הטיפול דרך הרפואה הטבעית וצמחי המרפא באי איזון נפשי

הטיפול דרך הרפואה הטבעית וצמחי המרפא באי איזון נפשי

הטיפול בבעיות חרדה, דיכאון, לחץ, אי שקט פנימי, בעיות זיכרון, קשב וריכוז ועוד

אנו מבקשים להעניק בעבורכם את הדרכים המעשיות והקלות ככל שניתן לממש את יעד הריפוי ולאזן את הגוף כולו. משימתנו הינה הנחיה מושכלת להבנה ויישום של הנתיבים השונים לקבלת תוצאות מיידיות ובתוך ימים ספורים. אנו ננחה אתכם באופן ייעודי, ממוקד ואופרטיבי אל הבריאות השלמה וזאת כדי להנות משנים רבות של רווחה נפשית וגופנית.

אין בי ספק שלא תחושו קושי ליישום הדרכים השונות, שכן המטרה ויישומה הינה החשובה מכל. וודאי שלמגר הרגלי חיים לא מיטביים הוא תהליך לחלוטין לא קל אך אתם חייבים להתבונן היטב בעצמכם ולשאול: האם אתם מעוניינים להיות בריאים ובעלי רווחה נפשית מושלמת נטולת תסמיני נפש מעיקים. ואם כן, חשוב לעשות שינוי שהרי השינוי וודאי הכרחי לריפוי.

השאירו פרטים לתיאום פגישת אבחון מקיפה

אנו ננחה אתכם דרך תוכנית פעילות טבעית אשר תתפרש בין 30 יום לשלושה חודשים. אם אתם אכן מבקשים להירפא לחלוטין ממצבכם התכנית הזו אכן נועדה בעבורכם.

מפת הנתיבים ברפואה הטבעית להגעה אל בריאות נפשית מושלמת

אכן כן, אנו חייבים מפה מפורטת של הנתיבים השונים. נתיבי הטיפול מהווים את עיקרו של הטיפול והגעה לחירות מושלמת מכלא החרדות, הדיכאון, אי השקט הפנימי והעדר הרוגע. ניצור תשומת לב לכל היבטי החיים בגוף יקר זה בדומה להיבט הגופני, להיבט הביו-כימי, להיבט המנטלי, להיבט הרגשי, להיבט הרוחני ולהיבט התזונתי.

נעשה שימוש רפואי טבעי מושכל דרך שימוש בפורמולות מצמחי מרפא אורגניים המיוצרות במעבדתנו וזה בלווי תזונה ייעודית, תוספי מזון בהנחיה מותאמת, שיטות הרפיה, איזון ויציבות הנפש, פעילות גופנית, דיקור סיני וטיפול מגע, קשר יומי למעקב נכון, הרבה הבנה, אמפתיה ומקצועיות חסרת פשרות בכל הקשור לרזי הרפואה הטבעית ודרכיה. הטיפול שלם, מקיף, עמוק ומתייחס לחלוטין באופן אישי לכל מטופל. ניתן למגר את כל מצוקות הנפש ויפה שעה אחת קודם.

הודעה לגולשים באתר

צמחי המרפא ותוספי התזונה מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" ובפיתוחו של טל איתן CLH, אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כי אם חלק מסינרגיה קיומית נכונה בדומה לתזונה, תנועה, שיטת נשימה ועוד. כל הסתמכות על המידע המפורט הינה על אחריות הקורא בלבד ותמיד מומלץ להתייעץ גם עם רופא מוסמך. צמחי מרפא הנמכרים בבתי טבע או פארמים אינם מהווים כלי לריפוי בלעדי כי אם חלק מטיפול טבעי ומתוך כך אין "נטורל ויז'ן" מוכרים את התכשירים בחנויות כי אם ישירות אל המטופלים ומטפלים ומרפאות מוסמכים. אנו מעניקים לכם דרך טיפול טבעית מקצועית, רבת היקף והחלפה מהירה.

כל מוצרי "נטורל ויז'ן" אינם תרופות כי אם תוספי תזונה המאושרים ע”י משרד הבריאות. אנו חייבים להעביר לכם גילוי נאות, כי האישור שניתן הינו לבטיחות השימוש ברכיבי התכשיר בלבד ובכך אין מדובר באישור ואסמכתא המתייחסים למטרות השימוש במוצר או להתוויה רפואית כלשהי. "נטורל ויז'ן" מבקשת לומר וזאת חד משמעית, במידע המופיע באתר אין התוויה רפואית או המלצה לטיפול וכי בכל בעיה רפואית, חשוב להיוועץ ברופא. ההחלטה של רכישת מוצר וכן החלטה לשימוש בו או הסקת מסקנות מכל סוג ביחס למטרת השימוש בו הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה ותמיד להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג. ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר. נשים בהריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש. המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי.

אנו ב"נטורל ויז'ן" טוענים, וזאת באמונה מקצועית, ידע וניסיון רב שמערכת חיסון חזקה, התייחסות רב מערכתית, יציבות נפשית, צמחי מרפא, הנחיות לתנועה, תזונה, נשימה ויציבה, טיפולים בקליניקה והתייחסות הוליסטית מהווים אמצעים אינטגרטיביים עם הטיפול הקונבנציונלי ובכך מעניקים עוצמה רבה יותר לתהליך הטיפול.
אנו ב"נטורל ויז'ן" מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל בתחום הדרך הטבעית ובכך מבקשים, וזאת דרך אמונתנו והמקצועיות שלנו לתת לכם את הטיפול הטבעי והמותאם הטוב ביותר עבורכם.

יצירת קשר
אולי יעניין אותך גם
פיברואדנומה של השד

פיברואדנומה של השד FIBROADENOMA פיברואדנומה הינה גידול שפיר שהינו הגדלה של תאים בתוך רקמה תקינה. הגידול אינו פוגע בה ואף אינו יוצר גרורותיות באיברים מרוחקים

קרא עוד »
צוף צמחים ונטורל ויז׳ן

מאמר לעיון בכל הקשור לטיפול הנפשי ב"צוף צמחים" ו"נטורל ויז'ן" אני מקשיב לעומקם של המילים של מטופליי במרפאת צוף צמחים, הן בפגישה והן המילים הכתובות

קרא עוד »
natural_vision_logo.png
נטורל ויז'ן
נטורל ויזין הינה קלינקה לטיפול טבעי מסייע ולחלוטין לא אלטרנטיבי. חשיבות הרפואה הקונבנציונלית עליונה בכל הקשור לטיפול בסרטן והסיוע הטבעי הינו גיוס כוחות נוספים וחשובים 

כל המידע הניתן באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי המלצותינו לגבי צמחי מרפא ותוספים, תנועה, אורח חיים בריא, יציבה, נשימה וטיפולי הדיקור והמגע אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי ויעוץ על ידי רופא או מטפל אנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע באתר זה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.