מרפאה לרפואה טבעית ומעבדה ליצור תכשירים מצמחי מרפא ותוספי תזונה

מרפאה לרפואה טבעית ומעבדה ליצור תכשירים מצמחי מרפא ותוספי תזונה

צוף צמחים הוקמה לפני 20 שנה על ידי איתן טל CL.H שהינו מבכירי המטפלים ההרבליסטיים והמרפאים הטבעיים בישראל. איתן הינו מומחה לצמחי מרפא ורפואת הצמחים ומטפל ברפואה טבעית. הקליניקה בהנהלתה של גל טל CL.H (מוסמכת לרפואת צמחים) שהינה רעייתו של איתן טל.

במהלך השנים הפכה המרפאה למקום אשר מעניק ריפוי, מניעה והקלה למטופלים רבים הסובלים מבעיות קשות וקלות מכל סוג. המטופלים פוקדים את המרפאה מכל קצוות הארץ וזאת כדי לעבור תהליך של ריפוי, הקלה ומניעה. תהליך הטיפול הטבעי לריפוי נובע ממומחיותו המרשימה של איתן טל ובשילוב כוחות הטבע של צמחי המרפא. מתוך הצורך לספק למטופלים את כוחו של הטבע הוקמה בפיתוחו של טל איתן גם המעבדה לייצור צמחי מרפא וזאת על מנת להעניק למטופלינו את הטוב ביותר. מאז, לפני כ- 20 שנה ועד היום, אנו מפתחים ומייצרים מוצרים לריפוי מצמחים באיכות גבוהה תוך ידע רפואי נרחב היוצר הרמוניה בין מומחיות מסורתית ברפואה הטבעית, חומרים מעולם צמחי המרפא מהטובים ביותר, אמצעי ייצור מעולים וניסיון רב.

במקביל לתהליך הריפוי, שיטות הדיקור הסיני, מקצועות המגע, ההנחיות הקיומיות ועוד, אנו יודעים שקיימת נקודת הנחה חשובה ומוכחת האומרת שצמחי המרפא שלנו "אכן עושים את עבודתם". אנו מעניקים למטופלינו ולמרפאות טבעיות ברחבי הארץ את המגוון האיכותי ביותר בישראל של תכשירים מסורתיים, צמחי מרפא, חליטות צמחים, תוספי תזונה, תכשירים לטיפול חיצוני ופנימי ועוד רבים.

השאירו פרטים לתיאום פגישת אבחון מקיפה

אנו מעניקים עבורכם את הטוב ביותר שניתן להפיק מצמחי המרפא ותהליך הריפוי דרך הרפואה הטבעית על כל גווניה.

*תכשירי "צוף צמחים" ו"נטורל ויז'ן" הינם באישור משרד הבריאות ובכשרות הרבנות.

הסבר על צמחי המרפא והכנתם:

"נטורל ויז'ן" ו"צוף צמחים" עושה שימוש בצמחי מרפא לריפוי מחלות רבות ובעיות אך גם לשיפור הבריאות ואיכות חייהם של המטופלים. כתמיד, אנו מחויבים לאיכות בעלת שם לאומי ועולמי וטיפול מקצועי ומסור בכל צמח וחומרי הגלם הנובעים ממנו ובאהבה לטבע.

תהליך הייצור החל מהגידול על האדמה עד הבקבוק והכמוסה מבקש תהליך מיומן ומקצועי תוך שמירה על החומרים הפעילים וההשפעה של כל צמח וצמח. אכן, שיטה זו ייחודית ל"נטורל ויז'ן" ול"צוף צמחים" בלבד.

הפקת המיצוי מחומרי הגלם:

אנו עושים שימוש בצמחי מרפא מגידולים אורגניים בישראל וברחבי העולם. חומרי הגלם הטבעיים הינם איכותיים. אנו מקפידים גם על הקשר אל צמחי ארץ ישראל תוך שימוש במגדלים הטובים ביותר בארץ.

תהליך הייצור ב"נטורל ויז'ן":

הבאת חומרי הגלם הכוללים עלים, שורשים, פרחים, פקעות, עשבים וכד', עוברים הצמחים תהליך של בדיקת זהות ואיכות. אנו ב"נטורל ויז'ן" עושים זאת דרך הבנה ומקצועיות וזאת כדי ליצור בסיס מושלם להכנת התכשירים שנעניק עבורכם לריפוי מלא.

מיצויים וטינקטורות:

"נטורל ויז'ן" הינה מרפאה המתמחה בייצור תכשירים מצמחי מרפא דרך טכנולוגיות ייצור המבטיחות את הטוב ביותר עבורכם. אנו ממצים ושומרים על איכות כל רכיבי צמחי המרפא ובכך אוגרים במיצוי את כל תכונותיו החשובות של הצמח. התהליך הינו מסורתי ומדעי ובמהלכו מושרה הצמח בתערובת של מים ואלכוהול תוך מיצוי בהשריה כפולה שהינה הייחודית בישראל.

כל התכשירים הינן פרי פיתוחו הבלעדי והייחודי של איתן טל CL.H שהינו מבכירי ההרבלסטים בישראל.

הייחודיות של הצמח:

כל צמח מרפא מאופיין בתכונות המיוחדות לו ולכן חשובה התייחסות שונה מצמח לצמח. לצמחים יש אפיונים רבים, מרקמים שונים ודרישות מקצועית רבות ובכך אנו מקפידים על הייצור הטוב ביותר.

התכשירים:

תהליך הייצור של "נטורל ויז'ן" ו"צוף צמחים" ייחודי בישראל ובכך מטופלינו יקבלו את המוצר הטוב ביותר. אנו מבטיחים לכם את תשומת הלב הרבה ביותר וההבנה שתהליך הטיפול הינו סנרגי, עמוק וכולל את כל ענפי הקיום.

הרפואה הטבעית ב"נטורל ויז'ן וב"צוף צמחים" הינה רפואה רב מערכתית המעניקה טיפול טבעי רפואי בבסיס הבעיה הבריאותית תוך שימוש מקצועי בצמחי מרפא, טיפולי מגע, דיקור סיני, תזונה והנחיות לאורך חיים מיטביים הכוללים הנחיות מקצועיות לתנועה, שיטות ייצוב והרפיה, התעמלות משקמת חוברות הנחיה למדיטציה, נשימות מרפאות, יוגה, תרפיה ועוד. אנו מעניקים הנחיות דרך דפי הסבר וקשר יומי. הטיפול במרפאה הינו מהטובים בישראל ומותאם אישית לכל מטופל דרך בניית תכני ריפוי מקצועיים, הנחיות, פגישות ועוד.

הרפואה הטבעית ב"נטורל ויז'ן וב"צוף צמחים" בראשות טל איתן CL.H הינה רפואה טבעית רב מערכתית לטיפול הן בתסמינים והן בשורש הבעיה. אנו עושים זאת דרך שימוש מקצועי ברפואת צמחי מרפא תוך הכוונה לתזונה מותאמת, אורח חיים נכון, הכוונה מקצועית, הנחיה לפעילות גופנית, שיטות הרפיה, תרגילי נשימה ועוד. הטיפול במרפאתנו הינו אישי ומותאם עבורך תוך בניית תוכנית טיפול ברפואה הטבעית. לפני הטיפול המטופל מקבל מידע כתוב ופרוטוקול טיפול וזאת לאחר פגישת אבחון מעמיקה תוך עיון מקצועי בתוצאות הבדיקות השונות ובכך נבנה עבורכם תוכנית טיפול.

אנו ב"נטורל ויז'ן ו"צוף צמחים" מביטים באדם שיש לו בעיה ולא בבעיה אשר יש לה אדם.

הודעה לגולשים באתר

צמחי המרפא ותוספי התזונה מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" ובפיתוחו של טל איתן CLH, אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כי אם חלק מסינרגיה קיומית נכונה בדומה לתזונה, תנועה, שיטת נשימה ועוד. כל הסתמכות על המידע המפורט הינה על אחריות הקורא בלבד ותמיד מומלץ להתייעץ גם עם רופא מוסמך. צמחי מרפא הנמכרים בבתי טבע או פארמים אינם מהווים כלי לריפוי בלעדי כי אם חלק מטיפול טבעי ומתוך כך אין "נטורל ויז'ן" מוכרים את התכשירים בחנויות כי אם ישירות אל המטופלים ומטפלים ומרפאות מוסמכים. אנו מעניקים לכם דרך טיפול טבעית מקצועית, רבת היקף והחלפה מהירה.

כל מוצרי "נטורל ויז'ן" אינם תרופות כי אם תוספי תזונה המאושרים ע”י משרד הבריאות. אנו חייבים להעביר לכם גילוי נאות, כי האישור שניתן הינו לבטיחות השימוש ברכיבי התכשיר בלבד ובכך אין מדובר באישור ואסמכתא המתייחסים למטרות השימוש במוצר או להתוויה רפואית כלשהי. "נטורל ויז'ן" מבקשת לומר וזאת חד משמעית, במידע המופיע באתר אין התוויה רפואית או המלצה לטיפול וכי בכל בעיה רפואית, חשוב להיוועץ ברופא. ההחלטה של רכישת מוצר וכן החלטה לשימוש בו או הסקת מסקנות מכל סוג ביחס למטרת השימוש בו הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה ותמיד להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג. ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר. נשים בהריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש. המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי.

אנו ב"נטורל ויז'ן" טוענים, וזאת באמונה מקצועית, ידע וניסיון רב שמערכת חיסון חזקה, התייחסות רב מערכתית, יציבות נפשית, צמחי מרפא, הנחיות לתנועה, תזונה, נשימה ויציבה, טיפולים בקליניקה והתייחסות הוליסטית מהווים אמצעים אינטגרטיביים עם הטיפול הקונבנציונלי ובכך מעניקים עוצמה רבה יותר לתהליך הטיפול.
אנו ב"נטורל ויז'ן" מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל בתחום הדרך הטבעית ובכך מבקשים, וזאת דרך אמונתנו והמקצועיות שלנו לתת לכם את הטיפול הטבעי והמותאם הטוב ביותר עבורכם.

יצירת קשר
אולי יעניין אותך גם
פיברואדנומה של השד

פיברואדנומה של השד FIBROADENOMA פיברואדנומה הינה גידול שפיר שהינו הגדלה של תאים בתוך רקמה תקינה. הגידול אינו פוגע בה ואף אינו יוצר גרורותיות באיברים מרוחקים

קרא עוד »
צוף צמחים ונטורל ויז׳ן

מאמר לעיון בכל הקשור לטיפול הנפשי ב"צוף צמחים" ו"נטורל ויז'ן" אני מקשיב לעומקם של המילים של מטופליי במרפאת צוף צמחים, הן בפגישה והן המילים הכתובות

קרא עוד »
natural_vision_logo.png
נטורל ויז'ן
נטורל ויזין הינה קלינקה לטיפול טבעי מסייע ולחלוטין לא אלטרנטיבי. חשיבות הרפואה הקונבנציונלית עליונה בכל הקשור לטיפול בסרטן והסיוע הטבעי הינו גיוס כוחות נוספים וחשובים 

כל המידע הניתן באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי המלצותינו לגבי צמחי מרפא ותוספים, תנועה, אורח חיים בריא, יציבה, נשימה וטיפולי הדיקור והמגע אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי ויעוץ על ידי רופא או מטפל אנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע באתר זה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.