מיצוי היפריקום – HYPERICUM

HYPERICUM

מיצוי היפריקום

צמח המרפא הטוב ביותר בעולם למצבים של דיכאון, חרדות, דכדוך, עקה ומצב רוח ירוד.

היפריקום של "נטורל וויז'ן" הינו 100% רכיב במיצוי טהור ובהשריה כפולה ביחס של 1:2 ללא חומרים נוספים ובכמוסה צמחית. היחידי בישראל

HYPERICUM PERFORATUM 

השאירו פרטים לתיאום פגישת אבחון מקיפה

ST. JOHN'S WORT

The Power Of Nature

אנו מעניקים עבורכם את הטוב ביותר שניתן להפיק מצמחי המרפא ותהליך הריפוי דרך הרפואה הטבעית על כל גווניה.

*תכשירי "נטורל וויז'ן" הינם באישור משרד הבריאות ובהכשר הרבנות.

"נטורל ויז'ן" עושה שימוש בצמחי מרפא לריפוי מחלות רבות ובעיות אך גם לשיפור הבריאות ואיכות חייהם של המטופלים. כתמיד, אנו מחויבים לאיכות בעלת שם לאומי ועולמי וטיפול מקצועי ומסור בכל צמח וחומרי הגלם הנובעים ממנו ובאהבה לטבע.

תהליך הייצור החל מהגידול על האדמה עד הבקבוק והכמוסה מבקש תהליך מיומן ומקצועי תוך שמירה על החומרים הפעילים וההשפעה של כל צמח וצמח. אכן, שיטה זו ייחודית ל"נטורל ויז'ן" בלבד.

אנו ב"נטורל ויז'ן" עושים שימוש בצמחי מרפא מגידולים אורגניים בישראל וברחבי העולם. חומרי הגלם הטבעיים הינם איכותיים. אנו מקפידים גם על הקשר אל צמחי ארץ ישראל תוך שימוש במגדלים הטובים ביותר בארץ.

כל התכשירים הינן פרי פיתוחו הבלעדי והייחודי של איתן טל CL.H שהינו מבכירי ההרבליסטים בישראל.

היפריקום – פאר צמחי המרפא לטיפול בדיכאון

מחקרים רפואיים רבים מעידים שהיפריקום בעל רמות יעילות הזהות לתרופות המרשם נוגדות הדיכאון. ההיפריקום הינו צמח מרפא עתיק לטיפול בדיכאון. אנו מייצרים את המיצוי מצמח ההיפריקום בתהליכי ייצור בלעדיים וייחודיים ל"נטורל ויז'ן" ובכך רמת החומר הפעיל גבוהה ואפקט הטיפול גבוה. תהליך היצור של צמח ההיפריקום ב"נטורל ויז'ן" מעניק לכם את התכשיר הטוב ביותר ומהצמח המקורי ביותר. בהשריה כפולה וביחס של 1:2

מיצוי ההיפר יקום של "נטורל ויז'ן" מכיל חומרים פעילים הפועלים נגד מצבי דיכאון, חרדות ודכדוך. היפריקום עובד על שלושה אלמנטים חשובים וחיוניים במערכת העצבים בדומה לסרוטונין, נוראפינפירון, דופמין ואף הפחתה של רמות הקורטיזול שהינו הורמון הלחץ.

צמח מרפא קדום אשר ניתן עוד בתקופה של היפוקרטס. הצמח קיים היום גם כתרופת מרשם המכונה רמוטיב אך אפקט הפעולה שלו נמוך ביחס לצמח הטהור והטבעי.

תיאור

היפריקום (ST. JOHN'S WORT) הינו צמח רב שפתי בעל פרחים צהובים וגדל בגידולי בר ברחבי העולם. הכינוי הוענק לו על שם יוחנן המטביל. קיימים בהיפר יקום 25 חומרים פעילים בעלי השפעה חיובית והוא בעל כוח ריפוי חזק למצבי דיכאון. היפריקום יוצר עיכוב של מונו – אמין אוקסידאז שהינו אנזים המפרק נוירוטרנסמיטרים ובכך מגדיל את נוכחות הסרוטונין. מיליוני אנשים ברחבי העולם טוענים שמרגע נטילתו הם חשים רוחה נפשית, שמחה, שחרור ממצבי דיכאון וגמילה מתרופות קשות.

מחקרים

מחקר ב-1997 פורסם בכתב עת הרפואי שהיפריקום בעל תכונת ריפוי זהות לתרופת מרשם נגד דיכאון. מחקרים נוספים מעידים יעילות ההיפריקום במהלך 2-8 שבועות תוך השוואה לתרופה נוגדת דיכאון (SSRI) והתוצאות מעידות על השפעתו הרבה. ארגון COCHRANE COLLABOATION שהינו ארגון חשוב ביותר בסקירת מאמרים רפואיים פרסם עשרות מחקרים המעידים על חשיבות ההיפריקום לדיכאון.

היפריקום HYPERICUM

התוויות

 • דיכאון
 • דכדוך
 • מצבי עקה
 • מצבי רוח
 • חרדה
 • חיזוק מערכת העצבים
 • התקפי חרדה
 • עצבנות
 • מצבי מתח
 • מרגיע
 • קשיי הירדמות
 • גמילה מתרופות פסיכיאטריות
 • הזנת מערכת העצבים
 • מעכב סרוטונין
 • תסמונת גיל המעבר
 • נדודי שינה
 • מרגיע
 • משפעל חיסון

היפריקום

מיצוי טהור בהשריה כפולה ביחס של 1:2 מהצמח המקורי שהינו הפרע המחורר קיימים כמה סוגים שברובם אין הם אפקטיביים. תמצית היפריקום הינה תמצית בעלת גוון אדום חזק.

הוראות שימוש

50-90 טיפות X3 ביום

הודעה לגולשים באתר

צמחי המרפא ותוספי התזונה מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" ובפיתוחו של טל איתן CLH, אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כי אם חלק מסינרגיה קיומית נכונה בדומה לתזונה, תנועה, שיטת נשימה ועוד. כל הסתמכות על המידע המפורט הינה על אחריות הקורא בלבד ותמיד מומלץ להתייעץ גם עם רופא מוסמך. צמחי מרפא הנמכרים בבתי טבע או פארמים אינם מהווים כלי לריפוי בלעדי כי אם חלק מטיפול טבעי ומתוך כך אין "נטורל ויז'ן" מוכרים את התכשירים בחנויות כי אם ישירות אל המטופלים ומטפלים ומרפאות מוסמכים. אנו מעניקים לכם דרך טיפול טבעית מקצועית, רבת היקף והחלפה מהירה.

כל מוצרי "נטורל ויז'ן" אינם תרופות כי אם תוספי תזונה המאושרים ע”י משרד הבריאות. אנו חייבים להעביר לכם גילוי נאות, כי האישור שניתן הינו לבטיחות השימוש ברכיבי התכשיר בלבד ובכך אין מדובר באישור ואסמכתא המתייחסים למטרות השימוש במוצר או להתוויה רפואית כלשהי. "נטורל ויז'ן" מבקשת לומר וזאת חד משמעית, במידע המופיע באתר אין התוויה רפואית או המלצה לטיפול וכי בכל בעיה רפואית, חשוב להיוועץ ברופא. ההחלטה של רכישת מוצר וכן החלטה לשימוש בו או הסקת מסקנות מכל סוג ביחס למטרת השימוש בו הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה ותמיד להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג. ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר. נשים בהריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש. המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי.

אנו ב"נטורל ויז'ן" טוענים, וזאת באמונה מקצועית, ידע וניסיון רב שמערכת חיסון חזקה, התייחסות רב מערכתית, יציבות נפשית, צמחי מרפא, הנחיות לתנועה, תזונה, נשימה ויציבה, טיפולים בקליניקה והתייחסות הוליסטית מהווים אמצעים אינטגרטיביים עם הטיפול הקונבנציונלי ובכך מעניקים עוצמה רבה יותר לתהליך הטיפול.
אנו ב"נטורל ויז'ן" מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל בתחום הדרך הטבעית ובכך מבקשים, וזאת דרך אמונתנו והמקצועיות שלנו לתת לכם את הטיפול הטבעי והמותאם הטוב ביותר עבורכם.

יצירת קשר
אולי יעניין אותך גם
פיברואדנומה של השד

פיברואדנומה של השד FIBROADENOMA פיברואדנומה הינה גידול שפיר שהינו הגדלה של תאים בתוך רקמה תקינה. הגידול אינו פוגע בה ואף אינו יוצר גרורותיות באיברים מרוחקים

קרא עוד »
צוף צמחים ונטורל ויז׳ן

מאמר לעיון בכל הקשור לטיפול הנפשי ב"צוף צמחים" ו"נטורל ויז'ן" אני מקשיב לעומקם של המילים של מטופליי במרפאת צוף צמחים, הן בפגישה והן המילים הכתובות

קרא עוד »
natural_vision_logo.png
נטורל ויז'ן
נטורל ויזין הינה קלינקה לטיפול טבעי מסייע ולחלוטין לא אלטרנטיבי. חשיבות הרפואה הקונבנציונלית עליונה בכל הקשור לטיפול בסרטן והסיוע הטבעי הינו גיוס כוחות נוספים וחשובים 

כל המידע הניתן באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי המלצותינו לגבי צמחי מרפא ותוספים, תנועה, אורח חיים בריא, יציבה, נשימה וטיפולי הדיקור והמגע אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי ויעוץ על ידי רופא או מטפל אנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע באתר זה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.