הטיפול בכבד – HEPATIC TSUF HAERB

הטיפול בכבד

HEPATIC TSUF HAERB

מחלות כבד, שחמת כבד, דלקות בכבד, כבד שומני, ניקוי כבד ועוד

הפורמולה הצמחית החשובה ביותר מכל לטיפול ישיר בכבד

הפורמולה של "נטורל ויז'ן" מכילה צמחי מפא התומכים, משפרים ועוזרים לפעילות הכבד תוך שימוש במספר צמחי מRפא חשובים וזאת דרך קטגוריות שונות על פי דרך פעילות הצמחים.

השאירו פרטים לתיאום פגישת אבחון מקיפה

הכבד הינו האיבר החשוב היותר שתפקידו בין היתר להיות אחראי על סילוק הרעלים מהגוף. הכבד גם אחראי על חילוף החומרים של חלבונים ושומנים, מייצר את מיצי המרה, מפרק ומסלק עודפי הורמונים, מאזן את רמת השומנים בדם ואף אחראי על איכות הדם. הכבד גם מייצר סוגים של חלבונים לשם מתן עזרה לתגובות החיסון של הגוף. גופנו נחשף ללא הרף, בכל דקה ודקה ובכל יום ויום לרדיקאליים חופשיים וחומרי פסולת חיצוניים ופנימיים. הרעלים הינם חלק בלתי נפרד מהסביבה הפנימית והחיצונית. מתוך כך חשוב לשמור ולייעל את מנגנוני הסילוק והטיהור בכבד ובגוף. בגופנו מספר מערכות לנטרול רעלים. האחת סילוק דרך הכליות. השנייה סילוק דרך הריאות. השלישית סילוק דרך המעיים והרביעית שהינה חשובה מאוד, סילוק דרך הכבד. חומרים רבים עוברים תהליכים שונים ובין היתר תהליך המכונה התמרה ביולוגית (ביו טרנספורמציה).

ההתמרה הביולוגית בכבד

1.    תהליך ההתמרה הביולוגית מורכב משני שלבים.

שלב א' – תהליכים אנזימטיים הופכים את הרכיב השומני לרכיב מגיב ובכך מתחבר לחומר נוסף ההופך אותו למסיס במים. בשלב זה נוצרים מחמצנים (רדיקלים חופשיים) שהינם תוצר לוואי של התהליך.

שלב ב' – בשלב זה נצמדים חומרים שונים תוך תהליך הפרשת הפסולת דרך המרה לצואה או דרך הדם לכליות ומשם דרך השתן.

הפגיעה הפוטנציאלית

·        פגיעה דרך חומרים רעלים לפני תחילת התהליך

·        פגיעה במהלך שלב א'

·        פגיעה במהלך בין שלב א' ל ב' שהינו אף מסוכן שכן במהלך שלב הביניים עלולה להיגרם פגיעה פוטנציאלית ואף סרטנית בכבד

·        עומס רעלים רבים מדי בשלב ב' ועוד רבים

תאור רכיבי הפורמולות

צמחי המרפא שבפורמולות הינם צמחים אנטי הפטוטוקסים המגנים על הכבד, משקמים אותו, מסייעים לטיפול בכבד שומני, מחלת כבד, שחמת כבד, סרטן בכבד, ניקוי רעלים, מניעה ושמירה, דלקת ויראלית ועוד.

צמחי המרפא בפורמולות

SILYBUM MARIANUM זרעי גדילן

צמח מרפא חשוב להגנה על הכבד. ושיקומו לאחר פגיעה. הצמח עתיק יומין (לפני כ 2500 שנה) ובעשרות השנים האחרונות נחקר הצמח בו תכונות רבות ובעלות חשיבות עליונה.

·        נוגד חמצון (אנטי אוקסידנט חזק) מכיל פלבנואידים, סילמרין (חזק פי 15 מוויטמין E).

·        מנקה רעלים – מפעיל אינזימים של השלבים שהוזכרו. מגביר רמת גלוטטיון החשוב לניקוי רעלים.

·        הגברת פעילות אנזימי כבד – אנזימים נוגדי חמצון המכונה סופר אוקסיד.

·        מטפל בתהליכים דלקתיים – מעכב אנזים ליפו אוקסיגנאז המסייע לשגשוג חומרים היוצרים דלקת שהרי מצב דלקתי בכבד גורם להגברה של תהליכים חימצוניים.

·        הגנה על הכבד.

·        משקם תאי כבד – מדהים לדעת שמחקרים גילו שהגדילן מחדש תאי כבד.

·        מטפל בניקוי רעלים של הטיפולים הכימיים בסרטן.

Cynara scolymus ארטישוק תרבותי

צמח המשמש כ 3000 שנה לטיפול בכבד, ייצור המרה, הורדת כולסטרול.

·        אנטי אוקסידנט חזק – הגנה מפני נזקי חמצון

·        שיקום ועידוד הכבד – משקם ומחדש תאי כבד

·        מנקה רעילות מהכבד

·        מפנה רעלים

·        מוריד רמות סוכר

·        מגן כבד

·        מתמיר

·        דלקות בכבד

·        שטיון ושיגדון

·        כבד שומני

·        עצירות

·        קשיי עיכול

·        שחמת כבד

·        כאבי מפרקים

SCHISANDRA CHINENSIS שכיזנדרה

צמח מרפא סיני חשוב

·        הגנה על הכבד

·        מחדש תאי כבד

·        מגן על תאי המוח מנזק חמצוני

·        אדפטוגן

·        אנטי סרטני

·        משקם כבד

·        אי שקט

·        נוגד חימצון

·        שחמת כבד

·        מתח וסטרס

·        ליקויים בתפקוד הכבד

הצמח מעכב של הפטוקרצינוגנזיס (סרטן כבד) במכרסמים.

VISCUM ALBUM דבקון לבן

צמח מרפא אירופאי המותווה לטיפול באי שקט, לחץ דם אך בשנים האחרונות נחקר ובכך התגלתה השפעה דרמטית של הצמח בטיפול במחלות סרטן. הצמח מעקב, וזאת דרך מחקרים רבים, התפשטות גידולים סרטניים אך חשוב גם למצבי רוגע ושקט פנימי. הצמח הינו אנטי ספזמוטי (נוגד עווית) ממריץ, מחזק, משפעל את המערכת החיסונית, מטפל בגידולים ובעיות שונות, מטפל במצבי עווית, פרכוס, מוריד לחץ דם, חשוב מאוד לטיפול בסרטן, הן כריפוי והן כתמיכה משלימה. הדבקון חשוב למצבי דופק מואץ, חרדות, טרשת עורקים, סחרחורות קשות אסטמה, חוסר שקט, כאבים עוויתיים, מסלק מצבי סטגנציה, מפנה רעלים.

הטיפול בסרטן באמצעות מיצוי הדבקון נמצא בשימוש החל 1920 על ידי שטיינר שהינו מייסד התנועה האנתרופוסופית. כיום נעשה שימוש בויסקיום בגרמניה ובאירופה כאמצעי לטיפול משלים בסרטן. נעשו מחקרים במהלך עשרות שנים שהעידו על השפעות דרמטיות במערכת החיסון, השפעה ציטטוכסית והשפעה פרו אפופטוטיות המיוחסות לצמח. קיימים כ 25 מחקרים המעידים שהשימוש בצמח השפיע באופן משמעותי על הישרדות, איכות חיים, חוזק, רוגע והשפעה על תופעת הלוואי של הטיפול הרפואי.

מחקר קליני מ 2001 מעיד שטיפול במיצוי תקני של הצמח מאריך את זמן ההישרדות של חולים בכל סוגי הסרטן. הצמח גם התגלה כיעיל ביותר לטיפול בהפיטיטיס C, בטיפול בדלקת כבד, צירוזוס וסרטן כבד. הצמח בעל השפעה חזקה לטיפול בכאבי ראש, סחרחורות, חוסר אנרגיה, יתר לחץ דם ועצבנות.

VISCUM (דבקון) – מחקרים חשובים

החל משנת 1925 הצמח מטפל במגוון בעיות סרטניות והוכנס לראשונה לטיפול על ידי שטיינר שהינו מייסד האגודה האנתרופוסופית. בצמח נעשה שימוש רב בגרמניה וברחבי אירופה ומהווה אמצעי דרמטי ומשלים לריפוי סרטן. מחקרים רבים מאוד קיימים אודות הצמח המגלים השפעה מעוררת חיסון, ציטוטוכסית ותמיכה בשיטות הקונבנציונאליות ותופעות הלוואי שלהן (כימותראפיה,הקרנות וכדומה). זוהו כ 24 מחקרים מבוקרים ו 10 מחקרים לא מבוקרים אשר בהם נעשה שימוש בדבקון לטיפול משלים בסרטן והתגלה תהליך מדהים של רימסיה בגידולים, הפחתת תופעות הלוואי של הטיפול הרפואי ועוד. הצמח הינו אנטי סרטני ואף מאריך את זמן ההישרדות של החולים.

דבקון מחלות וכבד

נעשה ניסוי בחולי הפטיטיסC  כרוניים במהלך שנה והתגלתה השפעה זהה לטיפול GLYCYRRHICIN. הודגש שיפור דרמטי בדלקת הכבד ואף הפחתה בשחמת כבד או במחקרי סרטן כבד.

אופן השימוש:

יש ליטול כפית / כף בין 3-4 פעמים ביום או 2 כמוסות X 3 ביום.

הפורמולה באיכות ללא פשרות ותחת פיקוח ומהווה חלק מסינרגיה לטיפול במחלות כבד.

הודעה לגולשים באתר

צמחי המרפא ותוספי התזונה מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" ובפיתוחו של טל איתן CLH, אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כי אם חלק מסינרגיה קיומית נכונה בדומה לתזונה, תנועה, שיטת נשימה ועוד. כל הסתמכות על המידע המפורט הינה על אחריות הקורא בלבד ותמיד מומלץ להתייעץ גם עם רופא מוסמך. צמחי מרפא הנמכרים בבתי טבע או פארמים אינם מהווים כלי לריפוי בלעדי כי אם חלק מטיפול טבעי ומתוך כך אין "נטורל ויז'ן" מוכרים את התכשירים בחנויות כי אם ישירות אל המטופלים ומטפלים ומרפאות מוסמכים. אנו מעניקים לכם דרך טיפול טבעית מקצועית, רבת היקף והחלפה מהירה.

כל מוצרי "נטורל ויז'ן" אינם תרופות כי אם תוספי תזונה המאושרים ע”י משרד הבריאות. אנו חייבים להעביר לכם גילוי נאות, כי האישור שניתן הינו לבטיחות השימוש ברכיבי התכשיר בלבד ובכך אין מדובר באישור ואסמכתא המתייחסים למטרות השימוש במוצר או להתוויה רפואית כלשהי. "נטורל ויז'ן" מבקשת לומר וזאת חד משמעית, במידע המופיע באתר אין התוויה רפואית או המלצה לטיפול וכי בכל בעיה רפואית, חשוב להיוועץ ברופא. ההחלטה של רכישת מוצר וכן החלטה לשימוש בו או הסקת מסקנות מכל סוג ביחס למטרת השימוש בו הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה ותמיד להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג. ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר. נשים בהריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש. המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי.

אנו ב"נטורל ויז'ן" טוענים, וזאת באמונה מקצועית, ידע וניסיון רב שמערכת חיסון חזקה, התייחסות רב מערכתית, יציבות נפשית, צמחי מרפא, הנחיות לתנועה, תזונה, נשימה ויציבה, טיפולים בקליניקה והתייחסות הוליסטית מהווים אמצעים אינטגרטיביים עם הטיפול הקונבנציונלי ובכך מעניקים עוצמה רבה יותר לתהליך הטיפול.
אנו ב"נטורל ויז'ן" מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל בתחום הדרך הטבעית ובכך מבקשים, וזאת דרך אמונתנו והמקצועיות שלנו לתת לכם את הטיפול הטבעי והמותאם הטוב ביותר עבורכם.

יצירת קשר
אולי יעניין אותך גם
פיברואדנומה של השד

פיברואדנומה של השד FIBROADENOMA פיברואדנומה הינה גידול שפיר שהינו הגדלה של תאים בתוך רקמה תקינה. הגידול אינו פוגע בה ואף אינו יוצר גרורותיות באיברים מרוחקים

קרא עוד »
צוף צמחים ונטורל ויז׳ן

מאמר לעיון בכל הקשור לטיפול הנפשי ב"צוף צמחים" ו"נטורל ויז'ן" אני מקשיב לעומקם של המילים של מטופליי במרפאת צוף צמחים, הן בפגישה והן המילים הכתובות

קרא עוד »
natural_vision_logo.png
נטורל ויז'ן
נטורל ויזין הינה קלינקה לטיפול טבעי מסייע ולחלוטין לא אלטרנטיבי. חשיבות הרפואה הקונבנציונלית עליונה בכל הקשור לטיפול בסרטן והסיוע הטבעי הינו גיוס כוחות נוספים וחשובים 

כל המידע הניתן באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי המלצותינו לגבי צמחי מרפא ותוספים, תנועה, אורח חיים בריא, יציבה, נשימה וטיפולי הדיקור והמגע אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי ויעוץ על ידי רופא או מטפל אנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע באתר זה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.