חרדה והתקפי חרדה – Anxiety Therapy

Anxiety Therapy

חרדה והתקפי חרדה

הפורמולה האולטימטיבית להתקפי חרדה, מצבי לחץ ואי שקט נפשי

התקף חרדה עלול להיות אירוע בלתי צפוי המתבטא במצבי פחד, אי שקט, פוביות, דכדוך ותסמיני חרדה גופניים. הרפואה הטבעית מתמודדת באופן יסודי, מהיר ונטול תופעת לוואי.

מגוון תסמיני החרדה עלולים להיות מאופיינים ברעידות אזוריות או מפושטות, סחרחורות, בחילות, תחושות עלפון, הפרעות ראייה, כבדות ראש וגוף, אי שקט קשה, מחנק בגרון, תקיעות צוואר, הפרעות, היעדר נשימה, לחצים בחזה, כאבי בטן, מעי רגיז, זרמים בידיים וברגליים מצבים של עקה,  עצבות, סוגים של דיכאון, ואף תחושה ש"אני משתגע", על סף מוות ומגוון של מחשבות חרדתיות רבות.

השאירו פרטים לתיאום פגישת אבחון מקיפה

ודאי שניתן לחוות רק חלק מהתסמינים אשר פורטו. גם במצבי רגיעה מהתקפי חרדה קיימת דאגה רבה הנובעת מהחשש הכבד להישנותם וחזרתם במועד בלתי צפוי של התסמינים הללו. הדאגה הקשה הנובעת מהפחד של הישנות ההתקף או השלכותיו אינה מרפה. לציין גם את ההיבט הפרוגרסיבי והמסוכן של התופעה, בכך הגעה למצבים קשים מאוד עד לתחושת אבדון.

חשיבות הפתרון הטבעי רבה ואף דרמטית. אכן יש פתרון, יחסית אינו קשה ונטול תרופות כימיקליות. חשוב לא להיכנס לעולם התרופות הקונבנציונלי וזאת משום שהיציאה ממנו קשה מאוד, תופעות הלוואי רבות והתלות הופכת להתמכרות קשה.

בנוסף, אין הטיפול הרפואי הרגיל נוגע בשורשיה של הבעיה ואינו מנחיל לגוף איזון בסיסי. הטיפול בחרדה ומצבי לחץ סינרגי ומסתייע בתרופות רבות השפעה מצמחי מרפא אשר עוצמתן רבה ויכולתן להחליף את התרופות הרגילות ברורה. אנו מחלקים את הטיפול התרופתי הטבעי לנתיבים חשובים וזאת כדי ליצור את הסינרגיה הנכונה למיגור התופעה.

תיאור הפורמולות

לטיפול בחרדות קיימים צמחי מרפא רבים וזאת דרך סינרגיה מושכלת ומותאמת למצב נתון.

ניצור וזאת תוך התאמה את התרכובות הנכונות ובנוסף תוספי התזונה והנחיות קיום.

כל זאת מבית היוצר והפיתוח של "נטורל ויז'ן".

צרו קשר לייעוץ ופגישת אבחון

הודעה לגולשים באתר

צמחי המרפא ותוספי התזונה מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" ובפיתוחו של טל איתן CLH, אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כי אם חלק מסינרגיה קיומית נכונה בדומה לתזונה, תנועה, שיטת נשימה ועוד. כל הסתמכות על המידע המפורט הינה על אחריות הקורא בלבד ותמיד מומלץ להתייעץ גם עם רופא מוסמך. צמחי מרפא הנמכרים בבתי טבע או פארמים אינם מהווים כלי לריפוי בלעדי כי אם חלק מטיפול טבעי ומתוך כך אין "נטורל ויז'ן" מוכרים את התכשירים בחנויות כי אם ישירות אל המטופלים ומטפלים ומרפאות מוסמכים. אנו מעניקים לכם דרך טיפול טבעית מקצועית, רבת היקף והחלפה מהירה.

כל מוצרי "נטורל ויז'ן" אינם תרופות כי אם תוספי תזונה המאושרים ע”י משרד הבריאות. אנו חייבים להעביר לכם גילוי נאות, כי האישור שניתן הינו לבטיחות השימוש ברכיבי התכשיר בלבד ובכך אין מדובר באישור ואסמכתא המתייחסים למטרות השימוש במוצר או להתוויה רפואית כלשהי. "נטורל ויז'ן" מבקשת לומר וזאת חד משמעית, במידע המופיע באתר אין התוויה רפואית או המלצה לטיפול וכי בכל בעיה רפואית, חשוב להיוועץ ברופא. ההחלטה של רכישת מוצר וכן החלטה לשימוש בו או הסקת מסקנות מכל סוג ביחס למטרת השימוש בו הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה ותמיד להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג. ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר. נשים בהריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש. המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי.

אנו ב"נטורל ויז'ן" טוענים, וזאת באמונה מקצועית, ידע וניסיון רב שמערכת חיסון חזקה, התייחסות רב מערכתית, יציבות נפשית, צמחי מרפא, הנחיות לתנועה, תזונה, נשימה ויציבה, טיפולים בקליניקה והתייחסות הוליסטית מהווים אמצעים אינטגרטיביים עם הטיפול הקונבנציונלי ובכך מעניקים עוצמה רבה יותר לתהליך הטיפול.
אנו ב"נטורל ויז'ן" מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל בתחום הדרך הטבעית ובכך מבקשים, וזאת דרך אמונתנו והמקצועיות שלנו לתת לכם את הטיפול הטבעי והמותאם הטוב ביותר עבורכם.

יצירת קשר
אולי יעניין אותך גם
פיברואדנומה של השד

פיברואדנומה של השד FIBROADENOMA פיברואדנומה הינה גידול שפיר שהינו הגדלה של תאים בתוך רקמה תקינה. הגידול אינו פוגע בה ואף אינו יוצר גרורותיות באיברים מרוחקים

קרא עוד »
צוף צמחים ונטורל ויז׳ן

מאמר לעיון בכל הקשור לטיפול הנפשי ב"צוף צמחים" ו"נטורל ויז'ן" אני מקשיב לעומקם של המילים של מטופליי במרפאת צוף צמחים, הן בפגישה והן המילים הכתובות

קרא עוד »
natural_vision_logo.png
נטורל ויז'ן
נטורל ויזין הינה קלינקה לטיפול טבעי מסייע ולחלוטין לא אלטרנטיבי. חשיבות הרפואה הקונבנציונלית עליונה בכל הקשור לטיפול בסרטן והסיוע הטבעי הינו גיוס כוחות נוספים וחשובים 

כל המידע הניתן באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי המלצותינו לגבי צמחי מרפא ותוספים, תנועה, אורח חיים בריא, יציבה, נשימה וטיפולי הדיקור והמגע אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי ויעוץ על ידי רופא או מטפל אנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע באתר זה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.