אסטרוציטומה – ASTROCYTOMA

ASTROCYTOMA

אסטרוציטומה

BRAIN TUMOR (גידול מוחי)

סרטן – מבוא

סרטן הינו כינו לקבוצת מחלות המאופיינות בגידול והתפשטות ללא בקרה וריסון של תאי הגוף. גוף האדם בנוי מרקמות. הרקמות מורכבות מתאים. קיימות רקמות רבות ותאים רבים בחלקי גוף שונים. אל אף היותם באזורים שונים ואף מאופיינים בפונקציות שונות, מתפקדים התאים על פי חוק קיום פיזיולוגי וזאת גם כאשר הם מתפקדים באופן לא זהה. מתוך כך מתחדשים התאים באופן דומה וניתן להגדיר זאת כחלוקה המבוצעת דרך בקרה ופיקוח של הגוף. לעיתים יכולת הפיקוח של הגוף מוגבלת ובכך תהליך התחלקות התאים משתבש ונעדר שליטה. ללא ביקורת ושליטה הופכים התאים לסוג של ישות עצמאית ומתחלקים ללא ביקורת ופיקוח של הגוף. מתוך כך התרבות התאים הופכת לגוש המכונה גידול. הגידול יכול להיות שפיר או סרטני. גידול שפיר אינו בעל יכולת התפשטות לחלקי גוף שונים אך עלול לגדול באזור בו הוא קיים. מצב זה אכן מבקש התייחסות קלינית שהרי הלחץ על איבר מסוים עלול ליצור הפרעה. הגידול הסרטני מאופיין בתאים בעלי יכולת התפשטות ובכך פלישה וחדירה לרקמות סמוכות ורחוקות תוך פגיעה קשה ביכולתן. לגידול הסרטני יש יכולת לשלוח גרורות וזאת דרך ניתוק התאים מהגידול הראשוני והעברתם דרך כלי הדם והלימפה לאזורים רחוקים. באזורים החדשים עלול הגידול ליצור מושבה ולגדול. הסרטן הינו מחלה של תאי הגוף. הגורמים לסרטן רבים ומגוונים וכן קיים מספר רב של גידולי סרטן אופייניים.

השאירו פרטים לתיאום פגישת אבחון מקיפה

אסטרוציטומה נובעת במקורה ממה שמכונה רקמת תאי גלייה (GLIA) וכן ניאורולוגיה (NEUROGLIA). רקמות הבסיס הללו הינן תאים התומכים ולא עצביים, בנוירונים ובכך מעניקים הגנה לשימור האיזון (הומיאוסטזיס) מצב זה מעניק הגנה לעצבי המוח ובכך משמרים את תאי העצב במקומם. הם למעשה מקבעים, ומחזיקים את תאי העצב במוח. התאים הללו, תאי הגליה, מכונים אסטרוציטים או בפירושם, תאים כוכביים שכן דומים הן בצורתם לכוכב.

בנוסף האסטרוציטים מהווים מקור מסייע לפונקציות רבות בדומה לתמיכה ביוכימית בתאי האנדותל הבונים את מה שמכונה מחסום דם מוח אך גם מספקים חומרי הזנה לתאי העצבים. האסטרוציטים משמרים גם את מאזן היונים החוץ תאי ואף מהווים פועלים ביוכימיים לתיקון תהליכים של פגיעה במוח וחוט השדרה. אסטרוציטומה ממוקמת כבעיה סרטנית בדרך כלל במוח ובחוט השדרה ומוגדרת כגליומה שהינו סוג של סרטן שתחילתו במוח או בחוט השדרה וכאמור הגידול נקרא סרטן שמקורו בתאי הגלייה. השכיחות הרבה של גליומה הינה במוח ומערכת העצבים המרכזית. בהיבט הפתופיזיולוגי, נגרמת השפעה של הגידול על הרקמות ובכך יוצר תהליך של מגע אלים ופלישה אל הרקמות. מתוך כך, הלחץ על כלי הדם גורם להיפוקסיה שהינה חוסר בחמצן הנובע מסרקולוציה לא תקינה של מחזור הדם באזור.

היפוקסיה והרפואה הטבעית לטיפול מסייע בסרטן

כאמור הגידול גורם לHYPOXIA שהינה חוסר חמצן תאי. זו היפוקסיה רקמתית (TISSUE HYPOXIA) שהינה מצב בו נוצרת חסימה של חמצן לאזור ספציפי בגוף ובאסטרוציטומה במוח. הרפואה הטבעית דרך מרפאתי מבקשת ליצור דרך להספקת חמצן רבה למוח הן דרך הנחיות תנועה, נשימה, טיפול בקליניקה, צמחי מרפא, תזונה ועוד. מצב זה של היפוקסיה גורם גם לשחרוק רדיקליים חופשיים ודרך הרפואה הטבעית, היא ורק היא וזאת בהנחיה נכונה וייצור ייחודי מזינה את הגוף באנטי איקסידנטים לטיפול בבעיה. בנוסך וזאת בגלל פלישת הגידול נגרמת תנועה של ציטוקינים דלקתיים ובכך שיבוש תפקוד המוח. מצב זה מעלה לחץ תוך גולגולתי וגורם לאפילפסיה הנובעים מאסטרוציטומה.

אסטרוציטומה שלבים

שלב א'

אבולוציה איטית ובדרך כלל בעלת אופי שפיר וסיכוי רב להחלמה

שלב ב'

אסרוציטומה בעלת אבולוציה איטית אך בעלת סיכוי להתמרה ממאירה ובסיס לאפילפסיה

שלב ג'

ANAPLASTIC ASTROCYTOMA  גידול ממאיר המבקש אקט כירורגי בעל אבולוציה חמורה יותר

שלב ד'

GBM

גידול בעל פרוגנוזה קשה ומסוכן

מתוך כך חשוב ליצור דרך נוספת, חזון נוסף, גיוס כל הכוחות, הבנה שהגוף ומשאביו הטבעיים מהווים שחקן ראשי אל מול האינטגרציה הטיפולית של הרפואה קונבנציונלית והטבעית. הניסיון הנואש לסמוך רק על הרפואה הרגילה דרך הבחנותיה, מעקביה והטיפולים השונים אינו נכון שכן רק שילוב חכם, מושכל, נכון דרך הרפואה הרגילה ודרך הרפואה הטבעית המגייסת את כל הכוחות להעניק חזון חדש, תפנית וסיוע לתהליך הרפואית בעוצמות חשובות. רק טיפול טבעי דרך מרפאתנו "נטורל ויז'ן" והפיתוחים הייחודיים שלנו ועוד מהווה כלי טיפול רב עוצמה לסיוע לשלמות הטיפול. שחר כיום אתה חווה חולשה קשה, סחרחורות, הפרעת ראיה, כאבי גב וללא כל פעילות מיטבית לטיפול בדומה לתזונה נכונה, פעילות נכונה, נשימה נכונה, יציבה נכונה ועוד.

חשוב ליצור אפיק טבעי לחיזוק מערכת החיסון ואני מבקש את עיונך שכן מערכת החיסון הינה אבן דרך קלינית חשוב לעיונך העמוק.

הסרטן אל מול מערכת החיסון

כאמור, מערכת החיסון הינה מנגנון מורכב והגנתי וזאת כנגד מחוללי מחלה ותאים נטולי בקרה המבקשים להתרבות ולהתחלק. מערכת החיסון אמורה ליצור גישה סלקטיבית המזהה תאים לא תקינים, זרים ושאינם נתונים לבקרה של הגוף. גידול סרטני הינו תהליך זר ולכן חייבת לעורר תגובות חיסוניות, חלקן קיימות אצלנו מלידה וחלקן ניתנות לנו כנרכשות במהלך השנים.
הרפואה הטבעית ב"נטורל ויז'ן" מאמצת את החשיבה האימונו-אונקולוגית
(IMMUNO-ONCOLOGY) והתפתחות סרטן. כיום, בכל חלקי העולם מבינים את המתאם הכל כך ברור בין התפתחות סרטנית ליכולת מערכת החיסון להשמידה אך גם את יכולת התא הסרטני להתחמק מהשפעתה. בנוסף אנו ערים לעובדה חשובה שמצבי דלקת בעלי אופי כרוני קשורים גם להתפתחות סרטן. קיים מתאם מובהק בין מערכת החיסון הנרכשת (ADOPTIVE) אך גם המולדת (INNATE) לחיסול התא הסרטני. כאשר תא מבקש להתרבות ולהתחלק וזאת לאחר שעבר התמרה חייבת מערכת החיסון לאתרו דרך מה שמכונה תאי השמדה טבעיים (NK-NATURAL KILLER) הרפואה הטבעית ב"נטורל ויז'ן", וזאת בנתיבים שונים בנוסף לצמחי המרפא ותוספי התזונה מעצימה את מערכת החיסון הנרכשת ובכך מצב זה מעצים את יכולת הגוף להתנגדות. זה רלוונטי למגוון מקרים ביניהם גם סרטן הכבד. מדהימה העובדה שחוקרים רבים זיהו העצמה חיסונית ובכך נסיגה של גידול דרך גירוי מערכת החיסון בדומה לזיהום חיידקי, ויראלי או פטרייתי.

הרפואה הטבעית

מערכת החיסון מאופיינת בשלושה שלבים חשובים להגנה מול תאים סרטניים.

שלב א' – מתרחש כאשר מערכת החיסון מזהה את התא המוגדר והסרטני ומשמידה אותו. שלב זה הינו המצב בו מערכת החיסון חזקה, יעילה, ללא הפרעות וניתן לציין שמצב זה חוזר על עצמו גם לאורכו של יום.

שלב ב' – בשלב זה המערכת חלשה יותר ואינה יכולה להשמיד את התא הסרטני, אך לא מאפשרת לו לגדול יותר ובכך הוא קיים אך לא גדל, הווה אומר לא נסוג ולא גדל, סוג של שיווי משקל בין יכולתו להתפתח לבין יכולתו להישאר כפי שהוא.

שלב ג' – בו מערכת החיסון לא פעילה ובכך הגידול גדל ומתרבה. בשלב זה הגידול לומד לעכב תגובות חיסוניות ולא מאפשר למערכת החיסון לפעול למיגור התא הסרטני שביצע התמרה. לתא הסרטני יש אפשרות ניצול של מערכת החיסון ובכך מתחמק מיכולתה להשמידה.

אין ספק שהצהרתי שהינה "גיוס כל הכוחות" מהווה כוח טיפול אדיר של תהליך אשר בו הרפואה הטבעית מחזקת את מנגנוני ההגנה של הגוף, את עמידותו, את מערכת כלי הדם והלב, הנשימה ומערכת העצבים ומערכת העיכול וההיבט הרגשי. הניסיון הטרגי והמסוכן של הרפואה הקונבנציונאלית בישראל, לבקש "בלעדיות" על תהליך טיפול בחולה סרטן, מהווה גישה רדוקציוניסטית מסוכנת וכאמור טרגית. הרפואה הטבעית, צמחי המרפא ותוספי התזונה מבית היוצר של "צוף צמחים" ובאישור משרד הבריאות, הנחיות קיומיות, תנועה, תזונה, חמצן למוח ועוד. מהווים כוח משלים אך לא אלטרנטיבי למתן כוח שרידות והגנה מהפרוגרסיה והפרוגנוזה השלילית.

לכן הרפואה הטבעית מהווה כלי טיפול משלים ומסייע אדיר ממדים שהרי גם הרפואה הרגילה מבקשת ליצור טיפול ביולוגי, תרופתי ובשנים האחרונות גם טיפול חיסוני להפעלת מערכת החיסון אל מול הגידול. זה תפקיד גם של הרפואה הטבעית. חיזוק מערכת החיסון, חיזוק הגוף ועמידתו אל מול הגידול אך וזה כל כך חשוב מניעת "סביבה תומכת" שכן הגידול ללא קיום עצמאי ומבקש סביבה להתפתח וכאן גדולתו של הרפואה הטבעית.

ההיבט הבעייתי בסרטן הינו שהגידול למעשה מחולל את עצמו. כוונתי, שמה שהשתבש הם התאים של הגוף, אין פולש חיצוני או אורגניזם זר. זה מצב עם רצון משלו. מצב בו הסרטן היה פוטנציאלי וכעת הוא פעיל ובכך מעורר אוסף של תאים המכונים גידול. ברוב המקרים, היא מוכנע ע"י מנגנוני החיסון של הגוף ונעלם. במקרה הזה מצליח הגידול להתגבר על שומרי הסף. כלומר, משהו במנגנוני ההגנה נחלש ונוצר תפקוד לקוי של תא ממאיר. מתוך כך חשוב להבין שהטיפול הטבעי אמור להעניק לגוף את הכלים לחיזוק ושפעול מנגנוני ההגנה שהרי בעת זו הם מבקשים כוח לחימה וזאת נעשה.

תא סרטני נוצר ומאופיין בכך שאינו נשמע לפיקוח מערכת החיסון של הגוף ובכך יחסי הגומלין שלו אל מול סביבתו איבדו את ההיררכיה הנכונה. תאים סרטניים, כדוגמת תאים במצב של אפנדימומה, מגלמים במהותם דרמה קלינית בכך שהם מתפתחים לאורך זמן רב. בכל פעם מתגלה מצב מדהים שתחכמו של התא גובר והוא יוצר בדומה לחיידקים עמידות לטיפולים הכימותרפיים, לכן הטיפול הטבעי חשוב.

ניצור טיפול דרך הרפואה הטבעית המבוסס על מחקרים קליניים חשובים וזאת כדי לטפל בכוח טבע נוסף במיטב היעילות וללא תופעות לוואי. חשוב ליצור, להתאים ולהקפיד על הטוב ביותר שיש לרפואה הטבעית והמשלימה להעניק. התוכנית לטיפול במלחמה בסרטן חייבת להיות משולבת ומותאמת אישית תוך בניית פרוטוקול טיפול אינדיבידואלי.

נשמח לפגוש אותך במרפאתנו לפגישת אבחון וייעוץ

הודעה לגולשים באתר

צמחי המרפא ותוספי התזונה מבית היוצר של "נטורל ויז'ן" ובפיתוחו של טל איתן CLH, אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כי אם חלק מסינרגיה קיומית נכונה בדומה לתזונה, תנועה, שיטת נשימה ועוד. כל הסתמכות על המידע המפורט הינה על אחריות הקורא בלבד ותמיד מומלץ להתייעץ גם עם רופא מוסמך. צמחי מרפא הנמכרים בבתי טבע או פארמים אינם מהווים כלי לריפוי בלעדי כי אם חלק מטיפול טבעי ומתוך כך אין "נטורל ויז'ן" מוכרים את התכשירים בחנויות כי אם ישירות אל המטופלים ומטפלים ומרפאות מוסמכים. אנו מעניקים לכם דרך טיפול טבעית מקצועית, רבת היקף והחלפה מהירה.

כל מוצרי "נטורל ויז'ן" אינם תרופות כי אם תוספי תזונה המאושרים ע”י משרד הבריאות. אנו חייבים להעביר לכם גילוי נאות, כי האישור שניתן הינו לבטיחות השימוש ברכיבי התכשיר בלבד ובכך אין מדובר באישור ואסמכתא המתייחסים למטרות השימוש במוצר או להתוויה רפואית כלשהי. "נטורל ויז'ן" מבקשת לומר וזאת חד משמעית, במידע המופיע באתר אין התוויה רפואית או המלצה לטיפול וכי בכל בעיה רפואית, חשוב להיוועץ ברופא. ההחלטה של רכישת מוצר וכן החלטה לשימוש בו או הסקת מסקנות מכל סוג ביחס למטרת השימוש בו הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה ותמיד להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג. ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר. נשים בהריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש. המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי.

אנו ב"נטורל ויז'ן" טוענים, וזאת באמונה מקצועית, ידע וניסיון רב שמערכת חיסון חזקה, התייחסות רב מערכתית, יציבות נפשית, צמחי מרפא, הנחיות לתנועה, תזונה, נשימה ויציבה, טיפולים בקליניקה והתייחסות הוליסטית מהווים אמצעים אינטגרטיביים עם הטיפול הקונבנציונלי ובכך מעניקים עוצמה רבה יותר לתהליך הטיפול.
אנו ב"נטורל ויז'ן" מעניקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל בתחום הדרך הטבעית ובכך מבקשים, וזאת דרך אמונתנו והמקצועיות שלנו לתת לכם את הטיפול הטבעי והמותאם הטוב ביותר עבורכם.

יצירת קשר
המלצה - גידול מסוג מנינגיומה
                                                                          17.7.22 גידול מסוג מנינגיומה לאיתן, גל וכל צוות "צוף צמחים", הגעתי למרפאת "צוף צמחים" לאחר שבתי...
המלצה - סרטן בראש ילדים
סרטן בראש  טיפול בילד בן שנתיים לאחר סרטן בראש 10.5.2020 הגענו אליכם בהמלצה ואני רוצה להגיד שלא...
אולי יעניין אותך גם
פיברואדנומה של השד

פיברואדנומה של השד FIBROADENOMA פיברואדנומה הינה גידול שפיר שהינו הגדלה של תאים בתוך רקמה תקינה. הגידול אינו פוגע בה ואף אינו יוצר גרורותיות באיברים מרוחקים

קרא עוד »
צוף צמחים ונטורל ויז׳ן

מאמר לעיון בכל הקשור לטיפול הנפשי ב"צוף צמחים" ו"נטורל ויז'ן" אני מקשיב לעומקם של המילים של מטופליי במרפאת צוף צמחים, הן בפגישה והן המילים הכתובות

קרא עוד »
natural_vision_logo.png
נטורל ויז'ן
נטורל ויזין הינה קלינקה לטיפול טבעי מסייע ולחלוטין לא אלטרנטיבי. חשיבות הרפואה הקונבנציונלית עליונה בכל הקשור לטיפול בסרטן והסיוע הטבעי הינו גיוס כוחות נוספים וחשובים 

כל המידע הניתן באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי המלצותינו לגבי צמחי מרפא ותוספים, תנועה, אורח חיים בריא, יציבה, נשימה וטיפולי הדיקור והמגע אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי ויעוץ על ידי רופא או מטפל אנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע באתר זה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.