ליקופן פורטה  – LYCOPENE

LYCOPENE

ליקופן פורטה  

ממקור טבעי בצירוף ויטמין C וויטמין D ואבץ, היחיד בישראל המשלבים רכיבים במינון נכון לטיפול בערמונית

הליקופן של "נטורל ויז'ן" הינו המיצוי הטוב ביותר המופק מעגבניות וירקות צהובים וכתומים.

המוצר הטוב ביותר בישראל

השאירו פרטים לתיאום פגישת אבחון מקיפה

מלך נוגדי החמצון

אנו מעניקים עבורכם את הטוב ביותר שניתן להפיק מצמחי המרפא ותהליך הריפוי דרך הרפואה הטבעית על כל גווניה.

*תכשירי "נטורל ויז'ן" הינם באישור משרד הבריאות ובהכשר הרבנות.

"נטורל ויז'ן" עושה שימוש בצמחי מרפא לריפוי מחלות רבות ובעיות אך גם לשיפור הבריאות ואיכות חייהם של המטופלים. כתמיד, אנו מחויבים לאיכות בעלת שם לאומי ועולמי וטיפול מקצועי ומסור בכל צמח וחומרי הגלם הנובעים ממנו ובאהבה לטבע.

תהליך הייצור החל מהגידול על האדמה עד הבקבוק והכמוסה מבקש תהליך מיומן ומקצועי תוך שמירה על החומרים הפעילים וההשפעה של כל צמח וצמח. אכן, שיטה זו ייחודית ל"נטורל ויז'ן" בלבד.

ליקופן – הסבר

ליקופן הינו חומר המשפיע על הפיגמנטציה של ירקות ופירות ושייך למשפחת הקרוטנואידים שהינם פיגמנטים אורגניים המצויים בדרך כלל בצמחים בעלי צבע אדום וצהוב או ירקות בדומה לעגבניות, גזר, שסק, מנגו ועוד.

הקרוטנואידים הינם חומרי בסיס להרכבים ביולוגיים וחשובים מאוד לבריאות הערמונית, העור העיניים, מערכת החיסון ועוד. חומרים אלה מהווים נוגדי סרטן חזקים.

הקרטונואידים הינם מונעי חמצון מובהקים ידועים ונחקרים ומהווים אנטי אוקסידנטים. נוגדי החמצון בליקופן של "נטורל ויז'ן" ממזערים את קצב תגובת החמצון שהגורמים להם הינם הרדיקלים החופשיים.

הליקופן קיים ברקמות הגוף ובפריזמה כאחד מהריכוזים הגבוהים ביותר מכל קרוטנואיד אחר. לציין שגופנו אינו יוצר סינתזה של ליקופן ולכן התוסף של "נטורל ויז'ן" מהווה ריכוז טבעי רב עוצמה.

הליקופן ידוע כחשוב לבריאות האדם ומניעה של מחלות ניווניות.

ליקופן – התוויות

– סרטן הערמונית

– הקטנת PSA

– נוגדי חמצון

– מחלת לב

– יתר לחץ דם

– כלי דם

– טרשת עורקים

– סרטן – טיפול ומניעה

– בריאות העיניים

– נזקי זיהום אוויר

– מחלת עיניים

– מפחית כולסטרול

– חיזוק מערכת החיסון

– תפקוד המוח

– מניעת הזדקנות

– טיפול במחלות ניווניות

– מניעת הזדקנות העור

– סיכון לשבץ מוחי

– מחלת עור

– קטרקט

– סכרת

– דלדול העצם

– עקרות

– הגדלה שפירה של הערמונית

– דלקת בערמונית

– וריקוצלה

– סרטן האשכים

– מניעת סרטן קיבה

– התקפי לב (נוגד חמצון)

– הסתיידות עורקים

ליקופן וסרטן הערמונית

הליקופן קיבל את פרסומו וזאת מתוך מחקרים המאשרים שהכנה נכונה של מיצוי הרכב הליקופן חשובה למניעה וטיפול בסרטן הערמונית ופרוסטטה. הליקופן גורם לנסיגה ב- PSA ונסיגה בממאירות.

מחקר באוניברסיטת הווארד הראה שצריכה של ליקופן הפחיתה את הסיכוי לסרטן ערמונית או גם שימש כלי לטיפול.

הכמוסות צמחיות ומכילות ליקופן טבעי באיכות הגבוהה בישראל ובמינונים אפקטיביים. יש ליטול כ 1-3 כמוסות ביום.

 

הודעה לגולשים באתר

צמחי המרפא ותוספי התזונה מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" ובפיתוחו של טל איתן CLH, אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כי אם חלק מסינרגיה קיומית נכונה בדומה לתזונה, תנועה, שיטת נשימה ועוד. כל הסתמכות על המידע המפורט הינה על אחריות הקורא בלבד ותמיד מומלץ להתייעץ גם עם רופא מוסמך. צמחי מרפא הנמכרים בבתי טבע או פארמים אינם מהווים כלי לריפוי בלעדי כי אם חלק מטיפול טבעי ומתוך כך אין "נטורל ויז'ן" מוכרים את התכשירים בחנויות כי אם ישירות אל המטופלים ומטפלים ומרפאות מוסמכים. אנו מעניקים לכם דרך טיפול טבעית מקצועית, רבת היקף והחלפה מהירה.

כל מוצרי "נטורל ויז'ן" אינם תרופות כי אם תוספי תזונה המאושרים ע”י משרד הבריאות. אנו חייבים להעביר לכם גילוי נאות, כי האישור שניתן הינו לבטיחות השימוש ברכיבי התכשיר בלבד ובכך אין מדובר באישור ואסמכתא המתייחסים למטרות השימוש במוצר או להתוויה רפואית כלשהי. "נטורל ויז'ן" מבקשת לומר וזאת חד משמעית, במידע המופיע באתר אין התוויה רפואית או המלצה לטיפול וכי בכל בעיה רפואית, חשוב להיוועץ ברופא. ההחלטה של רכישת מוצר וכן החלטה לשימוש בו או הסקת מסקנות מכל סוג ביחס למטרת השימוש בו הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה ותמיד להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג. ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר. נשים בהריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש. המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי.

אנו ב"נטורל ויז'ן" טוענים, וזאת באמונה מקצועית, ידע וניסיון רב שמערכת חיסון חזקה, התייחסות רב מערכתית, יציבות נפשית, צמחי מרפא, הנחיות לתנועה, תזונה, נשימה ויציבה, טיפולים בקליניקה והתייחסות הוליסטית מהווים אמצעים אינטגרטיביים עם הטיפול הקונבנציונלי ובכך מעניקים עוצמה רבה יותר לתהליך הטיפול.
אנו ב"נטורל ויז'ן" מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל בתחום הדרך הטבעית ובכך מבקשים, וזאת דרך אמונתנו והמקצועיות שלנו לתת לכם את הטיפול הטבעי והמותאם הטוב ביותר עבורכם.

יצירת קשר
אולי יעניין אותך גם
פיברואדנומה של השד

פיברואדנומה של השד FIBROADENOMA פיברואדנומה הינה גידול שפיר שהינו הגדלה של תאים בתוך רקמה תקינה. הגידול אינו פוגע בה ואף אינו יוצר גרורותיות באיברים מרוחקים

קרא עוד »
צוף צמחים ונטורל ויז׳ן

מאמר לעיון בכל הקשור לטיפול הנפשי ב"צוף צמחים" ו"נטורל ויז'ן" אני מקשיב לעומקם של המילים של מטופליי במרפאת צוף צמחים, הן בפגישה והן המילים הכתובות

קרא עוד »
natural_vision_logo.png
נטורל ויז'ן
נטורל ויזין הינה קלינקה לטיפול טבעי מסייע ולחלוטין לא אלטרנטיבי. חשיבות הרפואה הקונבנציונלית עליונה בכל הקשור לטיפול בסרטן והסיוע הטבעי הינו גיוס כוחות נוספים וחשובים 

כל המידע הניתן באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי המלצותינו לגבי צמחי מרפא ותוספים, תנועה, אורח חיים בריא, יציבה, נשימה וטיפולי הדיקור והמגע אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי ויעוץ על ידי רופא או מטפל אנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע באתר זה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.