חליטת צמחי מרפא – עיכולית

חליטת צמחי מרפא – עיכולית

דיספפסיה תפקודית מעי רגיז, החליטה האולטימטיבית למיחושים עיכוליים של נטורל ויז'ן, כאבי בטן עוויתיים, צרבות, חומציות יתר, תחליף טבעי לסותרי חומצה (אומפרדקס, לוסק), כאבי בטן, בחילות הקאות, נפיחות, רפלוקס, דלקת, גיהוקים, שיהוקים, אי נוחות עיכולית, תחושות קשות ברום הבטן, אי איזון עיכולי, הליקובקטר פילורי, קרוהן, קוליטיס.

פירוט צמחי המרפא בפורמולות

Fillpendula (ספיראה)

השאירו פרטים לתיאום פגישת אבחון מקיפה

צמח מרפא הגדל באירופה ואסיה מתנשא לגובה של כשניים וחצי מטר. בעל פרחים קטנים בצבעים לבן וצהוב. צמח וותיק אשר בשנות השלושים של המאה התשע עשרה שימש להפקת סליצלאטים שהינם נוגדי דלקת. הצמח שימש כבסיס ליצור אספירין ששמו נובע מששמן של הצמח (ספיראה).

התוויות:

חומציות יתר בקיבה, אולקוס, צרבת, ריפלוקס, שלשול, דלקות מעיים, קוליטיס, כאבי מפרקים ושרירים, הליקובקטר פילורי, קשיי עיכול (דיספפסיה), גזים, כאבי בטן ואי נוחות עיכולית, רפלוקס, כאבי בטן עוויתיים.

Matricaria Recutita (בבונג דו גווני) (קמומיל גרמני)

צמח מרפא אשר שימש כבר בימי הפרעונים לטיפול בבעיות מקור השם קמומיל הינו "קרוב לאדמה" השימוש הרפואי הינו בפרחים.

התוויות:

מעי רגיז, דלקת קיבה, כיב פפטי (אולקוס), מפיג גזים, מרגיע, נוגד דלק, נוגד עוות, בחילות, גיהוקים, שיהוקים, קוליטיס, קרוהן. זיהומים במערכת העיכולית, חולשה במערכת העיכול, חוסר תאבון, כאבי בטן קשים, מחלת מעיים, צרבות, קשיי עיכול, גזים, שלשול, אי שקט, מרגיע ועוד.

Menth Piperita (נענע חריפה)

צמח מרפא ידוע, השימוש נעשה בעלים.

התוויות:

נוגד בחילה, נוגד עוות, כאבי בטן, מעי רגיז, דיספפסיה תפקודית, מחטא דרכי נשימה, גיהוקים, שיהוקים, הקאות, זיהומים, דלקת במערכת הנשימה, קשיי עיכול, גזים, דלקת בגרון, שפעת הצטננות, כאב ברום הבטן, רפלוקס, הליקובקטר פילורי.

הודעה לגולשים באתר

צמחי המרפא ותוספי התזונה מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" ובפיתוחו של טל איתן CLH, אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כי אם חלק מסינרגיה קיומית נכונה בדומה לתזונה, תנועה, שיטת נשימה ועוד. כל הסתמכות על המידע המפורט הינה על אחריות הקורא בלבד ותמיד מומלץ להתייעץ גם עם רופא מוסמך. צמחי מרפא הנמכרים בבתי טבע או פארמים אינם מהווים כלי לריפוי בלעדי כי אם חלק מטיפול טבעי ומתוך כך אין "נטורל ויז'ן" מוכרים את התכשירים בחנויות כי אם ישירות אל המטופלים ומטפלים ומרפאות מוסמכים. אנו מעניקים לכם דרך טיפול טבעית מקצועית, רבת היקף והחלפה מהירה.

כל מוצרי "נטורל ויז'ן" אינם תרופות כי אם תוספי תזונה המאושרים ע”י משרד הבריאות. אנו חייבים להעביר לכם גילוי נאות, כי האישור שניתן הינו לבטיחות השימוש ברכיבי התכשיר בלבד ובכך אין מדובר באישור ואסמכתא המתייחסים למטרות השימוש במוצר או להתוויה רפואית כלשהי. "נטורל ויז'ן" מבקשת לומר וזאת חד משמעית, במידע המופיע באתר אין התוויה רפואית או המלצה לטיפול וכי בכל בעיה רפואית, חשוב להיוועץ ברופא. ההחלטה של רכישת מוצר וכן החלטה לשימוש בו או הסקת מסקנות מכל סוג ביחס למטרת השימוש בו הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה ותמיד להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג. ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר. נשים בהריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש. המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי.

אנו ב"נטורל ויז'ן" טוענים, וזאת באמונה מקצועית, ידע וניסיון רב שמערכת חיסון חזקה, התייחסות רב מערכתית, יציבות נפשית, צמחי מרפא, הנחיות לתנועה, תזונה, נשימה ויציבה, טיפולים בקליניקה והתייחסות הוליסטית מהווים אמצעים אינטגרטיביים עם הטיפול הקונבנציונלי ובכך מעניקים עוצמה רבה יותר לתהליך הטיפול.
אנו ב"נטורל ויז'ן" מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל בתחום הדרך הטבעית ובכך מבקשים, וזאת דרך אמונתנו והמקצועיות שלנו לתת לכם את הטיפול הטבעי והמותאם הטוב ביותר עבורכם.

יצירת קשר
אולי יעניין אותך גם
פיברואדנומה של השד

פיברואדנומה של השד FIBROADENOMA פיברואדנומה הינה גידול שפיר שהינו הגדלה של תאים בתוך רקמה תקינה. הגידול אינו פוגע בה ואף אינו יוצר גרורותיות באיברים מרוחקים

קרא עוד »
natural_vision_logo.png
נטורל ויז'ן
נטורל ויזין הינה קלינקה לטיפול טבעי מסייע ולחלוטין לא אלטרנטיבי. חשיבות הרפואה הקונבנציונלית עליונה בכל הקשור לטיפול בסרטן והסיוע הטבעי הינו גיוס כוחות נוספים וחשובים 

כל המידע הניתן באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי המלצותינו לגבי צמחי מרפא ותוספים, תנועה, אורח חיים בריא, יציבה, נשימה וטיפולי הדיקור והמגע אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי ויעוץ על ידי רופא או מטפל אנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע באתר זה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.