המרכז הישראלי לרפואה טבעית

המרכז הישראלי לרפואה טבעית

טיפול בכל סוגי הבעיות

פיתוח, מחקר ייצור ושיווק צמחי מרפא ותוספי תזונה

מוצרי האיכות שלנו בעלי ידע בוטני, מדעי וטכני מהטובים בעולם. בחירת המוצרים והתמציות הטבעיות ממקור טבעי בלבד וכל מוצרינו בעלי רכיבים פעילים ועוצמה שאין שני לה בישראל.

ייצור ופיתוח דרך טכניקות אנליטיות ועוצמה טיפולית טבעית.

הקפדה על בדיקת רמת המרכיבים הפעילים והמזינים ליעילות טיפולית מוכחת.

השאירו פרטים לתיאום פגישת אבחון מקיפה

"נטורל ויז'ן" – בקרת איכות קפדנית של כל המוצרים

אנו הרפואה הטבעית המובילה בישראל

הפיתוח שלנו והייצור מעניק עבורכם רכיבים טבעיים של 100% המבוססים על מחקרים קליניים (IN-VIVO), עדויות על השפעות טיפוליות והתוויות המוכחות הן במחקרים עולמיים והן עדויות של מטופלינו הרבים ובאתר.

"נטורל ויז'ן" הינה מרפאה לרפואה טבעית, יצרנית ומפתחת צמחי מרפא ותוספי תזונה, אשר הוקמה במטרה להעניק רווחה, ריפוי, הקלה, מניעה, איכות חיים וטיפול בכל מחלה, תוך שימוש במוצרים בעלי הרכיבים הבוטניים הטובים בעולם.

"נטורל ויז'ן" – חדשנות, מקצועיות, מחקר, פיתוח, ניסיון וטיפול של עשרות שנים הם, ורק הם עמודי התווך של "נטורל ויז'ן".

"נטורל ויז'ן" – THE HEALING POWER OF NATURE

לצמחי המרפא מבית היוצר שלנו יש את היכולת לסייע, לטפל ולרפא את המחלות הקשות והקלות בגופכם. צמחי המרפא של "נטורל ויז'ן" הינם תרופות ללא מרשם לטיפול במגוון של בעיות, אי נוחות, כאבים, מצבי נפש ועוד. במהלך אלפי שנים נעזרו תרבויות שונות בצמחי מרפא מבית המרקחת של הטבעי כאמצעי רפואי לאיזון, שקט נפשי, מצבי חולי, מחלות אוטואימוניות, חיזוק חיסוני, בעיות עור ועוד. השימוש בצמחי המרפא שאנו מייצרים ומפתחים שימשו תרבויות רבות כבר לפני 5000 שנה. התכונות הטבעיות של צמחי המרפא מבית היוצר של "נטורל וז'ן" מהוות הוכחה מובהקת לכך שאתם לא חייבים לצרוך תרופה עתירת תופעות לוואי לכל מחלה. לצמחי המרפא יש את הכוח לסייע לכל בעיה. לדוגמא, כבר ב2015 פורסם מחקר שהשימוש בצמחי מרפא מבית יוצר אמין ובהתאמה נכונה, מעניק עשרות אחוזי הצלחה לריפוי בנושא חרדה, דיכאון, אי שקט ועוד, הן כטיפול יחיד והן כטיפול משלים. במחקר שנערך בשנת 2011 בהרווארד בבית הספר לרפואה, התגלה שכ 70% מהאנשים שהיו במצבי דכאון ולחץ והתקפי חרדה פנו לרפואת צמחי המרפא לעזרה. רפואת צמחי המרפא של "נטורל ויז'ן" הינה היחידה בישראל שאינה משווקת בבתי טבע, פארמים, חנויות או חנויות אינטרנטיות. קנייה בבתי טבע ופארמים אינה נכונה ואף מסוכנת. חייבת להיות בקרה, הבנה, ניתוח והתאמה של כל צמחי המרפא. אנו ב"נטורל ויז'ן" יכולים לעזור לכם במגוון נושאים הקשורים לבריאותכם, לדוגמא, קומפלקס של מספר צמחים המכילים גם אשווגנדה יכול לעזור במצב של בעיות זיכרון, מחלות ניווניות, פרקינסון, אלצהיימר, אך גם שיפור אנרגיה ובריאות.

צמחי המרפא של "נטורל ויז'ן" הינם הדרך היחידה בישראל לבריאות, מניעת לחץ וטיפול במחלות.

אנו מעניקים עבורכם את היופי של צמחי המרפא אשר הוענקו לנו מהבריאה, מהאדמה מהשמש והמים. צמחי המרפא של "נטורל ויז'ן" הינם מתוך נביעתה של האדמה ומהטבע ואנו מספקים לכם את ארון התרופות של הטבע ומעניקים לכם דרך אמצעים מודרניים חוכמת ריפוי עתיקה. הצמחים מהטבע נושאים במהותם אינטליגנציה קיומית ואוניברסלית אך גם חכמה ברמת התא המותאמת לגופנו.
צמחי המרפא שאנו מייצרים עבורכם הם היחידים ממקור טבעי וכאמור לא משווקים בחנויות כי אם ישירות עבורכם. אנו נחזיר עבורכם את האיזון בגופכם ונשיב את כוחות הקיום שלכם. צמחי המרפא שלנו הינם היחידים ממקור טבעי, 100% טבעי ויסייעו לכם למנוע ולרפא מספר עצום של בעיות בדומה לצמחי מרפא נוגדי דלקת (אוטואימוניים), אנטי ויראליים, אנטי חיידקים, אנטי עוויתיים, מטפלים בכבד, באנרגיה, בריפוי ומניעה. צמחי המרפא של "נטורל ויז'ן" מרפאים, מונעים ומטפלים במקור הבעיה. פנו רק לחברות שהן גם מרפאות עתירות ניסיון.

"נטורל ויז'ן" – אנו מייצגים את האמנות ומדע של צמחי המרפא ומעניקים לכם מידע מקיף והסבר על הצמחים והשימוש בהם כחלק מתהליך בריאותי בריפוי ומניעה. צמחי המרפא מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" ניתנים עבורכם במגוון רחב של רכיבים טיפוליים בטוחים ויעילים כחלק אינטגרלי מתוכנית בריאות החיים שלכם. אנו מעניקים לכם מניעת מחלות, טיפול במחלות, העצמת הפוטנציאל הבריאותי שלכם והקלה סימפטומטית של המחלות.

רפואת הצמחים שלנו הינה אמנות ולא רק מדע. הימנעו מקניה דרך חנות אינטרנטית או בתי טבע ופארמים. פנו למרכז "נטורל ויז'ן" לרפואה טבעית המומחה ברפואת צמחים קלינית. שהרי ככל שהמצב הרפואי פשוט, כך קל אצל "נטורל ויז'ן" למצוא פתרון וככל שהמצב סבוך יותר, כך גדל ההכרח והצורך לייעוץ של מומחים ב"נטורל ויז'ן".

צמחי המרפא שלנו יכולים להיות ספקי הבריאות הראשיים אך גם כאמצעי בריאות וריפוי משניים ומשלימים. אנו נלמד להבין את ההיסטוריה הבריאותית שלכם בעבר ובהווה ונעניק לכם צמחי מרפא, תוספים, שיטות תזונה, אורח חיים וכל הקשור לבריאותכם. אנו מתייחסים אליכם כאדם שלם ולא כחלק א כבעיה.

יש לנו משימה להעניק לך בריאות, ריפוי ומניעה, אך זה גם החזון שלנו הנובע מהמקצועיות שלנו.

אנו לא משווקים תרופות מדף סינטטיות במסווה טבעי לחנויות, פארמים או בתי טבע ואף לא דרך האינטרנט כי אם למטופלנו, למרפאות ומטפלים בלבד, בארץ ובחו"ל, תחת הסמכה ודיאגנוזה בלבד.

תכשירי "נטורל ויז'ן" הינם באישור ופיקוח של משרד הבריאות. הפורמולות מיוצרות במפעל תחת בקרה של מערכת ניהול איכות אינטגרטיבית וזאת תחת דרישותGMP , HACCP, I.S.O 22000 ובהשגחת בד"צ חתם סופר.

אנו מחויבים לאיכות בעלת שם ארצי ועולמי וטיפול מקצועי בכל צמח וחומרי הגלם הנובעים ממנו ובאהבה לטבע.

"נטורל ויז'ן" הינו מרכז הייצור היחיד בישראל לצמחי מרפא ותוספי תזונה ומרפאה המעניקה בעבורכם את האיכות הגבוהה ביותר ולא דרך שווקים ואינטרנט כי אם מענה רפואי טבעי, מושכל, נכון ומותאם עבורכם.

הודעה לגולשים באתר

צמחי המרפא ותוספי התזונה מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" ובפיתוחו של טל איתן CLH, אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כי אם חלק מסינרגיה קיומית נכונה בדומה לתזונה, תנועה, שיטת נשימה ועוד. כל הסתמכות על המידע המפורט הינה על אחריות הקורא בלבד ותמיד מומלץ להתייעץ גם עם רופא מוסמך. צמחי מרפא הנמכרים בבתי טבע או פארמים אינם מהווים כלי לריפוי בלעדי כי אם חלק מטיפול טבעי ומתוך כך אין "נטורל ויז'ן" מוכרים את התכשירים בחנויות כי אם ישירות אל המטופלים ומטפלים ומרפאות מוסמכים. אנו מעניקים לכם דרך טיפול טבעית מקצועית, רבת היקף והחלפה מהירה.

כל מוצרי "נטורל ויז'ן" אינם תרופות כי אם תוספי תזונה המאושרים ע”י משרד הבריאות. אנו חייבים להעביר לכם גילוי נאות, כי האישור שניתן הינו לבטיחות השימוש ברכיבי התכשיר בלבד ובכך אין מדובר באישור ואסמכתא המתייחסים למטרות השימוש במוצר או להתוויה רפואית כלשהי. "נטורל ויז'ן" מבקשת לומר וזאת חד משמעית, במידע המופיע באתר אין התוויה רפואית או המלצה לטיפול וכי בכל בעיה רפואית, חשוב להיוועץ ברופא. ההחלטה של רכישת מוצר וכן החלטה לשימוש בו או הסקת מסקנות מכל סוג ביחס למטרת השימוש בו הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה ותמיד להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג. ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר. נשים בהריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש. המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי.

אנו ב"נטורל ויז'ן" טוענים, וזאת באמונה מקצועית, ידע וניסיון רב שמערכת חיסון חזקה, התייחסות רב מערכתית, יציבות נפשית, צמחי מרפא, הנחיות לתנועה, תזונה, נשימה ויציבה, טיפולים בקליניקה והתייחסות הוליסטית מהווים אמצעים אינטגרטיביים עם הטיפול הקונבנציונלי ובכך מעניקים עוצמה רבה יותר לתהליך הטיפול.
אנו ב"נטורל ויז'ן" מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל בתחום הדרך הטבעית ובכך מבקשים, וזאת דרך אמונתנו והמקצועיות שלנו לתת לכם את הטיפול הטבעי והמותאם הטוב ביותר עבורכם.

יצירת קשר
אולי יעניין אותך גם
פיברואדנומה של השד

פיברואדנומה של השד FIBROADENOMA פיברואדנומה הינה גידול שפיר שהינו הגדלה של תאים בתוך רקמה תקינה. הגידול אינו פוגע בה ואף אינו יוצר גרורותיות באיברים מרוחקים

קרא עוד »
צוף צמחים ונטורל ויז׳ן

מאמר לעיון בכל הקשור לטיפול הנפשי ב"צוף צמחים" ו"נטורל ויז'ן" אני מקשיב לעומקם של המילים של מטופליי במרפאת צוף צמחים, הן בפגישה והן המילים הכתובות

קרא עוד »
natural_vision_logo.png
נטורל ויז'ן
נטורל ויזין הינה קלינקה לטיפול טבעי מסייע ולחלוטין לא אלטרנטיבי. חשיבות הרפואה הקונבנציונלית עליונה בכל הקשור לטיפול בסרטן והסיוע הטבעי הינו גיוס כוחות נוספים וחשובים 

כל המידע הניתן באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי המלצותינו לגבי צמחי מרפא ותוספים, תנועה, אורח חיים בריא, יציבה, נשימה וטיפולי הדיקור והמגע אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי ויעוץ על ידי רופא או מטפל אנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע באתר זה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.