הערכת היעילות של תרופות מצמחי מרפא לטיפול בסרטן

הערכת היעילות של תרופות מצמחי מרפא לטיפול בסרטן

רפואת הצמחים חשובה כרפואה תומכת אך רק זו שאין בה תופעות לוואי חייבת להיות אחת מאפיקי הטיפול הקונבנציונלי בסרטן. וודאי שנדרשים מחקרים רבים לאישור השפעה וזאת לשם הבנת הפוטנציאל הרב של צמחי המרפא. מחלת הסרטן הינה אי איזון היפר-פרוליפרטיבי המוגדר כטרנספורמציה, העדר ויסות של אפופטוזיס אך גם התפשטות, פלישה, אנגיוגנזה וכן גרורותיות.

זמן רב, ואכן שנים רבות התברר שצמחי מרפא ותוספי תזונה חייבים להיות נקיים מחומרים מיותרים ולא נמכרים לכל המשווקים כי אם למטופלים, כפי שזה קורה אצלנו ב"נטורל ויז'ן". צמחי מרפא, הנחיות קיומיות לתזונה, תנועה ועוד מועילים מאוד ומסייעים במלחמה בסרטן אך לא אלטרנטיביים. מחקרים רבים הוכיחו לחלוטין את העובדה המובהקת שתמציות איכותיות מצמחי מרפא מפגינות פעילות מחזקת חיסון ובכך אנטי סרטנית. מספר רב של מחקרים מצביעים על כך. לרפואת הצמחים הקלינית אכן קיימת השפעה אנטי ממאירה וזאת דרך שיפור מערכת החיסון. צמחי המרפא, בעת שהם נקנים ברשתות או דרך האינטרנט, עלולים להיות רעילים ולא טובים. לכן אנו ב"נטורל ויז'ן", וזאת רק לאחר פגישה עמוקה, מתאימים עבורכם את מוצרנו וללא כל חומרים נוספים. האם ידעתם שכ 50% עד 80% בקרב חולי הסרטן בעולם מגלים רצון לטיפול נוסף? כוונתי לעוד מקורות כוח ריפוי כחלק מהטיפול הרגיל. מחלת הסרטן אכן מדאיגה שכן קיימים מיליוני מקרי מוות הנובעים מסרטן בעולם (כ 1,000,000 לערך). הערכה מחקרית טוענת שכמות מקרי הסרטן בעולם תעלה בכ 2,000,000 אנשים במהלך השנה וחצי הקרובה. לציין שכ 75% ממחלת הסרטן יהיו במדינות מתפתחות שהרי ההיבטים של עושר הצריכה, היושבנות, התזונה המאפשרת, העדר הפעילות, הלחץ הרב ועוד מהווים בסיס נחקר להתפתחות סרטנית. החולים, בעת קבלת ההבחנה הכואבת נאלצים להתמודד אל מול האבחנה תוך חשש כבד ממציאות סטטיסטית ואמונה, אם כי מהולה בספק, שלפיה הטיפול הכימותרפי, הניתוחי, האימונולוגי וההקרנתי יכולים להוות דרך ריפוי בעלי אחוזים מועטים. אכן החשש הזה קיים ותמיד אני מציין זאת כ"גיוס כל הכוחות". קיים הרגל מטריד בעת שכאשר החולה במחלה ממארת פונה אל רופאו ומבקש ממנו להמליץ ולתמוך בטיפול טבעי, הוא נתקף בספקות ולא רק זאת, בסירוב מוחלט. אני טוען שזו בורות. בורות רפואית, בורות מדעית, בורות קיומית וגבולות מצומצמים ורדוקציוניסטים של הרופא.

הרפואה הטבעית מהווה מקור לכוח רב. האם תזונה נכונה אכן מסייעת?? וודאי!!! זו רפואה טבעי. האם תנועה מסייעת? וודאי!!! זו גם רפואה טבעית. האם הנחיות לנשימה ויציבה וכן רוגע מסייעים? וודאי!!! זו גם רפואה טבעית. האם איזון משקל יכול לסייע? אכן והנה, זו גם רפואה טבעית. האם צמחי מרפא ותוספי תזונה מסייעים? וודאי וכן גם אלו רפואה טבעית. היכול רופא בר דעת לפסול זאת על הסף?? וודאי שצמחי המרפא לא יכולים להחליף טיפולים קונבנציונליים אך יש להם יתרונות כל כך חשובים. הטיפולים הטבעיים הכוללים את הדרכים שהזכרתי חשובים גם למניעה לאלו שיש להם היסטוריה משפחתית חזקה אך גם בעת סיום הטיפול בסרטן ובשלב המעקב. לרפואה הטבעית תפקיד חשוב באי הישנות. הרפואה הטבעית ב"נטורל ויז'ן" מחזקת את מערכת החיסון המהווה בכל מחקר רפואי את הגורם החשוב ביותר.

השאירו פרטים לתיאום פגישת אבחון מקיפה

הרפואה הטבעית מסייעת להקטנת תופעות הלוואי של הטיפולים הקונבנציונליים אך בעת שהרפואה הרגילה נכשלת, קיימת מוטיבציה לעשות את כל שניתן, בהסתייגות כמובן, דרך הרופאה הטבעית. באופן טבעי הצמחים נלחמים בסרטן לא באופן ישיר כי אם דרך חיזוק מערכת החיסון וחיזוק הגוף ועמידותו. גם תהליך של דה טוקסיפיקציה חשוב מאוד.

התרופות הצמחיות הינן סביבה חשובה היוצרת רמה גבוהה של חמצן ומטבוליזם יעיל. תפקיד נוסף וחשוב הינו האימונומודולציה שכן תרופות טבעיות משמשות, וכן דרך מחקרים רבים, תגובה ביולוגית וזאת דרך העצמה של התגובתיות של מנגנוני אפקטור אימונולוגיים. לציין שאחד האפיונים של תא סרטני הינו ההתחמקות ממערכת החיסון. מתברר שלחולים רבים יש כמויות מועטות של חסינות ולכן תרכובות צמחיות מעוררות באופן ישיר את התגובה החיסונית הזו, הן המולדת והן הנרכשת. למשל פטריות המרפא שאנו מייצרים ידועות כבעלות השפעה מחזקת על מערכת החיסון. וודאי שרק כאשר הרפואה הטבעית בכלל וצמחי המרפא בפרט ניתנים לאחר פגישת אבחון מעמיקה הם בטיחותיים, אנו לחלוטין שוקלים באופן מעמיק את ההשפעות הפוטנציאליות של צמחי המרפא. חד משמעית, יש מחקרים רבים המעידים שכאשר משתמשים בצמחי מרפא כתוספת לרפואה הקונבנציונלית, הם מגבירים את ההשפעות החיוביות ומפחיתים נזקים.

כל העדויות כיום מאשרים שצמחי המרפא הינם דרך טבעית בלגייס את כל הכוחות המסייעים באופן דרמטי לחולי סרטן במלחמתם במחלה ובשילוב עם הרופאה הרגילה.

איתן טל CLH
מייסד "צוף צמחים", "נטורל ויז'ן"
מנהל תחום הרפואה הטבעית

הודעה לגולשים באתר

צמחי המרפא ותוספי התזונה מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" ובפיתוחו של טל איתן CLH, אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כי אם חלק מסינרגיה קיומית נכונה בדומה לתזונה, תנועה, שיטת נשימה ועוד. כל הסתמכות על המידע המפורט הינה על אחריות הקורא בלבד ותמיד מומלץ להתייעץ גם עם רופא מוסמך. צמחי מרפא הנמכרים בבתי טבע או פארמים אינם מהווים כלי לריפוי בלעדי כי אם חלק מטיפול טבעי ומתוך כך אין "נטורל ויז'ן" מוכרים את התכשירים בחנויות כי אם ישירות אל המטופלים ומטפלים ומרפאות מוסמכים. אנו מעניקים לכם דרך טיפול טבעית מקצועית, רבת היקף והחלפה מהירה.

כל מוצרי "נטורל ויז'ן" אינם תרופות כי אם תוספי תזונה המאושרים ע”י משרד הבריאות. אנו חייבים להעביר לכם גילוי נאות, כי האישור שניתן הינו לבטיחות השימוש ברכיבי התכשיר בלבד ובכך אין מדובר באישור ואסמכתא המתייחסים למטרות השימוש במוצר או להתוויה רפואית כלשהי. "נטורל ויז'ן" מבקשת לומר וזאת חד משמעית, במידע המופיע באתר אין התוויה רפואית או המלצה לטיפול וכי בכל בעיה רפואית, חשוב להיוועץ ברופא. ההחלטה של רכישת מוצר וכן החלטה לשימוש בו או הסקת מסקנות מכל סוג ביחס למטרת השימוש בו הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה ותמיד להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג. ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר. נשים בהריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש. המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי.

אנו ב"נטורל ויז'ן" טוענים, וזאת באמונה מקצועית, ידע וניסיון רב שמערכת חיסון חזקה, התייחסות רב מערכתית, יציבות נפשית, צמחי מרפא, הנחיות לתנועה, תזונה, נשימה ויציבה, טיפולים בקליניקה והתייחסות הוליסטית מהווים אמצעים אינטגרטיביים עם הטיפול הקונבנציונלי ובכך מעניקים עוצמה רבה יותר לתהליך הטיפול.
אנו ב"נטורל ויז'ן" מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל בתחום הדרך הטבעית ובכך מבקשים, וזאת דרך אמונתנו והמקצועיות שלנו לתת לכם את הטיפול הטבעי והמותאם הטוב ביותר עבורכם.

יצירת קשר
אולי יעניין אותך גם
פיברואדנומה של השד

פיברואדנומה של השד FIBROADENOMA פיברואדנומה הינה גידול שפיר שהינו הגדלה של תאים בתוך רקמה תקינה. הגידול אינו פוגע בה ואף אינו יוצר גרורותיות באיברים מרוחקים

קרא עוד »
צוף צמחים ונטורל ויז׳ן

מאמר לעיון בכל הקשור לטיפול הנפשי ב"צוף צמחים" ו"נטורל ויז'ן" אני מקשיב לעומקם של המילים של מטופליי במרפאת צוף צמחים, הן בפגישה והן המילים הכתובות

קרא עוד »
natural_vision_logo.png
נטורל ויז'ן
נטורל ויזין הינה קלינקה לטיפול טבעי מסייע ולחלוטין לא אלטרנטיבי. חשיבות הרפואה הקונבנציונלית עליונה בכל הקשור לטיפול בסרטן והסיוע הטבעי הינו גיוס כוחות נוספים וחשובים 

כל המידע הניתן באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי המלצותינו לגבי צמחי מרפא ותוספים, תנועה, אורח חיים בריא, יציבה, נשימה וטיפולי הדיקור והמגע אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי ויעוץ על ידי רופא או מטפל אנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע באתר זה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.