זעפרן אפרון לעיניים – AFFRON FOR THE EYE

AFFRON FOR THE EYE 

זעפרן אפרון לעיניים

פורמולה לטיפול במחלות עיניים
ושמירה על בריאות העין

פטנט רשום, בלעדי ובינלאומי

טכנולוגיית שחרור מושהה

השאירו פרטים לתיאום פגישת אבחון מקיפה

"נטורל ויז'ן" משיקה את תמצית AFFRON הספרדית הטבעית היחידה בעלת זמינות ביולוגית מוכחת וספיגה מהירה של שעה.

תמצית AFFRON של "נטורל ויז'ן" מגיעה משדות הזעפרן בשטח קסטיליה לה-מנצ'ה בספרד. הזעפרן גדל בשטח המישורי, הצחיח ובאקלים הים תיכוני היבש והחם באזור שהינו בעל תנאים אידיאלים לגידול הזעפרן.

ייחודי בישראל ובעולם

תמצית AFFRON האיכותית בעולם של  AFFRONתמצית ביו אקטיבית בעלת רישום פטנט ואיכות מובטחת של AFFRON. מאושר גנטית DNA 100% AFFRON של "נטורל ויז'ן" מופק בתהליך ייצור מהגידול ועד למוצר הסופי ומבטיח את האיכות של הזעפרן (CROCUS SATIVUS).

AFFRON – רשום כפטנט B-12573542-ES

ספרד – חברת PHARMA ACTIVE

הזעפרן AFFRON של "נטורל ויז'ן" מגיע בכמוסות שחרור מושהה, 30 כמוסות המיוצרות בטכנולוגיה פטנטית היחידה בעולם ובכך אנו ב"נטורל ויז'ן" מעניקים לזעפרן AFFRON השפעה והתוויה לטווח זמן מיטבי וארוך.

תמיכה בבריאות העיניים, סיוע רב עוצמה וטבעי
לכל מחלות העיניים וסיוע טבעי למניעתן

AFFRON FOR THE EYE – נוגד חמצון חזק לטיפול בעיניים

 • טיפול טבעי רב עוצמה לעיניים
 • שמירה על בריאות העיניים
 • עוזר למניעת בעיות ומחלות עיניים
 • לחימה במתח החיצוני וברדיקלים החופשיים המזיקים לעין
 • לחימה בנזק שגורמים הרדיקלים החופשיים ובכך התפתחות מחלות והחרפתן
 • מגדיל את זרימת הדם לרשתית
 • מגן על הרשתית
 • מסייע לטיפול ב AMD
 • ניוון מקולרי
 • מסייע למצבי יובש
 • לטיפול בכל בעיה בעין ולכל מחלה
 • רכיבים פעילים בדומה לקרוטנואידים
 • הידוע בעוצמתו האנטי אוקסידנט
 • שמירה על בריאות העין, מסייע לטיפול במחלות עיניים

SFFRONAFFRON (CROCUS SATIVUS-D-E)

EXTRACT RATIO 3:1 EQUIVALENT 90 mg

 

הודעה לגולשים באתר

צמחי המרפא ותוספי התזונה מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" ובפיתוחו של טל איתן CLH, אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כי אם חלק מסינרגיה קיומית נכונה בדומה לתזונה, תנועה, שיטת נשימה ועוד. כל הסתמכות על המידע המפורט הינה על אחריות הקורא בלבד ותמיד מומלץ להתייעץ גם עם רופא מוסמך. צמחי מרפא הנמכרים בבתי טבע או פארמים אינם מהווים כלי לריפוי בלעדי כי אם חלק מטיפול טבעי ומתוך כך אין "נטורל ויז'ן" מוכרים את התכשירים בחנויות כי אם ישירות אל המטופלים ומטפלים ומרפאות מוסמכים. אנו מעניקים לכם דרך טיפול טבעית מקצועית, רבת היקף והחלפה מהירה.

כל מוצרי "נטורל ויז'ן" אינם תרופות כי אם תוספי תזונה המאושרים ע”י משרד הבריאות. אנו חייבים להעביר לכם גילוי נאות, כי האישור שניתן הינו לבטיחות השימוש ברכיבי התכשיר בלבד ובכך אין מדובר באישור ואסמכתא המתייחסים למטרות השימוש במוצר או להתוויה רפואית כלשהי. "נטורל ויז'ן" מבקשת לומר וזאת חד משמעית, במידע המופיע באתר אין התוויה רפואית או המלצה לטיפול וכי בכל בעיה רפואית, חשוב להיוועץ ברופא. ההחלטה של רכישת מוצר וכן החלטה לשימוש בו או הסקת מסקנות מכל סוג ביחס למטרת השימוש בו הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה ותמיד להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג. ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר. נשים בהריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש. המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי.

אנו ב"נטורל ויז'ן" טוענים, וזאת באמונה מקצועית, ידע וניסיון רב שמערכת חיסון חזקה, התייחסות רב מערכתית, יציבות נפשית, צמחי מרפא, הנחיות לתנועה, תזונה, נשימה ויציבה, טיפולים בקליניקה והתייחסות הוליסטית מהווים אמצעים אינטגרטיביים עם הטיפול הקונבנציונלי ובכך מעניקים עוצמה רבה יותר לתהליך הטיפול.
אנו ב"נטורל ויז'ן" מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל בתחום הדרך הטבעית ובכך מבקשים, וזאת דרך אמונתנו והמקצועיות שלנו לתת לכם את הטיפול הטבעי והמותאם הטוב ביותר עבורכם.

יצירת קשר
אולי יעניין אותך גם
פיברואדנומה של השד

פיברואדנומה של השד FIBROADENOMA פיברואדנומה הינה גידול שפיר שהינו הגדלה של תאים בתוך רקמה תקינה. הגידול אינו פוגע בה ואף אינו יוצר גרורותיות באיברים מרוחקים

קרא עוד »
צוף צמחים ונטורל ויז׳ן

מאמר לעיון בכל הקשור לטיפול הנפשי ב"צוף צמחים" ו"נטורל ויז'ן" אני מקשיב לעומקם של המילים של מטופליי במרפאת צוף צמחים, הן בפגישה והן המילים הכתובות

קרא עוד »
natural_vision_logo.png
נטורל ויז'ן
נטורל ויזין הינה קלינקה לטיפול טבעי מסייע ולחלוטין לא אלטרנטיבי. חשיבות הרפואה הקונבנציונלית עליונה בכל הקשור לטיפול בסרטן והסיוע הטבעי הינו גיוס כוחות נוספים וחשובים 

כל המידע הניתן באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי המלצותינו לגבי צמחי מרפא ותוספים, תנועה, אורח חיים בריא, יציבה, נשימה וטיפולי הדיקור והמגע אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי ויעוץ על ידי רופא או מטפל אנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע באתר זה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.