מאמר קצר על הקרנות לסרטן הערמונית

מאמר קצר על הקרנות לסרטן הערמונית

אין כל חולק על כך שהטיפול הקונבנציונלי רב חשיבות גם הוא אך גורם במהלכו לתופעות לוואי, לעיתים קשות. אין גם ספק בכך שטיפולים הורמונליים, כימותרפיים, הקרנתיים וביולוגים מהווים דרך לריפוי אך גם לנזק רב והחלשות חיסונית. וודאי שבכל הקשור לטיפול הקרנתי קיימת סכנה לרעילות ובכך פגיעה בכבד. התהליך ההקרנתי גורם להאצה של רדיקלים חופשיים ובכך חמצון תאים ועוד. מתוך כך וודאי ששילוב נכון ומותאם של צמחי מרפא אכן מהווה דרך טיפול חשובה. לציין שקיימות דעות חלוקות לגבי הקרנות (בהמשך).

להלן תופעות לוואי של תהליך הקרנתי לערמונית

 • עייפות ותשישות
 • דלקות עור באזור ההקרנה
 • השתנה תכופה ולא נשלטת
 • דימום רקטלי
 • גירוי רקטלי
 • בעיות עיכול קשות
 • צריבה בהשתנה
 • קושי להתחיל בהשתנה
 • זרם חלש
 • טחורים
 • כתמי דם בחיץ הנקבים
 • חולשה חיסונית

כל הנתונים הללו ידועים ולכן לדעתי זו העת להמשיך דרך תכנית נכונה, קיום בריא, הליכה, תזונה ועוד.

השאירו פרטים לתיאום פגישת אבחון מקיפה

יש לראות מחקר חדש שנעשה בבריטניה והוצג בכנס איגוד הסרטן האירופאי בברצלונה (ESMO) בו השתתפו 1400 חולי סרטן הערמונית. התגלה שההקרנות היו כפי הנראה מיותרות. אך גברים שעברו הקרנות הכפילו את הסיכון להגיע לדליפת שתן ובכך הכרח לחיתול. המחקר נעשה במימון הקרן הבריטית למחקר הסרטן. פרופסור כרוס פרקר החוקר הראשי בבית החולים רויאל מרסדן לחקר הסרטן בבריטניה. הטענה הינה שההקרנה לערמונית גורמת הן לדליפת שתן והן להצרת השופכה. כתבה של מיטל יסעור בעיתון ישראל היום מתאריך 2.10.19.

אני כמובן לא חולק על הטיפול אך חשוב לא להגיע לתופעות הלוואי הללו.

סרטן ערמונית – מאמר קטן

בנוסף וזאת על פי פרופסור חיים מצקין מנהל המחלקה האורולוגית במתחם הרפואי בתל אביב טוען שבעת שסרטן הערמונית בעל אופי מפושט או פוטנציאלי לפיזור, אני מצטט

"במקרים הפחות שכיחים של מחלה שהפכה לגרורותית בדומה לעצמות, הטיפול אינו יכול להיות מקומי אלה סיסטמי בלבד ומבוסס על טיפול הורמונלי המוביל סירוס להורדת ההורמון הגברי הטסטוסטרון עד לאפס שכן הערמונית בכלל וסרטן הערמונית בפרט תלויים בקיומו של ההורמון הגברי. לצערי במקרים הללו לא ניתן להבריא את החולה אלה רק להאריך, אמנם משמעותית את תוחלת חיו אך חשוב לשפר את איכויות חיו. למעשה כל חולה בשלב זה המטופל בטיפולים הורמונליים סופו להיכשל בטיפול ומחלתו לבטח תתקדם ותצרוך טיפולים נוספים כולל כימותרפיה".

הקטע הזה של פרופסור חיים מצקין מנהל המחלקה האורולוגית ממחיש את נחיצות הרפואה הטבעית כהכרח אינטגרטיבי החשוב מכל שכן רק כך אנו מגייסים את כל הכוחות. ברור שהטיפול ההורמונלי מפסיק להיות יעיל לאחר תקופה מסוימת ולכן חשוב ליצור מערכת חיסון חזקה.

דבר נוסף

נתונים חדשים של האגודה למלחמה בסרטן מגלים שאנו בין המדינות בהן יש שיעור גבוה של סרטן הערמונית בעולם ומהווה גורם מוות מספר 3 לגברים בישראל. לציין שתוחלת החיים עלתה בכל הקשור לסרטן בערמונית שכן בין השנים 1985-1987 שיעור ההישרדות של החולים עומד על שנתיים וחצי מתחילת הטיפול וכיום הוא עומד על חמש שנים. זו סטטיסטיקה היכולה להשתנות רק דרך הרפואה הטבעית.

מחקר אירופאי שפורסם לפני כמה שנים בכתב עת חשובinternational jouraal of canced טוען שיש קשר בין הזנה לגוף ברכיבים טבעיים, תזונה, פעילות, שינה ושמירה על איכות החיים קשורה להישרדות של חולים בסרטן הערמונית. המחקר גילה שצמחי מרפא, תוספים, פעילות נכונה, תזונה נכונה, שגרת חיים בריאה ועוד קשורים לטיפול בסרטן. כל הנתונים הללו מחזקים את הטענה שהרפואה הטבעית דרך מרפאתי מעניקה כוח ו"מגייסת את כל הכוחות" למלחמה בסרטן ויוצרת חזון נוסף.

איתן טל CLH
מייסד "צוף צמחים", "נטורל ויז'ן"
מנהל תחום הרפואה הטבעית

הודעה לגולשים באתר

צמחי המרפא ותוספי התזונה מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" ובפיתוחו של טל איתן CLH, אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כי אם חלק מסינרגיה קיומית נכונה בדומה לתזונה, תנועה, שיטת נשימה ועוד. כל הסתמכות על המידע המפורט הינה על אחריות הקורא בלבד ותמיד מומלץ להתייעץ גם עם רופא מוסמך. צמחי מרפא הנמכרים בבתי טבע או פארמים אינם מהווים כלי לריפוי בלעדי כי אם חלק מטיפול טבעי ומתוך כך אין "נטורל ויז'ן" מוכרים את התכשירים בחנויות כי אם ישירות אל המטופלים ומטפלים ומרפאות מוסמכים. אנו מעניקים לכם דרך טיפול טבעית מקצועית, רבת היקף והחלפה מהירה.

כל מוצרי "נטורל ויז'ן" אינם תרופות כי אם תוספי תזונה המאושרים ע”י משרד הבריאות. אנו חייבים להעביר לכם גילוי נאות, כי האישור שניתן הינו לבטיחות השימוש ברכיבי התכשיר בלבד ובכך אין מדובר באישור ואסמכתא המתייחסים למטרות השימוש במוצר או להתוויה רפואית כלשהי. "נטורל ויז'ן" מבקשת לומר וזאת חד משמעית, במידע המופיע באתר אין התוויה רפואית או המלצה לטיפול וכי בכל בעיה רפואית, חשוב להיוועץ ברופא. ההחלטה של רכישת מוצר וכן החלטה לשימוש בו או הסקת מסקנות מכל סוג ביחס למטרת השימוש בו הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה ותמיד להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג. ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר. נשים בהריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש. המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי.

אנו ב"נטורל ויז'ן" טוענים, וזאת באמונה מקצועית, ידע וניסיון רב שמערכת חיסון חזקה, התייחסות רב מערכתית, יציבות נפשית, צמחי מרפא, הנחיות לתנועה, תזונה, נשימה ויציבה, טיפולים בקליניקה והתייחסות הוליסטית מהווים אמצעים אינטגרטיביים עם הטיפול הקונבנציונלי ובכך מעניקים עוצמה רבה יותר לתהליך הטיפול.
אנו ב"נטורל ויז'ן" מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל בתחום הדרך הטבעית ובכך מבקשים, וזאת דרך אמונתנו והמקצועיות שלנו לתת לכם את הטיפול הטבעי והמותאם הטוב ביותר עבורכם.

יצירת קשר
אולי יעניין אותך גם
פיברואדנומה של השד

פיברואדנומה של השד FIBROADENOMA פיברואדנומה הינה גידול שפיר שהינו הגדלה של תאים בתוך רקמה תקינה. הגידול אינו פוגע בה ואף אינו יוצר גרורותיות באיברים מרוחקים

קרא עוד »
צוף צמחים ונטורל ויז׳ן

מאמר לעיון בכל הקשור לטיפול הנפשי ב"צוף צמחים" ו"נטורל ויז'ן" אני מקשיב לעומקם של המילים של מטופליי במרפאת צוף צמחים, הן בפגישה והן המילים הכתובות

קרא עוד »
natural_vision_logo.png
נטורל ויז'ן
נטורל ויזין הינה קלינקה לטיפול טבעי מסייע ולחלוטין לא אלטרנטיבי. חשיבות הרפואה הקונבנציונלית עליונה בכל הקשור לטיפול בסרטן והסיוע הטבעי הינו גיוס כוחות נוספים וחשובים 

כל המידע הניתן באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי המלצותינו לגבי צמחי מרפא ותוספים, תנועה, אורח חיים בריא, יציבה, נשימה וטיפולי הדיקור והמגע אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי ויעוץ על ידי רופא או מטפל אנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע באתר זה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.