ביו קלציום – BIO-CALCIUM

BIO-CALCIUM

ביו קלציום

צמחי מרפא, מינרלים, וויטמינים לאוסטיאופורוזיס ואוסטואופניה

הפורמולה הייחודית של "נטורל ויז'ן" לאוסטיאופורוזיס ואוסטאופניה

ביו קלציום, של "נטורל ויז'ן" הינה פורמולה המכילה סידן איכותי ובתוספת ויטמינים מינרלים וצמחי מרפא. הפורמולה הייחודית של "נטורל ויז'ן" בעלת תרכובת אורגנית המהווה אמצעי אדיר להזנת הגוף בויטמינים מינרלים וצמחי מרפא ומאפשרת ספיגה נכונה והזנה לבריאות העצם. ביו קלציום של "נטורל ויז'ן" ניתן בשילוב של הסברים ברורים על תזונה, תנועה וקיום בריא ביו קלציום מסייעת להעצמת צפיפות העצם וטיפול לריפוי ומניעה של אוסטיאופורוזיס ואוסטאופניה.

השאירו פרטים לתיאום פגישת אבחון מקיפה

ביו קלציום – רכיבי הפורמולה הייחודית

הויטמינים והמינרלים בפורמולה

סידן

תוסף סידן ייחודי בעל יתרונות רבות המונע באופן מהיר את דלדול העצם, מעודד בניית עצם וחשו לבניית שברים. הסידן של "נטורל ויז'ן" בעל יעילות גבוהה יותר מכל תכשיר אחר. הסידן בפורמולות הינו בעל ספיגה כפולה ומכופלת הן מעצם האיכות, והן מעצם השילוב החשוב של כמה מרכיבים נוספים מהפורמולה.

מגנזיום אוקסיד

מגנזיום אוקסיד הינו מינרל חזק במיוחד. יתרונותיו רבים  בדומה ליעילות רבה של ספיגה ולציין שרמה לא מאוזנת של מגנזיום גורמת להעצמתם של אוסטיאופורוזיס. המגנזיום אוקסיד טוב לדלדול העצם, הפרעות עיכוליות, הפגת מתחים, מערכת הנשימה ועוד.

אבץ גלוקומאט

האבץ גלוקואמט חשוב מאוד לכל תאי הגוף ומהווה רכיב פעיל בכ 250 אנזימים בגוף הקשורים לתהליכים רבים, כוללים היבטים הורמונאליים. האבץ חשוב למערכת החיסון, מצבי סטרס וכחלק אינטגראלי מטיפולים באוסטיאופורוזיס.

מנגן מינרל

המנגן הינו חיוני לתפקוד המוח ולמטבוליזם של סידן . חוסר במנגן יפגע בספיגת סידן, משפעל, ויטמין E, חשוב למפרקים, טוב ליצירת מלנין.

בורון BORON

בורון הינו מינרל חשוב למניעת בריחת סידן אצל נשים, חשוב למטבוליזם של סידן ומגנזיום בדם, משתתף בבניית עצם, חשוב לשמירה על מעטפת הממברנות ועל התקשורת בין תאי הגוף, חשוב למפרקים ולעצמות.

נחושת COPPER

מינרל המשתתף בחילוף חומרים של ברזל, אחראי על רקמות חיבור, מערכת חיסון, מערכת העצבים, ניצול ויטמין C, פועל עם ברזל, מנטרל רדיקלים חופשיים, חשוב לעצמות ולפיקוח על המטבוליזם של העצמות.

צמחי המרפא בפורמולה

עלי סרפד

סרפד הינו צמח מרפא חשוב. חשוב למפרקים. הסרפד מכיל חלבון, סידן, זרחן, ברזל, מגנזיום, ויטמיןA C  D  B   הצמח הינו אנטי דלקתי ומסייע רבות לבניית עצם חזקה וכן לאלרגיות שונות ולאוסטיאופורוזיס.

ספירולינה

מזון ראשוני המוגדר כמזון על. ספירולינה בעלת ערך תזונתי הגבוה בעולם מכילה חלבונים, חומצת אמינו, ויטמינים ומינרלים, מחזקת מוח העצמות, טובה לאנמיה, ספיגה, חיזוק מערכת השלד והעצמות.

כלורלה

תומכת במערכת ההורמונאלית, מקורה באגמי מים מתוקים. מספקת לגוף כלורופיל, מינרלים וויטמינים, מגבירה ויוצרת תאי דם אדומים וחשובים כסינרגיה לפורמולה של "נטורל ויז'ן".

ויטמין D

חשוב לספיגת הסידן, רקמת עצם, מונע רככת, טוב למצבי דיכאון, סרטן ועוד

ביו קלציום

הינו תכשיר הטוב ביותר קיים היום בישראל לטיפול ישיר באוסטיאופורוזיס וזאת מפרי פיתוח של טל איתן CL.H ו"נטורל ויז'ן".

התכשיר מאושר ע"י משרד הבריאות והכשר של הרבנות. התכשיר ניתן בכמוסות וזאת דרך סינרגיה טיפולית הכוללת מיצויי בונה עצם, איזון הורמונאלי הממוקד לאוסטיאופורוזיס. ויטמין D ייחודי, הנחיות תזונה ופעילות גופנית בהנחיה.

הודעה לגולשים באתר

צמחי המרפא ותוספי התזונה מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" ובפיתוחו של טל איתן CLH, אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כי אם חלק מסינרגיה קיומית נכונה בדומה לתזונה, תנועה, שיטת נשימה ועוד. כל הסתמכות על המידע המפורט הינה על אחריות הקורא בלבד ותמיד מומלץ להתייעץ גם עם רופא מוסמך. צמחי מרפא הנמכרים בבתי טבע או פארמים אינם מהווים כלי לריפוי בלעדי כי אם חלק מטיפול טבעי ומתוך כך אין "נטורל ויז'ן" מוכרים את התכשירים בחנויות כי אם ישירות אל המטופלים ומטפלים ומרפאות מוסמכים. אנו מעניקים לכם דרך טיפול טבעית מקצועית, רבת היקף והחלפה מהירה.

כל מוצרי "נטורל ויז'ן" אינם תרופות כי אם תוספי תזונה המאושרים ע”י משרד הבריאות. אנו חייבים להעביר לכם גילוי נאות, כי האישור שניתן הינו לבטיחות השימוש ברכיבי התכשיר בלבד ובכך אין מדובר באישור ואסמכתא המתייחסים למטרות השימוש במוצר או להתוויה רפואית כלשהי. "נטורל ויז'ן" מבקשת לומר וזאת חד משמעית, במידע המופיע באתר אין התוויה רפואית או המלצה לטיפול וכי בכל בעיה רפואית, חשוב להיוועץ ברופא. ההחלטה של רכישת מוצר וכן החלטה לשימוש בו או הסקת מסקנות מכל סוג ביחס למטרת השימוש בו הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה ותמיד להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג. ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר. נשים בהריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש. המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי.

אנו ב"נטורל ויז'ן" טוענים, וזאת באמונה מקצועית, ידע וניסיון רב שמערכת חיסון חזקה, התייחסות רב מערכתית, יציבות נפשית, צמחי מרפא, הנחיות לתנועה, תזונה, נשימה ויציבה, טיפולים בקליניקה והתייחסות הוליסטית מהווים אמצעים אינטגרטיביים עם הטיפול הקונבנציונלי ובכך מעניקים עוצמה רבה יותר לתהליך הטיפול.
אנו ב"נטורל ויז'ן" מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל בתחום הדרך הטבעית ובכך מבקשים, וזאת דרך אמונתנו והמקצועיות שלנו לתת לכם את הטיפול הטבעי והמותאם הטוב ביותר עבורכם.

יצירת קשר
אולי יעניין אותך גם
פיברואדנומה של השד

פיברואדנומה של השד FIBROADENOMA פיברואדנומה הינה גידול שפיר שהינו הגדלה של תאים בתוך רקמה תקינה. הגידול אינו פוגע בה ואף אינו יוצר גרורותיות באיברים מרוחקים

קרא עוד »
צוף צמחים ונטורל ויז׳ן

מאמר לעיון בכל הקשור לטיפול הנפשי ב"צוף צמחים" ו"נטורל ויז'ן" אני מקשיב לעומקם של המילים של מטופליי במרפאת צוף צמחים, הן בפגישה והן המילים הכתובות

קרא עוד »
natural_vision_logo.png
נטורל ויז'ן
נטורל ויזין הינה קלינקה לטיפול טבעי מסייע ולחלוטין לא אלטרנטיבי. חשיבות הרפואה הקונבנציונלית עליונה בכל הקשור לטיפול בסרטן והסיוע הטבעי הינו גיוס כוחות נוספים וחשובים 

כל המידע הניתן באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי המלצותינו לגבי צמחי מרפא ותוספים, תנועה, אורח חיים בריא, יציבה, נשימה וטיפולי הדיקור והמגע אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי ויעוץ על ידי רופא או מטפל אנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע באתר זה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.