כורכומין ביו פורטה + ומפרקית – CURCUMIN

CURCUMIN

כורכומין ביו פורטה + מפרקית

הפורמולה לבעיות מפרקים, דלקות וכאבים:

התשובה הטבעית לדלקת מפרקים, אורטאוארטריטיס (דלקת ניוונית), ראומטואיד ארטריטיס (שגרונית), כאבי ברכיים, כאבי שרירים ועצמות ועוד.

הכורכום ידוע בשל פעילותו נוגדת הדלקת וכן בהיותו תחליף חשוב לכל אותם התרופות הקונבנציונליות העתירות בתופעות לוואי בדומה ל NSAIDS האמורות לסייע לכאבי מפרקים להפחתת דלקות ותפקידן למנוע ולעכב את החומרים הביוכימיים המכונים פרוסטגלנדינים COX-2 הידועים כחומרי מעוררי דלקות המיוצרים בגוף. התרופות הרגילות גורמות לביטול COX-1 שהינו חומר ביוכימי חשוב השומר על דפנות הקיבה. מתוך כך הן יוצרות תחושות קשות במערכת העיכול, בסיס לבעיות קשות ונזקים רבים נוספים.

השאירו פרטים לתיאום פגישת אבחון מקיפה

לאחרונה נוספו תרופות לעיכוב פרוסטגלינדים (COX-2) שאינם סטרואידים אך גורמות לתופעות לוואי קשות בדומה ללחץ דם, בצקות, בעיות בכליות ועוד.

הכורכומין, ביו פורטה ומפרקית של "נטורל ויז'ן" הינן החלופה החשובה, הטבעית והחזקה מכל לטיפול בכאבי מפרקים ודלקת מפרקים.

לאחר תקופת נטילה קצרה יחסית מתגלה הקלה דרמטית בכאבים ותמיכה בתהליכי ריפוי.

חשוב לציין תכונות נוספות חשובות ורבות (ראו דף הסבר מצורף) של הכורכומין והרכבי הצמחים במפרקית.

כורכומין – החומרים הפעילים

הרכיבים הפעילים בכורכום הינם נוגדי החמצון המכונים פוליפנולים אשר להם תכונות טיפוליות חשובות. כבר במהלך 1930, ולאחר מחקר רב של אלפי נחקרים. מאז ועד היום הוכח ללא ספק שהכורכום בעל יעילות דרמטית לטיפול בדלקות.

לכורכום פעילות אנטי דלקתית חזקה ביותר וגם אנטי סרטנית. הוא מווסת פעילות דינמית של חומרים מתווכי דלקת בגוף ולכן כל סוג של מחלה או בעיה דלקתית הינו הכתובת לנטילת כורכום.

התוויות

 • מחלות דלקתיות.
 • דלקת מפרקים
 • משפר כאבים חזקים
 • מפחית דלקת
 • מקל בנפיחות
 • משפר טווח תנועה
 • מקל על נוקשות המפרקים בבוקר
 • הקלה לכל מפרקי הגוף – גב, אגן, ברכיים, כתפיים, כפות רגליים, כפות ידיים, צוואר ועוד.

מינונים

חשוב לצרוך את הפורמולה האיכותיות מכולן של "נטורל ויז'ן".

2\1 כמוסות X 3 פעמים ביום כתהליך טיפולי.

במצבים אקוטיים, שחיקתיים, ניווניים ודלקתיים קשים ניתן לעלות את המינון בשתי הפורמולות.

מפרקית פורטה

הפורמולה הטבעית לטיפול בדלקת מפרקים, גאוט, אוסטאוארטריטיס, ראומטואיד ארטריטיס, כאבי מפרקים, כאבי גב, כאבי ברכיים ועוד.

מפרקית פורטה הסבר

כאבי מפרקים, דלקת מפרקים, דלקת מפרקים ניוונית ושגרונית הינן מחלות מפרקים קשות ופרוגרסיביות. המחלות הללו יוצרות כאבים, לעיתים קשים מאוד תוך הגבלה בתנועת המפרקים ופגיעה קשה במישורי התנועה. הבעיות מגוונות, בדומה לשחיקת סחוסים, מחלה שגרונית (אוטואימונית), פגיעה במפרקים השונים, התפתחות והתלקחות דלקתית, מצבי טראומה ועוד.

מפרקית פורטה הינה הדרך הטבעית לריפוי, סיוע, הקלה ומניעה של דלקות מפרקים שונות. הפורמולה מחזקת את מנגנוני השיקום הטבעיים אשר קיימים ברקמות ובמפרקים הפגועים ומעניקה מענה רפואי יעיל ודרמטי לכאבים ולמגבלות. מחקרים לאורך שנים רבות וניסיוננו הקליני ב"נטורל ויז'ן" מוכיחים ללא ספק שהרפואה הטבעית מעניקה מענה חשוב הן לריפוי הבעיה, הן למצבי הדלקת, הן לשיקום הרקמות, הסחוס, המפרקים ורקמת החיבור והן להקלה דרמטית של הכאב. הפורמולה מכילה רכיבים טבעיים וצמחי מרפא לטיפול יעיל

בכל הקשור לבעיית מפרקים וגב, ברכיים, גפיים, גאוט, ראומטואיד (שגרוניות) וכל סוגי הכאבים.

מפרקית פורטה – התוויות

 • מפרקית פורטה מקלה על הכאבים הנובעים מהבעיה
 • מטפלת במצבי הדלקת
 • משקמת רקמות חיבור, סחוס ורקמה סינוביאלית (דלקת שגרונית)
 • משפרת טווחי התנועה
 • משפרת תפקוד במישורי תנועה שונים
 • מונעת בעיות עתידיות
 • צמחי המרפא מותווים לדלקת מפרקים
 • מצבים ראומטיים
 • אנטי אוקסידנטיים
 • אלטרנטיביים
 • בעיות מפרקים ממקור שחיקתי
 • מחלות כבד
 • בעיות שלד
 • גאוט
 • כאבי גב

מפרקית פורטה רכיבים וצמחי מרפא

BOSWELLIA SERRATA (בוזווילה)

צמח מרפא המופק מקליפת גזע העץ. נוגדת דלקת, אנטי ראומטית, דלקת מפרקים, מצבי דלקת, מצבים שגרוניים, הפרעות עיכול, מקדמת זרימת דם, מקלה על כאב, מחזקת דם, מפחיתה נפיחות, מעוררת חידוש רקמות.

CURCUMA כורכום

אנטי דלקתי, אנטי אוקסידנט, אלטרנטיבי, מנקז כבד, בעיות מפרקים ממקור ראומטי, שחיקתי, ניווני, גאוט וכאבי מפרקים, טוב לטיפול סרטן.

HARPAGOPHYTUM

צמח מרפא מותווה לריאומטיזם, ארתיריטיס, דלקת וכאבי מפרקים, שיגדון (גאוט) לומבגו, בעיות שלד ומפרקים שונים.

MSM (מתול סולפוניל מתאן)

MSM הינו רכיב טבעי ולא רעיל של צמחים, מפחית תגובות אלרגיות, מקל על כאבי דלקת ומפרקים- ניווניים, שחיקתיים, שגרוניים, חשוב לגאוט, כאבים, נוקשות, נפיחות מדלקות ואלרגיות. חשוב לכאבים, חיזוק ציפורניים, שיער, עור, מונע כאבי ברכיים, אוסטאורטריטיס.

גלוקוזמין

גלוקוזמין צמחי וטבעי HCL. הגלוקוזמין מעורר, ממריץ ומסייע ליצירת סחוס טבעי. הגלוקוזמין שומר לגמישות המפרק, מצוי בסחוס, מאפשר טווח תנועה, טוב לכאבי פרקים, משכך כאבים טבעי, חשוב לגאוט, דלקת מפרקים ניווניים וראומטית.

יש ליטול 2 כמוסות X  2-3 ביום

הודעה לגולשים באתר

צמחי המרפא ותוספי התזונה מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" ובפיתוחו של טל איתן CLH, אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כי אם חלק מסינרגיה קיומית נכונה בדומה לתזונה, תנועה, שיטת נשימה ועוד. כל הסתמכות על המידע המפורט הינה על אחריות הקורא בלבד ותמיד מומלץ להתייעץ גם עם רופא מוסמך. צמחי מרפא הנמכרים בבתי טבע או פארמים אינם מהווים כלי לריפוי בלעדי כי אם חלק מטיפול טבעי ומתוך כך אין "נטורל ויז'ן" מוכרים את התכשירים בחנויות כי אם ישירות אל המטופלים ומטפלים ומרפאות מוסמכים. אנו מעניקים לכם דרך טיפול טבעית מקצועית, רבת היקף והחלפה מהירה.

כל מוצרי "נטורל ויז'ן" אינם תרופות כי אם תוספי תזונה המאושרים ע”י משרד הבריאות. אנו חייבים להעביר לכם גילוי נאות, כי האישור שניתן הינו לבטיחות השימוש ברכיבי התכשיר בלבד ובכך אין מדובר באישור ואסמכתא המתייחסים למטרות השימוש במוצר או להתוויה רפואית כלשהי. "נטורל ויז'ן" מבקשת לומר וזאת חד משמעית, במידע המופיע באתר אין התוויה רפואית או המלצה לטיפול וכי בכל בעיה רפואית, חשוב להיוועץ ברופא. ההחלטה של רכישת מוצר וכן החלטה לשימוש בו או הסקת מסקנות מכל סוג ביחס למטרת השימוש בו הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה ותמיד להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג. ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר. נשים בהריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש. המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי.

אנו ב"נטורל ויז'ן" טוענים, וזאת באמונה מקצועית, ידע וניסיון רב שמערכת חיסון חזקה, התייחסות רב מערכתית, יציבות נפשית, צמחי מרפא, הנחיות לתנועה, תזונה, נשימה ויציבה, טיפולים בקליניקה והתייחסות הוליסטית מהווים אמצעים אינטגרטיביים עם הטיפול הקונבנציונלי ובכך מעניקים עוצמה רבה יותר לתהליך הטיפול.
אנו ב"נטורל ויז'ן" מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל בתחום הדרך הטבעית ובכך מבקשים, וזאת דרך אמונתנו והמקצועיות שלנו לתת לכם את הטיפול הטבעי והמותאם הטוב ביותר עבורכם.

יצירת קשר
אולי יעניין אותך גם
פיברואדנומה של השד

פיברואדנומה של השד FIBROADENOMA פיברואדנומה הינה גידול שפיר שהינו הגדלה של תאים בתוך רקמה תקינה. הגידול אינו פוגע בה ואף אינו יוצר גרורותיות באיברים מרוחקים

קרא עוד »
צוף צמחים ונטורל ויז׳ן

מאמר לעיון בכל הקשור לטיפול הנפשי ב"צוף צמחים" ו"נטורל ויז'ן" אני מקשיב לעומקם של המילים של מטופליי במרפאת צוף צמחים, הן בפגישה והן המילים הכתובות

קרא עוד »
natural_vision_logo.png
נטורל ויז'ן
נטורל ויזין הינה קלינקה לטיפול טבעי מסייע ולחלוטין לא אלטרנטיבי. חשיבות הרפואה הקונבנציונלית עליונה בכל הקשור לטיפול בסרטן והסיוע הטבעי הינו גיוס כוחות נוספים וחשובים 

כל המידע הניתן באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי המלצותינו לגבי צמחי מרפא ותוספים, תנועה, אורח חיים בריא, יציבה, נשימה וטיפולי הדיקור והמגע אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי ויעוץ על ידי רופא או מטפל אנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע באתר זה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.