טריפל נגטיב – TRIPLE NEGATIVE

TRIPLE NEGATIVE

טריפל נגטיב 

Breast cancer – T.N.B.C

רפואת צמחים קלינית לסיוע בטיפול בסרטן השד מסוג טריפל נגטיב

אין חולק על כך וזאת בכל מהלך טיפול רפואי קונבנציונלי ועל בסיס מחקרים בינלאומיים וארגוני הבריאות בעולם, על חשיבותה של הרפואה הטבעית כדרך טיפול אינטגרטיבית עם הרפואה הרגילה. כוונתי בטיפול במחלות קשות בכלל ובמחלות ממאירות בפרט. "נטורל ויז'ן" הינו מרכז לרפואה טבעית המעניק טיפול דרך עקרונות הרפואה הטבעית בעולם בדומה לאורח חיים בריא, תזונה מיטבית, הנחיות מקצועיות לתנועה מותאמת, יציבה נכונה, התאמת צמחי מרפא ותוספי תזונה איכותיים ומותאמים שאינם משווקים בחנויות או דרך האינטרנט.

השאירו פרטים לתיאום פגישת אבחון מקיפה

במהלך שנים רבות נחקר הקשר בין ויטמינים, מינרלים, חומצות שומן חיוניות ואנטי אוקסידנטים כמסייעים לטיפול במחלות קשות וחסרונם מהווה בסיס להתפתחותן של בעיות לדוגמא, המינרלים המכונים  אבץ ונוגד החמצון סלניום ידועים בחשיבותם לטיפול במחלות קשות, גם רימונים, כורכום וליקופן ידועים כרבי חשיבות וכמלווים את הטיפול הקונבנציונלי. וודאי שפעילות גופנית נכונה ומותאמת על ידי אנשי מקצוע בכירים מסייעת ככלי טיפול הכרחי בסרטן השד ובוודאי תזונה מיטבית, איזון עיכולי ומתן כלים לרוגע  ואיזון נפשי. "נטורל ויז'ן" הינה מרפאה המעניקה לכם את התוכנית המשולבת דרך אנשי מקצוע מהטובים ביותר ובראשות בכיר ההרבליסטים בישראל איתן טל.

סרטן – מבוא

סרטן הינו כינו לקבוצת מחלות המאופיינות בגידול והתפשטות ללא בקרה וריסון של תאי הגוף. גוף האדם בנוי מרקמות. הרקמות מורכבות מתאים. קיימות רקמות רבות ותאים רבים בחלקי גוף שונים. אל אף היותם באזורים שונים ואף מאופיינים בפונקציות שונות, מתפקדים התאים על פי חוק קיום פיזיולוגי וזאת גם כאשר הם מתפקדים באופן לא זהה. מתוך כך מתחדשים התאים באופן דומה וניתן להגדיר זאת כחלוקה המבוצעת דרך בקרה ופיקוח של הגוף. לעיתים יכולת הפיקוח של הגוף מוגבלת ובכך תהליך התחלקות התאים משתבש ונעדר שליטה. ללא ביקורת ושליטה הופכים התאים לסוג של ישות עצמאית ומתחלקים ללא ביקורת ופיקוח של הגוף. מתוך כך התרבות התאים הופכת לגוש המכונה גידול. הגידול יכול להיות שפיר או סרטני. גידול שפיר אינו בעל יכולת התפשטות לחלקי גוף שונים אך עלול לגדול באזור בו הוא קיים. מצב זה אכן מבקש התייחסות קלינית שהרי הלחץ על איבר מסוים עלול ליצור הפרעה. הגידול הסרטני מאופיין בתאים בעלי יכולת התפשטות ובכך פלישה וחדירה לרקמות סמוכות ורחוקות תוך פגיעה קשה ביכולתן. לגידול הסרטני יש יכולת לשלוח גרורות וזאת דרך ניתוק התאים מהגידול הראשוני והעברתם דרך כלי הדם והלימפה לאזורים רחוקים. באזורים החדשים עלול הגידול ליצור מושבה ולגדול. הסרטן הינו מחלה של תאי הגוף. הגורמים לסרטן רבים ומגוונים וכן קיים מספר רב של גידולי סרטן אופייניים.

חשוב לדעת

טיפולים טבעיים, צמחי מרפא ותוספי תזונה מועילים רק בעת שהם ניתנים בהתאמה מדויקת ובשילוב עם אורח חיים ושינויים תזונתיים. מתוך כך חשוב לפנות למומחים בנושא שירשמו בעבורכם את הצמחים הנכונים למקרה הספציפי שלכם ובהתאמה לטיפול הקונבנציונלי. אנו חברה יצרנית של צמחי מרפא ותוספי תזונה.

 T.N.B.C – הסבר

TRIPLE – NEGATIVE BREAST CANCER או כפי שנהוג לכנותו סרטן שד משולש ושלילי מתייחס לעובדה שבתאים הסרטניים של TNBC אין קולטני אסטרוגן או פרוגסטרון. קולטנים הינם חלבונים בתאים או על גבי התאים ובכך תפקידם ויכולתם להיצמד לרכיבים בדם. בתאי שד תקינים וכן בחלק מתאי סרטן השד קיימים קולטנים הנצמדים אל ההורמונים הללו המהווים את המקור המסייע לצמיחתם של תאי הסרטן. כאשר המצב הינו "שלילי ביחס לקולטן ההורמונלי, הווה אומר, אם אין בתא הסרטני קולטנים פרוגסטרוניים ואסטרוגנים, מצב זה מכונה שלילי לקולטנים. הכרת מצב הקולטן ההורמונלי במצבי סרטן מסייעים לרופאים ליצור פרוטוקול ובכך להשתמש בתרופות לטיפול הורמונלי להורדת ערכי האסטרוגן לשם מניעה מהאסטרוגן לפעול על תאי סרטן השד. כאשר הסרטן חיובי, לקולטני ההורמונליים קיימת פרוגנוזה טובה יותר. טריפל נגטיב הינו שלילי לקולטן ההורמונלי, הווה אומר אין קולטני אסטרוגן ולא פרוגסטרון ולכן הטיפול בתרופות לדיכוי ההורמונלי אינו יעיל לסרטן זה. מתוך כך, הסרטן הספציפי הזה גדל מהר יותר מאשר סרטן שד חיובי לקולטן. בתאי סרטן השד מסוג טריפל נגטיב אין קולטנים לאסטרוגן או לפרוגסטרון. T.N.B.C שכיח אצל נשים בגילאי 40. ההבנה הקלינית הינה דרך הכרת תכונת הסרטן (HER2). טריפל נגטיב ידוע כסרטן אגרסיבי שכן הוא גדל במהירות ובעל נתוני הישנות גבוהים לסרטן שד. במשולש השלילי יש פחות אפשרויות טיפול ביחס לסוגים אחרים של סרטן שד וכאמור, אסביר שוב שהסיבה לכך הינה שבתאים הסרטניים אין קולטני אסטרוגן או פרוגסטרון או מספיק חלבון אשר גורם לטיפול ההורמונלי להצליח. החשוב מכל הינו ההבנה שבטריפל נגטיב, חשיבותה של הרפואה הטבעית אדירת ממדים, שהרי הטיפולים העיקריים הינם כימותרפיים אך גם טיפולים אימונולוגיים. הרפואה הטבעית מהווה כלי טיפול אינטגרלי עם הרפואה הרגילה לטיפול בטריפל נגטיב. אין אני מדבר על קניה של תכשירים בבית טבע או דיקור בקופת חולים או אכילה רבה יותר של ירקות. אכן לא!!! אני מדבר על תכנית טיפול מקיפה מותאמת וזאת דרך עולם צמחי המרפא ותוספי התזונה מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" לציין שאנו לא משווקים בחנויות, פארמים, בתי טבע או דרך האינטרנט כי אם רק לאחר הבחנה והתאמה. חייב להיות טיפול קיומי הכולל הנחיית תזונה מקיפה, חיזוק מערכת החיסון, שיפור תמונת הדם, חיזוק הגוף ועמידות ועוד. רק תכנית פעולה נכונה תממש את גיוס כל הכוחות לטיפול בטריפל נגטיב.

סרטן השד מסוג טריפל נגטיב והטיפול הטבעי ב"נטורל ויז'ן"

אם את שוקלת להיעזר ברפואה הטבעית תוך שילוב עם הרפואה הקונבנציונלית, פני אלינו ל"נטורל ויז'ן" כדי לדון באפשרות שלך. אם את מאובחנת זה הזמן החשוב ביותר להיעזר בנו שכן רק מרכז כ"נטורל ויז'ן" מבין את האינטראקציות בין טיפול אונקולוגי לתזונה מזינה וצמחי מרפא. אם הובחנת לאחרונה כחולה בסרטן השד, את אכן עשויה לשקול טיפול דרך הרפואה המשלימה ובכך נתאים לך צמחי מרפא ותוספים אשר עשויים לסייע בטיפול. חשוב לך לקבל ייעוץ מקצועי מההרבליטסים הבכירים ביותר בישראל ולהיזהר משימוש בתוספים וצמחים מבתי טבע או מבתי מרקחת או דרך עצות באינטרנט.

אנו ב"נטורל ויז'ן" מזהים את הגורמים והתנאים החשובים ביותר עבורך ובכך אנו ניצור התמרה בין גורמי חיים שליליים לחיוביים. כוונתי הינה לאורח חייך וסביבתך ושכן סביבה שלילית שעשויה לתרום לבעיה. הענקת טיפול דרך הרפואה הטבעית אמור לסייע למה שגופך מבקש כדי להגיע לאיזון בריא. הגישה הטבעית ב"נטורל ויז'ן" נועדה ככל שאפשר לא רק לטפל ולסייע במחלתך כי אם גם, וזה כל כך חשוב, להסיר את הסיבות הידועות והנחקרות לבעיה שאין עליהן ויכוח מדעי בדומה לאורח חיים לא מיטבי, תזונה שלילית, העדר תנועה, חוסרים, מצבי מתח ועוד.

חזון טבעי "גיוס כל הכוחות"

מסר חשוב

לכל מחלת סרטן קיימים שיעורי הישרדות

יש להבין נקודת הנחה חשובה

"שיעורי ההישרדות" הינם אומדנים בלבד. הם חוטאים להבנה הנכונה של הסיכויים להחלמה שכן הם מבוססים על תוצאות קודמות של מספר גדול של אנשים אשר חלו בסרטן מסוים. שיעורי ההישרדות הללו הינם סטטיסטיים בלבד. הם אינם יכולים לחזות מה יקרה אצל אדם נתון. אצל האינדיבידואל, אצלך. כל נתון סטטיסטי מטעה, טועה ומבלבל ואף מייאש וזאת לשווא. אלו שיעורי הישרדות יחסיים המשווים חולים וחולות עם אותו הסוג והשלב של הסרטן לחולים וחולות באוכלוסייה הכללית. מתוך כך, נשים המאובחנות כסובלות מסרטן שד שלילי משולש עשויות להיות בעלות פרוגנוזה טובה, חיזוי אופטימי וזאת תוך כשירות בריאותית מיטבית ולכן קיימת פרוגנוזה טובה יותר וזאת יותר מכפי שהסטטיסטיקה והמספרים מראים. המספרים והסטטיסטיקה אינם לוקחים בחשבון את הכל וכוונתי שטיפול טבעי נכון, עמוק, מותאם, מחזק חיסוני, מחזק את הגוף ומנגנוניו מאופיין בתהליך מנחה לאורח חיים נכון, תרופות מצמחי מרפא מותאמים ועוד. כל זה מעניק עשרות אחוזי ריפוי ובכך חיזוי הנוגד כל סטטיסטיקה לגבי ההישרדות. לכן אני מכנה זאת גיוס כל הכוחות, חזון טבעי וכוח הריפוי של הטבע. אסור להפוך לנתון סטטיסטי בסרטן. חשוב להבין שלעד יש ליצור חזון לתפנית דרמטית ובכך אין לחוש ייאוש כי אם חזון טבעי, תקווה, גיוס כל הכוחות והבנת חשיבות כוח הריפוי של הטבע. וודאי שקיים הבדל בכל הקשור לאחוזי הצלחה לחולים השוקדים על מערכת החיסון חזקה, הזנה נכונה תזונה מיטבית וצמחי מרפא איכותיים, תנועה, נשימה שיטות לרוגע, שלווה ויציבות. מרפאת "נטורל ויז'ן" הינה המרכז לרפואה טבעית הבכיר בישראל. אנו מכנים זאת "|גיוס כל הכוחות" חזון טבעי וכוחו המרפא של הטבע.

לסיכום

רפואת צמחי המרפא (CLH) הינה רפואה הקדומה ביותר והנפוצה בעולם כולו. הדרך הטבעית והחזון הטבעי ב"נטורל ויז'ן" הינה הדרך היעילה מעולם הטבע היכולה לסייע, להשלים ולהעניק כוח ליכולת הבריאות של הגוף עצמו ובכך לקדם יכולות חיסוניות מיטביות ולחזק את הגישה הקונבנציונלית.

לרפואת צמחי המרפא קיימת היסטוריה ארוכה ומוצלחת. אנשים מכל העמים ומכל התרבויות מטופלים ובכך מסייעים לגוף למחלות קשות וזאת במהלך אלפי שנים. כבר לפני כ 350 שנים לפני הספירה החלו המצרים לערוך רשימות של צמחי מרפא המשמשים לטיפול במחלות. היוונים בדומה דיוסקורידס וגאלו כתבו ספרים רבים המפרטים את השימוש הנכון ברפואת צמחי המרפא.

בואי לפגישת ייעוץ ואבחון

נשמח לראותך ולהתחיל בחיזוק טבעי משלים ומסייע

 

הודעה לגולשים באתר

צמחי המרפא ותוספי התזונה מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" ובפיתוחו של טל איתן CLH, אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כי אם חלק מסינרגיה קיומית נכונה בדומה לתזונה, תנועה, שיטת נשימה ועוד. כל הסתמכות על המידע המפורט הינה על אחריות הקורא בלבד ותמיד מומלץ להתייעץ גם עם רופא מוסמך. צמחי מרפא הנמכרים בבתי טבע או פארמים אינם מהווים כלי לריפוי בלעדי כי אם חלק מטיפול טבעי ומתוך כך אין "נטורל ויז'ן" מוכרים את התכשירים בחנויות כי אם ישירות אל המטופלים ומטפלים ומרפאות מוסמכים. אנו מעניקים לכם דרך טיפול טבעית מקצועית, רבת היקף והחלפה מהירה.

כל מוצרי "נטורל ויז'ן" אינם תרופות כי אם תוספי תזונה המאושרים ע”י משרד הבריאות. אנו חייבים להעביר לכם גילוי נאות, כי האישור שניתן הינו לבטיחות השימוש ברכיבי התכשיר בלבד ובכך אין מדובר באישור ואסמכתא המתייחסים למטרות השימוש במוצר או להתוויה רפואית כלשהי. "נטורל ויז'ן" מבקשת לומר וזאת חד משמעית, במידע המופיע באתר אין התוויה רפואית או המלצה לטיפול וכי בכל בעיה רפואית, חשוב להיוועץ ברופא. ההחלטה של רכישת מוצר וכן החלטה לשימוש בו או הסקת מסקנות מכל סוג ביחס למטרת השימוש בו הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה ותמיד להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג. ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר. נשים בהריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש. המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי.

אנו ב"נטורל ויז'ן" טוענים, וזאת באמונה מקצועית, ידע וניסיון רב שמערכת חיסון חזקה, התייחסות רב מערכתית, יציבות נפשית, צמחי מרפא, הנחיות לתנועה, תזונה, נשימה ויציבה, טיפולים בקליניקה והתייחסות הוליסטית מהווים אמצעים אינטגרטיביים עם הטיפול הקונבנציונלי ובכך מעניקים עוצמה רבה יותר לתהליך הטיפול.
אנו ב"נטורל ויז'ן" מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל בתחום הדרך הטבעית ובכך מבקשים, וזאת דרך אמונתנו והמקצועיות שלנו לתת לכם את הטיפול הטבעי והמותאם הטוב ביותר עבורכם.

יצירת קשר
המלצה - סרטן שד גרורתי
טיפול בסרטן שד גרוררתי 27.9.18 בס"ד גל ואיתן היקרים! השאירו פרטים לתיאום פגישת אבחון מקיפה שם טלפון...
המלצה - סרטן שד דלקתי
סרטן שד דלקתי 28.9.14 היי איתן  להלן המשוב לטיפול התומך והמשלים מימוש היעדים עד כה נכון לנקודת...
המלצה - סרטן השד
סרטן השד למרפאת צמחי צוף ולצוות המדהים 14.7.14 תודה היא מילה קטנה עם משמעות גדולה. חיבוק, עידוד...
אולי יעניין אותך גם
פיברואדנומה של השד

פיברואדנומה של השד FIBROADENOMA פיברואדנומה הינה גידול שפיר שהינו הגדלה של תאים בתוך רקמה תקינה. הגידול אינו פוגע בה ואף אינו יוצר גרורותיות באיברים מרוחקים

קרא עוד »
צוף צמחים ונטורל ויז׳ן

מאמר לעיון בכל הקשור לטיפול הנפשי ב"צוף צמחים" ו"נטורל ויז'ן" אני מקשיב לעומקם של המילים של מטופליי במרפאת צוף צמחים, הן בפגישה והן המילים הכתובות

קרא עוד »
natural_vision_logo.png
נטורל ויז'ן
נטורל ויזין הינה קלינקה לטיפול טבעי מסייע ולחלוטין לא אלטרנטיבי. חשיבות הרפואה הקונבנציונלית עליונה בכל הקשור לטיפול בסרטן והסיוע הטבעי הינו גיוס כוחות נוספים וחשובים 

כל המידע הניתן באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי המלצותינו לגבי צמחי מרפא ותוספים, תנועה, אורח חיים בריא, יציבה, נשימה וטיפולי הדיקור והמגע אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי ויעוץ על ידי רופא או מטפל אנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע באתר זה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.