חומצה אלפה ליפואית – ALPHA LIPOIC ACID

חומצה אלפה ליפואית

ALPHA LIPOIC ACID

600 מ"ג חומר טהור ללא כל חומרים נוספים (היחידי בישראל)

The Power Of Nature

אנטי אוקסידנט החזק בטבע

השאירו פרטים לתיאום פגישת אבחון מקיפה

נוגד החמצון אשר עשה מהפך בכל הקשור ללחימה ברדיקלים החופשיים. ALA הינו האנטי אוקסידנט המושלם. מאזן סכרתי רב עוצמה ומניעה, הולכה עצבית, מחלות לב ונזקי סכרת, נוגדי דלקת, מערכת עצבים, שומנים בדם, ניורופטיה

אנו מעניקים עבורכם את הטוב ביותר שניתן להפיק מצמחי המרפא ותהליך הריפוי דרך "נטורל ויז'ן" צמחים הינם באישור משרד הבריאות ובהכשר הרבנות.

"נטורל ויז'ן" עושה שימוש בצמחי מרפא לריפוי מחלות רבות ובעיות אך גם לשיפור הבריאות ואיכות חייהם של המטופלים. כתמיד, אנו מחויבים לאיכות בעלת שם לאומי ועולמי וטיפול מקצועי ומסור בכל צמח וחומרי הגלם הנובעים ממנו ובאהבה לטבע.

תהליך הייצור החל מהגידול על האדמה עד הבקבוק והכמוסה מבקש תהליך מיומן ומקצועי תוך שמירה על החומרים הפעילים וההשפעה של כל צמח וצמח. אכן, שיטה זו ייחודית לצוף צמחים בלבד.

אנו ב"נטורל ויז'ן" עושים שימוש בצמחי מרפא מגידולים אורגניים בשיראל וברחבי העולם. חומרי הגלם הטבעיים הינם איכותיים. אנו מקפידים גם על הקשר אל צמחי ארץ ישראל תוך שימוש במגדלים הטובים ביותר בארץ.

כל התכשירים הינן פרי פיתוחו הבלעדי והייחודי של איתן טל CL.H שהינו מבכירי ההרבליסטים בישראל.

חומצה אלפא ליפואית ALA

חומצה אלפא ליפואית ALA הינו אנטי אוקסידנט רב עוצמה. החומצה התגלתה לראשונה בשנת 1951 ובשנת 1959 התגלו תכונותיה כרכיב המהווה נוגד חמצון חזק. ה-ALA הינו נוגד חמצון מיטוכונדריאלי מאחר והיא משמשת כקו פקטור חשוב לאנזימים המיטוכונדריאלים והביו אנרגטיים. ALA בעלת תכונה הידרופילית וליפופילית ובכך מסיסה במים ובשמן. מתוך כך, באפשרותה לעבור את ממברנת התאים ובכך להוות נוגד חמצון רב עוצמה. חומצה אלפא ליפואית של "נטורל ויז'ן" מהווה כוח עזר רב עוצמה לנוגדי חמצון נוספים בגוף. היא מסייעת לטיפול בכל הקשור לנזקים חמצוניים בפעילות של קרינה, רעילות בכבד, סכרת, נוירופתיה. הזדקנות, מחלה ניוונית. ALA משקמת את מערכת החיסון במצבים סרטניים ובכך מסייעת רבות לטיפול בסרטן ובמניעת סרטן.

התוויות חומצה אלפא ליפואית

 • אנטי אוקסידנט רב עוצמה
 • מגנה על הגוף
 • מנטרלת רדיקלים חופשיים
 • מסייע לייצור מוליך התמסורת העצבית אציטיל כולין
 • סכרת – איזון, מניעה וטיפול
 • נויורופטיה
 • נויורופטיה סכרתית
 • השמנת יתר
 • איידס
 • דמנציה
 • אלצהיימר
 • פרקינסון
 • גלאוקומה
 • הזדקנות
 • מחלות לב
 • טרשת נפוצה
 • אינסומניה
 • נוגד סרטן
 • נוגד דלקת
 • אוסטיאופורוזיס
 • שומנים בדם
 • שיקום כלי דם
 • מסייעת לתרופות פסיכיאטריות

מינון

1-2 כמוסה ביום עם הארוחה.

חומצה אלפא ליפואית מבית היוצר של "נטורל ויז'ן"

הינה מוצר ייחודי בעלת פעילות מוגברת ומכיל 600 מ"ג ALA

אנו לא מייצרים את מוצרינו בליווי חומרים מלבד כמוסה צמחית וחומה אלפה ליפואית טהורה.

הכמוסה מכילה ALA טהור בתוך כמוסה.

מוצרינו אינם נמכרים בחנויות טבע ובפארמים וזאת לשם שמירה על האיכות הייחודית והגבוהה של "נטורל ויז'ן".

הודעה לגולשים באתר

צמחי המרפא ותוספי התזונה מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" ובפיתוחו של טל איתן CLH, אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כי אם חלק מסינרגיה קיומית נכונה בדומה לתזונה, תנועה, שיטת נשימה ועוד. כל הסתמכות על המידע המפורט הינה על אחריות הקורא בלבד ותמיד מומלץ להתייעץ גם עם רופא מוסמך. צמחי מרפא הנמכרים בבתי טבע או פארמים אינם מהווים כלי לריפוי בלעדי כי אם חלק מטיפול טבעי ומתוך כך אין "נטורל ויז'ן" מוכרים את התכשירים בחנויות כי אם ישירות אל המטופלים ומטפלים ומרפאות מוסמכים. אנו מעניקים לכם דרך טיפול טבעית מקצועית, רבת היקף והחלפה מהירה.

כל מוצרי "נטורל ויז'ן" אינם תרופות כי אם תוספי תזונה המאושרים ע”י משרד הבריאות. אנו חייבים להעביר לכם גילוי נאות, כי האישור שניתן הינו לבטיחות השימוש ברכיבי התכשיר בלבד ובכך אין מדובר באישור ואסמכתא המתייחסים למטרות השימוש במוצר או להתוויה רפואית כלשהי. "נטורל ויז'ן" מבקשת לומר וזאת חד משמעית, במידע המופיע באתר אין התוויה רפואית או המלצה לטיפול וכי בכל בעיה רפואית, חשוב להיוועץ ברופא. ההחלטה של רכישת מוצר וכן החלטה לשימוש בו או הסקת מסקנות מכל סוג ביחס למטרת השימוש בו הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה ותמיד להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג. ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר. נשים בהריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש. המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי.

אנו ב"נטורל ויז'ן" טוענים, וזאת באמונה מקצועית, ידע וניסיון רב שמערכת חיסון חזקה, התייחסות רב מערכתית, יציבות נפשית, צמחי מרפא, הנחיות לתנועה, תזונה, נשימה ויציבה, טיפולים בקליניקה והתייחסות הוליסטית מהווים אמצעים אינטגרטיביים עם הטיפול הקונבנציונלי ובכך מעניקים עוצמה רבה יותר לתהליך הטיפול.
אנו ב"נטורל ויז'ן" מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל בתחום הדרך הטבעית ובכך מבקשים, וזאת דרך אמונתנו והמקצועיות שלנו לתת לכם את הטיפול הטבעי והמותאם הטוב ביותר עבורכם.

יצירת קשר
אולי יעניין אותך גם
פיברואדנומה של השד

פיברואדנומה של השד FIBROADENOMA פיברואדנומה הינה גידול שפיר שהינו הגדלה של תאים בתוך רקמה תקינה. הגידול אינו פוגע בה ואף אינו יוצר גרורותיות באיברים מרוחקים

קרא עוד »
צוף צמחים ונטורל ויז׳ן

מאמר לעיון בכל הקשור לטיפול הנפשי ב"צוף צמחים" ו"נטורל ויז'ן" אני מקשיב לעומקם של המילים של מטופליי במרפאת צוף צמחים, הן בפגישה והן המילים הכתובות

קרא עוד »
natural_vision_logo.png
נטורל ויז'ן
נטורל ויזין הינה קלינקה לטיפול טבעי מסייע ולחלוטין לא אלטרנטיבי. חשיבות הרפואה הקונבנציונלית עליונה בכל הקשור לטיפול בסרטן והסיוע הטבעי הינו גיוס כוחות נוספים וחשובים 

כל המידע הניתן באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי המלצותינו לגבי צמחי מרפא ותוספים, תנועה, אורח חיים בריא, יציבה, נשימה וטיפולי הדיקור והמגע אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי ויעוץ על ידי רופא או מטפל אנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע באתר זה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.