טאורין – TAURINE

TAURINE COMPLEX FORTE – T.C.F

טאורין

חרדות, דיכאון, מתח ואי שקט

T.C.F תוסף התזונה הייחודי והיחידי בישראל! פרי פיתוחו של טל איתן C.L.H ומבית היוצר של "נטורל ויז'ן" לטיפול במצבי חרדה, דיכאון, אי שקט, דכדוך, חיזוק מערכת העצבים, היפראקטיביות, התנהגות דו קוטבית, מצבי מתח קשים, עצבנות, O.C.D ועוד.

אנו מעניקים עבורכם את הטוב ביותר שניתן להפיק מצמחי המרפא ותהליך הריפוי דרך הרפואה הטבעית על כל גווניה.

השאירו פרטים לתיאום פגישת אבחון מקיפה

*תכשירי "נטורל ויז'ן" הינם באישור משרד הבריאות ובהכשר הרבנות.

כל תכשירנו הם ממקור טבעי.

"נטורל ויז'ן" עושה שימוש בצמחי מרפא לריפוי מחלות רבות ובעיות אך גם לשיפור הבריאות ואיכות חייהם של המטופלים. כתמיד, אנו מחויבים לאיכות בעלת שם לאומי ועולמי וטיפול מקצועי ומסור בכל צמח וחומרי הגלם הנובעים ממנו ובאהבה לטבע.

תהליך הייצור החל מהגידול על האדמה עד הבקבוק והכמוסה מבקש תהליך מיומן ומקצועי תוך שמירה על החומרים הפעילים וההשפעה של כל צמח וצמח. אכן, שיטה זו ייחודית ל"נטורל ויז'ן" בלבד.

אנו ב"נטורל ויז'ן" עושים שימוש בצמחי מרפא מגידולים אורגניים בשיראל וברחבי העולם. חומרי הגלם הטבעיים הינם איכותיים. אנו מקפידים גם על הקשר אל צמחי ארץ ישראל תוך שימוש במגדלים הטובים ביותר בארץ.

כל התכשירים הינן פרי פיתוחו הבלעדי והייחודי של איתן טל C.L.H שהינו מבכירי ההרבליסטים בישראל.

T.C.F מכילה מס' רכיבים וצמחי מרפא המהווים סינרגיה רבת חשיבות לטיפול בחרדות, דכאון, מצבי רוח, מחלות מוח ניווניות, לחץ קשה, התנהגות דו קוטבית, O.C.D ועוד.

TCF לאחר מחקרים רבים פותחה T.C.F כפורמולה סינרגית בעלת עוצמת טיפול טבעי חזקה ללא תקדים וכחלק אינטגרלי בכל טיפול בבעיות נפש ומערכת העצבים והמוח.

הרכיבים בפורמולה

טאורין TAURINE

טאורין הינה חומצת אמינו המהווה גורם רב חשיבות וידועה כחומצה בעלת תפקיד מרכזי במוח ובמערכת העצבים. הטאורין חשובה להרגעה, שקט נפשי, ייצוב הנפש ואיזון פנימי. הטאורין הינה נוגדת חרדה, אי שקט, עצבנות, אובססיביות, O.C.D, חוסר מנוחה, דיכאון, מאניה והתנהגות דו קוטבית.

הטאורין פועלת בשיתוף עם גאבא שהינו אנטי אוקסידנט ומערכת העצבים. הטאורין חשובה לפעולת המוח, מערכת העצבים, תפקוד הלב, הגנה מרעלים, הגנה מאיסכמיה במוח, טוב לפריון, מונע עקה חמצונית, מחלות לב, הפרעות כבד, אפילפסיה, חרדות, מחלות ניווניות של המוח, ועוד.

מגנזיום ציטראט

מגנזיום חשוב להעברת גירויים עצביים, תפקוד תקין של תאי עצב, מעביר אנרגיה בתאי הגוף. חסרונו עלול לגרום לבעיות קשות. תהליכים של חוסר איזון חשוב מאוד למערכת העצבים. גורם להורדת ספזם וכאב בגוף, דיכאון, כאבי ראש, עייפות, מצבי פסיכוזה, היפראקטיביות וגם תסמינים קדם ויסתיים. המגנזיום חשוב למערכת החיסון והעצבים בשילוב עם טאורין הכי חשוב לכל בעיה של דיכאון, אי שקט, פיברומיאלגיה, תשישות כרונית, נדודי שינה, פסיכוזה חריפה, היפראקטיביות, תהליכים ניוונים למערכת העצבים ועוד.

ויטמין B1 (תיאמין)

ויטמין B1  הינו שותף בכיר וחיוני לתפקוד תקין של מערכת העצבים בעל חשיבות רבה מאוד כקו-פקטור בייצור של מוליכים עצביים (נוירוטרנסמיטרים) ורכיבים ביו כימיים רבים האחראים על הפחתת מתח וסטרס חמצוני בתאים.

ויטמין B1חשוב לייצור אצטיל כולין הממונה על התקשורת הבין עצבית, חשוב לייצור מיאלין מטבוליזם של סוכר בתאי המוח ומהווה רכיב בממברנה של תאי העצב ומאפשר מעבר של יוניי נתרן אל התאים תיאמין חשוב למצבי מתח קשים, דיכאון, סטרס, עקה הגורמים לחסר בוויטמין B1ויוצרים אנמיה, הפרעות עצביות, כאבים, דיכאון, מתח נפשי ועוד.

ויטמין B6 פירידוקסי

ויטמיןB6  הינו שותף חשוב מאוד לתהליך יצירת מעברים עצביים (נוירוטרנסמיטרים) בדומה לסרוטונין ודופמין וכן ליצירת ההורמון מלטונין המסייע לשנת לילה טובה.

הוויטמין גם חשוב לתהליכי ייצור אנרגטיים בגוף וחלק מפעילות של אנזימים רבים בגוף. כאמור, התפקיד החשוב ביותר הינו ייצור סרוטנין וגאבא (GABA) הגאבא יוצרת במוח רגיעה למערכת העצבים, למניעת חוסר שקט, רגזנות, מצבי ספאזם קשים (כאבים) ומאפשרת מנוחה נפשית בעיתות לחץ. הגאבא גם משפיעה על תסמיני חרדה ודיכאון, נוגדת כאב, יתר לחץ דם ועוד.

B6 גם מוריד רמות של הומוצ'סטאין אשר מהווה גורם סיכון למחלות רבות והופך אותו לגלוטטיון שהינו נוגד חמצון חזק אשר גם מגן על הגוף מסרטן ומחלות רבות. הוויטמין חשוב גם לספיגה מטבולית של אבץ, סידן, מגנזיום וסלניום.

אנו מעניקים עבורכם את הטוב ביותר שניתן להפיק מצמחי המרפא ותהליך הריפוי דרך הרפואה הטבעית על כל גווניה.

*תכשירי "נטורל ויז'ן" הינם באישור משרד הבריאות ובהכשר הרבנות.

"נטורל ויז'ן" עושה שימוש בצמחי מרפא לריפוי מחלות רבות ובעיות אך גם לשיפור הבריאות ואיכות חייהם של המטופלים. כתמיד, אנו מחויבים לאיכות בעלת שם לאומי ועולמי וטיפול מקצועי ומסור בכל צמח וחומרי הגלם הנובעים ממנו ובאהבה לטבע.

תהליך הייצור החל מהגידול על האדמה עד הבקבוק והכמוסה מבקש תהליך מיומן ומקצועי תוך שמירה על החומרים הפעילים וההשפעה של כל צמח וצמח. אכן, שיטה זו ייחודית ל"נטורל ויז'ן" בלבד.

PASSIFLORA INCARMATA פסיפלורה

מוצאה של שעונית בארה"ב השעונית בעלת מסורת רבת שנים ויעילה במצבים של עומס ועודף עצבי, מגרנות, מתח גבוה, סטרס כרוני, מרגיע, משרה שינה, נוגד עווית ועוד.

פסיפלורה התוויות

  • מרגיע
  • בעיות קשב וריכוז
  • היפראקטיביות
  • תחושת רוגע כללית
  • חרדות
  • הרפיית הגוף
  • מתח כרוני
  • משרה שינה
  • נוגד עווית

אופן נטילה

כמוסה X3 ביום בעת או אחרי האוכל או על פי הנחיות המטפל

הודעה לגולשים באתר

צמחי המרפא ותוספי התזונה מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" ובפיתוחו של טל איתן CLH, אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כי אם חלק מסינרגיה קיומית נכונה בדומה לתזונה, תנועה, שיטת נשימה ועוד. כל הסתמכות על המידע המפורט הינה על אחריות הקורא בלבד ותמיד מומלץ להתייעץ גם עם רופא מוסמך. צמחי מרפא הנמכרים בבתי טבע או פארמים אינם מהווים כלי לריפוי בלעדי כי אם חלק מטיפול טבעי ומתוך כך אין "נטורל ויז'ן" מוכרים את התכשירים בחנויות כי אם ישירות אל המטופלים ומטפלים ומרפאות מוסמכים. אנו מעניקים לכם דרך טיפול טבעית מקצועית, רבת היקף והחלפה מהירה.

כל מוצרי "נטורל ויז'ן" אינם תרופות כי אם תוספי תזונה המאושרים ע”י משרד הבריאות. אנו חייבים להעביר לכם גילוי נאות, כי האישור שניתן הינו לבטיחות השימוש ברכיבי התכשיר בלבד ובכך אין מדובר באישור ואסמכתא המתייחסים למטרות השימוש במוצר או להתוויה רפואית כלשהי. "נטורל ויז'ן" מבקשת לומר וזאת חד משמעית, במידע המופיע באתר אין התוויה רפואית או המלצה לטיפול וכי בכל בעיה רפואית, חשוב להיוועץ ברופא. ההחלטה של רכישת מוצר וכן החלטה לשימוש בו או הסקת מסקנות מכל סוג ביחס למטרת השימוש בו הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה ותמיד להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג. ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר. נשים בהריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש. המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי.

אנו ב"נטורל ויז'ן" טוענים, וזאת באמונה מקצועית, ידע וניסיון רב שמערכת חיסון חזקה, התייחסות רב מערכתית, יציבות נפשית, צמחי מרפא, הנחיות לתנועה, תזונה, נשימה ויציבה, טיפולים בקליניקה והתייחסות הוליסטית מהווים אמצעים אינטגרטיביים עם הטיפול הקונבנציונלי ובכך מעניקים עוצמה רבה יותר לתהליך הטיפול.
אנו ב"נטורל ויז'ן" מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל בתחום הדרך הטבעית ובכך מבקשים, וזאת דרך אמונתנו והמקצועיות שלנו לתת לכם את הטיפול הטבעי והמותאם הטוב ביותר עבורכם.

יצירת קשר
אולי יעניין אותך גם
פיברואדנומה של השד

פיברואדנומה של השד FIBROADENOMA פיברואדנומה הינה גידול שפיר שהינו הגדלה של תאים בתוך רקמה תקינה. הגידול אינו פוגע בה ואף אינו יוצר גרורותיות באיברים מרוחקים

קרא עוד »
natural_vision_logo.png
נטורל ויז'ן
נטורל ויזין הינה קלינקה לטיפול טבעי מסייע ולחלוטין לא אלטרנטיבי. חשיבות הרפואה הקונבנציונלית עליונה בכל הקשור לטיפול בסרטן והסיוע הטבעי הינו גיוס כוחות נוספים וחשובים 

כל המידע הניתן באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי המלצותינו לגבי צמחי מרפא ותוספים, תנועה, אורח חיים בריא, יציבה, נשימה וטיפולי הדיקור והמגע אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי ויעוץ על ידי רופא או מטפל אנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע באתר זה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.