מורינגה – MORINGA

MORINGA OLEIFERA

מורינגה – היחיד בישראל

כל כמוסה הינה 500 מ"ג ושוות ערך ל 5000 מ"ג עלי מורינגה

מורינגה – הקסם של הטבע

עצרו לפני קניית עלי מורינגה טחונים הקפידו לצרוך רק תמצית תקנית אורגנית הייחודית בישראל

השאירו פרטים לתיאום פגישת אבחון מקיפה

מבית היוצר של "נטורל ויז'ן"

אנו לא משווקים אבקת מורינגה, כי אם רק תמצית מורינגה תקנית.

תמצית מורינגה (כל כמוסה מכילה מיצוי של 5000 מ"ג של מורינגה)

מורינגה 700 מ"ג – כמוסות המכילות תמצית יבשה של מורינגה ביחס 10:1
בתוספת מורינגה אורגנית בכל כמוסה.

יחס מיצוי שווה ערך ל 5000 מ"ג עלי מורינגה.

2 כמוסות ביום בלבד – 90 כמוסות, כמות המספיקה ל-45 יום.

כמוסות מורינגה המכילות עלים טחונים או נטילת אבקה בלבד הינם בעלי אפקט טיפולי נמוך שכן הם חומרי גלם ולא הצמח הממוצה.

מורינגה – הסבר

מורינגה הינו צמח מרפא אשר מקורותיו ביבשת ההודית. במהלך אלפי שנים, המורינגה שימש כצמח מרפא למתן מענה עבור מחלות רבות. על פי תורת הרפואה ההודית (איורוודה) נקבע שצמח המורינגה מסייע למחלות דלקתיות רבות.

המוריגנה, וזאת רק בעת שהיא ניתנת במיצוי יבש וכמוסה שוות ערך ל 5000 מ"ג עלי מורינגה אורגנית, מהווה צמח מרפא לטיפול אנטי ויראלי, אנטי זיהומי, אנטי חיידקי, נוגד חמצון רב עוצמה, עשיר בחלבונים, כלורופיל, סידן, אשלגן, גופרית, ויטמינים רבים.

עלי המורינגה הינם בעלי ריכוז רכיבים פעילים רב וייחודי וכוונתי אנטי ויראליים ואנטי חיידקים. בהסתמך על כתבים מרפואת המזרח הרחוק, המורינגה מונעת מאות מחלות.

התוויות מתוצאות מחקרים

 • אנטי סוכרתי מובהק
 • מסייע לטיפול בזיהומים
 • אנטי אוקסידנט
 • מצבי דלקת
 • טוב למחלות כליות
 • טוב למחלות עיניים
 • משפיע על פרופיל השומנים בדם
 • מנקה רעלים
 • מסייע לחיזוק מערכת החיסון במחלות קשות
 • מסייע למיגרנות
 • גיל המעבר
 • כלי מצוין לאיזון סוכר
 • טיפול רב מערכתי

אבקת מורינגה – מדוע לא !!!

האבקה היבשה של עלי מורינגה טחונים עוברת תהליך של ייבוש בתנורים ולא באוויר הפתוח. טמפרטורת הייבוש הורסת את כל הרכיבים הבריאותיים.

הייבוש בתנור מהיר וחסכוני לייצור המוצר אך פוגע פגיעה מוחלטת.

מתוך כך, יש לרכוש רק תמצית מורינגה אורגנית אשר עוברת תהליך מיצוי ובכך שומר התהליך על כל הרכיבים הבריאותיים.

מורינגה – תמצית יבשה של מורינגה.

נטורל ויז'ן – היחידים

 • מיצוי מ 100% עלי מורינגה אורגניים ללא ייבוש בתנורים.
 • אנו ממצים את הרכיבים הפועלים ולא משווקים אבקות.
 • אנו עושים שימוש רק בעלים ולא בענפים.
 • המוצר בפיקוח משרד הבריאות עם מערכת ניהול איכות משולבת לפי תקנים GMP-IZO 22000.

הודעה לגולשים באתר

צמחי המרפא ותוספי התזונה מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" ובפיתוחו של טל איתן CLH, אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כי אם חלק מסינרגיה קיומית נכונה בדומה לתזונה, תנועה, שיטת נשימה ועוד. כל הסתמכות על המידע המפורט הינה על אחריות הקורא בלבד ותמיד מומלץ להתייעץ גם עם רופא מוסמך. צמחי מרפא הנמכרים בבתי טבע או פארמים אינם מהווים כלי לריפוי בלעדי כי אם חלק מטיפול טבעי ומתוך כך אין "נטורל ויז'ן" מוכרים את התכשירים בחנויות כי אם ישירות אל המטופלים ומטפלים ומרפאות מוסמכים. אנו מעניקים לכם דרך טיפול טבעית מקצועית, רבת היקף והחלפה מהירה.

כל מוצרי "נטורל ויז'ן" אינם תרופות כי אם תוספי תזונה המאושרים ע”י משרד הבריאות. אנו חייבים להעביר לכם גילוי נאות, כי האישור שניתן הינו לבטיחות השימוש ברכיבי התכשיר בלבד ובכך אין מדובר באישור ואסמכתא המתייחסים למטרות השימוש במוצר או להתוויה רפואית כלשהי. "נטורל ויז'ן" מבקשת לומר וזאת חד משמעית, במידע המופיע באתר אין התוויה רפואית או המלצה לטיפול וכי בכל בעיה רפואית, חשוב להיוועץ ברופא. ההחלטה של רכישת מוצר וכן החלטה לשימוש בו או הסקת מסקנות מכל סוג ביחס למטרת השימוש בו הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה ותמיד להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג. ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר. נשים בהריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש. המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי.

אנו ב"נטורל ויז'ן" טוענים, וזאת באמונה מקצועית, ידע וניסיון רב שמערכת חיסון חזקה, התייחסות רב מערכתית, יציבות נפשית, צמחי מרפא, הנחיות לתנועה, תזונה, נשימה ויציבה, טיפולים בקליניקה והתייחסות הוליסטית מהווים אמצעים אינטגרטיביים עם הטיפול הקונבנציונלי ובכך מעניקים עוצמה רבה יותר לתהליך הטיפול.
אנו ב"נטורל ויז'ן" מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל בתחום הדרך הטבעית ובכך מבקשים, וזאת דרך אמונתנו והמקצועיות שלנו לתת לכם את הטיפול הטבעי והמותאם הטוב ביותר עבורכם.

יצירת קשר
אולי יעניין אותך גם
פיברואדנומה של השד

פיברואדנומה של השד FIBROADENOMA פיברואדנומה הינה גידול שפיר שהינו הגדלה של תאים בתוך רקמה תקינה. הגידול אינו פוגע בה ואף אינו יוצר גרורותיות באיברים מרוחקים

קרא עוד »
צוף צמחים ונטורל ויז׳ן

מאמר לעיון בכל הקשור לטיפול הנפשי ב"צוף צמחים" ו"נטורל ויז'ן" אני מקשיב לעומקם של המילים של מטופליי במרפאת צוף צמחים, הן בפגישה והן המילים הכתובות

קרא עוד »
natural_vision_logo.png
נטורל ויז'ן
נטורל ויזין הינה קלינקה לטיפול טבעי מסייע ולחלוטין לא אלטרנטיבי. חשיבות הרפואה הקונבנציונלית עליונה בכל הקשור לטיפול בסרטן והסיוע הטבעי הינו גיוס כוחות נוספים וחשובים 

כל המידע הניתן באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי המלצותינו לגבי צמחי מרפא ותוספים, תנועה, אורח חיים בריא, יציבה, נשימה וטיפולי הדיקור והמגע אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי ויעוץ על ידי רופא או מטפל אנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע באתר זה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.