חבלבל השדה – Convolvulus Arvensis

Convolvulus Arvensis Herbs Formula

 חבלבל השדה – לטיפול טבעי

חבלבל השדה הינו צמח מרפא עשבוני המשתייך למשפחה המכונה חבלבליים. קיימים מינים רבים של צמח זה. הצמח מאופיין כצמח מטפס או זוחל וידוע כצמח המתרבה במהירות רבה. פריחתו שכיחה בחודשים מרס עד נובמבר וצבע פרחיו לבן אך גם ורוד.

חבלבל השדה הינו צמח מרפא אנטי סרטני חשוב

הצמח גדל בארצות של חצי כדור הארץ הצפוני אך גם בארץ. הוא התגלה לראשונה לפני שנים רבות על ידי שאמנים אינדיאנים. כבר בשנת 1985  התגלה שאישה בשם מירנה מאוקלהומה חלתה בסרטן רחם גרורתי במערכות גוף רבות. מירנה הוגדרה כחולת סרטן בשלב מתקדם וסופני. מירנה חיפשה דרכי טיפול טבעיים וכאשר הגיעה למטפל אינדיאני קיבלה מיצוי של צמח מרפא תוך הנחיה ליטול מספר כפות בכל יום וזאת במהלך שנה. כ 14 יום לאחר הנטילה חשה הקלה רבה בנפיחות אשר נבעה ממחלת הסרטן באזור הבטן שהלכה והצטמקה. לאחר כחודש וחצי חשה הקלה תסמינית דרמטית. ומצבה השתפר. לאחר תקופה של שנה וחצי התגלה שגופה נוקה לחלוטין מהגרורות אך גם מהגידול המקורי.

השאירו פרטים לתיאום פגישת אבחון מקיפה

המחקר בעקבות החלמתה של אירנה

שני חוקרים אמריקאים נייל רייאורדן ובנו בחנו וחקרו היטב ולאורך זמן רב את התוויותיו של הצמח בכל הקשור למחלת הסרטן וגילו במחקר מעמיק שחבלבל השדה מעכב התפתחות לא מבוקרת של כלי דם חדשים (ANGIOGENESIS) . לציין שגידול סרטני מפריש חומרים המכונים ציטוקינים וזאת לשם יצירת כלי דם חדשים הנוצרים מוורידים קטנים וכדומה. התא הסרטני אינו יכול להתקיים ללא הזנה דמית ובכך נפגע ונעלם לאחר טיפול אשר מעכב יצירת כלי דם חדשים. חבלבל השדה מכיל PGM  שהינו תערובת של חלבונים הנקשרים לסוכרים וכן אלקלואידים. חבלבל השדה, כאמור, מכיל PGM שהינם פרוטאוגליקנים המהווים חלק ניכר מהרכיבים הפעילים היסודיים בצמח. תכונתו התגלתה כבולמת יצירת כלי דם חדשים ובכך נוצרת "הרעבה" של תאי הסרטן. לציין שטוענים שסחוס של כרישים מונע יצירת כלי דם חדשים אך חבלבל השדה, כך התגלה במחקר, מונע פי 150 מהפעילות המיוחסת לסחוס כריש וכמובן זול ממנו.

חשוב לציין שגם הרפואה הקונבנציונאלית מבקשת לאתר דרכים לריפוי סרטן תוך עיכוב יצירת כלי דם להזנתו

כאמור, התהליך של יצירת כלי דם בתאי הגידול הסרטני מכונה אנגיוגנזיס. חבלבל השדה מכיל חומרים פעילים ליצירת תהליך אנטי אנגיוגנזיס. כפי שציינתי, חוקרים רבים ברחבי העולם מחפשים פתרון ביולוגי לעיכוב ומניעה של התפתחות כלי דם המזינים את הגידול הסרטני.

מחקר

נעשה מחקר על בעלי חיים תוך טיפול בזכרים ובנקבות בני 3-5 שבועות אשר נגועים בסרטן המכונה קרצינומה של הריאות. בנוסף חולקו בעלי החיים לשלוש קבוצות. חלק טופלו ב PGM (פרוטאוגלקניים המצוי בחבלבל השדה) בכמות של 250 מ"ג ביום. השנייה ב 1000 מ"ג ביום. התגלה צמצום של כ 54%-77% בממדי הסרטן בשתי הקבוצות השנייה שלא נטלה 77% בקבוצה השלישית לא התגלה שיפור. בנוסף התגלה שהצמח יצר ריבוי של לימפוציטים דבר אשר חיזק את מערכת החיסון.

בצמח נעשה שימוש נרחב בארה"ב במרכזים רבים לטיפול בחולי סרטן וכן בשוויץ ובאנגליה במרכז DOVE CLINIC בהמפשיר. חבלבל השדה הינו צמח אפקטיבי מאוד בנטילה מגוונת. יש להוסיף את התמצית לחצי כוס מים חמים, להמתין 5 דקות ולשתות.

חבלבל השדה הינו צמח חשוב וזאת רק דרך מיצויו באופן נכון, עמוק ומקצועי כפי שאנו "נטורל ויז'ן" מקפידים על כך.

בבתי חולים בארצות הברית, אנגליה, קנדה וגרמניה משתמש דרך קבע בצמח זה  לטיפול משלים בסרטן.

הודעה לגולשים באתר

צמחי המרפא ותוספי התזונה מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" ובפיתוחו של טל איתן CLH, אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כי אם חלק מסינרגיה קיומית נכונה בדומה לתזונה, תנועה, שיטת נשימה ועוד. כל הסתמכות על המידע המפורט הינה על אחריות הקורא בלבד ותמיד מומלץ להתייעץ גם עם רופא מוסמך. צמחי מרפא הנמכרים בבתי טבע או פארמים אינם מהווים כלי לריפוי בלעדי כי אם חלק מטיפול טבעי ומתוך כך אין "נטורל ויז'ן" מוכרים את התכשירים בחנויות כי אם ישירות אל המטופלים ומטפלים ומרפאות מוסמכים. אנו מעניקים לכם דרך טיפול טבעית מקצועית, רבת היקף והחלפה מהירה.

כל מוצרי "נטורל ויז'ן" אינם תרופות כי אם תוספי תזונה המאושרים ע”י משרד הבריאות. אנו חייבים להעביר לכם גילוי נאות, כי האישור שניתן הינו לבטיחות השימוש ברכיבי התכשיר בלבד ובכך אין מדובר באישור ואסמכתא המתייחסים למטרות השימוש במוצר או להתוויה רפואית כלשהי. "נטורל ויז'ן" מבקשת לומר וזאת חד משמעית, במידע המופיע באתר אין התוויה רפואית או המלצה לטיפול וכי בכל בעיה רפואית, חשוב להיוועץ ברופא. ההחלטה של רכישת מוצר וכן החלטה לשימוש בו או הסקת מסקנות מכל סוג ביחס למטרת השימוש בו הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה ותמיד להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג. ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר. נשים בהריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש. המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי.

אנו ב"נטורל ויז'ן" טוענים, וזאת באמונה מקצועית, ידע וניסיון רב שמערכת חיסון חזקה, התייחסות רב מערכתית, יציבות נפשית, צמחי מרפא, הנחיות לתנועה, תזונה, נשימה ויציבה, טיפולים בקליניקה והתייחסות הוליסטית מהווים אמצעים אינטגרטיביים עם הטיפול הקונבנציונלי ובכך מעניקים עוצמה רבה יותר לתהליך הטיפול.
אנו ב"נטורל ויז'ן" מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל בתחום הדרך הטבעית ובכך מבקשים, וזאת דרך אמונתנו והמקצועיות שלנו לתת לכם את הטיפול הטבעי והמותאם הטוב ביותר עבורכם.

יצירת קשר
אולי יעניין אותך גם
פיברואדנומה של השד

פיברואדנומה של השד FIBROADENOMA פיברואדנומה הינה גידול שפיר שהינו הגדלה של תאים בתוך רקמה תקינה. הגידול אינו פוגע בה ואף אינו יוצר גרורותיות באיברים מרוחקים

קרא עוד »
צוף צמחים ונטורל ויז׳ן

מאמר לעיון בכל הקשור לטיפול הנפשי ב"צוף צמחים" ו"נטורל ויז'ן" אני מקשיב לעומקם של המילים של מטופליי במרפאת צוף צמחים, הן בפגישה והן המילים הכתובות

קרא עוד »
natural_vision_logo.png
נטורל ויז'ן
נטורל ויזין הינה קלינקה לטיפול טבעי מסייע ולחלוטין לא אלטרנטיבי. חשיבות הרפואה הקונבנציונלית עליונה בכל הקשור לטיפול בסרטן והסיוע הטבעי הינו גיוס כוחות נוספים וחשובים 

כל המידע הניתן באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי המלצותינו לגבי צמחי מרפא ותוספים, תנועה, אורח חיים בריא, יציבה, נשימה וטיפולי הדיקור והמגע אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי ויעוץ על ידי רופא או מטפל אנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע באתר זה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.