ל-קרניטין – L-CARNITINE

L-CARNITINE

ל-קרניטין

THE HEALING POWER OT NATURE

מהטבע ורק מהטבע

היחיד בישראל ללא קמח אורז, ללא חומצה סטארית, ללא תאית, ללא מגנזיום ללא חומרי שימור וצבעי מאכל

השאירו פרטים לתיאום פגישת אבחון מקיפה

 L-CARNITINE 100% טהור בכמוסה טבעונית

אל קרניטין הינה חומצה אמינית המהווה אמצעי ביוכימי להולכת חומצת שומן ממקור של הנוזל התאי אל האיברון ((ORGANELLE שהינו מבנה בתוך התא וכוונתי למיטוכונדריון. המיטוכונדריון (MITOCHONDRION) הינו חלק מהתא ובעל תפקיד חשוב בדומה להפקת אנרגיה כימית ומהווה חלק מהנשימה התאית שהינה תהליך המשמש להכנת מאגרי אנרגיה לתא. מתוך כך אל קרניטין חשוב לכל הגוף בכלל ולמוח ולתאי המוח והשמירה עליהם בפרט. לאל קרניטין יש את היכולת לספק מערך הגנה ובכך למנוע נזקי חמצון למוח ולגוף ובכן מניעת עקה חמצונית בתאי האנדוטל. אל קרניטין משמש כ"מפנה פסולת" שהינו תוצר של המטבוליזם הנעשה במיטוכונדריון. L-CORNITINE של "נטורל ויז'ן" מסייע לפעילות המוח ושרירי הגוף והינו היחיד הניתן לכם רכיב טהור וללא כל חומר נלווה

"נטורל ויז'ן" הסבר

אנו לא משווקים תרופות מדף סינטטיות במסווה טבעי לחנויות, פארמים או בתי טבע ואף לא דרך האינטרנט כי אם למטופלנו, למרפאות ומטפלים בלבד, בארץ ובחול, תחת הסמכה ודיאגנוזה בלבד.

הפורמולות מיוצרות מהצמחים הטבעיים והאיכותיים ביותר תוך שימוש בחומרי גלם מעולים ובסטנדרטים גבוהים. הצמחים באיכות גבוהה ובהתאם לתקנים המתקדמים בעולם. אנו מבססים את ייצור המיצוי מהצמח דרך שילוב של שיטות מסורתיות ומודרניות להפקת פורמולה מרוכזת, איכותית ויעילה.

תכשירי "נטורל ויז'ן" הינם באישור ופיקוח של משרד הבריאות. הפורמולות מיוצרות במפעל תחת בקרה של מערכת ניהול איכות אינטגרטיבית וזאת תחת דרישות GMP, HACCP, I.S.O 22000 ובהשגחת בד"צ חתם סופר.

אנו מחויבים לאיכות בעלת שם ארצי ועולמי וטיפול מקצועי בכל צמח וחומרי הגלם הנובעים ממנו ובאהבה לטבע.

ייצור הפורמולות, החל מגידול הצמח עד הבקבוק והכמוסה מבקש תהליך מיומן ומקצועי ושמירה על החומרים הפעילים וההשפעה של כל צמח וצמח. אכן, שיטה זו ייחודית ל"נטורל ויז'ן" בלבד.

"נטורל ויז'ן" הינו מרכז הייצור היחיד בישראל לצמחי מרפא ותוספי תזונה ומרפאה המעניקה בעבורכם את האיכות הגבוהה ביותר ולא דרך שווקים ואינטרנט כי אם מענה רפואי טבעי, מושכל, נכון ומותאם עבורכם.

"נטורל ויז'ן" הינה בעלת ניסיון קליני הרב ביותר בישראל ומתוך כך הבנה מקצועית על אופן פיתוח צמחי המרפא ותוספי התזונה.

L-CARNITINE  – התוויות

  • בריאות כלי הדם במוח (חשוב למחלות מוח ניווניות בדומה לאלצהיימר, דמנציה ופרקינסון)
  • הגנה על מערכת העצבים ותיקון נזקי מערכת העצבים בדומה לנוירופתיה ונוירופתיה סכרתית
  • טיפול בתחושת של חולשה ועייפות
  • ריכוז, זיכרון וערכים קוגניטיביים
  • משפר ביצועים ספורטיביים וכל סוג של מאמץ גופני
  • מסייע רב משמעותי לתהליכי הרזיה
  • מעניק אנרגיה לכל תאי הגוף

L-CARNITINE גורם ליצור אצטיל כולין במוח ומגביר פעילות דופמין החשוב לכוח מניע, תנועת גוף ותפקוד המערכת הרגשית

L-CARNITINE חשוב לטיפול באלצהיימר ומסייע למניעת אלצהיימר

L-CARNITINE חשוב לסייע לדיכאון קליני אצל מבוגרים

L-CARNITINE מסייע למצבים נוירופתיים, סכרתיים, אסכמיים

L-CARNITINE מסייע לבעיות של זיכרון

אל – קרינטין

מסייע לטיפול בליקויים קוגניטיביים, הפרעות קשב, דמנציה, אלצהיימר, איבוד שמיעה, מחלות ניווניות, דמנציה וסקולרית, מחלות כלי דם, מספק דם לכלי דם קטנים במוח, משתלב נכון עם תוספי תזונה, מפחית נזקי ריאות, נוגד חמצון, משפר ביצועים ספורטיביים ועוזר להרזיה.

L-CARNITINE של "נטורל ויז'ן"

הינו חומצה אמינו חשובה לפעילות בתאים וברקמות הגוף ובכך שומר על תפקוד הגוף

הודעה לגולשים באתר

צמחי המרפא ותוספי התזונה מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" ובפיתוחו של טל איתן CLH, אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כי אם חלק מסינרגיה קיומית נכונה בדומה לתזונה, תנועה, שיטת נשימה ועוד. כל הסתמכות על המידע המפורט הינה על אחריות הקורא בלבד ותמיד מומלץ להתייעץ גם עם רופא מוסמך. צמחי מרפא הנמכרים בבתי טבע או פארמים אינם מהווים כלי לריפוי בלעדי כי אם חלק מטיפול טבעי ומתוך כך אין "נטורל ויז'ן" מוכרים את התכשירים בחנויות כי אם ישירות אל המטופלים ומטפלים ומרפאות מוסמכים. אנו מעניקים לכם דרך טיפול טבעית מקצועית, רבת היקף והחלפה מהירה.

כל מוצרי "נטורל ויז'ן" אינם תרופות כי אם תוספי תזונה המאושרים ע”י משרד הבריאות. אנו חייבים להעביר לכם גילוי נאות, כי האישור שניתן הינו לבטיחות השימוש ברכיבי התכשיר בלבד ובכך אין מדובר באישור ואסמכתא המתייחסים למטרות השימוש במוצר או להתוויה רפואית כלשהי. "נטורל ויז'ן" מבקשת לומר וזאת חד משמעית, במידע המופיע באתר אין התוויה רפואית או המלצה לטיפול וכי בכל בעיה רפואית, חשוב להיוועץ ברופא. ההחלטה של רכישת מוצר וכן החלטה לשימוש בו או הסקת מסקנות מכל סוג ביחס למטרת השימוש בו הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה ותמיד להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג. ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר. נשים בהריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש. המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי.

אנו ב"נטורל ויז'ן" טוענים, וזאת באמונה מקצועית, ידע וניסיון רב שמערכת חיסון חזקה, התייחסות רב מערכתית, יציבות נפשית, צמחי מרפא, הנחיות לתנועה, תזונה, נשימה ויציבה, טיפולים בקליניקה והתייחסות הוליסטית מהווים אמצעים אינטגרטיביים עם הטיפול הקונבנציונלי ובכך מעניקים עוצמה רבה יותר לתהליך הטיפול.
אנו ב"נטורל ויז'ן" מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל בתחום הדרך הטבעית ובכך מבקשים, וזאת דרך אמונתנו והמקצועיות שלנו לתת לכם את הטיפול הטבעי והמותאם הטוב ביותר עבורכם.

יצירת קשר
אולי יעניין אותך גם
פיברואדנומה של השד

פיברואדנומה של השד FIBROADENOMA פיברואדנומה הינה גידול שפיר שהינו הגדלה של תאים בתוך רקמה תקינה. הגידול אינו פוגע בה ואף אינו יוצר גרורותיות באיברים מרוחקים

קרא עוד »
צוף צמחים ונטורל ויז׳ן

מאמר לעיון בכל הקשור לטיפול הנפשי ב"צוף צמחים" ו"נטורל ויז'ן" אני מקשיב לעומקם של המילים של מטופליי במרפאת צוף צמחים, הן בפגישה והן המילים הכתובות

קרא עוד »
natural_vision_logo.png
נטורל ויז'ן
נטורל ויזין הינה קלינקה לטיפול טבעי מסייע ולחלוטין לא אלטרנטיבי. חשיבות הרפואה הקונבנציונלית עליונה בכל הקשור לטיפול בסרטן והסיוע הטבעי הינו גיוס כוחות נוספים וחשובים 

כל המידע הניתן באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי המלצותינו לגבי צמחי מרפא ותוספים, תנועה, אורח חיים בריא, יציבה, נשימה וטיפולי הדיקור והמגע אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי ויעוץ על ידי רופא או מטפל אנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע באתר זה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.