיה רפואית, חשוב להיוועץ ברופא. ההחלטה של רכישת מוצר וכן החלטה לשימוש בו או הסקת מסקנות מכל סוג ביחס למטרת השימוש בו הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה ותמיד להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג. ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר. נשים בהריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש. המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי.

אנו ב"נטורל ויז'ן" טוענים, וזאת באמונה מקצועית, ידע וניסיון רב שמערכת חיסון חזקה, התייחסות רב מערכתית, יציבות נפשית, צמחי מרפא, הנחיות לתנועה, תזונה, נשימה ויציבה, טיפולים בקליניקה והתייחסות הוליסטית מהווים אמצעים אינטגרטיביים עם הטיפול הקונבנציונלי ובכך מעניקים עוצמה רבה יותר לתהליך הטיפול.
אנו ב"נטורל ויז'ן" מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל בתחום הדרך הטבעית ובכך מבקשים, וזאת דרך אמונתנו והמקצועיות שלנו לתת לכם את הטיפול הטבעי והמותאם הטוב ביותר עבורכם.

יצירת קשר
אולי יעניין אותך גם
פיברואדנומה של השד

פיברואדנומה של השד FIBROADENOMA פיברואדנומה הינה גידול שפיר שהינו הגדלה של תאים בתוך רקמה תקינה. הגידול אינו פוגע בה ואף אינו יוצר גרורותיות באיברים מרוחקים

קרא עוד »
צוף צמחים ונטורל ויז׳ן

מאמר לעיון בכל הקשור לטיפול הנפשי ב"צוף צמחים" ו"נטורל ויז'ן" אני מקשיב לעומקם של המילים של מטופליי במרפאת צוף צמחים, הן בפגישה והן המילים הכתובות

קרא עוד »
natural_vision_logo.png
נטורל ויז'ן
נטורל ויזין הינה קלינקה לטיפול טבעי מסייע ולחלוטין לא אלטרנטיבי. חשיבות הרפואה הקונבנציונלית עליונה בכל הקשור לטיפול בסרטן והסיוע הטבעי הינו גיוס כוחות נוספים וחשובים 

כל המידע הניתן באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי המלצותינו לגבי צמחי מרפא ותוספים, תנועה, אורח חיים בריא, יציבה, נשימה וטיפולי הדיקור והמגע אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי ויעוץ על ידי רופא או מטפל אנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע באתר זה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.